Uulala: האפליקציה הפיננסית המזרזת הכללה כספית ללא בנקים

UUlala Pre-ICO

יוללה משווקת את עצמה כיישום פיננסי All-in-One המסייע לצרכני מזומנים להיות ראויים לאשראי. המטרה העיקרית של Uulala היא להקל ולהאיץ את הכללתם הפיננסית של אמריקה שאינם בנקים ואינם בנקים. זה מספק לקבוצות אלו כלים פיננסיים המאפשרים להם להשתתף במסחר אלקטרוני, לשלוח כסף, לבנות אשראי ובדרך כלל לעזוב את העולם במזומן בלבד..

אולאלה

החברה נמצאת בבעלות מיעוט. מרבית בעלי המניות הם אמריקאים לטיניים שהם דור ראשון או שני. ככזו, Uulala רוצה לשפר את האמון במערכות בנקאיות מסורתיות בקרב לטינים וקבוצות אחרות עם תחושת חוסר אמון במערכות אלה. היעד העיקרי הוא גישה לכלים פיננסיים כמו בניית אשראי, שירותי העברות כספים ועסקאות מאובטחות. אך יש לכך גם היתרון המשני במתן גישה לקניות ובידור שאינם בנקאים יכולים לגשת אליו. בעיקרו של דבר, Uulala מאפשר למי שנשען כיום על כלכלה במזומן בלבד להיכנס לכלכלה הפורמלית.

לאילו נושאים האם יוללה מכוונת?

Uulala רוצה לפתור את הבעיות הקשורות לאי בנק. זה כולל עמלות גבוהות עבור שירותים כגון פתיחה או אחזקת חשבון בנק, העברת כספי תשלום ושובר כסף, לצד היעדר גישה למסחר אלקטרוני. אתגרים אלה הם בעייתיים במיוחד לבעלי הכנסה נמוכה בשל העמלות. עמלות אלה מהוות מכשול משמעותי בעסקאות בנקאיות.

בנוסף, Uulala רוצה לבטל את מה שהוא מכנה “העסקה בטלה”. הכוונה היא לעובדה שצרכנים אלה מבצעים את רוב העסקאות במזומן. כלומר אין להם שום הזדמנות לבנות אשראי. זה, בתורו, משאיר להם ריק בהיסטוריה הפיננסית שלהם במקום רשימת עסקאות.

הבעיה

מיהו שוק היעד של יוללה?

שוק היעד של Uulala הוא מיעוטים ולטינים. זה הגיוני, מכיוון שרוב בעלי המניות הם חלק מקבוצה זו. אוכלוסייה זו מאוד חסרת תועלת על ידי הבנקאות. למעשה, הם השוק הנמוך ביותר שיש לו טביעת הרגל הפיננסית הגדולה ביותר. למעשה, יוללה מצטט את העובדה שמסדרון ההעברות מארה”ב למקסיקו כולל יותר מ -25 מיליארד דולר שנשלחים מדי שנה. אם לשים את זה בפרספקטיבה, זה יותר מייצוא נפט מקסיקני. בנוסף, כוח הקנייה הלטיני בארצות הברית הוא 2.3 טריליון דולר. זה מחולק ל 10,000,000 $ ממקסיקו, 1,736,000 $ מקולומביה, 1,288,000 $ מגואטמלה, 1,192,000 $ מהונדורס, ו 1,000,000 $ מאל סלבדור.

בתוך חמש המדינות הלטיניות המובילות 97% מהעברת הכספים היא פיזית, ואילו רק שלושה אחוזים הם דיגיטליים. זה מראה על חוסר המעורבות בפעילויות בניית אשראי ובבנקאות. עם למעלה מ- 600 מיליון בני אוכלוסייה לטינית בארצות הברית וכן במקסיקו דרך ברזיל, שוק היעד של Uulala משמעותי..

מדינות לטינו

אילו נתונים יאסוף יוללה ולמה זה משנה?

נכון לעכשיו, אין מאגר מידע מהותי המציג את היכולות הפיננסיות והרגלי ההוצאות של לטינו מתחת לגבול. הניסיונות לנתונים שבוצעו אינם מראים פעילות יומיומית באופן הדרוש להבנה אמיתית של הרגלים וסטטיסטיקה אלה. בנוסף למתן שירותי בנקאות, צוות מדעי הנתונים מאוללה יישם ניתוח ייחוס. זה יעזור להם להבין טוב יותר אילו אירועים מעודדים אנשים להתחיל בהתנהגות הרצויה, לרכוש או להשתתף באירוע מסוים.

רכישת נתונים זו תיצור בסיס נתונים לא מבוקר מבוזר ומלא במשתמשים שמפרסמי צד שלישי יוכלו להשתמש בהם ויוללה יוכל להשתמש בהם באופן פנימי. Uulala יעקוב אחר נתיבי המרה לא מקוונים. זאת כדי שיוכל לחבר את ההמרות הלא מקוונות להתנהגויות מבוססות המיקום שמשתמשים נוקטים בהם.

אילו שירותים יוללה תציע?

Uulala תספק למגוון השירותים הפיננסיים לחסרי הבנקים ולתת הבנקים שיוכלו לעזור להם לשנות את עתידם. ל- Uulala יש אלגוריתמי מיקרו-אשראי קנייניים משלה. זה כולל גם תהליכים קשורים שהפלטפורמה יכולה להשתמש בהם לצורך אקסטרפולציה של היסטוריית הרכישה כמו גם הרגלי התנהגות. על סמך מידע זה, Uulala יכולה לחזות את היכולות הכלכליות האמיתיות של המשתמש מרגע לרגע.

שירותים

יוללה מכירה בכך שרוב הפעילויות הפיננסיות אינן משפיעות על ציון האשראי הסטנדרטי וכי מערכת FICO אינה פועלת ברחבי העולם. בגלל זה היא רוצה לבצע שינויים המאפשרים לצרכנים גלובליים לגשת לשירותים ולמוצרים שהם רוצים. הפלטפורמה ייחודית בכך שהיא עוקבת אחר פעילויות פיננסיות. לאחר מכן, הוא משלב את המעקב עם טכנולוגיית מסד הנתונים המבוזרת. כל המידע והטכנולוגיה הללו מראים את יכולת האשראי של המשתמש באופן שציון אשראי מסורתי אינו יכול.

מה כבר השיג יוללה?

ברבעון הראשון של 2017, יוללה הרכיבה את צוות הטכנולוגיה הסופי שלה. יש לה ניסיון של 18 שנה ביצירת מסדי נתונים, בנקאות ופינטק. ברבעון השני של אותה השנה, היא השיקה את הגרסה הראשונה של היישום הנייד שלה עם שתיים מתוך שש התכונות המתוכננות שלה וממשק משתמש משודרג לפשטות. היא גם סגרה את סבב 250k להשקעה. ברבעון השלישי, היא הפעילה שותפי העברות כספים, שותפים לגיוס ניידים ושותפי תשלום בתשלום. היא גם פיתחה את מערכת הניקוד החדשה שלה למיקרו-הלוואות. Q4 ראתה אינטגרציה עם כרטיסי חיוב בנקאיים.

איך נראית מפת הדרכים?

ברבעון הראשון של שנת 2018, Uulala עובד על אירוע האסימונים הפרטיים שלה. כרגע הוא נמצא בסיבוב השלישי של הבמה הפרטית. הבא יהיה ה- Pre-ICO. ברבעון זה תופיע גם שילוב התוכנית להעמסת כספים בחוזה בסיס נתונים מבוזר ופעילות המערכת. הסבב הבא של משתמשי בטא MLM יוכנס למערכת במהלך הרבעון הזה. זה גם יפרוש 500 מיקומים מרובי שירותים. אלה יכללו חנויות קמעונאיות מס וביטוח שיעזרו לציבור הציבור ולטעון לקוחות.

מפת דרכים

אירוע ה- ICO הציבורי יתקיים ברבעון השני של שנת 2018. זה גם כאשר Uulala תיישם באופן מלא את החוזים החכמים לטעינת כספים באופן עמית לעמית. כמו כן, יתקיים קמפיין שיווקי ציבורי במקסיקו ובארה”ב. היא תשלב סוכנות גביית אשראי לשימוש במערכת הכרטיסים ששולמה מראש..

Q3 יכלול שילוב של מודול ההלוואות המיקרו. זאת כדי שספקים אחרים יוכלו להשתתף במערכת האקולוגית. מערכת Uulala תציג ללקוחות את התעריפים וההצעות שלהם כדי שהם יוכלו לבחור בקלות. כל מדינות LATAM יקבלו גם תשלום חשבונות, בניית מיקרו-אשראי והעברה כספית. ברבעון הרביעי, ההשקה תימשך, כולל פתרונות העברת הצפנה חדשים.

סיכום

לאולאלה המטרה העיקרית היא לשרת את הלא בנקים והגבול התחתון ברחבי אמריקה הלטינית. זה יאפשר להם לבנות אשראי ולנצל שירותים פיננסיים שאינם זמינים כרגע עבורם. לאחר השלמתו, ל- Uulala יש פוטנציאל להעניק למשתמשים מתחת לבנק הגישה האלה שווקים ושירותים שלא היו זמינים בעבר..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me