Sieť Skrumble: bezpečná decentralizovaná komunikačná sieť

Sieť Skrumble

Sieť Skrumble je úplne nový blockchain, ktorý sa zameriava na vytváranie čo najbezpečnejšej komunikácie. Po úplnom vývoji bude blockchain a aplikácia Skrumble Network umožňovať používateľom rýchlejšie vykonávať komunikačné a finančné transakcie a budovať ich vlastné aplikácie pomocou siete.

Okrem samotného blockchainu tím vyvíjajúci Skrumble Network vyvíja aj prvú aplikáciu, ktorá bude bežať v sieti a bude to komunikačná aplikácia pre zasielanie správ, hlasu, videa, zdieľanie súborov a ďalšie. Ďalej poskytne používateľom dokumentáciu otvoreného zdroja pre vývojárov, aby mohli do svojich aplikácií ľahko pridať komunikačnú vrstvu.

Sieť Skrumble

Poslaním spoločnosti Skrumble Network je zabezpečiť globálny prístup ku komunikačnému systému, ktorý je bezpečný a umožňuje vlastníctvo údajov aj súkromie používateľov..

Kto stojí za sieťou Skrumble?

Aj keď je Skrumble Network sám o sebe nový, tím za ním nie je. Skrumble Technologies Inc je kanadská spoločnosť v Toronte, ktorá je v prevádzke od roku 2014. Má viac ako 40 zamestnancov a niekoľko úspešných produktových línií v oblasti podnikovej komunikácie. Tím je nadšený, že môže rozšíriť svoj dosah aj na blockchain.

Aké sú ciele siete Skrumble?

Skrumble Network bude demokratizovať komunikáciu v globálnom meradle a vráti používateľom späť vlastníctvo ich vlastných údajov. Tím Skrumble je presvedčený, že s úspechom siete príde nová éra s inovatívnou blockchainovou komunikáciou. Pomocou vlastnej komunikačnej technológie bude spoločnosť Skrumble Network schopná vylepšiť ochranu a zabezpečenie údajov, čo umožní bezpečné, priame transakcie a spojenia medzi používateľmi..

Tím, ktorý stojí za spoločnosťou Skrumble Network, sa domnieva, že decentralizácia je kľúčom k splneniu týchto komunikačných cieľov. Je to tak preto, lebo decentralizácia vedie k inovatívnym, bezpečným a pokročilým metódam zdieľania informácií a komunikácie. Decentralizovaná komunikácia sa osobitne zameria na také problémy, ako sú problémy s bezpečnosťou údajov, nedostatok súkromia, schopnosť byť zneužitý alebo blokovaná a nedostatok globálneho prístupu, čo sú typické problémy centralizovanej komunikácie..

Aké sú niektoré kľúčové vlastnosti siete Skrumble?

Medzi blockchainom Skrumble Network a nadchádzajúcou decentralizovanou komunikačnou aplikáciou budú mať používatelia prístup k rade inovatívnych kľúčových funkcií. Blockchain bude vďaka anonymnej identifikácii a možnosti nastavenia vlastného používateľského mena úplne anonymný. Používatelia budú tiež vlastniť svoje údaje v dôsledku zabezpečených dátových protokolov, ktoré obsahuje spoločnosť Skrumble Network; sieť je nepreniknuteľná a decentralizovaná, čo konečne umožňuje zaistiť súkromie používateľov a obsahu.

Vlastnosti

So všetkým, čo sa deje so sociálnymi médiami a inými platformami pre zasielanie správ, sú hacknuté, cenzurované a blokované, takže sa môžu používatelia siete Skrumble z celého sveta bezpečne pripojiť. Skrumble Network pomocou jedinečných ID relácií na šifrovanie každého spojenia typu peer-to-peer zaisťuje, že prístup nebude nikdy možné blokovať ani vysledovať pomocou žiadneho firewallu. Vďaka decentralizovaným protokolom spoločnosti Skrumble Network je sieť prakticky nepreniknuteľná, čo sa týka ohrozenia údajov a útokov. Zaručujú zabezpečenie súborov a dát pomocou proprietárnej technológie, ktorá rozdelí dáta na kúsky a rozšíri ich po sieti. Informácie môžu dať dohromady iba používatelia s jedinečným ID relácie..

Čím sa líši sieť Skrumble od existujúcich sietí blockchain?

Sieť Skrumble zmení použitie technológie blockchain od primárne finančných transakcií a zaistí, aby existovalo riešenie na vytvorenie bezpečných komunikačných spojení, ktoré sú veľmi rýchle v čase nastavenia a vyhovujú všetkým formám dát. Je to neuveriteľný unikát v tom, že prekonáva brány firewall, aby priniesol hlas, video a ďalšie na celom svete.

Pretože je už k dispozícii toľko aplikácií na blockchainovú komunikáciu, Skrumble Network ponúka niečo iné. Nielen, že je to plne decentralizovaná a anonymná metóda komunikácie, ale má tiež robustné funkcie, ktoré nenájdete nikde inde. Medzi tieto funkcie patria napríklad konferencie, zvukové alebo videohovory, zasielanie správ, používateľom riadené ukladanie záznamov, prenosy súborov, upozornenia na snímky obrazovky, zdieľanie obrazovky, peňaženky na kontextové prevody peňazí a ďalšie. Bude fungovať na všetkých moderných prehľadávačoch aj na aplikáciách.

Používa tiež vlastné algoritmy, ktoré nenájdete nikde inde. Tieto algoritmy zaisťujú, že akékoľvek spojenie na blockchaine nemôže byť hacknuté, vysledovateľné alebo napadnuté a tiež zaisťuje neprekonateľnú bezpečnosť dát. Spoločnosť Skrumble Network dokonca využíva viac ako 30 globálnych patentov spoločnosti Skrumble na vysokej úrovni. Možno najdôležitejšie je, že tím už dôveroval komunikačným technológiám podľa nákupných úmyslov. To dokazuje, že budú schopní dodať sľúbený produkt. To je v ostrom kontraste s mnohými podobnými projektmi so vznešenými cieľmi, ktoré jednoducho nemôžu dosiahnuť.

Čo je token SKM?

SKM je obslužný token používaný na prevádzku siete Skrumble. Bude sa používať v celej sieti a tiež ako motivovaný systém v rámci komunikačnej aplikácie. S cieľom podporiť použiteľnosť bude sieť Skrumble tiež ponúkať kompatibilitu s mnohými široko podporovanými menami, ktoré môžu používatelia využiť pri obchodovaní v konverzácii. Baníci dostanú kompenzáciu vo forme tokenov SKM, pričom každý percentuálny podiel tokenov sa uvoľní každý rok počas troch rokov, aby udržali krok s infláciou. Potom sa ekosystém udrží a komunita stanoví symbolickú cenu.

Aké sú prípady použitia siete Skrumble?

So Skrumble Network sú možné prípady použitia ďalších aplikácií postavených na blockchaine neuveriteľne rozsiahle, vrátane takmer všetkého, čo sa točí okolo transakcií multimediálnej komunikácie a ďalších. Vývojári môžu pomocou siete vytvoriť niekoľko špecializovaných doplnkov a pokračovať v dopĺňaní existujúcich ponúk v ekosystéme.

Používa

Jedným z príkladov použitia je bezpečný prenos v kontexte. Sieť bude obsahovať konverzačný systém šifrovaný end-to-end, ktorý umožní peer-to-peer prevody peňazí.

Ďalším príkladom je potenciálny trh na voľnej nohe. So sieťou Skrumble by mohol vývojár vytvoriť systém, kde si tí, ktorí si chcú najať nezávislého pracovníka, vyberú niekoho, s kým budú spolupracovať, a nastavia parametre pre túto prácu, takže nezávislý pracovník dostane platbu po splnení zmluvných podmienok..

Používatelia môžu dokonca využiť výhody virtuálnych showroomov na zdieľanie svojich talentov prostredníctvom živého videa s možnosťou získať platbu za konverzáciu na oplátku za obsah, ktorý sa rozhodli zdieľať..

Čo Skrumble už dosiahol a ako vyzerá budúci plán?

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť Skrumble Technologies Inc bola založená v roku 2014. V roku 2015 podali viac ako 30 svetových patentových prihlášok. V 1. štvrťroku 2016 uviedli na trh ich beta verziu Platforma zjednotenej komunikácie. Oficiálne uvedenie produktu na trh bolo v 2. štvrťroku 2017 a v 4. štvrťroku toho istého roku spustili svoju produktovú dokumentáciu bohatú na funkcie s otvoreným API.

V tomto roku 2018 spoločnosť Skrumble uvedie v Q3 beta verziu decentralizovanej komunikačnej aplikácie, ako aj beta verziu blockchainu. V 4. štvrťroku spustí skutočnú decentralizovanú aplikáciu.

Cestovná mapa

Tím plánuje uvoľniť otvorenú komunikačnú vrstvu vrátane SDK a API v 2. štvrťroku 2019. To je tiež čas, kedy sa spustí sieťový ekosystém Skrumble..

Záver

Aj keď už existuje veľa blockchainov a aplikácií, Skrumble Network pridá úplne novú, revolučnú úroveň funkčnosti, užitočnosti a bezpečnosti dát pre tých, ktorí hľadajú blockchain zameraný na komunikáciu. Každý, kto chce bezpečnú komunikáciu prostredníctvom blockchainu, či už ako používateľ alebo vývojár, by mal dohliadať na Skrumble Network ako spustenie blockchainu, aplikácie a komunikačnej vrstvy..

užitočné odkazy