Čo je Lendroid? Neposkytovateľský úverový mechanizmus pre blockchainové finančné služby

Lendroid

Maržové pôžičky sú dôležitou súčasťou každého finančného systému. Mnoho obchodníkov chce využiť pákový efekt na zosilnenie svojej expozície na danom trhu a Lendroid má nové riešenie pre obchodníkov s kryptomenami.

Využívanie pákového efektu sa zvyčajne vykonáva drobnými investormi nenáročným spôsobom. Sprostredkovateľ poskytuje možnosti zapožičania marže a obchodník je viazaný na akékoľvek podmienky a poplatky, ktoré ich sprostredkovateľ vytvorí.

Lendroid ponúka lepšie možnosti

Je zbytočné zdôrazňovať, že profesionálni investori nenechajú brokera diktovať podmienky zmluvy alebo kontrolovať náklady spojené s pozíciou. Existujú aj ďalšie dôvody, prečo by pokročilí investori chceli mať kontrolu nad zdrojom svojich maržových fondov.

Keď si investor vezme od svojho sprostredkovateľa pôžičku s maržou, pozícia je len taká dobrá, ako je kreditné riziko sprostredkovateľa. Mnoho inštitucionálnych investorov má lepší úverový rating ako burzy, s ktorými obchodujú, čo znemožňuje použitie makléra ako veriteľa marže.

Lendroid je decentralizovaný mechanizmus poskytovania pôžičiek na poskytovanie finančných služieb na blockchaine. Token podpory lendroidu je kryptomena, ktorá je označená symbolom „LST“.

Platforma sa zameriava na riešenie nedostatkov centralizovaných búrz vytvorením globálneho spoločného úverového fondu, ktorý sa skladá zo štyroch strán: veriteľ, sprostredkovateľ, obchodník s maržami a wrangler..

Pozrime sa podrobnejšie na Lendroid a na to, čo robí pre kryptotrhy!

Protokol o obchodovaní s maržou, ktorý nie je uschovávateľný, spoločnosti Lendroid

Lendroid je zdanlivo bezpečný, nezávislý a otvorený protokol, ktorý uľahčuje decentralizovaný systém obchodovania s maržami. Protokol je nestranný, čo znamená, že neuprednostňuje jeden typ účastníka pred druhým. Účelom tohto systému je vytvoriť úplne novú príležitosť na financovanie investorov.

Niektoré informácie o lendroide

Spoločnosť Lendroid založil v roku 2017 Vignesh Sundaresan, ktorý je tiež spoluzakladateľom spoločnosti BitAccess. Spoločnosť Sundaresan má skúsenosti s vývojom v oblasti bitcoinu, etherea a spoločnosti Lendroid, ktorá bola vyvinutá s cieľom riešiť potrebu globálneho kreditu na kryptotrhoch.

Platforma sa zameriava na trh obchodovania s maržami digitálnej meny. Identita spoločnosti Lendroid sa sústreďuje na kryptotrhy a snaží sa zapojiť do rozmachu obchodovania s krypto maržami. S vývojom kryptotrhov hľadajú kryptoinvestori lepšie spôsoby obchodovania.

Funkcie lendroidu

 • Poskytuje stabilný systém, ktorý je antikrehký a transparentný ohľadom rizika
 • Lendroid podporuje širokú škálu výmen a je tiež kompatibilný s mnohými výmennými protokolmi.
 • Potenciál na zníženie nákladov na financovanie marží
 • Možnosť obchodovateľných poplatkov a úrokové sadzby
 • O poplatkoch za požičanie je možné diskutovať offline
 • Platforma poskytuje nový ekosystém financovania
 • Dodávať operácie s viacerými reťazcami
 • Sieť Lendroid má 2 typy akcií – akcie na reťazci potvrdzujú zámer alebo činnosť mimo reťazca vytvárajú zámer

Kto môže používať lendroid?

 • Hlavní vývojári – na protokole vyvinú Dapps
 • Obchodníci založené na ETH – použijú protokol a načerpajú likviditu
 • Kryptomeny – nájdu a vygenerujú obchodné príležitosti na protokole

Ako teda funguje lendroid?

Trhovisko Lendroid umožňuje vytvárať a používať maržové pôžičky s transparentnou štruktúrou, ktorá zabezpečí konkurencieschopné ceny.

Možno vám ale napadnú niektoré otázky, ako platforma funguje.

Napríklad:

 • Kto určí podmienky pôžičky?
 • Ako môže veriteľ vedieť, že dlžník má motiváciu splácať úver?
 • Čo ak sa dlžník rozhodne nesplatiť úver?

V protokole Lendroid existujú štyri hlavné úlohy:

 1. Prehrávač: Poskytuje mimoreťazcové rozhrania na interakciu s platformou, ako aj na správu kníh objednávok a ponúk kníh. Relátor je v zákulisí prepojený s platformou. Sú kompenzované v LST uložených veriteľmi
 2. Veriteľ: Požičiava žetóny a stanovuje podmienky pôžičky. Veriteľ je zdrojom likvidity a jeho záujmy sú chránené protokolom.
 3. Dlžník: Získava kredit zložením kolaterálu a LST, ktorý slúži ako odmena pre Wranglers v prípade likvidácie. Mechanika požičiavania je viac-menej rovnaká – definujte pojmy, vytvárajte zmluvy o pôžičke, realizujte – s pridanými vrstvami autentifikácie pôžičky a sledovania jej stavu.
 4. Wrangler: Bude sledovať aktivity mimo reťazca na začatie aukcie, ak by kolaterál klesol pod likvidačný pomer. Wrangler môže schváliť žiadosť o pôžičku, nastaviť úrovne marže a monitorovať stav pôžičky.

Technológia lendroid

Architektúra Lendroid je postavená tak, aby kryptovým obchodníkom uľahčila nový spôsob, ako nájsť likvidnú pôžičku. Propagácia obchodovania s maržami projektu sa realizuje mimo reťazca a transakcie sa uskutočňujú v jeho reťazci.

Protokol Lendroid sa skladá z nasledujúcich častí:

 • Inteligentné zmluvy protokolu (zmluvy Etherea)
 • Kód štítku Lendroid Relayer (reloanr)
 • Knižnice na strane klienta (lendroid-js)
 • Balík Lendroid Wrangler (pywrangler)

Lendroidný ekosystém

Spoločnosť Lendroid chce podporovať rast dApps a tokenov na platforme Ethereum. Už teraz má viac ako 5 000 členov telegramu 9 000 sledovateľov na Twitteri. Keď si systém získa širšiu povesť, môže byť schopný vytvoriť celý ekosystém požičiavania tokenov pre rámec viacerých výmen, ktorý mení spôsob zabezpečenia financovania obchodníkmi.

Lendroid – zhrnutie

Lendroid je predovšetkým o vytváraní kooperatívnej infraštruktúry a obchodného prostredia. Na finančnom trhu je získavanie maržových pôžičiek veľkou časťou uľahčenia nielen obchodovania, ale aj zabezpečenia dostatočnej likvidity na trhoch..

Spoločnosť Lendroid vytvorila platformu, ktorá môže pomôcť každému v ekosystéme obchodovania s maržami získať maximum za svoje peniaze a pridať likviditu na trh ako celok. Aj keď je platforma stále nová, má niekoľko skvelých funkcií.

Úspechy z lendroidu:

 1. Úspešná udalosť generovania tokenov a zavedenie tokenu podpory lendroidov (LST) vo februári 2018 (limitovaný na 50 000 ETH)
 2. Jeden z počiatočných projektov úplného prechodu na Vyper s plne auditovaným jazykom inteligentných zmlúv.
 3. Spustenie spoločnosti Reloanr, ktorá je potenciálne sekundárnym trhom pre širokú škálu tokenov, dApp v koncepcii protokolu Lendroid Protocol
 4. Lendroid je v sieti Mainnet od augusta 2019
 5. V roku 2018 sme predstavili viacúčelovú podporu pre umiestňovanie tokenov bez ERC-20.

Žetón lendroidu

Lendroid – klady a zápory

Lendroid toho má veľa do činenia, ale ako každý nový nápad, aj platforma bude musieť pracovať, aby bola úspešná. Tu je niekoľko vecí, vďaka ktorým je Lendroid vynikajúci, a niekoľko vecí, ktoré je možné vylepšiť.

Pros

 • Potenciál predefinovať, ako sa vytvára likvidná marža na kryptotrhoch
 • Založené na ethereovom reťazci a otvorené ďalšiemu vývoju
 • Kompatibilné so širokou škálou búrz
 • Lendroid do značnej miery znižuje riziká protistrany
 • Poskytuje pôžičkám a veriteľom rovnakú príležitosť
 • Väčšia transparentnosť v operáciách požičiavania s dozabezpečením
 • Nové pôžičkové príležitosti pre držiteľov kryptomeny

Zápory

 • Úplne nová platforma – možno bude potrebné nejaké riešenie problémov
 • Malá existujúca užívateľská základňa

Lendroid môže vytvoriť nové likviditné prostredie

Lendroid prijíma rozširujúci sa trh so skvelým nápadom. Spoločnosť vytvorila solídnu architektúru, ktorá môže pomôcť držiteľom kryptomeny aj obchodníkom s kryptomenami prehĺbiť fondy likvidity, vďaka ktorým môžu pokročilé obchodné stratégie fungovať vo väčšom rozsahu..

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o Lendroide, stačí kliknite sem a navštívte jeho webovú stránku. Ak je platforma schopná úspešne prilákať požičiavajúci kapitál, môže byť schopná stať sa stabilnou súčasťou globálneho prostredia kryptoobchodovania..

Kryptotrhy sú dokonalým miestom pre platformu, ako je tá, ktorú vytvorila spoločnosť Lendroid, a môže to byť začiatok novej éry v kryptoobchodovaní a investovaní!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me