Nocta ICO: פלטפורמה מבוזרת לארגון פנאי מין ברמה גבוהה

Nocta ICO

נוקטה מביא פונקציה חדשה לרעיון של פלטפורמות מבוזרות, ובמיוחד מה שהצוות מכנה “פנאי ברמה גבוהה למבוגרים”. באמצעות הפלטפורמה, משתמשים ברחבי העולם יכולים לבחור בנוחות ובבטיחות את השירותים שהם רוצים. זוהי פלטפורמת הפרימיום הראשונה המיועדת למין פנאי בצורה בטוחה, אנונימית ונוחה. נוקטה תוכל לנצל את תעשיית הבידור למבוגרים, ששווי השוק העולמי שלה נע בין 100 ל -300 מיליארד דולר. כפלטפורמה לאיחוד השוק, Nocta מאמינה שהפוטנציאל שלהם עצום.

אתר נוקטה

איך נוקטה עובדת?

כאשר משתמש רוצה למצוא מישהו ליהנות איתו ממין פנאי, הוא מבקר בנוקטה באמצעות כל דפדפן אינטרנט שהוא מעדיף. הם יכולים ליצור חשבון כדי להגדיר את שם המשתמש והסיסמה הייחודיים שלהם. בגלל המערכת המבוזרת, יש אנונימיות מוחלטת בכל עת, כך שמשתמשים לא צריכים לדאוג לשום דבר, כולל השלכות חברתיות.

לאחר הכניסה, משתמשים יכולים להשתמש במנוע החיפוש העוצמתי כדי למצוא את השותף שהם מחפשים, בעזרת פילטרים, כגון מיקום. לאחר מציאת שותף פוטנציאלי, משתמשים יכולים להתחיל צ’אט מהיר. לאחר מכן המשתמש ו”מציע “יכולים להסכים להיפגש בעקבות אישור בקשה. הודות למערכת המשוב החזקה, לקוחות מובטחים כי מציעים איכותיים. בעקבות השירות ושחרור התשלום, המשתמש משאיר משוב. התשלום משוחרר אוטומטית לחשבון המציע, מה שמאפשר להם למשוך את הכסף בקלות ולהמשיך את עסקיהם.

אילו נושאים נוקטה נפתרת?

הצוות ב- Nocta רואה בבעיות העיקריות בשוק המין הפנאי הנוכחי את הקרבה של שוק זה והסיכון הגבוה לשירות באיכות נמוכה. זה גם מאתגר עבור לקוחות ונותני שירות להשיג את היתרונות של רשתות חברתיות ואינטרנט בגלל חששות לפרטיות ועוד.

שאלות נפוצות על נוקטה

נוקטה הבינה שאמנם ישנם אתרים המשלבים רישומים לדברים כמו מלונות וכרטיסי טיסה, אך אין דבר דומה לתעשיית הבידור למבוגרים. בערים מסוימות יש אתרים מקומיים שלהם, חלקם אפילו עם ביקורות, אך אין שום אינדיקציה שאתה יכול לסמוך על דפים אלה. למטיילים אין שום דרך לדעת כרגע למצוא שירותים איכותיים במיקומם.

מה דואג לנוקטה כתובת?

בהתבסס על הנושאים לעיל, הדאגות העיקריות של המבקשים ומציעים שירותים הם אנונימיות, אבטחה ואיכות, אשר כל זאת נוקטה משתפרת. הן ספקי השירות והן הלקוחות מעדיפים לשמור על זהותם מוסתרת, אך מכיוון שמזומן אינו בהכרח נוח, Nocta מציעה אנונימיות יחד עם היכולת לשלם בבטחה באמצעות מטבע דיגיטלי..

אבטחה מהווה דאגה ראשונית לעובדי מין, מכיוון שכוונות הלקוח אינן יכולות להיות כפי שהן נראות. מערכת הדירוג של Nocta וטכנולוגיית הבלוקצ’יין עוזרות להקל על החשש הזה. לבסוף, לקוחות יכולים לסמוך שהם יקבלו שירות איכותי בשל הדירוגים והביקורות.

איזה סוג של פילטרים יש לנוקטה?

Nocta מקלה על החיפוש בהצעות השונות כדי למצוא בדיוק את מה שהמשתמש מחפש. רק חלק מהמסננים כוללים את סוג השירות, המיקום וטווח המחירים.

אילו תכונות אחרות יש לנוקטה?

בנוסף לפונקציית החיפוש הקלה לשימוש עם פילטרים להפחתת התוצאות, ל- Nocta יש תכונות אחרות שנועדו ליצור פלטפורמה שתחזיק מעמד לטווח הארוך ותהיה נוחה. התשלומים מאובטחים ומשתמשים במטבע הפנימי של נוקטה. משתמשים יכולים לקרוא על השירותים הזמינים ולקרוא או להשאיר משוב.

גם לעובדי המין וגם ללקוחות יש את הארונות האישיים שלהם. בארונות המשתמשים יש מידע על האיזון, גישה נוחה לחידושו, סימניות למציעים המועדפים עליהם, ואפילו פילטרים מוגדרים מראש המבוססים על מיקום גיאוגרפי. הארון האישי של המציע דומה אך מוסיף הגדרות אישיות בהן הם יכולים להוסיף תוכן מדיה, להציג מחירים, לרשום את שירותיהם ואפשרויותיהם ועוד..

כיצד נוקטה משפרת את חוויית השימוש בסוכנות מקומית?

האלטרנטיבה העיקרית לנוקטה היא כיום שימוש בסוכנות מקומית או באתר כדי למצוא בן זוג למין פנאי, אך נוקטה משפרת זאת באופן משמעותי. מכיוון שהמערכת משתמשת בבלוקצ’יין, היא מספקת אמון הן לספק השירות והן למשתמש. זה גם חופשי לשימוש, זמין ברחבי העולם ומשתמש במערכת דירוג כדי להבטיח אינטראקציות איכותיות.

מה עושה אסימון ה- NOCTA?

NOCTA הוא אסימון כלי ERC20 המאפשר למשתמשים לגשת לפלטפורמה כמו גם לפונקציה הנוספת שלה. לאחר השלמת תהליך פיתוח הבלוקצ’יין עבור נוקטה, יוחלפו מטבעות NOCTA 1: 1 במטבע הפנימי לפלטפורמה.

אסימון נוקטה

איך נוקטה תרוויח כסף?

נוקטה תייצר רווח מהפלטפורמה בכמה דרכים. יהיו כמה פוסטים ומאמרים בתשלום ברשתות חברתיות ובתקשורת קשורה. זה גם יארגן אירועי קידום מכירות. על בסיס קבוע, הוא יגבה עמלות הקשורות להצעת סטטוסים מיוחדים לחשבונות עובדים, כמו גם עמלות.

איך נראית מפת הדרכים של נוקטה?

מפת הדרכים של נוקטה החלה ברבעון השלישי של 2017 עם שלב A. זה כלל פיתוח הרעיון, ביצוע מחקר שוק עמוק והקמת הצוות. שלב ב ‘היה ברבעון הרביעי של שנת 2017. הוא כלל את מכירה מוקדמת של אסימון NOCTA, חווית משתמש ופיתוח ממשק, פיתוח backend ו- frontend וקמפיין השפע. בשלב C, Q1 לשנת 2018 יכלול את הפעלת ההדגמה של הפלטפורמה, את מבחן האלפא הסגור ואת הפצת האסימונים הראשית, שנמצאת כעת בתהליך.

מפת הדרכים של נוקטה

שלב D יתקיים ברבעון השני עם פיתוח מורכב לפלטפורמה ולבלוקצ’יין וקמפיין שיווקי מקוון. בשלב E, Q3, הוא ישחרר את הארנק ויבצע את הריצה ברשת. שלב F נמצא ברבעון הרביעי של שנת 2018 ויכלול את הפעלת ה- mainnet, את שחרורו הקודם של הפלטפורמה, את קמפיין השיווק הלא מקוון והחלפת אסימון ה- NOCTA עם מטבע ה- NOCTA. לבסוף, ברבעון הראשון של שנת 2019 נראה שלב X, המהדורה הסופית של הפלטפורמה.

סיכום

נוקטה מספקת דרך חדשנית לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בכך שהיא מציעה שירות נוסף שעבר התעלמו ממנו. תיאורטית, נוקטה אמורה לשפר את האמון באינטראקציות בין מין לפנאי ולהקל על מציאת בן זוג, לא משנה אם אתה נמצא בעיר מגוריך או נוסע. האנונימיות בשילוב עם אבטחת הבלוקצ’יין אמורות לפנות הן למשתמשים והן למציעים.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me