Orbis ICO & Airdrop: קהילות Bluetooth מבוזרות

אורביס ICO

אורביס מטרתה לספק רשתות פתוחות, מבוזרות, גלובליות ומאובטחות עם קהילות Bluetooth בהן כל אחד יכול להשתתף. אורביס מסייעת ישירות לפיתוח רשת Bluetooth על ידי כך שהיא נגישה יותר בקלות למפתחי צד שלישי שונים באמצעות תשתית דיגיטלית, ניהול מערכות, לוגיסטיקה, נתונים שנאספו בקהל ו- IoT. בצד הצרכן, יישומי Orbis יוסיפו רמה חדשה של פונקציונליות שפשוט אינה אפשרית באפליקציות הנוכחיות המבוססות על Wi-Fi..

אסימון אורביס

אורביס כרגע מתנהלת מכירת אסימונים ו אוירדרופ.

מה זה רשת Bluetooth?

רשת רשת Bluetooth עדיין מהווה התקדמות חדשה יחסית, ועיתון האורביס מצטט את המסמך הרשמי. על פי זה, הרשת היא סוג חדש של טופולוגיית רשת שאומצה בקיץ 2017 והיא מיועדת ל- Bluetooth Low Energy (BLE). רשת ה- Bluetooth נתפסת כהקדמה משמעותית ומציבה את ה- Bluetooth במצב בו היא יכולה להפוך לטכנולוגיית התקשורת האלחוטית הדומיננטית בעלת אופי הספק נמוך. זה אמור לעבוד גם במגוון רחב של מקרי שימוש ומגזרים, עם דוגמאות כמו IoT תעשייתי ומבנים חכמים.

מה זה אורביס

מה המטרה של פלטפורמת אורביס?

עם Orbis, הצוות מקווה ליצור פלטפורמה המשתמשת במסגרת הפיתוח הבסיסית לפיתוח מסחרי וצרכני באמצעות רשת רשת Bluetooth. הם ישתמשו ברשת ובתשתיות הקיימות, כך שלמפתחים תהיה פריסה קלה. OBT (Orbis Token) יהיה חלק מרכזי בכך שהוא מתגמל בתחילה למפתחים עבור המהדורות המוצלחות שלהם, וכן מתגמל את הצרכנים על ההשתתפות..

מהם מקרי השימוש הפוטנציאליים וגדלי השוק של אורביס?

הצוות שעומד מאחורי אורביס בחן כמה מהשווקים שבהם קיימים מקרי שימוש עבור קהילת הבלוקצ’ין של הבלוקצ’יין, ששווים טריליונים ביחד. תעשיית ה- IoT יכולה להשתמש באפליקציית Orbis לניהול רשתות אספקה, הצגת זמני המתנה חיים, אורות בקרה ועוד. שווי ענף זה הוא 157 מיליארד דולר. היקף העסקה היומי של BTC הוא 2 מיליארד דולר, ורשת רשת Orbis תהווה אלטרנטיבה למשלוח וקבלה של קריפטו במצב לא מקוון. הכספים פשוט נשארים בפקדון עד להעלאת נתוני העסקה התואמים.

שׁוּק

שווי התעשייה הביטחונית עומד על 709 מיליארד דולר ויכול להשתמש ברשת לתקשורת מקוונת אמינה, גם בנופים שאינם מפותחים. פרסום, בשווי 558 מיליארד דולר, יכול לראות נתונים עבור תעבורה רגלית ומיקומים ממומנים ולהשתמש ב- OBT כדי לתגמל את הצרכנים. תעשיית הטלקומוניקציה והאלחוט, בשווי 1.5 טריליון דולר, יכולה להשתמש בהודעות רשת ובשיתוף אינטרנט או למכור נתונים ניידים תמורת OBT. אורביס אף מספקת פיתרון נייד וחזק לשימוש במצבי סיוע באסון.

מהי הפונקציונליות הבסיסית של OBT?

אסימון Orbis הוא תמריץ שיעודד הן מפתחים והן צרכנים להשתמש בפלטפורמת Orbis, מה שמוביל לצמיחתה. מפתחים יוטבעו מטבעות חדשים בהתאם לשימוש באפליקציות שלהם לכיסוי מטבעות. לעומת זאת, צרכנים מקבלים מטבעות מטבעות עבור פעילותם בצמתים ניידים באמצעות אפליקציית OrbisWeb. בעתיד, כולם יכולים להשתמש ב- OBT לרכישת מוצרים ואפליקציות בתשלום דרך OrbiStore.

מה הם OrbisWeb ו- OrbiStore?

OrbisWeb מספק חיבורי BLE מאובטחים המגיעים מרשתות מקומיות המחוברות באופן גלובלי לאינטרנט. מפתחים יכולים להשתמש ברשת OrbisWeb ליצירת אפליקציות, להשתמש בנתונים שנאספו בקהל, להחליף תשתית דיגיטלית או ליישם טכנולוגיית IoT.

OrbiStore היא פלטפורמה ליישומים הפתוחים לפיתוח צד ג ‘. מפתחים יכולים להשתמש בתשתית הרשת BLE אך אינם חייבים לעשות זאת. כל השימוש וההורדות של האפליקציות נעשים באמצעות חוזים חכמים של NEO.

Orbis OBT Airdrop פרטים

חלק ממטבעות ה- OBT שהוקצו יופצו באמצעות אוויר אוויר שנמצא כעת בעיצומו.

אורביס איירדרופ

יש הקצאה של 16.7 OBT לאדם, המוענקת לכל היותר ל 60,000 איש. Airdrop הוא בשותפות עם קריפטו שיבוש, ואתה מבצע פעולות פשוטות כדי להשתתף.

עליך לבצע רק שתיים מהפעולות הבאות כדי לקבל את הקצאת ה- OBT שלך. בטוויטר: צייץ מחדש @crypto_disrupt, עקוב אחרי @ orbis_web, או עקוב אחרי @crypto_disrupt; בטלגרם: הצטרפו ל- Crypto Disrupt או Orbis; ב- Reddit, הירשם כמנוי ל- Orbis; או עקוב אחר אורביס דרך מדיום.

פרטי מכירת אסימונים

אורביס משלימה גם מכירת אסימונים מסורתית. מכירה מוקדמת כבר הסתיימה. היו 121 תורמים, שגייסו יחד 1.5 מיליון דולר, ונמכרו 5 מיליון OBT. מכירת האסימונים הציבורית החלה ב -3 במרץ ונמשכת עד 31. במרץ. קיימת מכסה קשה של 12 מיליון דולר עם 40 מיליון OBT למכירה. בהתבסס על מועד התרומה, ישנם בונוסים של 5, 15 ו- 25 אחוזים. המחיר הראשוני הוא 1 OBT תמורת 0.24 דולר, והאסימונים יועברו חודש לאחר סגירת מכירת האסימונים..

פרטי מכירת אסימונים

כיצד מופצים OBT?

40 אחוזים מכלל האסימונים, או 40 מיליון OBT, אמורים להיות מופצים במכירת האסימונים. עתודת החברה עומדת על 35 אחוזים, או 35 מיליון OBT. הקהילה מקבלת 15 מיליון OBT, או 15%, ובעלי המניות והעובדים מקבלים 10%, או 10 מיליון OBT. לאסימונים של העובד יש תקופת הבטחה של 48 חודשים הכוללת משיכה מקסימאלית של 10 אחוזים בכל רבעון. כל משיכה ממילואים של יותר מ -10 אחוזים בכל רבעון מחייבת הודעה פומבית של שבועיים לפחות.

איך נראית מפת הדרכים של אורביס?

ברבעון הרביעי של שנת 2017, סיימה אורביס את תכנון הפרויקט, את מעורבות הקהילה, את עריכתו ושחרורו של העיתון הלבן, ובדיקות אלפא סגורות לאפליקציית OrbisWeb אנדרואיד. היו גם שותפויות ויועצים חדשים עם ארנקי הצפנה, חברות בלוקצ’יין וחברות רשת. לבסוף, הצוות השלים את האתר, כמו גם קנה מידה של יכולות.

מפת דרכים

בנוסף ל- airdrop הנוכחי ו- ICO שעומד להתחיל, תוכניות אחרות לחודשים ינואר עד אפריל השנה כוללות רישום ומסחר בבורסות, פיתוח OrbiStore, פיתוח ה- OBT של הבלוקצ’יין ובדיקת אלפא עבור אנדרואיד ו- iOS. זה גם יקבל יותר עובדים ויעבוד על פיתוח קהילה, מעורבות באמצעות תגמולי OBT, כנסים בתעשייה וקהילה, הסברה למפתחי קהילה, וקביעת מי שיעשה וטרינר ליישומי OrbiStore..

סיכום

אורביס ממוקמת לנצל את הטכנולוגיה החדשה יחסית של רשת Bluetooth, המשלבת אותה עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין באופן שיכול לסייע לרשימה ארוכה של תעשיות עם עשרות מקרי שימוש. אורביס כבר השלימה פיתוח כלשהו, ​​וככל שהצוות יגדל, כך גם הפלטפורמה צריכה להיות.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me