Sprievodca etorčinou: Cena v hazardných hrách s kryptomenami dApp

Sprievodca etorizmom

Ethorse je dApp založená na inteligentných kontraktoch Ethereum, ktorá umožňuje používateľom vsádzať na základe ceny kryptomeny, a potom získavať výhry u všetkých, kto staví proti nim. Používatelia stavia na žetón alebo mincu, ktorá bude v konkrétnom období dosahovať najlepšie výsledky v porovnaní s ostatnými. Aplikácia DApp je súčasťou virtuálneho stroja Ethereum a využíva technológiu, ktorá sa už osvedčila ako spoľahlivá.

Sprievodca etorizmom

Akú platformu používajú tipujúci?

Používatelia využívajú doplnok MetaMask vo svojom prehliadači Firefox alebo Chrome na uzatváranie stávok a vymáhanie svojich odmien. Prípadne môžu použiť prehliadač Mist, ktorý je založený na Ethereum. Pretože stávky prebiehajú vždy prostredníctvom blockchainu, po uzavretí zmluvy a vyhlásení preteku sa nemusíte obávať toho, že by finančné prostriedky alebo dostih ovládala jedna osoba alebo subjekt..

Ako funguje Ethorse?

Každá stávka na skupinu kryptomien sa označuje ako rasa. Každý závod sa začína oznámením, nasleduje nasadená zmluva a otvorenie stávok. V priebehu tohto procesu zobrazuje Ethorse štatistiku stávok live. Po skončení tohto stávkového obdobia začne závodné obdobie. Hneď ako sa závod začne, stávky sa zablokujú a ceny sa načítajú. Na konci preteku sa ceny opäť načítajú a výsledky sú zverejnené. Vtedy je pripravená aj odmena. Potom nasleduje obdobie odmeňovania, počas ktorého si víťaz musí vyzdvihnúť svoju cenu. Na konci budú vyplatené všetky nevyzvednuté výhry. V súčasnosti majú používatelia nárok na svoju cenu 30 dní, zmeny sa však môžu meniť.

Ethorse dApp

Počas stávky je cieľom vybrať kryptomenu, ktorá zažije najväčší zisk v rámci stanoveného obdobia, známe ako stávkovanie na párov. Pretože sa všetky stávky uzatvárajú na blockchaine, môžu používatelia ľahko zistiť, koľko stávok je a koľko sa stavilo za každú mincu, plus kurzy na základe týchto informácií. To znamená, že ak používatelia sledujú dav, môžu si zvoliť víťaza. Umožňuje tiež veľké výhry, keď stavíte na outsidera a vyhráte.

Aké sú niektoré dôležité vlastnosti produktu Ethorse?

Ethorse je prvý DApp na svete, ktorý umožňuje používateľom staviť na ceny kryptomeny. Tím to porovnáva so stávkovaním na dostihy, ale s kryptomenou, pričom uvádza príklad, že ak si myslíte, že ETH stúpne, môžete na ETH staviť a zarobiť viac..

Ethorse je nedôverčivý, pretože platforma je úplne otvorený zdrojový kód; v skutočnosti je kód uvedený priamo na hlavnej webovej stránke. Na účasť nie sú potrebné žiadne registrácie ani vklady a stávky sú úplne spravodlivé. Platforma funguje, či už ide o býčí alebo medvedí trh.

Ako to funguje

Aby sme získali presné informácie o cene, ktoré nie sú manipulovateľné, údaje pochádzajú priamo z búrz prostredníctvom Oraclize. Rozhranie je tiež veľmi užívateľsky prívetivé a fondy majú bezpečnosť vďaka inteligentným kontraktom Ethereum.

Čo sú to KOŇOVÉ žetóny?

Tí, ktorí sú držiteľmi žetónov HORSE, môžu zarábať ETH vo forme štvrťročných výplat. Päť percent všetkých stávkových skupín je rozdelených medzi držiteľov žetónov, čo vám dáva ďalšie stimuly investovať do KOŇA. Rozdelenie štvrťročnej výplaty je založené na podiele KONE, ktorý máte na súčasnej ponuke na trhu. Ak sa namiesto iného žetónu rozhodnete staviť pomocou žetónov HORSE, získate zľavnený odber a odomknete ďalšie funkcie. Držitelia tokenu tiež dostanú hlasovacie práva, vďaka čomu môžu hlasovať o pravidlách hry, funkciách a miere vyťaženia.

Žetóny koňa

Crowdsale pre HORSE už prebehol, predaj 1. fázy sa stal povoleným 10. a 11. januára 2018 a verejný predaj fázy 1 11. – 17. januára. K dispozícii je celkovo 125 miliónov HORSE tokenov, z toho 100 miliónov rozdaných počas crowdsale. Vo Fáze 1 bol kurz (už vrátane bonusu) 25 000 KOŇOV za každý ETH.

Teraz, keď je davový obchod ukončený, môžete si KOŇA kúpiť na burzách, ako sú Etherdelta a IDEX.

Aká je miera odberu?

Miera vytiahnutia je malé zníženie, ktoré Ethorse vyradí zo stávkarskej skupiny pretekov, a to pred vyplatením ceny výhercovi. Momentálne je miera odberu iba 5 percent, s možnosťou držiteľov KOŇA hlasovať a meniť ich. Táto miera vyťaženia je veľmi minimálna, ak vezmeme do úvahy, že priemerná miera vyťaženia stávok na kone je medzi 15 a 25 percentami, čo je trikrát až päťkrát viac ako v prípade Ethorse.

Ako vyzerá cestovná mapa Ethorse?

Plán pre Ethorse začal späť v októbri 2017, keď bola na testnet dokončená beta verzia pre vývojárov. V novembri tím bežal a dokončil odmenu za verejné chyby, aby sa zabezpečila dokonalá zmluva o inteligentnom tipovaní. V decembri bolo vyhlásené crowdsale, crowdsale smart kontrakty, verejná beta verzia testnetu a audit kódu.

Cestovná mapa

Teraz v 1. štvrťroku 2018 spoločnosť Ethorse dokončí výpis na burze. Tím taktiež spustí mainnet s jeho dennými stávkami, dokončí zmluvu o dividendách a vylepší užívateľské rozhranie. V 2. štvrťroku plánuje spoločnosť Ethorse otvoriť hlasovací portál, umožniť staviť na ešte viac kryptomien a stanoviť ceny viacerých búrz Oraclize. Q3 uvidí spustenú mobilnú aplikáciu, viac druhov stávok a integráciu s Status.im. Medzi ďalšie typy stávok patria Trifecta, Exacta, Show a Place. Nakoniec sa v štvrtom kvartáli roku 2018 dočkáme podpory ďalších jazykov vrátane čínštiny a kórejčiny a ďalšej reklamy a marketingu.

Záver

Ethorse je skvelým príkladom fungovania dApp postaveného na platforme Ethereum. Pre záujemcov o stávkovanie ponúka Ethorse nový spôsob, ako to urobiť. Je to vynikajúci spôsob, ako sa ľudia môžu zapojiť do kryptomien, robiť vzdelané predpovede a dať nejaké peniaze za svoje inštinkty bez toho, aby si museli skutočne kúpiť kryptomenu, ktorú chcú. Je to tiež prirodzené rozšírenie stávkovania s nárastom blockchainu a kryptomeny. Pretože všetky stávky sa uzatvárajú na blockchaine, je spravodlivé a ľahko sa sleduje.

užitočné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me