היכרות עם Safinus: פלטפורמת השקעות למטבעות קריפטוגרפיים ו- ICO

Safinus ICO

סאפינוס היא פלטפורמה שמאפשרת למי שחדש בעולם הקריפטו להצטרף לתיקים שמרוויחים. בעיקרו של דבר, Safinus מאפשר לך להשקיע ב- ICO ו במטבעות קריפטוגרפיים מבלי שתצטרך לעשות זאת בנפרד עבור כל אחד. סאפינוס יפנה לבעלי כל רמות הקריפטו וניסיון המסחר. בעלי ניסיון יוכלו להגדיל משמעותית את היקף ההון המנוהל שלהם, וסוחרים מקצועיים יכולים להביא לקוחות חדשים ברחבי העולם.

אילו בעיות מטפל ספינוס?

על ידי יצירת Safinus, הצוות שמאחוריו מקווה לטפל בכמה מבעיות השוק הנוכחי. עבור המשקיעים, הנושא העיקרי הוא כמות המאמץ והזמן הנדרשים ללימוד שוק הקריפטו לפני השקעה. למשקיעים רבים פשוט אין את הידע הטכני הדרוש להבנת הבלוקצ’יין והקריפטו, שלא לדבר על ההתקדמות. בנוסף להבנת המושגים הכלליים, המשקיעים צריכים כיום לחקור אילו אסימוני ICO יהיו רווחיים. המשקיעים עשויים להיות מודאגים גם מחוסר המסגרת הרגולטורית.

אתר סאפינוס

אפילו למשקיעים מנוסים עם הבנה ברורה של השוק יש בעיות משלהם. הבעיה העיקרית שאפינו מטרתה לטפל בה עבור משקיעים אלה היא המגבלה על הקרנות המנוהלות שלהם. הצוות גם רוצה לתקן את הבעיות בכספי הצפנה, כמו האתגרים הקשורים בהבאת לקוחות חדשים, במיוחד מחוץ לאזור הבית. כשעובדים עם לקוח קטן יותר, קרנות הקריפטו צריכות להשקיע זמן רב בתקשורת מכיוון שמשקיעים קטנים נוטים לשאול הרבה שאלות..

מהם היתרונות החשובים ביותר של Safinus?

משקיעים מנוסים, כמו גם קרנות קריפטו, יחוו יתרונות חופפים, כמו היכולת ליצור פלטפורמה אישית ולבחור את הקריטריונים שאחרים יצטרפו אליהם. הם יכולים ליהנות גם מהתאמה אישית של שירותים, גלובליזציה של הפעילויות שלהם, אסטרטגיות אוטומטיות לבקרת נכסים, ויכולת להוכיח את הרווחים שהם מצהירים עליהם..

משקיעים חדשים ייהנו מהיכולת להשקיע מבלי שיהיה עליהם להבין מנגנוני ICO, מטבעות קריפטוגרפיים או בלוקצ’יין. מכיוון שכל העסקאות מופיעות בבלוקצ’יין, המשקיעים יכולים גם לאשר כי הרווחים המדווחים של קרן קריפטו הם אותנטיים. למשקיעים יש גם חסמי כניסה קטנים יותר. אף שקרנות הצפנה לא יעבדו עם הון קטן בגלל חוסר רווחיות, הפלטפורמה מאפשרת להצטרף לתיק עם 100 דולר בלבד. לבסוף, משקיעים גדולים יותר יכולים לקבל ניהול מהימן פרטני.

מהם המרכיבים העיקריים של פלטפורמת Safinus?

כדי לתקן את כל הבעיות הללו, לפלטפורמה של סאפינוס יש תכונות מרובות, החל ממנגנון יצירת התיקים. פונקציה זו מאפשרת למשקיעים מנוסים ליצור תיק עם ICO ומטבעות קריפטוגרפיים, שמשקיעים אחרים (ללא קשר לניסיון) יכולים להצטרף אליהם. יש גם דירוג תיק אוניברסלי שנוצר באופן אוטומטי על בסיס רווחים.

רכיבים

סוחרים מקצועיים יכולים להשתמש ב- Safinus כדי לפנות באופן אישי למשקיעים הגדולים שלהם באמצעות המנגנון לניהול נכסי קריפטו פרטניים. קיים מנגנון נוסף המאפשר עסקאות בו זמנית בבורסות מרובות עם ממשק יחיד, ומשפר את נזילות הנכסים.

סאפינוס כוללת מערכת הצבעה להוספת ICOs ומטבעות קריפטוגרפיים, דבר המגן על המשתמשים מפני הונאות. הפלטפורמה כוללת גם חילופי מטבעות מבוזרים ומכשירים המאפשרים אוטומציה של ניהול תיקים ואסטרטגיות סחר בקריפטוגרפיים.

כיצד יוצרים תיק עבודות עם Safinus ומשתמשים בו?

סוחרים, קרנות ומשקיעים מנוסים יכולים ליצור תיקים עם אסימונים ומטבעות קריפטוגרפיים. כדי להפוך את התיק, המשקיעים צריכים להיות רשומים בפלטפורמה, ואז ליצור את התיק ולתאר את האסטרטגיה לניהול נכסיו. לבסוף, עליהם למלא את יתרת האסימונים של SAF כדי לסיים את יצירת התיק. היוצרים יפקידו את כספם בעצמם, ויחלקו אותם כראות עיניהם. תיק עם השקעה ראשונית גדולה יותר ייראה בביטחון רב יותר מכיוון שהמשתמשים יודעים שמנהל התיקים מסכן את הכסף שלו.

תיק עבודות

לאחר שתיצור תיק, תוכלו לבחור בקריטריונים למשקיעים שרוצים להצטרף. אתה יכול לקבוע עמלה קבועה להצטרפות או לעזיבה, עמלות מרווחי המשקיע, וכמות מינימום של זמן שיש למשקיע להחזיק בתיק. על ידי קביעת העמלות לתיק שלך, אתה קובע את הרווחים שלך.

כיצד סאפינוס מעריך תיקי עבודות?

כדי לעזור למשתמשים לבחור באילו תיקיות להשקיע, Safinus מעריך את התיקים. זה נעשה בדולרים באמצעות שערי חליפין שנמצאו בבורסות הפופולריות ביותר. במקרה של אסימונים של ICO שעדיין לא בבורסה, הערך מבוסס על מחיר הרכישה. ערכי התיקים מחושבים מדי יום בכדי לתת למשקיעים מידע עדכני.

מה יכלול בורסת הקריפטו המבוזרת?

גם עכשיו מרבית חילופי הקריפטו הזמינים מרוכזים, מה שהופך אותם פתוחים לפריצה. בנוסף ליכולות ההשקעה בתיק, סאפינוס מקווה לפתח בורסה מבוזרת לחלוטין, אותה היא תעשה בשלבים. בשלב הראשון הצוות ייצור מרכזיה מסורתית שמורכבת ויכולה להתחבר לממשקי ה- API ממרכזיות אחרות.

בשלב השני המערכת תהפוך להיברידית. בורסות המבוססות על אתריום יעקבו אחר עקרונות הבורסה המבוזרים, כולל שימוש בחוזים חכמים. המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים עדיין ימלאו אחר המודל המסורתי. מעבר חלקי זה אמור לשפר את אבטחת המערכת.

לבסוף, השלב השלישי יכלול יצירת בורסה מבוזרת עולמית. כמו כן, תהיה לו תמיכה בחילופים בעלי אופי רוחבי. מכיוון שהמערכת לא תהיה תלויה באף גורם השולט, סוחרים ומשקיעים יכולים לסמוך על ביטחונם של ההון שלהם. שלב סופי זה ידרוש פיתוח טכנולוגי נוסף, וספינוס בוחן כעת אפשרויות שונות לבנות עליהן.

לְהַחלִיף

מה כדאי לדעת על אסימון סאפינוס?

אסימון Safinus, SAF, עומד בתקן ERC-20 וישמש את מנהלי התיקים. כדי ליצור תיק, על המנהלים להחזיק לפחות 200 SAF. אסימונים של SAF ישוחררו רק במהלך ה- ICO, כאשר SAF אחד יהיה שווה ל- 1 דולר. תשעים ושניים אחוזים מהאסימונים יופצו באמצעות ICO, כאשר 3 אחוזים שימשו בקמפיין השפע ו -5 אחוז יעבור ליחסי ציבור ושיווק. יש מכסה קשה של 16 מיליון דולר, ו- SAF שלא נמכר יישרף.

פרטי ICO

מכירה מוקדמת נמשכת בין התאריכים 23 בינואר ל -14 בפברואר 2018. במהלך מכירה מוקדמת, בונוסים נעים בין 50 ל -20 אחוז הנחה, עם הנחות גבוהות קודם לכן. ה- ICO יפעל מה -2 במרץ עד ה -2 באפריל, עם הנחה של 10 אחוז בשבעת הימים הראשונים.

סיכום

למי שרוצה להתחיל להשקיע בנכסי קריפטו ו- ICO אך לא יודע מאיפה להתחיל, Safinus הוא אופציה מצוינת. זו צריכה להיות בחירה טובה עבור סוחרים מנוסים שרוצים להסתעף לעולם הקריפטו ולהשתמש היטב בידע ובמיומנויות שלהם באמצעות תיקי עבודות..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me