היכרות עם ICO זרם: בורסת מטבעות מטבע מבוזרת חדשה

ICO זרם

זרימה מטפל בבעיות הנפוצות בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים, כגון היכולת להמיר בין פיאט למטבעות קריפטוגרפיים במהירות ובאופן מאובטח. הצוות שעומד מאחורי Streamity מכיר בכך שיש כיום מספר רב של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, אך מבחין בפגמים גדולים בהם, כגון עמלות עמלה גבוהות, חוסר אבטחה וקושי שימוש. כדי לטפל בבעיה זו, ל- Streamity יש עמלות מינימליות ומציעה מחירי שוק הוגנים לבורסות.

זרימה

מה היתרונות של זרם על פני חילופים אחרים?

Streamity משתמשת בפלטפורמת StreamDesk, שהיא נוחה וקלה לשימוש, מה שהופך אותה לפשוטה עבור מומחים, מתחילים וכל מי שביניהם להמיר מטבעות. אם אכן נוצרת בעיה או חשש, תמיכה טכנית זמינה 24/7 מ- Streamity, מוכנה לענות על שאלותיך ולפתור בעיות. השירות כולל גם בקנה מידה גדול וללא מגבלות בזכות הנוכחות שלו ברחבי העולם.

בהשוואה לבורסות אחרות, השימוש ב- StreamDesk מאפשר לך לחסוך כסף בקנייה או מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. חיסכון זה נובע מהיעדר עמלות נסתרות, מעמלה נמוכה ומהשיעורים הקבועים.

יש גם יתרונות ביטחוניים הן עבור הרוכש והן עבור המוכר של קריפטוגרפיה עם StreamDesk. קריפטוגרפי המוכר חסום באמצעות חוזה חכם. כאשר כספי הפיאט נכנסים לחשבון המוכר, מערכת התשלומים שולחת אות לפתיחת החוזה החכם, והרוכש יקבל את המטבע הקריפטוגרפי. ליתר ביטחון, אם הקונה לא שולח את כספי הפיאט לחשבון המוכר בתוך זמן נתון, החוזה החכם ייפתח, ויחזיר את המטבע החוזר למוכר כדי שלא יאבדו כסף מרמה.

מה זה בדיוק StreamDesk?

StreamDesk היא פלטפורמת peer-to-peer המכריעה את Streamity והיא יישום מבוזר. בפלטפורמה זו, שני הצדדים הם יחידים, ולא תמצאו שום השוואה ישירה עם מוסדות קונבנציונליים מכיוון שאף בנק אינו מעורב; במקום זאת, המטבעות עוברים בין אנשים ללא מוסדות פיננסיים מעורבים ומבצעים קיצוץ בכסף.

זרם דלפק

StreamDesk מבוסס על טכנולוגיית בלוקצ’יין ועליו לפנות למשתמשים בגלל תנאי העסקה הנוחים והאבטחה. מכיוון שהתהליך כולו מרוחק, ניהול הזמן הופך להיות פשוט.

מהן התכונות העיקריות של StreamDesk?

כאמור, עם Streamity, הצוות שואף להתמודד עם כמה מהבעיות בבורסות הנוכחיות של מטבעות קריפטוגרפיים, כגון תנודתיות, עמלות גבוהות ואבטחה מפוקפקת לפעמים. השימוש בחוזים חכמים מספק אבטחה נוספת ל- Streamity ול- StreamDesk. הזרימה פועלת גם בהתאם למדיניות ועקרונות KYC הקשורים לשותפות הוגנת, מה שהופך את הפעילות לחוקית לחלוטין, דבר שחסרות בורסות אחרות בשווקים מסוימים.

תכונות Streamdesk

המשתמשים יעריכו את העמלות המינימליות, שאולי לא כוללות אפילו עמלות ומטבע פיאט. עמלות המטבעות הקריפטוגרפיים יכולות להיות קטנות מאפס ולמקסימום של 2 אחוזים, ומאפשרות למשתמשים לחסוך כסף. לחיסכון נוסף, StreamDesk מציעה שירות הוגן עם ערך הקריפטו שנקבע קרוב לשער החליפין הנוכחי ככל האפשר. למעשה, המערכת קובעת באופן אוטומטי את שווי השוק הממוצע על סמך מידע מהבורסות הגדולות.

אלה מכל רמות המיומנות יעריכו את הנוחות והפשטות של StreamDesk, כמו גם את החופש עבור קהילת הקריפטו. אחרי הכל, לא מטבעות קריפטוגרפיים ולא מטבעות פיאט חסומים בפלטפורמה, ומאפשרים לה לעבוד באופן חוקי ברוב האזורים.

איך זרימה יותר מסתם בורסה?

במקום להציע שירותי חילופי מטבעות בלבד, Streamity תורם גם לקידום האבטחה בקהילת הקריפטו. הוא מספק מידע ומשאבים טכנולוגיים לטכנולוגיית הבלוקצ’יין ומסייע לקהילה כולה. ההיבטים המרכזיים יכללו שירותי עיבוד נתונים, השקעות ושירותי חינוך.

יתרונות זרם

באופן ספציפי, Streamity מספק ניתוחים, חדשות, משאבים חינוכיים ומשאבי השקעה. כל אחד מאלה נמצא בסביבה העסקית שלו. המטרה הסופית היא ליצור פורטל עם טכנולוגיות בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים. יהיו בו ניתוחים, רעיונות וחדשות באיכות גבוהה בחשבון אישי אחד, יחד עם אפשרות לקורסי הכשרה ייחודיים של מומחים. יהיו גם פורומים הכוללים תגמול סמלי.

מה עליך לדעת על אסימון STM ו- ICO?

אסימוני STM הם חלק מפלטפורמת Ethereum ועומדים בתקן ERC 20. מספר האסימונים מוגבל בהחלט ל -186 מיליון בלבד, ולא יונפק יותר בעתיד. לאחר שנמכרו אסימונים רבים, ה- ICO יסתיים, ולא יתקיימו שלבי איסוף נוספים.

משקיעים יכולים לקנות את האסימון באמצעות BTC, ETH, LTC, ETC, EUR או USD. האסימון מוערך ב- $ 0.20, וההפצה תהיה פרופורציונאלית למספר ההשקעות במהלך הקמפיין של ICO, תוך התחשבות בתגמולים ובונוסים..

מכירת אסימון סטרימיטי

הקדם-ICO נמשך בין התאריכים 22-28 בינואר 2018. במהלך תקופה זו, 20 מיליון STM יהיו זמינים בהנחה של 30 אחוז עם יעד קדם-ICO של 2.8 מיליון דולר. מכירת האסימונים מתחילה ב- 12 במרץ עם הנחה של 20 אחוזים ביום הראשון ו- 15 אחוזי הנחה להמשך שלב 1 (עד 25 במרץ). בשלב זה יהיו 100 מיליון אסימונים זמינים. שלב 2 יקבל הנחה של 10 אחוזים ויימשך בין התאריכים 16 עד 29 באפריל.

מדוע כדאי לקנות את אסימון STM?

אסימון STM הוא המפתח לשימוש ב- Streamity ולנצל את היתרונות שלו. כדי להפוך את הרכישה או המכירה של אסימוני STM לפשוטים יותר, הם יירשמו בבורסות קריפטוגרפיות מרכזיות בעקבות ה- ICO. מחזיקי אסימונים מנצלים גם את הסיכון המינימלי מכיוון שתעריפי האסימון מוגנים על ידי עתודות של אסימונים פיאטיים ו- STM.

מי שיש לו יותר מ -1,250 STM יקבל הרשאות נוספות, כולל עמלות מופחתות בשימוש בפלטפורמת StreamDesk.

איך נראית מפת הדרכים?

הרעיון של פרויקט Streamity החל במאי 2017, כאשר אב הטיפוס של StreamDesk הסתיים באוגוסט של אותה שנה. ה- ICO יתקיים במהלך הרבעון הראשון של 2018, וכך גם ההשקה של StreamDesk. ברבעון השני, הצוות ישיק את משאבי ה- Streamity לחינוך ומידע.

מפת דרכים של זרם

ממיר המטבעות קריפטוגרפיים יושק ברבעון הרביעי. ברבעון השני של 2019 תושק גרסת Streamity הניידת לאנדרואיד ו- iOS, והשקת משאב ההשקעה תתרחש ברבעון הרביעי של 2019.

סיכום

אמנם יש כבר הרבה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, אך נראה כי Streamity מציעה אלטרנטיבה נחמדה עם העמלות הנמוכות שלה ושיעורי השוק ההוגנים שלה. היתרון האמיתי יגיע כאשר המשאבים הנוספים יושקו והמשתמשים יוכלו לקבל את כל המידע הדרוש להם באותו מקום כמו הבורסה, ולייעל את תהליך ההשקעה בקריפטו..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me