Blockhive: ekosystém založený na blockchaine a inkubátor projektu

Blockhive

Blockhive je spoločnosť zameraná na budovanie udržateľného a inovatívneho ekosystému založeného na technológii blockchain. Klienti Blockhive môžu vytvárať partnerstvá a odomykať príležitosti a trhy. Spoločnosť tiež pracuje na inkubácii projektov, ktoré podľa nich môžu využívať výhody technológie blockchain. Blockhive sa snaží vytvoriť digitálnu spoločnosť bez hraníc, ktorá podporuje spoluprácu.

Blockhive

Spoločnosť Blockhive sa rozhodla umiestniť svoje sídlo v Estónsku na základe využívania technológií v krajine vrátane blockchainovej technológie. Estónsko konkrétne zaviedlo E-Residency, čo je vládou vydaný systém identifikácie, ktorý môže používať ktokoľvek na svete. Toto ID uľahčuje flexibilné začatie globálneho podnikania.

Aj keď je tím založený mimo Estónska, veľa členov má korene v Japonsku. Tím zahŕňa inžinierov, odborníkov na ťažbu, programátorov, dizajnérov, finančných špecialistov a ďalších. Sú rozšírené po Ázii a Európe a majú rôznorodé pozadie.

Ako funguje Blockhive?

Ekosystém Blockhive je postavený na spolupráci, rovnako ako včely v úli spolupracujú na udržiavaní kolónie. Namiesto účtovania poplatkov spoločnosť Blockhive spolupracuje so svojimi partnermi, aby im pomohla vytvoriť blockchainovú stratégiu a rozvíjať ich projekty ako tím. Výnosy z projektu sa potom rozdelia medzi partnerov a Blockhive, z čoho majú prospech všetci, ktorí prispeli do projektu.

Čo sú niektoré kľúčové súčasti Blockhive?

Blockhive sa spolieha na spoluprácu, pretože pracuje na vývoji obchodných modelov a služieb založených na blockchaine, ktoré môžu pomôcť spoločnostiam v rôznych odvetviach. Blockhive chce tiež vytvoriť štandardizáciu zavedením štandardu pre budúcnosť fundraisingu prostredníctvom technológie blockchain.

Funkcie Blockhive

Blockhive zahŕňa tokenizáciu a digitalizáciu nehnuteľností, peňazí a aktív pre digitálny svet. Zahŕňa tiež digitálnu identifikáciu, napríklad identifikátor E-Residency, ktorý pomáha vytvárať digitálnu spoločnosť, ktorá je transparentná a dôveryhodná.

Tím Blockhive sa domnieva, že inovácie a regulácia sa musia spoločne posúvať vpred. Na ceste k dosiahnutiu tohto cieľa Blockhive spolupracuje s regulačnými úradmi a pri riešení blockchainovej technológie rieši obavy úradov a priemerného človeka..

Stratégia

Tím tiež chce demokratizovať vytváranie bohatstva, čo je cieľ, ktorý zdieľa a cíti mnoho ďalších spoločností založených na blockchaine, s decentralizovanou technológiou blockchainu. Pomocou blockchainu je možné hodnoty vopred distribuovať alebo vymieňať na novej vrstve dôveryhodnosti a vylepšiť tak životy rôznych jednotlivcov.

Čo je to Blockhive ILP?

Blockhive sa namiesto počiatočnej ponuky mincí alebo ICO rozhodol pre počiatočné obstaranie pôžičky. Tím vyvinul vôbec prvú právne záväznú digitalizovanú zmluvu o pôžičke prostredníctvom blockchainu. ILP používa Token prístupu k budúcim pôžičkám, známy ako FLAT. Finančné prostriedky získané z ILP sa používajú iba na interné náklady, ako napríklad na riadenie podniku, marketing a rozvoj.

Počiatočnou stratégiou obstarávania pôžičiek je nová štruktúra získavania finančných prostriedkov zavedená spoločnosťou Blockhive a vidí v nej veľký potenciál. Využíva dohody o inteligentných pôžičkách, ktoré sú právne záväzné, a pomáha samosprávam, organizáciám a spoločnostiam získať peniaze potrebné na budovanie infraštruktúry alebo rast. Štruktúra ILP je právne dobrá, daňovo priateľská, komplexná a jednoduchá. Prebieha prostredníctvom Tokenote, ktorý je spoločným podnikom spoločností Agrello a Blockhive.

ILP

Obdobie predplatného na počiatočné obstaranie pôžičky bude od 14. mája 2018 do 30. júna a bude v eurách, ale zaplatené v ETH. Cieľom je získať 6,75 milióna EUR vo forme ETH. Termín platby úrokov bude oznámený v budúcnosti, ale úroková sadzba bude predstavovať 20 percent prevádzkového zisku, ktorý komunita Blockhive generuje. Blockhive vydá súhrn výkonnosti pred dátumom platby. Akonáhle príde čas, investori dostanú svoje pôžičky a úroky zaplatené priamo na ich adresy peňaženky v ETH. Po splatnosti sa pôžička automaticky predĺži o ďalších 10 rokov, pokiaľ ju ktorákoľvek zo strán neukončí.

Čo ďalšie potrebujete vedieť o FLAT tokenoch?

Pretože pôvodná metóda obstarávania pôžičiek je novým spôsobom blockchainového získavania finančných prostriedkov, otázky nie sú prekvapujúce. FLAT je v skutočnosti typ tokenu, nie samotný token. Prvým FLAT tokenom bude Hive, čo Blockhive použije na svoju zbierku.

Token Úľa umožňuje veriteľom uzavrieť túto pôžičkovú zmluvu s Blockhive a dáva im možnosť obchodovať s touto úverovou zmluvou s ostatnými. Token Úľa (HIVE) bude mať celkovo 1 miliardu tokenov, ktoré sú vydateľné. Z toho 150 miliónov sa vydá v tomto konkrétnom kole. Jeden Úľ bude asi 0,045 EUR.

Žetóny

Skorí účastníci ILP už požičali svoje prostriedky spoločnosti Blockhive a dostali 8 percent tokenov. Tridsať percent tokenov Úľa je pridelených verejnému ILP. Bude sa konať druhé verejné kolo, ktoré bude tvoriť 15 percent žetónov. Tím a vedenie budú mať oprávnenie požičiavať prostriedky Blockhive a časom dostanú 10 percent tokenov ako stimul. Dve percentá sú na rovnakú funkciu, ale pre poradcov, a zvyšných 50 percent je rezerva spoločnosti.

Čo ďalšie služby spojené s tokenmi ponúka Blockhive?

Blockhive má tiež vlastnú inteligentnú peňaženku eesty, ktorá kryptomenu ukladá, odosiela a prijíma. Tí, ktorí používajú eesty, budú zhromažďovať vernostné body v podobe ESTY. Tie prichádzajú výmenou za hashovaciu silu ťažobných zariadení v Estónsku. Blockhive má tiež investičnú zložku E-Best Venture, ktorá inkubuje projekty s potenciálom využívať výhody blockchainovej technológie.

Ako vyzerá plán Blockhive?

Blockhive už dosiahol veľa, pretože tím založil Spreadi v máji 2012 a charitt v apríli 2013. Vývoj blockchainu začal v októbri 2013 a Blockhive založil v apríli 2017. V nasledujúcich mesiacoch tím nadviazal početné partnerstvá. V novembri 2017 zaregistrovala spoločnosť E-Best Ventures pod estónskym úradom FSA. V januári 2018 sa začal ILP a spustila sa iniciatíva eesty. Začiatkom roka sa rozšírilo partnerstvo a v marci sa spustil fond E-Best..

V apríli sa uskutoční prvá investícia E-Best a KYC sa začne rovnako pre druhú ILP. To je tiež prípad, keď sa tokeny ESTY integrujú so spravodlivosťou. Spustenie druhého ILP je naplánované na máj s novou štruktúrou tokenotov na jeseň. V zime roku 2018 dôjde k integrácii eesty s ťažbou Eesti, úverovými zmluvami a FLAT tokenmi. V roku 2019 pribudne funkcia výsadku.

Záver

Cieľom Blockhive je poskytovať svoje odborné znalosti spoločnostiam, ktoré chcú využívať výhody blockchainovej technológie. Jeho zatiaľ najinovatívnejším projektom je vývoj počiatočného obstarania pôžičky namiesto ICO, ktoré budú projekty pravdepodobne chcieť v budúcnosti využiť na získavanie finančných prostriedkov..

užitočné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me