Maker Foundation: Multi-Collateral Dai Almost Ready for Maker CDPs

Výrobca Dai

Ekosystém MakerDAO je na pokraji tvorby jedného z najväčších doterajších vývojov.

Tento ekosystém poháňaný tokenovým tandemom MKR-DAI sa minulý rok v kruhoch DeFi ukázal ako populárny vďaka svojmu premiérovému dappu, Maker CDP Portálu pre kolateralizované dlhové pozície..

Používatelia však doteraz mohli zabezpečovať éter iba v rámci inteligentných zmlúv CDP, aby mohli dôveryhodne čerpať pôžičky v Dai stablecoin (Poznámka: MKR je token riadenia, používaný na hlasovanie o úrokovej miere Dai a ďalších).

Výrobca Dai

Teraz je však takmer všetkých viac možností kolateralizácie kryptomeny.

OFICIÁLNE: Nadácia Maker Foundation môže s istotou zdieľať, že je pripravená iniciovať úlohy v neskorej fáze potrebné na spustenie platformy Multi-Collateral Dai (MCD) v sieti Mainnet. Pozrite si posledné míľniky:https://t.co/ks6vzWepmp

– Maker (@MakerDAO) 27. júna 2019

Pripravený na spustenie spúšťača na Multi-Collateral Dai (MCD)

Roky, ktoré sa pripravujú, je takzvaná funkcia „Multi-Collateral Dai“ – schopnosť zabezpečiť CDP Maker s digitálnymi aktívami za hranicami éteru – na hranici otvorenia hracích polí pre používateľov DeFi.

Okrem toho Nadácia Maker 27. júna oznámila, že je na pokraji otvorenia MCD pre komunitu projektu, aby mohla napredovať a hlasovať o nej, vysvetlil jej tím v aktualizácii plánu:

„Po rokoch partnerstva a plánovania, programovania a budovania komunity, vedeckého riadenia a integrácie ekosystémov môže Nadácia Maker s istotou zdieľať, že je pripravená iniciovať úlohy v neskoršej fáze potrebné na uvedenie systému Multi-Collateral Dai (MCD) na sieť Mainnet.“

Ako dôjde k uvedeniu na trh?

Od tejto chvíle bude skutočný proces aktivácie kľukatý.

Najskôr bude potrebné formálne vykonať audit inteligentných zmlúv MCD, ktoré už boli podrobne testované na Kovan testnet spoločnosti Ethereum, a potom nechať zverejniť ich základné dokumentácie..

Po týchto počiatočných krokoch bude fáza pred spustením obsahovať nasledovné:

  • vydanie Sprievodnej príručky pre zabezpečenie
  • držanie verejnej správy určujúcej tokeny, s ktorými bude pokračovať
  • zverejnenie dokumentu Risk Framework
  • usporiadanie prieskumu verejnej mienky s cieľom tento rámec schváliť alebo poprieť
  • uskutočnenie konečného hlasovania exekutívy pre držiteľov MKR na ratifikáciu MCD

Vďaka tomu bude ekosystém ekosystému Maker a jeho zainteresované strany tiež musieť podstúpiť proces aktualizácie všetkých webových materiálov projektu a vytvorenia nového portálu dapp pre MCD CDP..

Aké aktíva je teda možné zabezpečiť pomocou MCD?

Jednoduchá odpoveď je, že akýkoľvek token môže byť použiteľný prostredníctvom MCD na zabezpečenie kolaterálu Maker CDP.

Háčik je v tom, že akýkoľvek budúci token bude musieť prejsť rôznymi procesmi preverovania a hlasovania v komunite tvorcov, aby ich bolo možné nadobro aktivovať pomocou funkcie MCD..

Aby sa lopta dostala na prvé množstvo nových kandidátov na MCD, Nadácia Maker pripravila šesť žetónov ako predbežné vyhliadky na zaradenie, pričom posledné slovo majú voliči MKR. Uvažované projekty zahŕňajú 0x (ZRX), Augur (REP), Basic Attention Token (BAT), DigixDAO (DGD), Golem (GNT) a OmiseGo (OMG).

Zabezpečenie typy, ktoré $ MKR voliči si môžu zvoliť, že najskôr vyhodnotia, sú: @AugurProject (REP)@AttentionToken (BAT)@DigixDAO (DGD)@ethereum (ETH)@golemproject (GNT)@omise_go (O MÔJ BOŽE)@ 0xProject (ZRX) pic.twitter.com/gmL1hX5Z8w

– Maker (@MakerDAO) 27. júna 2019

Ako tím tvorcu vysvetlil v príspevku nadväzujúcom na aktualizáciu cestovnej mapy z 27. júna:

„Ak sa Maker Foundation spočiatku zameriava na túto prvú sadu tokenov, môže zefektívniť a potenciálne urýchliť úsilie v oblasti riadenia. Nadácia bude pokračovať v komunikácii s držiteľmi MKR o širšom procese riadenia rizík a riadenia pri príprave prieskumu prioritných kolaterálov. “

Dai práve dostal ďalšie požehnanie na rampe

Ak žijete v USA, stablecoin spoločnosti Maker’s Dai čoskoro môže prísť k bankomatu vo vašej blízkosti.

Technicky povedané, bitcoinový bankomat (BTM) – je to preto, že spoločnosť BTM Coinsource, ktorá prevádzkuje viac ako 200 takýchto strojov v USA, tento týždeň oznámila, že zavádza, že Dai nakupuje a predáva v celej svojej sieti zariadení..

Tento krok bude predchádzať tomu, ako spoločnosť Coinsource otvorí remitenčné služby Dai na svojich strojoch. Vďaka objatiu by mal byť Dai oveľa prístupnejší a prichádza po pridaní stablecoinu na Coinbase.com minulý mesiac.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me