ICO Unibright: מסגרת מאוחדת לשילוב עסקים מבוססי בלוקצ’יין

Unibright

Unibright מכנה את עצמו מסגרת אחידה לאינטגרציה עסקית המבוססת על הבלוקצ’יין. כדי להבדיל זאת מפרויקטים אחרים המבוססים על בלוקצ’יין, לחברה הגרמנית שעומדת מאחורי יוניברייט כבר מעל 20 שנות ניסיון ופתרון עבודה, יחד עם לקוחות ושותפים קיימים. הלקוחות הנוכחיים הללו כוללים שמות גדולים, כמו Shell, לופטהנזה, סמסונג, יוניליוור וסימנס.

Unibright

מה המטרה של Unibright?

עם Unibright Framework, הצוות מקווה לאפשר לחברות לנצל את הבלוקצ’יין מבלי להתאמץ להשיג הבנה מעמיקה של המערכת. חברים מרגישים שזה הכרחי מכיוון שבעוד שחברות רבות מעוניינות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ויישומיה בעולם האמיתי, מעטים יודעים כיצד לרתום אותה. Unibright יקל על שילוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין ההיא עם העסק הקיים של החברה. הפלטפורמה מבוססת על תבניות ומייצרת הכל באופן אוטומטי, ומפחיתה את הבלבול.

מה הבעיות Unibright שואפת לפתור?

אחת הסוגיות הגדולות ביותר ש- Unibright פועלת לפתור היא העובדה שיש מעט מפתחי בלוקצ’יין, מה שהופך את המומחים הללו ליקרים, יחד עם המורכבות של חוזים חכמים שהופכת כל באג לקריטי, מה שמצריך מפתחים על היד. הפיתרון של הפלטפורמה הוא Unibright Visual Workflow Designer המאפשר לכל אחד ליצור פתרונות רבי עוצמה המבוססים על הבלוקצ’יין מבלי להזמין מפתח יקר או לקבל מיומנויות קידוד. במקום להשתמש בקידוד להגדרת תהליכי עבודה של אינטגרציה עסקית, זה נעשה באופן ויזואלי.

בעיה נוספת היא הקושי הכרוך בעדכון ובפריסה של חוזים חכמים על חסימות שונות. הפיתרון הרלוונטי לנושא זה הוא מנהל מחזור החיים של Unibright Contract, שהופך זרימות עבודה מעוצבות ויזואליות לקוד שתלוי בפלטפורמה על ידי לחיצה על כפתור. המערכת מייצרת באופן אוטומטי סט של חוזים חכמים עבור כל הבלוקצ’יין המתאים ביותר.

Unibright בנוסף מתמודדת עם חוסר ההבנה מצד חברות כיצד לנתח את נתוני הבלוקצ’יין למשהו שהלקוחות והעובדים שלהם יכולים להשתמש בו. זה מטופל על ידי Unibright Explorer, העוקב אחר תהליכים עסקיים שוטפים על חוזים חכמים ומערכות קשורות. הוא מציג את הנתונים מהשרשרת ומחוצה לה בלוח מחוונים שימושי ואינטואיטיבי.

לבסוף, Unibright פועלת לפתור את הבעיות עם צוותים המשלבים את ה- blockchain במערכות IT / ERP קיימות. זה אפשרי באמצעות Unibright Connector, המחבר בין נוף ה- IT הקיים לחוזים חכמים שונים ולחסימות באמצעות מתאמים חכמים שהוגדרו מראש..

תכונות Unibright

בין מעצב זרימת העבודה החזותית Unibright, מנהל מחזור החיים של Unibright, Unibright Explorer ומחבר Unibright, הפרויקט יכול לפתור את כל הבעיות הללו ועוד..

מהם מקרי שימוש עבור Unibright?

כדי להפוך את הפריסה והאימוץ של Unibright לחלקה, חברי הצוות כבר פיתחו תשע תבניות למקרי שימוש שנראים בעיניהם הנפוצים ביותר. יש עוד יותר בעבודות. הם כוללים אישור רב-צדדי, מעקב אחר אצווה, מחזורי חיים של נכסים, בקשות להצעת מחיר, מעקב אחר תהליכי משלוח, שחרור חשבוניות, שכירות חדשה, עיבוד תביעות ביטוח ותשלום פרויקט המבוסס על אבן דרך. תוכל לצפות בכל אחד ממקרי השימוש הללו ביתר פירוט באתר Unibright או בנייר הלבן של הפרויקט.

השתמש במקרים

מה זה UBT ומתי ה- ICO?

האסימון Unibright, UBT, הוא אסימון שירות התואם ERC20 ומזין את הפלטפורמה. ה- ICO יחל ב -20 באפריל וימשך עד 10 במאי, או כאשר כל האסימונים נמכרו, המוקדם מבין השניים. התרומה המינימלית במהלך ה- ICO תהיה 100 UBT, שמחירם הוא 0.14 דולר וניתן לרכוש באמצעות ETH או BTC בהעברה ישירה או באמצעות ShapeShift עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. המחצית הראשונה של האסימונים שנמכרו תגיע עם בונוסים. מכירת האסימונים תכלול 67 אחוז מסימני ה- Unibright הקיימים, 100.5 מיליון מכלל 150 מיליון.

מכירת אסימונים Unibright

תשעה אחוז מהאסימונים יימכרו למשקיעי זרעים ו -6 אחוזים מוקצים למכירת אסימונים והוצאות משפט, 12 אחוזים עבור עתודת הנזילות לאחסון קר, ו -6 אחוזים לקבוצה..

מהי ההיסטוריה Unibright?

מפת הדרכים של Unibright החלה את דרכה כבר בשנת 1989, כאשר SPO Consulting GmbH, גרמניה החלה לספק פתרונות הקשורים ל- SAP עבור תוכנות ללקוחות גלובליים כמו סימנס, סמסונג ולופטהנזה. תקופה ראשונית זו של פתרונות SAP נמשכה עד שנת 2000. עם הגעת Web 2.0 בשנת 2000, החברה פיתחה פורטלים של SAP Enterprise יחד עם יישומי NET מלא. שלב זה נמשך עד 2010.

בשנת 2011 השיקה החברה פלטפורמת SPO Process Integration משלה, שהתבססה בענן כדי לתמוך בתהליכים עסקיים עבור השחקנים העיקריים בייצור ובבנקאות. זה עבר ל- Microsoft Azure בשנת 2016.

מתי יוניברייט שילבה את הבלוקצ’יין, ואיך נראית מפת הדרכים?

בשנת 2016, ההנהלה העליונה ראתה התרחבות אסטרטגית והחליטה לפתוח בחלונות עבור צוות המחקר והפיתוח על הבלוקצ’יין יחד עם טכנולוגיות זרימת עבודה, תוך התמקדות ספציפית באת’ריום. Unibright הושק ברבעון השני של שנת 2017, אז הצוות הגדיר את ממשק Unibright Contract ואת מחזור חיי Unibright Smart Contract. ברבעון זה נראו אבות טיפוס עבור Connector עבור SAP ו- Ethereum, Explorer, מנהל מחזור החיים ומעצב זרימת העבודה.

מפת דרכים

ברבעון הרביעי של שנת 2017, הפרויקט שותף עם Ambisafe ו- Iconiqlabs כדי להתכונן להשקת האסימונים, להקים את העסק ולחתום על חוזים עם משקיעי הזרע. Q1 ראתה את גרסת העבודה של Unibright Connector לאינטגרציה של SAP עם Ethereum, בתוספת אב-טיפוס של Connector ל- JAVA ו- .NET המתחבר למערכות מדור קודם..

כעת ברבעון השני של שנת 2018, Unibright משיקה את גרסאות העבודה הראשונות של Explorer, Workflow Designer ו- Lifecycle Manager, שכולן מוכנות לשימוש פנימי עם SAP ו- Ethereum. ברבעון השלישי יופיעו תבניות זרימת עבודה נוספות וייצור קוד חכם עבור רשתות חסימות שונות. ל- Q4 יהיו גרסאות בטא של כלים אלה, בדיקות QA ולקוחות הפיילוט הראשונים המשתמשים במסגרת Unibright Framework המלאה. המוצר יהיה מוכן בשנת 2019.

סיכום

Unibright מציעה דרך אינטואיטיבית לעסקים קיימים לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ללא צורך ללמוד לקודד או לשכור מפתח בלוקצ’יין. בעוד שקיימות תוכניות לפלטפורמות דומות, ל- Unibright כבר יש מוצר עובד וניסיון של עשרות שנים בתחומים קשורים שאמורים לתת לה יתרון תחרותי. יש לה כבר רשימה ארוכה של תבניות לייצור אוטומטי של שילוב בלוקצ’יין עם עוד לבוא, מה שמרחיב את התועלת של הפלטפורמה בעתיד..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me