ICO של בנק פוטון: מערכת אקולוגית של בנקאות וירטואלית מבוזרת

בנק פוטון

פוטון משווקת את עצמה כמערכת האקולוגית הפיננסית של העתיד. מערכת אקולוגית בנקאית קריפטו וירטואלית מבוזרת זו מספקת תשלומים מיידיים באמצעות טכנולוגיית blockchain ותשלומים ללא מגע.

FOTON מספקת הצעה מהפכנית בענף הבנקאות מאחר והיא מיועדת לעבוד עם עסקאות רב-מטבעיות. ל- FOTON יש גם מערכת חליפין מובנית עבור מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות פיאט, כמו גם תשלומים מיידיים ללא מגע בכל העולם עבור מוצרים ושירותים.

בנק פוטון

אין צורך ב- FOTON לסמוך על מתווכים מכיוון שלפרויקט יש מערכת אקולוגית בין-בנקאית וחילופי מטבעות משלה. טכנולוגיית בלוקצ’יין פנימית קלה המשלבת תהליכי שירות לקוחות עם מימון, מאפשרת תכונות אלה. FOTON מציעה כלי קריפטוגרפי פשוט ומובן המספק עסקאות מאובטחות בזכות חוזים חכמים ועמלות מינימליות. המערכת האקולוגית הביתית מאפשרת ל- FOTON לנהל ולהקים מוסדות חברתיים ופיננסיים באמצעות הרישום המבוזר שלה.

איך המודל הפיננסי של FOTON משתווה לדגמים קיימים?

כרגע, לקוחות אינם יכולים להתחבר ישירות לבנקי הצפנה. במקום זאת, עליהם לעבור בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים, שגובות בדרך כלל סכום של 0.2 אחוז משיטת התשלום; מערכת התשלומים, שתגבה עמלה של 2 עד 4 אחוזים; והבנק שיגבה עמלה דומה.

באמצעות חוזים חכמים FOTON מאפשרת ללקוחות לעבוד ישירות מול בנק הקריפטו שבחרתם, שיגבה כ- 0.5 אחוזים בלבד מסכום התשלום. קשר ישיר זה מאפשר חיסכון של מעל 8.7 אחוז בעסקאות ועמלות. החוזים החכמים גובים כ- 0.5 אחוז בלבד עבור עסקאות של בנקים קריפטו וכ- 0.1 אחוזים על חילופי מטבעות קריפטוגרפיים.

על FotonBank

כדי לדמיין זאת טוב יותר, FOTON מציעה הערכה של העמלות האופייניות המשולמות במערכת הנוכחית בהשוואה למערכת שלה. במערכת הנוכחית, רק כ- 91.65 אחוזים מתשלום הם פרודוקטיביים הודות לעמלת חילופי הצפנה של 0.2 אחוזים, עמלה בנקאית של 2.4 אחוזים, עמלה בנקאית של 0.5 אחוזים ועמלת מערכת תשלום של 2.4 אחוזים. לעומת זאת, המערכת האקולוגית של FOTON מאפשרת פרודוקטיביות של 99.4 אחוז במונחי תשלומים שכן יש רק 0.5 אחוז עמלת בנק קריפטו ודמי חילופי קריפטו של 0.1 אחוז.

בסך הכל, היעדר מתווכים בפלטפורמת FOTON מוביל לחיסכון של 7.75 אחוזים. בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים זה יכול לתרגם ליותר מ -36 מיליארד דולר מדי שנה.

מדוע זה משנה ש- FOTON מבוזר?

FOTON מציעה אלטרנטיבה מבוזרת למערכות בנקאיות ותשלומים מרכזיות. ההחלטה להיות מבוזרת הייתה החלטה חשובה במיוחד עבור הפלטפורמה. אמנם פלטפורמות ריכוזיות כוללות מתווכים, אשר חסרים שקיפות ועמלות גבוהות עבור שותפים וסוחרים כאחד, אך פלטפורמה מבוזרת מספקת מערכת אקולוגית עם שקיפות ואוטומציה. זה אפשרי הודות לטכנולוגיה הנדסית מיוחדת המשתמשת בחוזים חכמים כדי להבטיח עסקאות הוגנות ומחברת בין מתווכים.

מבוזר

העמלות גם נמוכות בהרבה עם פלטפורמות מבוזרות מאשר מרכזיות. בעוד שניתן לבזבז עד 10 אחוזים מהתקציב האופייני למערכת פיננסית ריכוזית, FOTON גובה ממוצע של 0.5 אחוז עבור עסקאות, ולעתים אף נמוך יותר עבור ניהול נכסים ומסחר הוגן. ישנם גם עלויות גבוהות הקשורות לשימוש במערכות תשלום מרכזיות ופיננסיות, כולל עבור חשבונאות, שירותים וניהול. לעומת זאת, למערכת האקולוגית המבוזרת של FOTON יש שירותים פיננסיים בחינם שמוכנים לשימוש, והיא חופשית ליהנות מתקשורת בין השותפים..

לבסוף, מערכות ריכוזיות אינן ניתנות להרחבה ובגלל אופיין המיושן הן מתקשות להסתגל לפתרונות טכנולוגיים חדשים ואין להן אנונימיות לעסקאות. לעומת זאת, פלטפורמות מבוזרות כמו FOTON מספקות אנונימיות באמצעות פעולות תשלום מסוג crypto-fiat והן ניתנות להרחבה ומאפשרות חיבורים גלובליים..

אילו תכונות מציעה FOTON לבעלי העניין?

כל בעל עניין של FOTON נהנה מהעברה מידית של כספים ללא מגבלות ודמי העברה של 0.5 אחוז בלבד. בעלי העניין נהנים גם מההרחבה והאמינות הגבוהים ביותר, ללא עמלות נסתרות, מהיכולת למצוא הלוואות לגופים משפטיים ואנשים פרטיים, ומהמחירים הטובים ביותר לרכישה או החלפה מיידית של מטבעות קריפטו, כולל עם פיאט. מכיוון של- FOTON יש מטבע קריפטוגרפי משלה, ניתן למשוך או להחליף מטבע קריפטוגרפי תמורת תשלום של 0 עד 0.1 אחוז בלבד.

ל- FOTON יש גם מערכת ערוצים פיננסיים בין-בנקאיים משלה שהיא אנלוגית ל- SWIFT, שימוש בפקדון להחזקת כסף ולעקוב אחר כספומטים משלו, אינטגרציה עם כספומטים קיימים ויועץ רובו מקוון שיכול לעזור ללקוחות לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים בשיעורים משופרים. קרן ההשקעות תסייע ביישום פרויקטים ובחוות כרייה.

אילו תכונות מציעה FOTON אנשים פרטיים?

אנשים פרטיים יכולים לנצל את התשלומים המיידיים של FOTON המבוססים על חוזים חכמים, באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים לתשלום עבור כל שירות ללא צורך במשיכת כסף. יהיו אמצעי תשלום ללא מגע באמצעות מכשירים ניידים המשתמשים בטכנולוגיית NFC. אנשים יזכו להשתמש גם בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים NFC ל- NFC, שיעורי פיקדון טובים ומערכת נאמנות מפותחת הכוללת cashback ובונוסים לפעולות. האפליקציה גם אוטונומית, מכיוון שתוכלו להשתמש בה ברחבי העולם גם כשאין לכם אינטרנט סלולרי.

אילו תכונות מציעה FOTON ישויות משפטיות?

ישויות משפטיות יעריכו את היכולת לבצע רכישות שאינן במזומן של מטבעות קריפטוגרפיים בתעריפים טובים, פרויקטים של שכר ומשיכות מזומנים ברחבי העולם. הם גם יעריכו את ההזדמנות להשקיע באופן חוקי כספים ארגוניים בפרויקטים שונים של קריפטו, לקחת חלק ב- ICO ולרכוש אסימונים.

אפליקציית MVP

מה כדאי לדעת על אסימון FTN?

טרום ה- ICO כבר החל. למכירה סמלית יש שווי רך של 12 מיליון דולר ושווי קשה של 28 מיליון דולר. מתוך סך האסימונים, 70 אחוזים מוקצים למכירת האסימונים, 15 אחוזים לשיווק ולתוכנית הנאמנות, 8 אחוזים למייסדים ולהנהלה, 4 אחוזים לקמפיין של חברת השיווק, ו -3 אחוזים לשותפים ויועצים..

אסימון ה- FTN משמש בתוך המערכת האקולוגית FOTON, ו- 0.5 אחוז מכל עסקה המשתמשת באסימני FTN תישרף כדלק. FOTON לא תנפיק שום אסימון FTN בעקבות ה- ICO, כלומר קניית האסימונים במהלך ה- ICO היא הדרך היחידה להבטיח שתוכלו לקנות FTN במחיר קבוע ולהשתמש בו להתנחלויות. מי שלא רוכש FTN במהלך ה- ICO ומעוניין להשתמש ביכולות FOTON עם בנקים סופיים, יצטרך לרכוש אסימונים של FTN מבעלי אסימונים. יש לרשום את האסימון בבורסות בעקבות ה- ICO.

סיכום

FOTON שואפת לספק לעולם את פלטפורמת הקריפטו-בנקאית המבוזרת הראשונה שלה להחלפה, תשלום וניהול נכסי קריפטו. הפלטפורמה זמינה למכשירים ניידים ונבנתה באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, כולל חוזים חכמים.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me