Chainlink (LINK): Na súčasnom trhu s kryptomenami letí vysoko v správach o partnerstve

Analýza ceny reťaze

Chainlink (LINK), projekt decentralizovaného Oracle Oracle, ktorý pomáha inteligentným zmluvám interagovať s údajmi z reálneho sveta, patril v roku 2019 medzi najvýkonnejšie krypto projekty..

Samozrejme, bitcoiny (BTC) viedli kryptoekonomiku k pozdnému rastu, keď v týždni stúpli o 11 percent, v mesiaci o 18 percent a za posledné tri mesiace až o 73 percent. Napriek tomu LINK uvádza podobne optimistické čísla – cena kryptomeny sa zvýšila o 43 percent za týždeň, o 29 percent za mesiac a až 54 percent za posledné tri mesiace v naturáliách.

Analýza ceny reťaze

Kryptomena, ktorá si teraz užíva trhovú kapitalizáciu vo výške približne 240 miliónov USD, má v súčasnosti cenu 0,068 USD – čo je viac ako polovica jej historického maxima 1,28 USD, ktoré sa dosiahlo počas vrcholu posledného býčieho behu kryptomeny v januári 2018.

Pretože sa zdá, že kryptosystém začal opäť vzrastať, mnohé z najvyšších cien mincí začali vykazovať nové známky života na trhu. Ale menej známy projekt LINK, všeobecne povedané, patrí v poslednej dobe k lepším výkonom – prečo?

Odpoveďou na túto otázku je nepochybne kombinácia vecí. Chainlink najskôr bojuje s decentralizovanými vecami, čo by mohlo nakoniec viesť k tomu, že sa inteligentné kontraktné technológie dostanú do hlavného prúdu. Je to tiež najväčší a najuznávanejší projekt pracujúci na veštidlách, pričom technický majster spoločnosti Chainlink Sergey Nazarov je rešpektovanou mysľou v ekosystéme..

Dôležitým faktorom je určite malý status outsidera spoločnosti Chainlink. Obchodníci sa na LINK pravdepodobne pozerali ako na mincu, ktorá môže rásť vyššie a rýchlejšie ako na top 10 krypto projektov, ktoré sa už dobre etablovali. Chainlink by teda v súčasnosti mohol poskytnúť agresívnejšiu stávku ako iné mince.

Ďalšou dynamikou, ktorú treba brať do úvahy, je to, že tím Chainlink v tichosti budoval partnerstvá v celom priestore. Dešifrovanie nedávno vyprofilovalo tieto partnerstvá, ktorých je v súčasnosti približne 30.

Hedera Hashgraph a Chainlink Partner Up

Posledné oznámenie o partnerstve spoločnosti Chainlink prišlo 9. mája ako tím a stavitelia decentralizovanej účtovnej knihy Hedera Hashgraph vyhlásil uzavreli dohodu.

Dohoda bude konkrétne vyžadovať, aby spoločnosť Chainlink pomohla implementovať svoju sieť Oracle do podnikovej účtovnej knihy Hedera Hashgraph. Preto tí, ktorí píšu inteligentné zmluvy Hashgraph, budú môcť v budúcnosti využiť veštenie spoločnosti Chainlink.

Konsenzus Hedery Hashgraph

Prečítajte si: Čo je Hedera Hashgraph?

Jordan Fried – SVP globálneho rozvoja podnikania spoločnosti Hedera – ocenil spoluprácu ako pokrok v možnostiach inteligentných zmlúv všeobecne:

„Inteligentné zmluvy už začali meniť svet a to, ako organizácie a jednotlivci podnikajú, a sieť Oraclelink Oracle považujeme za kľúčovú súčasť infraštruktúry, ktorá ešte viac vylepšuje možnosti inteligentných zmlúv.“

Tím Hedera tiež poznamenal, že tento tím poskytne spoločnosti Chainlink technologické vystavenie niektorým z „najväčších svetových podnikov“, ktoré dnes pôsobia..

PREPOJTE si mincu na sledovanie v alternatívnom cykle sezóny?

Stále prebiehajú debaty o tom, či kryptoekonómia vstúpila do plnohodnotného cyklu býčích trhov. Ak to tak je, Chainlink sa javí ako druh mince, na ktorú si treba dávať pozor.

Chris Burniske, partner spoločnosti Placeholder vo firme rizikového kapitálu, nedávno načrtol, ako sa zdá, že bitcoiny sa najskôr zhromaždia. V tomto okamihu obchodníci šíria svoje zisky do altcoinov, ktoré sú považované za „depresívne“ – t. J. Podhodnotené.

2 / Veľryby cyklujú od $ BTC do "alts" ktoré sú v depresii (vyberte si alternatívu).

Tých "alts" rally ťažšie ako BTC, pretože sú vystavení vyššiemu riziku a zisk * BTC. *

Veľryby potom môžu svoje peniaze zinkasovať "alts" na viac BTC, ako začali. A tak aj oni "robiť BTC" &# 128578;

– Chris Burniske (@cburniske) 10. mája 2019

Vo svojom združenom vlákne na Twitteri Burniske nespomenul žiadny konkrétny altcoin podľa mena – „vyberte si svoj alt“, povedal.

Napriek tomu sa zdá, že možné podmienky v popolčeku okolo spoločnosti Chainlink z nej robia presne ten druh „depresívneho“ altcoinu, ktorý by mohol pomôcť viesť ďalší altcoinový cyklus kryptomeny, ak bude cena bitcoinu naďalej stúpať.

V kryptomene nie je zaručené nič a nie je možné povedať, čo sa bude diať ďalej na týchto trhoch. Prinajmenšom je však zrejmé, že Chainlink je zaujímavý projekt, ktorý je potrebné sledovať do budúcnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me