Recenzia Cryptohopper: Sprievodca robotom na obchodovanie s kryptomenami

Cryptohopper Recenzie

Kryptohopper je robot na obchodovanie s kryptomenami navrhnutý tak, aby pomohol zjednodušiť proces obchodovania s kryptomenami a pomohol obchodníkom na všetkých úrovniach skúseností čo najlepšie využiť ich obchodné príležitosti, maximalizovať ich zisky a znížiť pravdepodobnosť strát.

Aj keď je v súčasnosti k dispozícii množstvo robotov na obchodovanie s kryptomenami, napríklad 3commas, Cryptohopper si kladie za cieľ posilniť obchodníkov poskytovaním ľahko použiteľnej a plne vybavenej služby, ktorá umožňuje jeho používateľom ľahko obchodovať s viacerými kryptomenami a zároveň odstrániť ľudské slabosti z ich obchodného procesu..

Domovská stránka CryptohopperDomovská stránka Cryptohopper

Poloautomatický robot nezaručuje zisky a jednoducho umožňuje obchodníkom uskutočňovať inteligentnejšie obchody na základe algoritmicky programovaných obchodných prístupov a externých signálov..

Navštívte Cryptohopper

Cryptohopper v skratke

&# 128176; cena Skúšobná verzia zdarma / 19 USD / 49 USD / 99 USD mesačne
&# 128179; Možnosti platby

PayPal / bankový prevod / krypto
&# 128177; Podpora výmeny

OKEX / KuCoin / Bitvavo / Binance / Binance USA / Coinbase Pro

Bittrex / Poloniex / Kraken / Bitfinex / Huobi

☁️ Cloudové

Áno
&# 128200; Signály Trh zadarmo & Platené signály
&# 128202; Stratégie 30+ indikátorov / 90+ vzorov sviečok

Cryptohopper – prehľad

The Kryptohopper uvádza, že projekt zahájili dvaja bratia: Ruud Feltkamp & Pim Feltkamp, ​​jeden z telenovelových hercov, sa stal úspešným obchodníkom a druhý z nich bol vynikajúci webový vývojár.

Spojili svoje nápady, zručnosti a skúsenosti a vytvorili robot, ktorý pre používateľa obchoduje automaticky, pracuje 24 hodín denne, 7 dní v týždni a obchoduje s rôznymi mincami. Zároveň je kompatibilný s mnohými výmenami kryptomien prostredníctvom aplikačného programového rozhrania (API). ).

Túto platformu vlastní a prevádzkuje spoločnosť Cryptohopper BV so sídlom v holandskom Amsterdame. Doména cryptohopper.com bola zaregistrovaná v júli 2017..

Na oficiálnych stránkach sa nachádza poloautomatický obchodný robot, ktorý umožňuje obchodníkom odstrániť ľudské tendencie a emócie z procesu obchodovania a namiesto toho sa spoliehať na technicky založené obchodné algoritmy a programované obchodné prístupy.

Používatelia sa tiež môžu prihlásiť na odber externých signálov. Manipulovateľné obchodné riešenie je zamerané na obchodníkov s kryptomenami všetkých úrovní skúseností a tím oznámil, že majú viac ako 75 000 používateľov..

Cryptohopper je kompatibilný až s 75 kryptomenami a deviatimi hlavnými burzami vrátane Binance, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Cryptopia, Huobi, Kraken, Kucoin a Poloniex.

Funkcie Cryptohopperu

 • Funkčnosť – Cryptohopper funguje ako webové riešenie a obsahuje ľahko použiteľné a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré obsahuje širokú škálu funkcií. Používatelia môžu nakonfigurovať robota tak, aby obchodoval automaticky 24 hodín denne 7 dní v týždni a využíval oba algoritmický a sociálne obchodovanie. Obchodné stratégie je možné odvodiť pomocou rôznych nástrojov technické ukazovatele alebo sledovaním krokov obchodných expertov tretích strán.
 • Technológie – Poloautomatické obchodovanie sa uskutočňuje prostredníctvom integrácie API s rôznymi burzami kryptomien a službu je možné využívať na akomkoľvek zariadení pripojenom k ​​internetu, ako je stolný počítač, notebook, tablet alebo mobilný telefón..
 • Sortiment nástrojov – Platforma poskytuje dobrú škálu obchodných nástrojov a obsahuje funkcie, ako je nástroj na spätné testovanie robotov, konfigurovateľné a uložiteľné šablóny, koncové zarážky a prispôsobiteľné technické ukazovatele.. Používatelia sa tiež môžu spoľahnúť na ukazovatele ako Stoch, RSI, Bollinger Bands a MACD.
 • Integrácia výmeny – Cryptohopper je v súčasnosti kompatibilný s deviatimi burzami vrátane Binance, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Cryptopia, Huobi, Kraken, Kucoin a Poloniex. Podpora pre BitFlyer, Bitstamp, CEX.IO, Cobinhood a HitBTC je naplánovaná na čoskoro.
 • Zákaznícka podpora – Súčasťou platformy je tím podpory, ktorý je k dispozícii na riešenie akýchkoľvek problémov. Používatelia môžu tím kontaktovať zaslaním lístka podpory v sekcii podpory. Kontaktovať ich možno aj prostredníctvom ich účtu Twitter, skupiny Telegram a Facebooku. Webové stránky tiež obsahujú množstvo často kladených otázok v sekcii podpory a tiež množstvo Návody ktoré pomáhajú používateľom orientovať sa na platforme. Okrem toho tím tiež vyrobil Cryptohopper Academy videotéka.

Registrácia účtu Cryptohopper

Vytvorenie účtu je jednoduchý proces a hlavná stránka má v hornej časti stránky zelenú kartu „Registrácia“.

1) Vytvorte si účet

Navštíviť Webová stránka Cryptohopper a na zaregistrovanie zadajte meno, e-mailovú adresu, používateľské meno a heslo.

Registrácia kryptomeny

Potom môžete potvrdiť svoj e-mailový účet kliknutím na aktivačný odkaz v odoslanom e-maile a získať prístup k informačnému panelu.

2) Vytvorte si účet

Odtiaľto môžete jednoducho postupovať podľa sprievodcu, ktorý vám pomôže rýchlo nakonfigurovať zásobník. Musíte len zvoliť burzu a nakonfigurovať robota pomocou kľúčov API preferovanej burzy a tiež nastaviť základné konfigurácie zásobníka. Tento proces je veľmi priamy a v každom kroku sú odkazy na výukové programy a ďalšie užitočné informácie.

Odtiaľ môžete okamžite začať používať svoj zásobník a po použití sprievodcu a nastavení účtu budete mať prístup k množstvu funkcií z informačného panela. Môžete sa prihlásiť na odber signálov, konfigurovať šablóny a zahájiť spätné testovanie svojho robota, ako aj nastaviť dvojfaktorovú autentizáciu vo svojom účte..

3) Prihláste sa k signatárom na Marketplace

Cryptohopper umožňuje používateľom prihlásiť sa na integrované profesionálne externé signály a službu signalizátora poskytujú skúsení obchodníci, ktorí hľadajú pozitívne príznaky pohybu nahor. K dispozícii sú bezplatné aj platené predplatné a roboty je možné nakonfigurovať tak, aby sledovali signalizátory iba niekoľkými kliknutiami.

Signály

Signalizátori majú ľahko dostupné správy o výkone a je možné sledovať ich ziskovosť. Taktiež využívajú algoritmy cloud computingu a strojového učenia na dôsledné sledovanie mnohých technických indikátorov v rôznych digitálnych menách.

Okrem nastavenia limitov zastavenia a koncových zastávok je možné kombinovať súčasne signály nákupu aj indikátory technickej analýzy.

Ceny kryptomeny

K dispozícii sú tri hlavné cenové plány; Cryptohopper však tiež umožňuje členom využívať bezplatné skúšobné obdobie počas 7 dní, známe ako „Pioneer Plan“

Používatelia sa môžu jednoducho zaregistrovať a začať službu používať bez toho, aby museli uvádzať akékoľvek platobné podrobnosti. Po skončení skúšobného mesiaca sa násypka automaticky deaktivuje a používatelia sa potom môžu rozhodnúť kúpiť si úplné predplatné.

Ceny kryptomeny

Plány pre každého, kto sa rozhodne prihlásiť, sú nasledovné:

Pioneer Plan: Skúšobná verzia zdarma na 7 dní

 • 80 pozícií
 • Max. 15 vybraných mincí
 • Max. 2 spúšťače
 • TA s 10 minútovým intervalom
 • 1 simulovaný obchodný robot

Explorer: Štartovací balíček (19 dolárov mesačne)

 • 80 pozícií
 • Max. 15 vybraných mincí
 • Max. 2 spúšťače
 • TA s 10 minútovým intervalom
 • 1 simulovaný obchodný robot

Balíček Adventure: Trader Plus (49 dolárov mesačne)

 • 200 pozícií
 • Max. 50 vybraných mincí
 • Max 5 spúšťačov
 • TA s 5 minútovým intervalom
 • 1 simulovaný obchodný robot
 • Výmena arbitráže

Balíček Hero: Pro Trader (99 dolárov mesačne)

 • 500 pozícií
 • Max. 75 vybraných mincí
 • Max 10 spúšťačov
 • CK s intervalom 2 min
 • Všetky mince za signály
 • Trhová arbitráž
 • Tvorba trhu
 • 1 simulovaný obchodný robot

Je možné platiť mesačne alebo si kúpiť službu na celý rok, je tiež dôležité poznamenať, že Cryptohopper neposkytuje žiadne náhrady a používatelia by mali pred vyskúšaním predplatného využiť bezplatnú skúšobnú verziu..

Aký priateľský je začiatočník Cryptohopper?

Zatiaľ čo mnoho obchodných robotov je najlepšie vyhradených pre skúsenejších obchodníkov, Cryptohopper obsahuje množstvo funkcií zameraných na nováčikov. Medzi ne patrí Hopperova akadémia, ktorá je k dispozícii všetkým členom a umožňuje každému prístup do videotéky, ktorá vysvetľuje, ako Cryptohopper funguje, a najlepšie spôsoby využívania služby..

Cryptohopper tiež vyvinul aktívnu komunitu a pre nových účastníkov v obchodovaní s kryptomenami by sa to malo ukázať ako nesmierne užitočné. Existujú aktívne skupiny Discord a Telegram, okrem toho špeciálne fórum pre členov, ktoré je k dispozícii v angličtine, francúzštine, španielčine, holandčine a portugalčine.

Vďaka tomu môžu noví používatelia konverzovať so skúsenejšími používateľmi z celého sveta a učiť sa od nich, a naďalej sa učiť nepretržite..

Dashboard Crytpohopper

Platforma bola tiež navrhnutá tak, aby sa dala ľahko používať, a nevyžaduje žiadne profesionálne skúsenosti s programovaním ani pokročilé technické znalosti alebo zručnosti.

Cryptohopper navyše umožňuje aj komplexné spätné testovanie a začiatočníci si môžu jednoducho skontrolovať, či ich konfigurácie fungujú presne, a to tak, že sa pohrajú s testovaním ich nastavenia.

Používatelia môžu vidieť, koľko by v minulosti zarobili, a upraviť svoje roboty, aby získali lepšie pochopenie toho, ako všetko funguje, a zároveň sa stále učiť.

Cryptohopper Marketplace

Váš hlavný panel Cryptohopper vám umožní prístup na ich trh. Toto je funkcia, ktorú v súčasnosti zahŕňa mnoho obchodných platforiem. Trh vám umožňuje získať obchodné stratégie pre svojich robotov – niektoré z nich sú zadarmo a iné sú platené. To je skvelé pre začiatočníkov, pretože vám v podstate umožňuje „zapojenie & zahrajte si “svoju zvolenú stratégiu vytvorenú viacerými obchodníkmi so skúsenosťami a vyskúšajte ju na svojom účte.

Ak ste odborníkom na vytváranie obchodných robotov, mohlo by to byť tiež zdrojom príjmu pre vás vytváraním a predajom vlastných šablón na trhu..

Cryptohopper Marketplace

Je Cryptohopper bezpečný?

Projekt je veľmi aktívny na sociálnych sieťach a môže sa pochváliť veľkým počtom používateľov. Okrem toho môžu prehľadávať aj noví členovia Reddit príspevky za účelom interakcie s minulými používateľmi a na stanovenie všeobecného sentimentu týkajúceho sa projektu.

K dispozícii sú však obmedzené informácie o tom, kto stojí za projektom, aj keď spoločnosť zverejnila informácie o svojej holandskej spoločnosti a je registrovaná ako Cryptohopper BV, Johan van Hasseltweg 18A 1022 WV, Amsterdam, Holandsko.

Rovnako ako u všetkých obchodných robotov, ani od používateľov sa nevyžaduje, aby prevádzali peniaze na účet kontrolovaný vývojármi robotov, pretože roboty zvyčajne fungujú prostredníctvom rozhrania API, ktoré im umožňuje vykonávať obchody na prepojených burzách. Je potrebné poskytnúť vaše kľúče API, ktoré sa generujú na vašich preferovaných burzách, a tieto kľúče umožňujú robotovi obmedzený prístup k vášmu účtu na obchodné účely.

Okrem toho roboti nezískavajú práva na výber a v prípade hacknutia alebo porušenia údajov by zločinní aktéri nemali priamy prístup k vašim finančným prostriedkom. Tím v spoločnosti Cryptohopper tiež vytvoril pracovné vzťahy s niektorými z popredných búrz v odbore a používatelia môžu tiež nastaviť dvojfaktorovú autentizáciu (2FA), aby mohli ďalej zabezpečovať svoje účty.

Zhrnutie Cryptohopper

Cryptohopper je automatizovaný obchodný robot, ktorý obchoduje vo vašom mene pomocou obchodných algoritmov. Po pripojení násypky k kryptomenovej burze si môžete zvoliť niekoľko stratégií, ktoré bude robot implementovať, aby sa pokúsil dosiahnuť zisk.

Online informačný panel umožňuje používateľom ľahko monitorovať ich výkon, hlásenia signalizátorov a prihlásiť sa na odber najlepších signálov.

Používatelia môžu tiež sledovať svoje štatistiky a históriu obchodovania, ako aj cenové pohyby okolo 75 kryptomien. Aj keď je služba ľahko nastaviteľná a ľahko použiteľná, obsahuje aj komplexnú škálu obchodných funkcií vrátane:

 • Koncová stop-strata
 • Trailing stop-buy
 • Priemerovanie dolárových nákladov
 • Skratovanie
 • Trailing stop-short
 • Konfiguračné fondy
 • Spúšťače
 • Spätné testovanie
 • Peňaženka
 • Automatická synchronizácia
 • Rezervné fondy
 • Ručný nákup a predaj

Záver

Cryptohopper bol navrhnutý tak, aby poskytoval bežnej komunite kryptomien životaschopné riešenie, ktoré pomáha obchodníkom konzistentnejšie generovať zisky. Kombinácia technických ukazovateľov a odborníkov alebo signalizátorov tretích strán na obchodovanie poskytuje obchodníkom väčšie možnosti, ako napríklad funkcie šablón a spätného testovania..

Zatiaľ čo Cryptohopper je v podstate algoritmický obchodný robot, je ľahké ho nakonfigurovať a používať a vyhovuje novším obchodníkom aj skúsenejším odborníkom. Tím vynaložil značné úsilie na vývoj platformy, ktorá je priateľská k začiatočníkom, a noví používatelia majú tiež prístup k rozsiahlym sekciám zdrojov vedeným vzdelávaním a komunitou..

Zahrnutie video série Cryptohopper Academy a viacjazyčného fóra Hopper sú mimoriadne prospešné pre kohokoľvek, kto sa ešte vyrovná s obchodovaním s kryptomenami alebo sa naučí, ako obchodovať s robotmi.

Vďaka komplexnému zoznamu funkcií, všeobecnej užívateľskej prívetivosti a podpore 75 rôznych kryptomien a deviatim popredným burzám má Cryptohopper toho veľa, čo robí, a je dobré, že z neho vynikne trh plný konkurenčných obchodných robotov a platforiem na správu kryptomeny..

Aby ste zostali v bezpečí, je najlepšie nastaviť si na svojom účte 2FA, využívať bezplatnú skúšobnú prevádzku a tiež sa mierne začať finančne angažovať. Môže byť tiež dobrý nápad prepojiť robota so živým účtom, ktorý obsahuje stredné množstvo finančných prostriedkov, pretože existuje menšie riziko, že bude mať nízku výkonnosť alebo signály nebudú generovať očakávané výsledky..

Je tiež dôležité poznamenať, že zatiaľ čo obchodní roboti nemajú prístup k výberu, ak sa stanú kompromitovanými, môžu škodliví činitelia využiť prístup API robota na nákup mincí s extrémne nízkou hodnotou, ktoré sa potom „načerpajú a vyhodia“. Stalo sa to v minulosti a je to bezpečnostná obava, ktorú musia riešiť vývojári obchodných robotov aj burzy kryptomien.

Používatelia navyše uviedli, že bezplatné signály tretích strán majú nízku kvalitu, najmä na bočných alebo medvedích trhoch, pretože oznámenia prichádzajú príliš neskoro, a vystavujú obchodného robota náhlym poklesom. Vo výsledku by mali používatelia venovať nejaký čas výskumu signalizátorov a preskúmať predplatné spoľahlivejších platených signálnych služieb.

S tým, čo sa hovorí, s tým, ako sa trh začína vzmáhať, sa novší obchodníci môžu pozerať na platformu Cryptohopper ako na jednoduchý spôsob, ako sa oboznámiť s trhmi a naučiť sa obchodovať s kryptomenami skôr, ako zažijeme nový býk.

Platforma má dobrú pozíciu, aby slúžila novým aj skúsenejším obchodníkom, a obsahuje množstvo funkcií, z ktorých môžu mať prospech všetci jej členovia. Je dobre navrhnutý, ľahko použiteľný a za tie roky si získal vynikajúcu povesť, a preto vám ho odporúčame skontrolovať.

Navštívte Cryptohopper

Kryptohopper

src = “~ images \ cryptohopper-review-cryptocurrency-trading-bot-guide.gif”

alt = “Recenzia robota Cryptohopper”

class = “zabalenie fotografie a fotografií wppr-product-image” /> 9

Jednoduchosť použitia

9.0 / 10

Reputácia

9.0 / 10

Ceny

9.0 / 10

Zákaznícka podpora

9.0 / 10

Dizajn

9.0 / 10

Pros

 • Jednoduché nastavenie & Konfigurovať
 • Vzdelávacie nástroje
 • Dobrá výmena & Podpora mincí
 • Dobré trhovisko
 • Veľa funkcií

Zápory

 • Za signály si musíte priplatiť

Navštívte {"@kontext":"http: \ / \ / schema.org \ /","@typ":"Výrobok","názov":"Kryptohopper","obrázok":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 11 \ /cryptohopper-review.gif","popis":"Cryptohopper je robot na obchodovanie s kryptomenami, ktorý má pomôcť zjednodušiť proces obchodovania s kryptomenami a pomôcť obchodníkom na všetkých skúsenostných úrovniach využiť ich obchodné príležitosti na maximum, maximalizovať ich zisky a znížiť pravdepodobnosť strát. Aj keď je v súčasnosti k dispozícii množstvo robotov na obchodovanie s kryptomenami, napríklad 3commas, Cryptohopper si kladie za cieľ…","ponuky": {"@typ":"Ponuka","cena":"0,00","cenaMena":"$","predajca": {"@typ":"Osoba","názov":"Eugene Kem"}},"preskúmanie": {"@typ":"Preskúmanie","reviewRating": {"@typ":"Hodnotenie","bestRating":"10","najhoršie hodnotenie":"0","ratingValue":"9,00"},"názov":"Kryptohopper","recenziaBody":"Cryptohopper je robot na obchodovanie s kryptomenami, ktorý má pomôcť zjednodušiť proces obchodovania s kryptomenami a pomôcť obchodníkom na všetkých skúsenostných úrovniach čo najlepšie využiť ich obchodné príležitosti, maximalizovať ich zisky a znížiť pravdepodobnosť strát. \ R \ n \ r \ n Zatiaľ čo v súčasnosti je k dispozícii množstvo robotov na obchodovanie s kryptomenami, napríklad 3commas, cieľom Cryptohopper je posilniť obchodníkov poskytovaním ľahko použiteľnej a plne funkčnej služby, ktorá umožňuje jeho používateľom ľahko obchodovať s viacerými kryptomenami a zároveň odstrániť ľudské slabosti z ich obchodného procesu. \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Poloautomatický robot nezaručuje zisky a jednoducho umožňuje obchodníkom uskutočňovať inteligentnejšie obchody na základe algoritmicky programovaných obchodných prístupov a externých signálov. \ r \ nNavštívte Cryptohopper \ r \ n \ r \ nCryptohopper v skratke \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcb0 cena \ r \ nBezplatná skúšobná verzia \ / $ 19 \ / $ 49 \ / $ 99 mesačne \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcb3 Možnosti platby \ r \ n \ r \ nPayPal \ / bankový prevod \ / krypto \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u d83d \ udcb1 Exchange Support \ r \ n \ r \ nOKEX \ / KuCoin \ / Bitvavo \ / Binance \ / Binance US \ / Coinbase Pro \ r \ nBittrex \ / Poloniex \ / Kraken \ / Bitfinex \ / Huobi \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u2601 \ ufe0f založené na cloude \ r \ n \ r \ nÁno \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcc8 signály \ r \ nMarketplace Free & Platené signály \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcca Stratégie \ r \ n30 + Indikátory \ / 90+ vzory sviečok \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Prehľad kryptomeny \ r \ nWebová stránka Cryptohopper uvádza, že projekt zahájili dvaja bratia: Ruud Feltkamp & Pim Feltkamp, ​​jeden z telenovelových hercov, sa stal úspešným obchodníkom a druhý z nich bol vynikajúci webový vývojár. \ R \ n \ r \ n Títo dvaja spojili svoje nápady, zručnosti a skúsenosti a vytvorili robota, ktorý automaticky obchoduje za používateľa. 24 \ / 7 a obchoduje s rôznymi mincami, pričom je kompatibilný s mnohými výmenami kryptomien prostredníctvom rozhrania API (Application Programming Interface). \ R \ n \ r \ n Platformu vlastní a prevádzkuje spoločnosť Cryptohopper BV, ktorá je založená v Amsterdame v Holandsku a doména cryptohopper.com bola zaregistrovaná v júli 2017. \ r \ n \ r \ n Na oficiálnych stránkach sa nachádza poloautomatický obchodný robot, ktorý umožňuje obchodníkom odstraňovať ľudské tendencie a emócie z procesu obchodovania a namiesto toho spoliehajú sa na technicky založené obchodné algoritmy a programované obchodné prístupy. \ r \ n \ r \ nUživatelia sa tiež môžu prihlásiť na odber externých signálov a manipulovateľné obchodné riešenie je zamerané na obchodníkov s kryptomenami na všetkých úrovniach skúseností a tím oznámil, že používajú viac ako 75 000 rs. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Kryptohopper je kompatibilný až so 75 kryptomenami a deviatimi hlavnými burzami vrátane spoločností Binance, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Cryptopia, Huobi, Kraken, Kucoin a Poloniex. \ r \ nCryptohopper Vlastnosti \ r \ n \ r \ n \ tFunkčnosť \ u2013 Cryptohopper funguje ako webové riešenie a ponúka ľahko použiteľné a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré obsahuje širokú škálu funkcií. Používatelia môžu nakonfigurovať robota na automatické obchodovanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni a využívať algoritmické aj sociálne obchodovanie. Obchodné stratégie je možné odvodiť pomocou rôznych technických ukazovateľov alebo podľa krokov odborníkov na obchodovanie s tretími stranami. \ R \ n \ tTechnológia \ u2013 Poloautomatické obchodovanie sa uskutočňuje prostredníctvom integrácie API s rôznymi burzami kryptomien a je možné službu využívať na akomkoľvek zariadení pripojenom k ​​internetu, napríklad na stolnom počítači, notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne. \ r \ n \ tRozsah nástrojov \ u2013 Platforma poskytuje dobrú škálu obchodných nástrojov a obsahuje funkcie, ako je konfigurovateľný nástroj na spätné testovanie robotov. a uložiteľné šablóny, koncové zarážky a prispôsobiteľné technické ukazovatele. Používatelia sa tiež môžu spoľahnúť na ukazovatele ako Stoch, RSI, Bollinger Bands a MACD. \ R \ n \ tExchange Integration \ u2013 Cryptohopper je v súčasnosti kompatibilný s deviatimi burzami vrátane Binance, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Cryptopia, Huobi, Kraken, Kucoin a Poloniex. Podpora pre BitFlyer, Bitstamp, CEX.IO, Cobinhood a HitBTC je naplánovaná na čoskoro. \ R \ n \ t Zákaznícka podpora \ u2013 Súčasťou platformy je tím podpory, ktorý je k dispozícii na riešenie akýchkoľvek problémov. Používatelia môžu tím kontaktovať zaslaním lístka podpory v sekcii podpory. Kontaktovať ich možno aj prostredníctvom ich účtu Twitter, skupiny Telegram a Facebooku. Webové stránky tiež obsahujú množstvo často kladených otázok v sekcii podpory a tiež množstvo Výukové programy, ktoré používateľom pomáhajú orientovať sa na platforme. Tím okrem toho vytvoril aj videotéku Cryptohopper Academy. \ R \ n \ r \ n \ r \ nZaregistrovanie účtu Cryptohopper \ r \ nVytvorenie účtu je jednoduchý proces a hlavná stránka má zelenú \ u201cSignup \ u201d karta v hornej časti stránky. \ r \ n1) Vytvorte účet \ r \ n Navštívte webovú stránku Cryptohopper a zaregistrujte sa zadaním mena, e-mailovej adresy, používateľského mena a hesla. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPotom môžete potvrdiť svoj e-mailový účet kliknutím na aktivačný odkaz v odoslanom e-maile a získať prístup k informačnému panelu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n2) Nastavte si svoj účet \ r \ n odtiaľto môžete jednoducho postupovať podľa sprievodcu, pretože vám pomôže rýchlo nakonfigurovať zásobník. Musíte si len zvoliť burzu a nakonfigurovať robota pomocou preferovaných kľúčov API výmenného servera a tiež nastaviť základné konfigurácie zásobníka. Tento proces je veľmi jednoduchý a v každom kroku sú odkazy na výukové programy a ďalšie užitočné informácie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOdtiaľ môžete okamžite začať používať svoj zásobník a po použití Sprievodca a nastavenie účtu, budete mať prístup k množstvu funkcií z informačného panela. Môžete sa prihlásiť na odber signálov, konfigurovať šablóny a začať spätne testovať svojho robota, ako aj nastaviť dvojfaktorovú autentifikáciu vo svojom účte. \ R \ n3) Prihlásenie sa k signátorom na trhu \ r \ nCryptohopper umožňuje používateľom prihlásiť sa k integrovanému profesionálovi externé signály a službu signalizátora poskytujú skúsení obchodníci, ktorí hľadajú pozitívne príznaky pohybu nahor. K dispozícii sú bezplatné aj platené predplatné a roboty je možné nakonfigurovať tak, aby sledovali signalizátory iba niekoľkými kliknutiami. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Signalizátori majú ľahko dostupné správy o výkone a je možné sledovať ich ziskovosť, využívajú tiež algoritmy cloud computingu a strojového učenia na dôsledné sledovanie mnohých technických ukazovateľov v celej škále digitálnych mien. Je možné kombinovať signály nákupu aj ukazovatele technickej analýzy súčasne, v okrem nastavenia limitov zastavenia a koncových zastávok. \ r \ nCryptohopper ceny \ r \ nK dispozícii sú tri hlavné cenové plány; Cryptohopper však tiež umožňuje členom využívať bezplatnú skúšobnú verziu na 7 dní, známu ako \"Pioniersky plán \"\ r \ n \ r \ nUživatelia sa môžu jednoducho zaregistrovať a začať používať túto službu bez uvedenia akýchkoľvek platobných údajov. Po skončení skúšobného mesiaca sa násypka automaticky deaktivuje a používatelia sa potom môžu rozhodnúť kúpiť si úplné predplatné. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Plány pre každého, kto sa rozhodne prihlásiť, sú nasledovné : \ r \ n \ r \ nPioniersky plán: bezplatná skúšobná verzia na 7 dní \ r \ n \ r \ n \ t80 pozícií \ r \ n \ tMax 15 vybraných coinov \ r \ n \ tMax 2 spúšťače \ r \ n \ tTA s 10 minútovým intervalom \ r \ n \ t1 Simulovaný obchodný robot \ r \ n \ r \ nExplorer: Štartovací balíček (19 $ mesačne) \ r \ n \ r \ n \ t80 pozícií \ r \ n \ tMax 15 vybraných coinov \ r \ n \ tMax 2 spúšťa \ r \ n \ tTA s 10 minútovým intervalom \ r \ n \ t1 Simulovaný obchodný robot \ r \ n \ r \ nDobrodružstvo: Balíček Trader Plus (49 dolárov mesačne) \ r \ n \ r \ n \ t200 pozícií \ r \ n \ tMax 50 vybraných coinov \ r \ n \ tMax 5 spúšťacích impulzov \ r \ n \ tTA s 5min. intervalom \ r \ n \ t1 Simulovaný obchodný robot \ r \ n \ tZmena arbitráže \ r \ n \ r \ nHero: Balíček Pro Trader (99 dolárov mesačne) \ r \ n \ r \ n \ t500 pozícií \ r \ n \ tMax 75 vybraných coinov \ r \ n \ tMax 10 spúšťačov \ r \ n \ tTA s 2 minimálny interval \ r \ n \ tVšetky mince za signály \ r \ n \ tReklamná reklama na trhu \ r \ n \ tVýroba trhu \ r \ n \ t1 simulácia ed Trading Bot \ r \ n2019 Je možné platiť mesačne alebo si kúpiť službu na celý rok, je tiež dôležité poznamenať, že Cryptohopper neposkytuje žiadne refundácie a používatelia by mali využívať maximum bezplatná skúšobná verzia pred prihlásením sa na odber. \ r \ nAko priateľský je pre začiatočníkov Cryptohopper? \ r \ n Zatiaľ čo mnoho obchodných robotov je najlepšie vyhradených pre skúsenejších obchodníkov, Cryptohopper obsahuje množstvo funkcií zameraných na nováčikov. Medzi ne patrí Hopperova akadémia, ktorá je k dispozícii všetkým členom a umožňuje všetkým prístup do videotéky, ktorá vysvetľuje, ako Cryptohopper funguje, a najlepšie spôsoby, ako túto službu využívať. \ R \ n \ r \ nCryptohopper tiež vyvinul aktívnu komunitu a pre nových účastníkov v obchodovaní s kryptomenami by sa to malo ukázať ako nesmierne užitočné. Existujú aktívne skupiny Discord a Telegram a navyše špeciálne fórum pre členov, ktoré je k dispozícii v angličtine, francúzštine, španielčine, holandčine a portugalčine. \ R \ n \ r \ nV dôsledku toho môžu noví používatelia konverzovať s a učte sa od skúsenejších používateľov z celého sveta a učte sa nepretržite. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Platforma bola tiež navrhnutá tak, aby sa ľahko používala, a nevyžaduje akékoľvek profesionálne skúsenosti s programovaním alebo pokročilé technické znalosti alebo zručnosti. \ r \ n \ r \ nCryptohopper okrem toho umožňuje aj komplexné spätné testovanie a začiatočníci si môžu jednoducho skontrolovať, či ich konfigurácie fungujú správne, hraním sa s nimi a ich testovaním. \ n \ r \ nUživatelia si môžu pozrieť, koľko by v minulosti zarobili, a upraviť svoje roboty, aby lepšie pochopili, ako všetko funguje, a pritom sa stále učiť. \ r \ nCryptohopper Marketplace \ r \ nVáš informačný panel Cryptohopper poskytne prístup na ich trh, je to funkcia, ktorá vrátane týchto dní je veľa obchodných platforiem. Trh vám umožňuje získať obchodné stratégie pre svojich robotov – niektoré z nich sú zadarmo a iné sú platené. To je skvelé pre začiatočníkov, pretože vám v podstate umožňuje \"zástrčka & hrať\" vaša zvolená stratégia vytvorená väčšími skúsenosťami obchodníkov a vyskúšajte si ju na svojom účte. \ r \ n \ r \ nAk ste odborníkom na vytváranie obchodných robotov, môže to byť pre vás tiež zdrojom príjmu vytváraním a predajom vlastných šablón na trh. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJe Cryptohopper bezpečný? \ r \ nProjekt je veľmi aktívny na sociálnych sieťach a môže sa pochváliť veľkým počtom používateľov. Noví členovia môžu tiež prezerať príspevky Reddit, aby mohli interagovať s minulí používatelia a hodnotia všeobecné nálady týkajúce sa projektu. K dispozícii sú však obmedzené informácie o tom, kto za projektom stojí, aj keď spoločnosť zverejnila informácie o svojej holandskej spoločnosti a je registrovaná ako Cryptohopper BV, Johan van Hasseltweg 18A 1022 WV, Amsterdam, Holandsko. Rovnako ako v prípade všetkých obchodných robotov, nie sú používatelia povinní prevádzať žiadne peniaze na účet kontrolovaný vývojármi robotov, pretože roboty zvyčajne fungujú prostredníctvom API, ktoré im umožňuje uskutočňovať obchody na prepojených burzách. Je potrebné poskytnúť vaše kľúče API, ktoré sa generujú na vami preferovaných burzách, a tieto kľúče umožňujú robotovi obmedzený prístup k vášmu účtu na obchodné účely. \ R \ n \ r \ nBoty navyše nezískavajú práva na výber a v v prípade hacknutia alebo porušenia údajov by zločinní aktéri nemali priamy prístup k vašim finančným prostriedkom. Tím v spoločnosti Cryptohopper tiež vytvoril pracovné vzťahy s niektorými poprednými burzami v odbore a používatelia môžu tiež nastaviť dvojfaktorovú autentizáciu (2FA), aby mohli svoje účty ďalej zabezpečovať. \ R \ nCryptohopper Summary \ r \ nCryptohopper je automatizovaný obchodný robot, ktorý obchoduje vo vašom mene pomocou obchodných algoritmov. Po pripojení násypky k kryptomenovej burze si môžete zvoliť niekoľko stratégií, ktoré bude robot implementovať, aby sa pokúsil dosiahnuť zisk. \ R \ n \ r \ n Online dashboard umožňuje používateľom ľahko sledovať aj ich výkon ako správy signalizátorov a prihlásenie sa na odber najlepších signálov. \ r \ n \ r \ nUživatelia tiež môžu sledovať svoje štatistiky a históriu obchodovania, ako aj cenové pohyby okolo 75 kryptomien. Aj keď je služba ľahko nastaviteľná a ľahko použiteľná, obsahuje aj komplexnú škálu obchodných funkcií vrátane: \ r \ n \ r \ n \ tTrailing stop-loss \ r \ n \ tTrailing stop-buy \ r \ n \ tPriemerovanie nákladov na dolár \ r \ n \ tSkratovanie \ r \ n \ tTrailing stop-short \ r \ n \ tKonfiguračné bazény \ r \ n \ tSpúšťače \ r \ n \ tBacktesting \ r \ n \ tWalletscrubber \ r \ n \ tAutomatická synchronizácia \ r \ n \ tRezervujte prostriedky \ r \ n \ tRučné nakupovanie a predaj \ r \ n \ r \ nZáver \ r \ nCryptohopper bol navrhnutý tak, aby poskytoval bežnej komunite kryptomien životaschopné riešenie, ktoré pomôže obchodníkom generovať zisky na viac konzistentnom základe. Kombinácia technických indikátorov a expertov alebo signalizátorov tretích strán na obchodovanie poskytuje obchodníkom väčšie možnosti, rovnako ako funkcie šablón a spätného testovania. \ R \ n \ r \ n Zatiaľ čo Cryptohopper je v podstate algoritmický obchodný robot, je ľahké ho nakonfigurovať a používať a vyhovuje novším. ako aj skúsenejších odborníkov z praxe. Tím vynaložil značné úsilie na vývoj platformy, ktorá je priateľská k začiatočníkom, a noví používatelia majú tiež prístup k rozsiahlym sekciám zdrojov a zdrojov vedených komunitou. \ R \ n \ r \ nZahrnutie videosérie Cryptohopper Academy a viacjazyčných Hopperovo fórum je mimoriadne prospešné pre kohokoľvek, kto sa stále vyrovnáva s obchodovaním s kryptomenami alebo sa učí, ako obchodovať s robotmi. \ R \ n \ r \ nS komplexným zoznamom funkcií, všeobecnou používateľskou prívetivosťou a podporou 75 rôznych kryptomien a Cryptohopper, ktorý má deväť popredných búrz, má toho veľa do činenia a robí dobre, keď vyniká na trhu plnom konkurenčných obchodných robotov a platforiem na správu kryptomeny. \ r \ n \ r \ nAby ste zostali v bezpečí, je najlepšie nastaviť 2FA na svoj účet a na plné využitie bezplatnej skúšobnej prevádzky, ako aj na prijatie mierneho finančného záväzku. Môže byť tiež dobrý nápad prepojiť robota so živým účtom, ktorý obsahuje mierne množstvo finančných prostriedkov, pretože existuje menšie riziko, že bude mať nízku výkonnosť alebo že signály nebudú generovať očakávané výsledky. \ R \ n \ r \ n Je tiež dôležité poznamenať, že zatiaľ čo obchodní roboti nemajú prístup k výberu, ak sa stanú kompromitovanými, môžu škodliví činitelia využiť prístup API bota na nákup mincí s extrémne nízkou hodnotou, ktoré sa potom načerpajú a vyhodia. Stalo sa to v minulosti a je to bezpečnostná obava, ktorú musia riešiť vývojári obchodných robotov aj burzy kryptomien. \ R \ n \ r \ n Ďalej používatelia uviedli, že bezplatné signály tretích strán sú nízke kvalitu, najmä na bočných alebo medvedích trhoch, pretože oznámenia prichádzajú príliš neskoro, a vystavujú obchodného robota náhlym poklesom. Vo výsledku by sa používatelia mali venovať prieskumu signalizátorov a preskúmať možnosť prihlásiť sa k spoľahlivejším plateným signálnym službám. \ R \ n \ r \ n Keď už bude povedané, s rastom trhu sa noví obchodníci môžu pozrieť na Platforma Cryptohopper ako jednoduchý spôsob, ako sa oboznámiť s trhmi a naučiť sa obchodovať s kryptomenami skôr, ako sa stretneme s novým býčím behom. \ R \ n \ r \ n Platforma má dobrú pozíciu, aby slúžila novým aj skúsenejším obchodníkom, a obsahuje množstvo funkcií, z ktorých môžu všetci členovia profitovať. Je dobre navrhnutý, ľahko použiteľný a za tie roky si získal vynikajúcu povesť, a preto vám ho odporúčame skontrolovať. \ R \ nNavštívte Cryptohopper","autor": {"@typ":"Osoba","názov":"Eugene Kem"},"dátumZverejnené":"2021-01-03"},"additionalType":"nedefinované","Alternatívny názov":"nedefinované","cena":"nedefinované","ocenenia":"nedefinované","značka":"nedefinované","kategórie":"nedefinované","farba":"nedefinované","hĺbka":"nedefinované","disambiguatingPopis":"nedefinované","gtin12":"nedefinované","gtin13":"nedefinované","gtin14":"nedefinované","gtin8":"nedefinované","výška":"nedefinované","identifikátor":"nedefinované","logo":"nedefinované","mainEntityOfPage":"nedefinované","materiál":"nedefinované","Model":"nedefinované","mpn":"nedefinované","identifikačné číslo produktu":"nedefinované","dátum výroby":"nedefinované","Dátum nákupu":"nedefinované","dátum vydania":"nedefinované","rovnaké ako":"nedefinované","sku":"nedefinované","slogan":"nedefinované","url":"nedefinované","váha":"nedefinované","šírka":"nedefinované"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me