מודעות חביבות: פלטפורמת פרסום עם מודעות ידידותיות למשתמש וללא דמי איש ביניים

Kindads

בהשוואה לפרסום מסורתי, מודעות חביבות יציע שיפורים שישפרו את הפרסום המקוון. ראשית, יהיה הרבה פחות דואר זבל מכיוון שמפרסמים ישלחו יותר על סוגי המודעות שיופיעו באתרים שלהם, ובסופו של דבר ישפרו את חוויות המשתמשים על ידי הצעת פרסומות פחות פולשניות ומעצבנות. ואם כבר מדברים על חוויית המשתמש, מודעות יהפכו ידידותיות יותר הודות למנף מודעות טק כמו דוא”ל, הודעות דחיפה וצ’טבוטים.

Kindads

עם פלטפורמות פרסום מקוונות נוכחיות כמו גוגל ופייסבוק, בעלי אתרים חייבים להמתין חודשים לקבלת תשלומים, אך מודעות חביבות ישנו זאת באמצעות הצעת תשלומים מיידיים באמצעות אסימון KIND שלהם..

מטרת מודעות קינד לפתור כמה סוגיות חשובות הפוגעות במערכת האקולוגית הנוכחית של פרסום מקוון. הצוות מקווה להקל על בעלי האתרים להרוויח כסף מהתעבורה שלהם ולספק למפרסמים גישה לפורמטים היעילים ביותר למודעות, ובמקביל גם לאפשר לממשלים של אפליקציות להתמקד מבלי להקים שוק משלהם.

מהם תכונות עיקריות של מודעות חביבות?

תכונה חשובה אחת למודעות Kind תהיה המוניטין המבוזר שלה וציון האיכות שלה עבור מפרסמים ותחומים בפלטפורמת Kind. פרוטוקול Kind Ads ישתמש באלגוריתם לניקוד אוטומטי של מפרסמים בהתבסס על מידע מאורקלים (Google Analytics), וכן ישקלל את האפקטיביות של קמפיינים קודמים. ניתן לשפר מוניטין באמצעות הצהרת צד שלישי ומפרסמים, מנויים / מבקרים מחוץ לפלטפורמה, ומפרסמים אחרים המגבים אותם.

בבסיסה, Kind Ads היא רשת מבוזרת המאפשרת למפרסמים לבצע עסק עם מפרסמים כדרך לקבל גישה למנויים / קהלים שלהם. זה בא בניגוד למחסור הנוכחי במקום אחד שבו מפרסמים יכולים לפתוח קמפיין על פני מספר פלטפורמות או מפרסמים.

מודעות

מודעות אדיבות יכללו גם מאגר תגמולים מסומן. עם זאת, משתמשים יכולים לבחור כיצד משתמשים בנתונים שלהם ולקבל תגמולים אסימוניים כתמריץ להעניק שימוש בנתונים נוספים למפרסמים ולבעלי אתרים. הן מפרסמים והן משתמשים מקבלים תגמולים גבוהים יותר אם המשתמש המדובר מוביל באיכות גבוהה יותר.

מכיוון ש- Ads Ads מכירה בכך שלא כולם רוצים להתמודד עם פרסומות, היא תכלול רשימת ביטול הסכמה גלובלית. משתמשים שנכנסים לרשימה זו לא יהיו חלק מהמערכת האקולוגית מסוג Kind Ads או יראו מודעות ממנה. זה משפר את אחוז ההפניות האיכותיות יותר במערכת האקולוגית.

מאפיינים חשובים אחרים כוללים תשלומים ופיוסים יומיומיים, היכולת להעצים מפרסמים קטנים ואיכותיים על ידי חיבורם למפרסמים, הצעה מרובה של פורמטים בעלי המרה גבוהה, וחוסר עמלות בדולרי המודעות (לעומת למעלה מ -30 האחוזים שנגבים מרבית רשתות הפרסום).

אילו יתרונות מספקים מודעות חביבות?

מנקודת מבט של צופה, מודעות מודעות מסוג Kind משפרות את חווית המשתמש בגלישה באינטרנט, מכיוון שהם יבחינו במודעות רלוונטיות יותר באמצעות הודעות דחיפה ושיווק בדוא”ל. מכיוון שכך, למשתמשים תהיה חווית פרסום פחות פולשנית ומעצבנת ממה שמוצע כיום בפלטפורמות פרסום אחרות.

מפרסמים יהנו גם מחוויית משתמש משופרת וישולמו להם באופן מיידי. סוף סוף למפרסמים תהיה היכולת לספק למשתמשים שלהם מודעות רלוונטיות שלא ירגיזו אותם.

גם המפרסמים וגם המפרסמים יחסכו (או ירוויחו יותר) כסף מכיוון שכבר אין מתווך שחותך ברווחים שלהם. מטבעות קריפטוגרפיים חותכים את המתווך כך שמפרסמים ומו”לים יכולים לבצע עסקאות ישירות מבלי שיהיה עליהם להשתמש במתווך שגובה אחוז בגין השימוש בשירות שלהם.

איך אתה משלב מודעות חביבות בפלטפורמה שלך?

מודעות מסוג Kind יכולות לעזור לבעלי אתרים לשלב מודעות Kind בצורה חלקה בפלטפורמה שבחרתם. הצוות כבר הקים אינטגרציות למפרסמים מובילים, כולל מנויים, Campaign Monitor, pushcrew, MailChimp ו- AWeber.

אינטגרציות

מה הם אסימונים מסוגים?

KIND הוא האסימון למודעות מסוג Kind. זהו אסימון ERC-20 הבנוי על בלוקצ’יין את’ריום עם חוזה חכם קוד פתוח. ניתן להשתמש באסימון לבחירה במערכת האקולוגית או מחוץ לה. מפרסמים יכולים להשתמש בה כדי לקנות מודעות ממפרסמים ולשלם לבעלי אתרים מדי יום. והוא כולל גם מאגר תגמולים למשתמשים ושותפים לאפליקציות שמשתלם מדי יום.

סוג אסימונים

מהי הפסגה הווירטואלית?

Kind Ads מארחת ב -4 במאי פסגה וירטואלית, הכוללת רמקולים מרכזיים כמו גורו השיווק המקוון ניל פאטל (גם הוא יועץ לפרויקט Kind Ads) ורמקולים של Shopin, Current, Cryptovest.com, Crypto20, Simplyvital Health, fr8 Network. ועוד. הדוברים הם מומחים שישתפו תובנות לאן יעבור הקריפטו בעתיד, אבטחת משתמשים וזכויות נתונים, בין היתר. מצפה מפאטל, שהוא המייסד והמנכ”ל של CrazyEgg, לנאום, כמו גם ערן אייל, המייסד והמנכ”ל של Shopin, ודניאל שוורצקופף, המייסד והמנכ”ל של Crypto20.

הפסגה הווירטואלית של קינדס

במהלך האירוע, תוכלו להאזין לרמקולים חיים, כמו גם קומץ כאלה שהוקלטו מראש ולהשתתף בדיונים על האתיקה, האבטחה והיסודות של הצפנה. יתקיימו פגישות שאלה ותשובה בשידור חי עם מומחים, לצד גישה חופשית לתכנים המוקלטים ולחיים.

אתה יכול לתבוע כרטיס חינם עד נרשם כאן, ואתה תיכנס לתחרות לזכייה באיזה מטבע קריפטו.

סיכום

מודעות מסוג Kind שואפות לשנות את אופן הפעולה של פרסום מקוון על ידי יצירת תהליך אדיב יותר לכל המעורבים. למשתמשים תהיה חוויה טובה יותר באופן מקוון על ידי קבלת מודעות רלוונטיות יותר באמצעות דוא”ל והודעות דחיפה, במקום הפרעות שהתרגלו אליהן בזמן שהם גולשים.

מוציאים לאור יקבלו תשלומים מיידיים ומבקרים הרבה יותר מאושרים, ועוד יותר רווח בגלל היעדר מתווכים שיבצעו את הקיצוץ שלהם. מפרסמים ישקיעו פחות על המודעות שלהם וישיגו תוצאות טובות יותר בגלל מיקוד טוב יותר באמצעות פרוטוקול Kind Ads. Ads Ads מקווה לספק חוויה משופרת למפרסמים, לבעלי אתרים ולאלו הגולשים באינטרנט ונראה שיש להם תוכנית מוצקה להשגת מטרה זו..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me