Informačný kanál o kryptomene ICE sa rozširuje o desiatky krypto projektov

ICE

Spoločnosť Intercontinental Exchange Inc. (ICE) pokračuje v prenikaní do kryptoekonomiky tým, že umožňuje ostatným robiť to isté.

Minulý týždeň ICE, vlastníci-prevádzkovatelia newyorskej burzy a viac ako niekoľko ďalších bežných búrz po celom svete, otvorilo svoje Informačný kanál kryptomeny ICE k desiatkam nových kryptomien.

ICE

Tento informačný kanál bol pôvodne oznámený v januári 2018 ako spolupráca medzi spoločnosťou ICE a spoločnosťou Bitstream Technology Blockstream, ktorá konsoliduje a poskytuje požadované údaje z búrz kryptomeny. Informačný kanál spustený s údajmi z nie menej ako 15 kryptoburz, ale minulotýždňová expanzia znamená, že sa ICE otočil smerom k tomu, že sa bude spoliehať na „stovky“ kryptoekonomických inštitúcií, ako firma nedávno škádlila v tweetu z 11. marca..

Čo: Informačný kanál údajov o kryptomene ICE

Prečo: Väčšia transparentnosť

Pre koho: 1 000 kryptomien, 100 miest

Ako: 1 zdroj údajov

Kedy: Terazhttps://t.co/9bX0sY8aQ7 pic.twitter.com/wM2Bws4rW9

– ICE Data Services (@ICEDataServices) 11. marca 2019

Plány sa posúvajú

Rozšírenie ICE Cryptocurrency Data Feed naznačuje, že plány kryptomeny spoločnosti sa vyvíjajú podľa plánu, keďže prezident a prevádzkový riaditeľ ICE Data Services Lynn Martin začiatkom minulého roka uviedol, že hlavné zameranie bude na otvorenie informačného kanálu viac aktív:

„Vďaka širokej škále kryptomien a búrz a vzhľadom na cenové rozdiely medzi burzami je dôležité, aby investori mali komplexný zdroj informácií o cenách. Sme nadšení, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou Blockstream, ktorá sa zameriava na prinášanie údajov inštitucionálnej kvality na trh, a tešíme sa na ďalšie rozširovanie informačných kanálov a našich strategických vzťahov so spoločnosťou Blockstream. “

Teraz, po nedávnom raste, ICE Cryptocurrency Data Feed sleduje takmer 60 digitálnych aktív, vrátane top 25 kryptoekonomických projektov ako bitcoin (BTC), ether (ETH), XRP, litecoin (LTC), EOS, bitcoin cash (BCH) ), tether (USDT), lúmeny (XLM), Tron (TRX), Cardano (ADA), bitcoiny SV (BSV), Zcash (ZEC), Monero (XMR), IOTA, DASH, NEO, Ethereum Classic (ETC), a XEM.

Celý zoznam kryptomien zahrnutých v našom informačnom kanáli kryptomeny

(bude to trvať niekoľko tweetov):

• Aelf

• Ardor

• Augur

• Cardano

• Základná pozornosť

• bitcoin

• Bitcoin Cash ABC

• Bitcoin Cash SV

• Bitcoinové zlato

• BitShares

• Bytom

• CyberMiles

– ICE Data Services (@ICEDataServices) 14. marca 2019

Ale čo to robí?

Na svojej vstupnej stránke informačného kanála ICE uvádza, že jeho krypto feed je navrhnutý tak, aby investorom a firmám poskytol „komplexný pohľad“ na kryptoekonomiku, aby pomohol optimalizovať obchodovanie:

„Prístup k údajom o zisťovaní cien je zásadný pre pomoc pri presnom ocenení kryptotrhu. Aby sme pomohli vyriešiť potrebu transparentnosti a ponúkli investorom komplexný pohľad, spolupracovali sme so spoločnosťou Blockstream na zavedení dátového zdroja kryptomeny ICE. “

Konkrétnejšie, nové propagačné video zverejnené spoločnosťou ICE Data Services hovorí, že jeho krypto feed je možné využiť na získanie štatistík, ako napríklad:

  • „Údaje o cenách v reálnom čase“
  • „Sledovať objednávku k vykonaniu“
  • „Tvorba indexu“
  • “historické dáta”
  • „Spätná analýza trhu“
  • „Predpovedať budúce trendy“
  • „Ocenenie kryptomien“

To znamená pre obchodníkov s kryptomenami pic.twitter.com/eb2ejPB639

– ICE Data Services (@ICEDataServices) 14. marca 2019

Postavte to a prídu, ľudovo povedané. ICE vsádza na to, že keďže sa viac bežných finančných inštitúcií pozerá na kryptoekonómiu, rastúci zdroj krypto dát spoločnosti sa môže stať komplexnou informačnou sadou pre všetky potrebné veci na obchodovanie s kryptomenami na podnikovej úrovni..

A keď Bakkt?

Spoločnosť ICE urobila vlny vlani na jeseň po tom, čo oznámila, že vytvorila maloobchodnú a inštitucionálnu platformu na obchodovanie s kryptomenami s názvom Bakkt. V spolupráci s spoločnosťami Microsoft a Starbucks, aby sa táto platforma stala realitou, spôsobil ICE v tom čase rozruch pri deklarácii svojich plánov na vytvorenie fyzicky dodávaného produktu bitcoin futures..

Spoločnosť Bakkt a jej bitcoinové futures ponuky však boli odvtedy opakovane oneskorené, pretože jej stavitelia pracujú na tom, aby sa veci robili správne skôr ako rýchlo. Vo vyhlásení o príjme minulý mesiac generálny riaditeľ ICE Jeffrey Sprecher navrhol, aby nová časová os pre spustenie spoločnosti Bakkt bola koncom roku 2019.

Medzičasom je to potom plná para. Spoločnosť Bakkt získala na svojom úvodnom kole financovania v decembri 2018 viac ako 182 miliónov USD, pričom medzi investorov patrili napríklad dcérska spoločnosť rizikového kapitálu Microsoft M12 a ICE. Burza pre začínajúcich podnikateľov využije túto vojnovú hru na dohnanie Coinbase a Binance v snahe stať sa popredným globálnym miestom obchodovania s kryptomenami..