היכרות עם Bethereum ICO: הימורים חברתיים מבוססי בלוקצ’יין

Bethereum ICO

בית’ריום רותם את כוח הבלוקצ’יין להימורים ומשלב אותו עם אלמנטים חברתיים ייחודיים. התוצאה היא פלטפורמת הימורים שהיא הכי מרתקת ומאובטחת, המספקת חוויה מיוחדת במינה למשתמשים. במקום להמר עם מטבעות פיאט או מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם, שחקנים מהמרים באמצעות אסימון ה- Bether. בסופו של דבר, הצוות שמאחורי בית’רום מקווה שאסימון ה- Bether יהפוך לסטנדרט השוק לשימוש בהימורים ויהיה שמיש במספר פלטפורמות הימורים אחרות..

Bethereum ICO

מדוע פותחה בית’רום?

אמנם כבר קיימות פלטפורמות הימורים, כולל אלה המשתמשות בבלוקצ’יין, אך מעטות עד כה הן בעלות היסוד החברתי. היזמים שמאחורי בית’רום רצו להחזיר את הגורם החברתי של ההימורים, לתת לשחקנים להמר זה מול זה במקום מנהל החשבונות. הצוות מרגיש שהמערכת המבוזרת הזו תשנה את אופי ההימורים, ותהפוך אותה למהנה ואינטראקטיבית יותר עבור השחקנים. הם גם רצו לנצל את החוזים החכמים ואת הבלוקצ’יין לצורך אבטחה ושקיפות.

מי יצר את בית’רום?

הצוות שמאחורי בית’רום הוא מגוון ומכל רחבי העולם. תוכלו למצוא מעצבים גרפיים, יזמים בעמק הסיליקון, מנהלי מוצרים, דירקטורים בכירים בתאגיד ומהנדסי תוכנה. בין המייסדים נמנים פיטר גל ומרטין הרמן.

צוות בית'ריום

מהם יתרונות ביתרום?

לאחר השלמתה, בית’רום תציע הרבה יותר מסתם הימורים על ספורט. תוכל גם ליצור ולהצטרף לספורט eSports, משחק חי, פנטזיה והימורים אחרים שנוצרו על ידי משתמשים. הוא אמור לתמוך במגוון של שותפים ואירועים מסחריים. כאמור, הפלטפורמה תהיה מאוד ידידותית למשתמש, מכיוון שהיא נועדה לפנות לבעלי ניסיון ברמות שונות בהימורים וטכנולוגיה..

עם Bethereum, לא יהיה צורך לחכות לכסף שיגיע אליך. לאחר ההימורים, הרווחים שלך מועברים באופן מיידי לארנק שלך. Bethereum גם מאובטחת מאוד בזכות השימוש בחוזים חכמים, המונעים מניפולציה חיצונית או פריצות המשפיעות על כספיכם. השקיפות מגיעה מבלוקצ’יין, שמתעדת את כל העסקאות לצמיתות.

אחד המאפיינים הייחודיים של בית’רום הוא שיש זכיות בלתי מוגבלות. אין גבול לכמה מהמרים יכולים להיות, מה שאומר שההימורים הפופולריים יכולים לזכות בכמויות גדולות באופן דרמטי. אין גם סיכון להיות מוחרם או מוגבל אם תזכה בעקביות. בעוד שרוב פלטפורמות ההימורים מסתמכות על שוליים ואוסרות על הזוכים החוזרים, צוות בית’רום בנה את המודל העסקי על כרכים, כך שהם אוהבים כל מהמרים, בין אם הם ינצחו. כדי לעזור לשחקנים, יש אפס עמלות נסתרות. אתה משלם רק 5 אחוזים לשימוש בשירותים כמו חוזים חכמים או הזנות נתונים.

על אילו פלטפורמות בית’רום עובדת?

מכיוון שבית’ריום עדיין בשלבים המוקדמים, עדיין יש פלטפורמות מוגבלות לשימוש בה. יש אב טיפוס פונקציונלי לחלוטין עבור iOS שעומד לצאת. אב טיפוס זה נותן לך מושג איך ייראה האפליקציה האמיתית ותעבוד וכולל ליגות וספורט שונים. בעת ההשקה תוכל לבדוק אב-טיפוס זה על ידי הימור במטבע וירטואלי. בשלב זה הצוות שמאחורי בית’רום מעודד משוב כדי שיידעו אילו התאמות השחקנים רוצים.

איך אתה משתמש בבית הרום?

השימוש ב- Bethereum הוא חוויה אינטואיטיבית במיוחד שנועדה לפנות למי שנהנה להמר ללא קשר לרמתם הטכנולוגית. אתה יכול ליצור הימור משלך אם אתה רוצה או למצוא מישהו שמישהו אחר יצר בקבוצה ציבורית. אם אתה יוצר את ההימור, אתה יכול להתאים אישית את הקנייה, לבחור התאמות ולבחור את שיטת התגמולים. כדי לנצל את האלמנט החברתי של בית’רום, אתה יכול לאתגר חברים עם ההימור שלך, והם יקבלו התראה מיידית דרך אפליקציית בית’רום. ככל שההימור מתקדם, אתה יכול לעקוב אחריו ולקבל התראות לגבי דירוג עולמי, חברי הקבוצה והזוכים.

איך זה עובד

מהו אסימון הבתר?

כפי שצוין קודם, אסימון ה- Bether, BTHR, הוא האסימון המשמש להימצאות כל ההימורים בפלטפורמת בית-ארום. כל עסקה אחת משתמשת באסימון זה. בעתיד האסימון יימצא גם בפלטפורמות הימורים אחרות. ערך האסימון יהיה תלוי בביקוש ככל שיצטרפו יותר שותפים ושחקנים, כלומר תקבלו את העסקה הטובה ביותר על ידי השקעה או רכישה של אסימוני ה- Bether שלכם מוקדם; ערכו ככל הנראה יעלה.

איך אתה יכול להשיג את אסימון הבתר?

מכירת האסימונים לאסימון Bether תושק בחודש מרץ. מכירה מוקדמת פרטית בעיצומה וכוללת בונוס ענק. כדי להשתתף במכירה המקדימה, עליך לתרום מינימום 25 ETH. במהלך מכירת ההמונים לא תהיה תרומה מינימלית.

אתה יכול גם לקבל אסימונים של Bether באמצעות תוכנית הבאונטי, שעומדת להתחיל. ברגע שתקנה את אסימוני ה- Bether שלך במהלך מכירת ההמונים, תקבל אותם. עם זאת, אינך יכול למשוך אותם עד לסיום ההמונים.

איך נראית מפת הדרכים?

לאחר סיום מכירת האסימונים, Q2 – Q3 לשנת 2018 יכללו 2 צוותים העובדים על המוצר, צוות dev אחד וצוות dev ו- שיווק אחד. צוות Dev A יהיה אחראי למסגרת ההימורים Core, חוזים חכמים, Oracle ופיתוח ארנק בית-ביתום.

הצוות האחר יהיה אחראי על אפליקציות ה- Back End ואפליקציות iOS ו- Android.

מפת דרכים 1

העיתון הלבן כמו כן, מתכנן את פעילות החברה לשנת 2019, שם הם מתכננים להציע את מסגרת ההימורים שלהם לסוכנויות הימורים קונבנציונאליות ולהוסיף תכונות חדשות לאפליקציה כמו Live Betting, eSports, Fantasy וכו ‘.

מפת דרכים 2

סיכום

למרות שיש כבר פלטפורמות הימורים המנצלות את חוזי הבלוקצ’יין והחכמים, אך לאף אחד עד כה אין את האלמנטים החברתיים או את הוורסטיליות של בית’רום. הודות לזמינותו המתוכננת במספר פלטפורמות ואופי חברתי, אנו צופים שפרויקט זה יצליח. הפופולריות של בית’ריום צריכה להיעזר גם במגוון הדברים שמשתמשים יכולים להמר עליהם בנוסף לספורט המסורתי.

קישורים שימושיים