Uulala: Finančná aplikácia urýchľujúca finančné začlenenie nebankových subjektov

UUlala Pre-ICO

Uulala sa predáva ako finančná aplikácia typu „všetko v jednom“, ktorá pomáha spotrebiteľom hotovosti stať sa dôveryhodnými. Hlavným cieľom spoločnosti Uulala je uľahčenie a urýchlenie finančného začlenenia osôb v Amerike, ktoré majú nebankové a bankové spojenie. Poskytuje týmto skupinám finančné nástroje, ktoré im umožňujú zúčastňovať sa na elektronickom obchode, posielať peniaze, budovať kredity a spravidla opúšťať svet iba hotovosti..

UUlala

Spoločnosť je v menšinovom vlastníctve. Väčšina akcionárov sú Latinskoameričania prvej alebo druhej generácie. Preto chce Uulala zvýšiť dôveru v tradičné bankové systémy medzi Latinskoameričanmi a inými skupinami s nedôverou v tieto systémy. Hlavným cieľom je prístup k finančným nástrojom, ako je budovanie úverov, prevod peňazí a bezpečné transakcie. Má to však aj druhoradú výhodu spočívajúcu v poskytnutí prístupu k nakupovaniu a zábave, ku ktorej majú nebankové subjekty prístup. Uulala v zásade umožňuje vstup do formálnej ekonomiky tým, ktorí sa v súčasnosti spoliehajú na výlučne hotovostnú ekonomiku.

Na aké problémy sa zameriava spoločnosť Uulala?

Uulala chce vyriešiť problémy spojené s odblokovaním. Patria sem vysoké poplatky za služby, ako je otvorenie alebo vedenie bankového účtu, poukázanie platby z účtu a preplatenie šeku, spolu s nedostatkom prístupu k elektronickému obchodu. Tieto výzvy sú obzvlášť problematické pre tých, ktorí majú kvôli poplatkom nízky príjem. Tieto poplatky predstavujú významnú prekážku bankovým transakciám.

Ďalej chce spoločnosť Uulala vylúčiť to, čo označuje ako „neplatnosť transakcie“. To sa týka skutočnosti, že títo spotrebitelia uskutočňujú väčšinu transakcií v hotovosti. To znamená, že nemajú žiadne príležitosti na získanie kreditu. To ich zase ponecháva prázdnotu v ich finančnej histórii namiesto zoznamu transakcií.

Problém

Kto je cieľovým trhom spoločnosti Uulala?

Cieľovým trhom spoločnosti Uulala sú menšiny a obyvatelia Latinskej Ameriky. To dáva zmysel, pretože väčšina akcionárov je súčasťou tejto skupiny. Táto populácia je bankovníctvom veľmi obmedzená. V skutočnosti ide o trh s nedostatočnými službami, ktorý má najväčšiu finančnú stopu. Uulala v skutočnosti uvádza skutočnosť, že koridor remitencií z USA do Mexika zahŕňa viac ako 25 miliárd dolárov ročne. Aby sme to uviedli na pravú mieru, je to viac než len export mexickej ropy. Latinskoamerická kúpna sila v USA je navyše 2,3 bilióna dolárov. Toto je rozdelené na 10 000 000 dolárov z Mexika, 1 736 000 dolárov z Kolumbie, 1 288 000 dolárov z Guatemaly, 1 192 000 dolárov z Hondurasu a 1 000 000 dolárov zo Salvadoru..

V piatich najlepších latinskoamerických krajinách je 97 percent poukázaných peňazí fyzicky, zatiaľ čo iba tri percentá sú digitálne. To ukazuje na nedostatočnú účasť na činnostiach budovania úverov a bankovníctve. S viac ako 600 miliónmi príslušníkov latinskej populácie v USA a Mexiku cez Brazíliu je cieľový trh pre Uulalu významný..

Latinskoamerické krajiny

Aké údaje bude spoločnosť Uulala zhromažďovať a prečo je to dôležité?

V súčasnosti neexistuje rozsiahla databáza, ktorá by ukazovala finančné možnosti a výdavkové návyky podbankovských Latinos. Pokusy o údaje, ktoré sa uskutočnili, neukazujú každodennú aktivitu spôsobom potrebným na skutočné pochopenie týchto zvykov a štatistík. Okrem poskytovania bankových služieb bude tím pre dátovú vedu z Uulaly implementovať atribučnú analýzu. To im pomôže lepšie pochopiť, aké udalosti povzbudzujú jednotlivcov k tomu, aby začali želané správanie, kupovali sa alebo sa zúčastňovali na určitej sledovanej udalosti.

Týmto zberom údajov sa vytvorí decentralizovaná nebanková databáza plná používateľov, ktorých môžu používať inzerenti tretích strán, a spoločnosť Uulala interne. Uulala bude tiež sledovať offline konverzné cesty. Je to tak, aby mohol prepojiť offline konverzie s miestnym správaním používateľov.

Aké služby ponúkne spoločnosť Uulala?

Spoločnosť Uulala poskytne nebankovým a podbankovým bankám množstvo finančných služieb, ktoré im môžu pomôcť zmeniť ich budúcnosť. Uulala má vlastné proprietárne algoritmy mikroúveru. Zahŕňa tiež súvisiace procesy, ktoré platforma môže použiť na extrapoláciu histórie nákupov, ako aj návykov v správaní. Na základe týchto informácií dokáže Uulala predpovedať skutočné finančné schopnosti používateľa z času na okamih.

Služby

Uulala uznáva, že väčšina finančných aktivít nemá vplyv na štandardné úverové skóre a že systém FICO nefunguje na celom svete. Z tohto dôvodu chce vykonať zmeny, ktoré umožnia globálnym zákazníkom prístup k službám a produktom, ktoré chcú. Platforma je jedinečná v tom, že sleduje finančné aktivity. Potom kombinuje sledovanie s technológiou decentralizovanej databázy. Všetky tieto informácie a technológie ukazujú na dôveryhodnosť používateľa spôsobom, ktorý tradičné kreditné skóre nedokáže.

Čo už Uulala dosiahla?

V 1. štvrťroku 2017 zostavila spoločnosť Uulala svoj finálny technologický tím. Má 18 rokov skúseností s tvorbou databáz, bankovníctvom a Fintech. V 2. štvrťroku toho roku uviedla na trh prvú verziu svojej mobilnej aplikácie s dvoma zo šiestich plánovaných funkcií a pre zjednodušenie vylepšeným užívateľským rozhraním. Uzatvorila tiež 250-tisícovú investíciu. V 3. štvrťroku aktivovala remitenčných partnerov, mobilných dobíjacích partnerov a partnerov platiacich účty. Vyvinula tiež nový systém mikroúverov bodovania. V Q4 došlo k integrácii s bankovými debetnými kartami.

Ako vyzerá cestovná mapa?

V 1. štvrťroku 2018 Uulala pracuje na svojej udalosti so súkromnými tokenmi. Momentálne je v treťom kole súkromnej fázy. Ďalej to bude Pre-ICO. V tomto štvrťroku sa uskutoční aj integrácia jeho plánu na načítanie peňazí s decentralizovanou databázovou zmluvou a činnosťami systému. Nasledujúce kolo používateľov verzie beta MLM bude do systému zapojených v priebehu tohto štvrťroka. Taktiež zavedie 500 miest s viacerými službami. Patria sem maloobchodné obchody s daňami a poistením, ktoré uľahčujú vstup na trh verejnosti a zákazníkom.

Cestovná mapa

Verejná akcia ICO sa uskutoční v 2. štvrťroku 2018. To je tiež prípad, keď spoločnosť Uulala plne implementuje inteligentné zmluvy na načítanie finančných prostriedkov spôsobom „peer-to-peer“. Verejná marketingová kampaň bude prebiehať aj v Mexiku a USA. Bude integrovať agentúru na zhromažďovanie úverov na používanie systému predplatených kariet..

Q3 bude obsahovať integráciu modulu mikropôžičiek. Je to tak, aby sa do ekosystému mohli zapojiť ďalší poskytovatelia. Systém Uulala ukáže zákazníkom ich ceny a ponuky, aby si mohli ľahko vybrať. Všetky krajiny LATAM taktiež dostanú výplaty účtov, budovanie mikroúverov a remitencie. V štvrtom štvrťroku bude zavádzanie pokračovať, vrátane nových riešení kryptomeny.

Záver

Hlavným cieľom spoločnosti Uulala je poskytovať služby bankovým bankám a bankám s malými bankami v celej Latinskej Amerike. Umožní im získať úver a využiť finančné služby, ktoré pre nich v súčasnosti nie sú k dispozícii. Po dokončení má Uulala potenciál poskytnúť týmto podbankovým používateľom prístup na trhy a služby, ktoré boli predtým nedostupné.

užitočné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me