CriptoHub ICO: brazílska kryptomena a finančná burza

Criptohub

CriptoHub si kladie za cieľ stať sa najlepšou kryptomenou a najlepšou finančnou výmenou v Brazílii. Po spustení ponúkne širokú škálu možností mincí, predplatené kreditné karty, integrované spracovanie platieb a ďalšie funkcie, ktoré mu pomôžu odlíšiť sa od existujúcich búrz..

Criptohub

Aký je kryptotrh v Brazílii?

V súčasnosti je trh s kryptomenami v Brazílii zaťažený vysokými poplatkami, nedostatočnou dostupnosťou a obmedzenými opciami na mince. CriptoHub sa bude týmito obavami zaoberať spolu s ďalšími, čo uľahčí Brazílčanom vstup do sveta kryptomien. Vďaka tomu má projekt potenciál zmeniť milióny finančných budúcnosti ľudí.

Brazílsky trh je pripravený na dostupnejšiu kryptomenu. Forbes odhaduje, že krajina má viac kryptoinvestorov ako akciových investorov, čo ukazuje veľký záujem. V skutočnosti Brazílčania v súčasnosti minú každý mesiac na bitcoiny viac ako 10 miliárd reálnych (BRL). CriptoHub môže tento záujem využiť tak, že ponúka najlepšiu technológiu na brazílskej burze kryptomien, najnižšie poplatky na trhu a viac obchodných párov ako konkurencia. Jednoducho povedané, kryptotrh pre Brazíliu je obrovský a čaká na vylepšenia súčasných problémov. S 200 miliónmi ľudí, 5 000 bitcoinmi uskutočnenými každý deň a 1,5 miliónom kryptoinvestorov je to perfektný trh pre projekt ako CriptoHub.

Brazílsky trh

Vývoj na burze

Na rozdiel od mnohých ICO, ktoré sa zameriavajú na získanie finančných prostriedkov na vypracovanie projektu, má CriptoHub už vyvíjanú výmenu a je blízko jej dokončenia. Burza je už vo fázach testovania a bude pripravená na spustenie po ICO. To znamená, že investori nemusia čakať na začatie využívania burzy, ktorú podporovali, a bude stopercentne overená a funkčná.

Nástroje obchodníka

Obchodníci v Brazílii budú môcť rozšíriť svoje podnikanie pomocou CriptoHub vďaka jedinečnému doplnku elektronického obchodu. Toto riešenie môže pomôcť obchodníkom, ktorí už sú súčasťou brazílskeho trhu elektronického obchodu, s transakciami viac ako 50 miliárd R dolárov ročne. S platobnými riešeniami od CriptoHub môžu obchodníci ľahko akceptovať všetky digitálne meny.

Unikátne vlastnosti

Jednou z vynikajúcich funkcií CriptoHubu je predplatená kreditná karta, ktorá umožňuje držiteľom kryptomeny míňať svoje aktíva rovnako, ako by to bolo v prípade fiat meny. Táto predplatená kreditná karta bude používať miestny brazílsky real (BRL). S kreditnou kartou nie sú potrebné žiadne ďalšie kroky, ako napríklad premena kryptomeny na fiat za vysoké poplatky alebo časovo náročný proces.

CriptoHub ponúka aj program sprostredkovania, ktorý prináša odmeny pre tých, ktorí pomáhajú šíriť dosah platformy. To by malo pomôcť pri expanzii a raste, čo CriptoHubu zase poskytne zdroje, ktoré potrebuje na ponúkanie ďalších funkcií a kryptomien. Program sprostredkovania je veľkorysý a platí sa ním 20 percent používateľských poplatkov odporúčaného člena. Táto koncová provízia sa stáva jednoduchým zdrojom pasívneho príjmu pre používateľov a môže byť obzvlášť užitočná pre tých, ktorí zverejnia svoj pridružený odkaz na svojej webovej stránke alebo blogu. Je tiež dôležité poznamenať, že vďaka programu odporúčaní sa CriptoHub stáva prvou výmenou v Brazílii, ktorá ponúka pridružený program.

Výhody CriptoHub

CriptoHub sa tiež pýši poskytovaním vynikajúcich služieb zákazníkom vrátane rýchleho schválenia účtov, ako aj potvrdení o vkladoch a výberoch. Ako už bolo spomenuté, CriptoHub bude mať najrozsiahlejší zoznam obchodných párov v Brazílii, ako aj najväčšiu škálu kryptomien. Tieto superlatívy budú platiť pri uvedení na trh a s rastom CriptoHub bude pridaných ešte viac kryptomien a obchodných párov.

Finančné služby, ktoré poskytuje CriptoHub, sú navyše inovatívne a umožňujú plynulú integráciu kryptomeny do každodenného života. Brazílčania predávajúci položky online môžu pomocou platformy prijímať bitcoiny a ďalšie kryptomeny. Používatelia si potom môžu svoje kryptomeny kedykoľvek vybrať a prevádzať ich na fiatovú menu pomocou predplatenej kreditnej karty, plne funkčného systému.

Token CHBR

Token CHBR je jedným z jedinečných aspektov CriptoHubu, pretože poskytuje používateľom zľavy a ďalšie výhody. Táto natívna minca napája burzy a bola vytvorená pomocou technológie Ethereum ERC20. Token CHBR sa bude bezpečne škálovať, keď bude rásť dopyt a transakcie. Existuje 100 miliónov tokenov CHBR, pričom 55 percent je distribuovaných komunite.

Token CHBR

Jednou z najväčších výhod držania tokenov CHBR sú neuveriteľné zľavy. Zľavy sa líšia v závislosti od počtu zadržaných žetónov, ale môžu dosiahnuť 90% zľavu z poplatkov spojených s vašim obchodom. Keď sa 25. júna spustí burza CriptoHub, budete tam môcť obchodovať aj s CHBR žetónmi.

Podrobnosti o predaji tokenov

CriptoHub je momentálne v ICO. V čase písania tohto článku projekt predal 79 percent pridelených tokenov pre prvú etapu, čo je spojené so 40-percentným bonusom. Hodnota tokenu CHBR je 0,0005 ETH. Počas ICO CriptoHub prijíma kryptomeny BTC, XRP, ETH, DASH, BCH, LTC a ďalšie. Pre ICO neexistuje mäkká čiapočka, pretože výmena je takmer dokončená. Pevný strop je stanovený na 10 miliónov USD. Predpredaj sa už uskutočnil v apríli a ICO bude trvať celkovo osem týždňov. Postupným stupňom sa zľavy znižujú.

Predaj tokenov

Súlad

Tím v spoločnosti CriptoHub tvrdo pracoval na tom, aby zabezpečil 100-percentnú kompatibilitu platformy. Spĺňa všetky brazílske daňové a právne predpisy. Aby bolo zaistené, že to tak bude vždy, bude nezávislý audítor vykonávať audit projektu dvakrát ročne.

Plán CriptoHub

Burza CriptoHub bude uvedená na brazílsky trh 25. júna. 200 miliónom Brazílčanov ponúkne možnosť obchodovať a obchodovanie ponúkne aj zvyšku sveta. V septembri CriptoHub spustí modul pokladne elektronického obchodu so zabudovanou podporou pre všetky hlavné kryptomeny. Do októbra bude mať CriptoHub špecializované klientske oddelenie zamerané na inštitucionálnych a veľkých investorov. Predplatená kreditná karta bude uvedená na trh v apríli 2019. Potom sa v auguste 2019 začne CriptoHub rozširovať do ďalších krajín Latinskej Ameriky a rozšíriť svoju ponuku blockchain služieb.

Záver

CriptoHub uľahčí Brazílčanom vstup do sveta kryptomeny. Výmena je už takmer dokončená, tím práve dokončuje posledné testovanie, takže je pripravená na spustenie 25. júna. Platforma by mala byť vynikajúcim doplnkom brazílskeho trhu ponúkaním najnižších poplatkov a najširšej škály kryptomien a obchodných párov..

užitočné odkazy