JUR ICO: Platforma decentralizovaného riešenia sporov

JUR

JUR je priama platforma založená na blockchaine určená na pomoc pri riešení sporov za zlomok nákladov, ktoré by si na riešenie sporu vzali. Systém využíva technológiu blockchain na revolúciu v spôsobe spochybňovania zmluvných záväzkov ľuďmi. Je to tiež úplne prvá platforma na riešenie sporov, ktorá je založená na konsenze.

JUR

Základná funkcionalita JUR je zadarmo na použitie. Pomocou tejto technológie môžu používatelia vytvoriť inteligentnú právnu dohodu, vložiť bezpečný úschova, bezpečne zrušiť vyrovnanie a vyriešiť zmluvné spory. Spoločnosť JUR vyrieši každý spor už za 24 hodín s takmer nulovou cenou pre každú zmluvnú stranu. JUR tiež vďaka technológii blockchain umožňuje bezpečnú správu vkladov v úschove, platby zúčtovania a právne dohody.

Ako sa robia rozhodnutia pomocou JUR?

Rozhodnutia v JUR sú koncipované tak, aby boli spravodlivé. Systém riešenia sporov je postavený na princípoch zaujatosti, hlasovania na základe konsenzu a kvalifikovanej právnej komunity.

Používateľ môže otvoriť spor a potom hlasovať o tom, kto spor vyhral, ​​pričom rozhoduje najviac hlasov. Po vyriešení sporu sa peniaze zo zmluvy automaticky presunú v prospech víťaza.

Ako môže JUR pomáhať s ICO pre kryptoevanjelistov a podnikateľov v blockchaine?

Jednou z funkcií JUR je jeho schopnosť pomáhať pri transakciách a zmluvách týkajúcich sa ICO vrátane investícií. Blockchain podnikatelia môžu pomocou JUR vystríhať sprostredkovateľov, pokiaľ ide o správu právnej a finančnej infraštruktúry pre spustenie ICO. Medzi príslušné služby pre ICO, ktoré môžu používatelia JUR využiť, patria investície založené na míľnikoch, ktoré sa vynucujú prostredníctvom inteligentných zmlúv, úschovy investícií a OTC transakcie, ktoré zahŕňajú vklad.

Funkčnosť

Ako môže JUR sprístupniť legálnu prácu?

Vďaka povahe JUR je legálna práca oveľa dostupnejšia a dostupnejšia vďaka využitiu blockchainu. Či už ide o diskusiu o jednotlivcovi alebo o firme, náklady na tradičné súdne spory sa môžu zvýšiť a silne zaťažiť dotyčnú osobu, pokiaľ ide o čas a peniaze. Ako právna blockchainová platforma to JUR mení prostredníctvom inteligentných zmlúv, ako aj inteligentného, ​​nedôveryhodného riadenia sporov.

Ako môže JUR pomôcť pri každodenných činnostiach?

Používanie JUR je dosť jednoduché na to, aby používatelia mohli platformu používať na svoje každodenné činnosti. Inteligentné zmluvy na JUR sa dajú ľahko implementovať a realizovať, vďaka čomu môže priemerný človek platformu využívať ako decentralizovaný sudca a porota na využitie svojich blockchainových a komunitných funkcií. Tím, ktorý stojí za výborom JUR, to považuje za modernú metódu výkonu právnickej práce bez ohľadu na prostredie a zúčastnené strany. Každý, od jednotlivých nezávislých pracovníkov po podniky, môže používať JUR.

Platforma JUR

Ako môže JUR pomôcť tým, ktorí používajú platformy zdieľanej ekonomiky?

S nástupom platforiem zdieľanej ekonomiky potrebujú používatelia spôsob, ako spoľahlivo riadiť spory. Spoločnosť JUR podniká kroky na vyplnenie tejto prázdnoty a ponúka spôsobom, ako webovým serverom ako Freelancer, Fiverr a Upwork spravovať spory. Podniky budú tiež môcť pomocou rozhrania JUR API využívať možnosti platformy na riešenie sporov.

Aké sú ďalšie potenciálne použitia systému JUR?

Existuje mnoho ďalších potenciálnych aplikácií JUR, napríklad obchodovanie s duševným vlastníctvom; obchodovanie s registrovaným tovarom, ako sú člny a automobily; a riešenie problému falošných správ v sociálnych sieťach. Firmy môžu tiež využiť JUR na riešenie problémov so zákazníkmi, ktorí neplatia, tým, že ponúknu spôsob, ako zapojiť seba a svojich klientov, a potom využiť záväzné inteligentné zmluvy, ktoré obsahujú automatické pokuty.

Ako je na tom JUR v porovnaní s konkurenciou?

Existuje niekoľko ďalších podobných platforiem ako JUR, ale JUR vyčnieva z radu. Napríklad Augur a Gnosis tiež používajú hlasovací systém, ale JUR je trochu podrobnejší, takže je vhodnejší na skúmanie malých udalostí. Okrem toho môže byť JUR použitý na crowdsourcingové stanoviská medzi dvoma alternatívami, aj keď tím vidí, že sa väčšinou používa na riešenie sporov. Pokiaľ ide o využitie zmlúv, JUR sa dá najviac porovnať s platformami ako LegalZoom a Rocket Lawyer, ale s využitím blockchainu namiesto tradičných metód a vylepšenia riešenia sporov..

Ako si JUR zarába peniaze??

Napriek tomu, že za riešenie sporov nie je možné účtovať takmer nič, obchodný model spoločnosti JUR je navrhnutý tak, aby generoval zisk. To je možné vďaka jeho prémiovej funkčnosti a veľkému množstvu využitia. Pokiaľ ide o objem, používatelia JUR každý mesiac získavajú tri bezplatné správy zmlúv zadarmo, s možnosťou pridať ďalšie zmluvy za poplatok.

JUR tiež ponúka nástroj na tvorbu inteligentných zmlúv a ďalšie nástroje, ktoré umožňujú expertom vytvárať šablóny inteligentných právnych zmlúv. Odborníci ich potom môžu predať na trhovisku JUR. Zatiaľ čo experti na šablónu budú mať zisk, JUR bude tiež účtovať malý poplatok z každej dohody, čím sa vytvorí ďalší zdroj príjmov.

Obchodný model

K dispozícii je tiež možnosť predplatného API pre základnú funkčnosť JUR. Nakoniec JUR ponúka možnosť vkladov do úschovy so stabilnými mincami na rozdiel od tokenov JUR a za každý vklad účtuje malý poplatok.

Ako vyzerá cestovná mapa JUR?

Myšlienka JUR bola vytvorená v 3. štvrťroku 2017. V 4. štvrťroku vytvoril projekt bielu knihu 1.0 a cieľové skupiny. To je tiež prípad, keď mali súkromnú alfa verziu, počiatočné investície, začlenili spoločnosť a pracovali na budovaní tímu. V 1. štvrťroku 2018 sa uskutočnilo očkovacie kolo a patent. V 2. štvrťroku tím vytvoril dočasný web a dokument white paper v.1.0, pracoval s blockchainovou alianciou a najal obchodný rozvoj pre juhovýchodnú Áziu a Áziu..

Cestovná mapa

V Q3 bude mať JUR nový web, dokument white paper v.2.0 a technický dokument. Q4 uvidí vydanie MVP a ICO. To je tiež okamih, kedy vývojári začnú testovať systém otvoreného hlasovania.

Záver

JUR je platforma, ktorá využíva silu blockchainovej technológie na doručovanie riešení sporov prostredníctvom mechanizmov konsenzu. Používatelia môžu získať rozlíšenie do 24 hodín za nominálny poplatok a každý mesiac je k dispozícii niekoľko bezplatných dohôd pre každého používateľa. Existuje mnoho aplikácií JUR, od firiem po každodenné interakcie, ktoré ukazujú veľký potenciál projektu.

užitočné odkazy