Crypto Bullish: najvyššie ceny roku 2019 v bitcoine BTC a éterovom éteri

Bitcoin Bull Run

S rastúcim prílivom optimizmu, humbuku a ďalšou vlnou nováčikov v kryptoekonomike sa trhy okolo kryptomien zahrievajú..

V piatok cena bitcoinu ukončila týždeň prasknutím na 10 000 USD, podľa Messariho intraday vzrástla zhruba o 700 USD, pretože sa večer vyrovnala na 10 150 USD. BTC odvtedy dosiahol maximum 10 800 dolárov, čo je len o 200 dolárov menej ako náš analytik, včera predpovedaná Nikola Lazic.

Je pozoruhodné, že bodec z 21. júna zvýšil cenu BTC na zatiaľ najlepšiu cenu v roku 2019, čím sa „digitálne zlato“ od tohto bodu minulého roka zvýšilo o 60 percent. Kryptomena Genesis je teraz za posledné tri mesiace až 156 percent a za posledných päť rokov ohromných 1 593 percent. Nad 10 000 dolárov sú bitcoiny približne v polovici svojej maximálnej ceny v decembri 2017, ktorá predstavuje najvyššiu hodnotu 20 000 dolárov.

Bitcoin Bull Run

Akútna demonštrácia je samozrejme iba posledným klincom do rakvy proti argumentom naysayers, že bitcoiny klesnú do neznáma alebo dokonca bezcennosti po tom, čo medvedí trh s kryptoekonomikou v roku 2018 postaví hlavu.

Obzrieť sa, obzrieť sa dopredu

Je pravdepodobné, že stúpajúcim trendom bude Libra, kryptomena, ktorú gigant v sociálnych sieťach Facebook formálne oznámil začiatkom tohto týždňa. Pretože okolo Libier vypukla debata v krypto aj mainstreamových kruhoch, bitcoin sa prirodzene dostal do popredia ako najväčší blockchain s najväčšou natívnou kryptomenou.

Váhy majú predné a stredné kryptomeny. Obrázok cez DataLight

Existujú aj takí, ako napríklad spoluzakladateľ burzy Gemini Tyler Winklevoss, ktorý si myslí, že FOMO – „strach zo zmeškaných“ nákupov – v krátkom čase zvýši cenu bitcoinu až na 15 000 dolárov, ak nákupný tlak dokáže v nadchádzajúcich rokoch rozhodujúcim spôsobom udržať bitcoin nad hranicou 10 000 dolárov. dni.

Ak bitcoin zlomí 10 000, môžete sa staviť, že zlomí 15 000…&# 128077;&# 127995;&# 128640;

– Tyler Winklevoss (@tylerwinklevoss) 19. júna 2019

To je samozrejme veľmi optimistická projekcia, ale taký rýchly pohyb by nebol bezprecedentný. Keď bitcoin prvýkrát dosiahol 10 000 dolárov v novembri 2017, trvalo menej ako dva týždne, kým FOMO postrčilo cenu kryptomeny okolo 15 000 dolárov.

Nie je možné povedať, či sa rovnaká trajektória v roku 2019 ešte raz prehrá, ale je to určite možné, keď sa najnovšie bitcoiny zastavia iba za pár mesiacov a realizovaná kapitalizácia BTC nedávno naznačovalo, že býčí beh bol v počiatočných fázach.

Je to trochu ohromujúce, aký silný je Realized Cap. Najjednoduchšia obchodná stratégia – nakupujte, keď trhový strop klesne pod dosiahnutý limit – vám dáva šialene dobré signály. Len … zriedka. https://t.co/kKbHv88xgj pic.twitter.com/3GCKXK2f6u

– nic carter (@nic__carter) 19. júna 2019

V každom prípade bol bitcoin príjemcom niekoľkých zaujímavých titulkov z roku 2019.

Zatiaľ tento rok spoločnosť Microsoft oznámila prácu na nástroji decentralizovanej identity (DID), ktorý bude podporovaný bitcoinmi, zatiaľ čo sieťoví sieťoví operátori GoTenna vyčlenili dcérsku spoločnosť na aktualizáciu decentralizovaných komunikácií využívajúcich mikroplatby v bitcoinoch.

Pokiaľ ide o podnikanie, pripravovaná burza kryptomien Bakkt, ktorú vlastní vlastníci a prevádzkovatelia burzy New York Stock Exchange, ICE – sa chystá v júli tohto roku otestovať svoj toľko propagovaný bitcoinový futures produkt. Pokiaľ ide o skupinu CME, ich ponuky bitcoinových futures vytvorili v máji nové rekordy.

Po oddialení sa zdá, že technický horizont sa spája aj v prípade bitcoinu, pretože jeho navrhované škálovanie v druhej vrstve, Lightning Network, stále dozrieva.

Ethereum Hits 2019 Price Milestone, Too

Ether, obrazné palivo siete Ethereum, tiež v piatok prudko stúplo na zatiaľ najvyššiu cenu v tomto roku.

Cena éteru (ETH) v tento deň vzrástla o viac ako 10 percent, čím posunula druhú najväčšiu kryptomenu podľa trhového stropu až na 305 dolárov, kde sa jej cena na chvíľu pohybovala.

To stále znižuje éter o 39 percent od tohto času minulého roku a o 79 percent oproti historickému maximu (1 431 dolárov), hoci kryptomena za posledný štvrťrok vzrástla o 117 percent. Ethereum sa rovnako ako bitcoin teší v poslednej dobe množstvu pozitívnych titulkov.

Napríklad cloudová sieťová sieť Cloudfare práve vytvorila svoju vlastnú bránu Ethereum, len pár dní po tom, čo tím Google Cloud ukázal, ako by sa dalo z Ethereum vyrábať hybridné „blockchain-cloudové“ aplikácie. Medzitým veľké firmy ako JP Morgan a EY budujú nástroje Ethereum.

Platforma inteligentných zmlúv je tiež na pokraji vývoja do ďalšej fázy. Stavitelia spoločnosti Ethereum sa pozerajú na 3. január 2020 ako cieľový dátum spustenia bloku pre vznik ETH 2.0.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me