Sprievodca pre začiatočníkov k IOSToken: Decentralizovaná platforma internetu služieb

Sprievodca tokenmi IOS

IOS je skratka pre Internet of Services, pevnú infraštruktúru navrhnutú tak, aby oslovila poskytovateľov online služieb. Je vysoko škálovateľný a bezpečný a zároveň poskytuje ochranu súkromia a využíva výhody blockchainovej technológie. Vďaka IOS majú poskytovatelia online služieb nekonečné možnosti slúžiť svojej základni zákazníkov.

Token IOS

IOS stále hľadá nových členov tímu s vášňou pre svoju víziu. Medzi súčasných členov tímu patrí Terrence Wang. Má päťročné skúsenosti s výskumom distribuovaných algoritmov a kryptomeny spolu s vývojom CoinLangu. Jimmy Zhong založil množstvo začínajúcich / podporovaných startupov VC a bol skorým baníkom a používateľom BTC a ETH. Kelvin Tan má zlaté medaily za Národnú olympiádu v informatike a ACM / ICPC Regionals a je technickým riaditeľom EtherCap. Ray Xiao je startupový veterán, častý rečník a poradca a investor vo viacerých startupoch v Pekingu a New Yorku.

Tím IOS

Samantha Wang je marketingová poradkyňa a CMO a niekoľko internetových spoločností v USA a Číne, rovnako ako zakladateľ spoločností MemorybySa Event a Pokee. Pomohla tiež Dore, aby sa za tri mesiace rozrástla na milión používateľov. Medzi ďalších členov tímu patria Bosch Lee, Chung Teng, Richard Werbe, Michael Xufu Huang, Shangyan Li, Ray Zhu, Will Zhao, Daniel Zhang, Sheldon Mei a Kaijian Gao. Spoločne majú skúsenosti ako starší softvéroví inžinieri, programátori, role poradcov pre blockchainové projekty a počiatočné príspevky blockchainu. Niekoľko členov tímu bolo dokonca súčasťou zoznamu Forbes 30 Under 30.

Aké problémy rieši IOS?

Jedným z najväčších problémov IOS adries je škálovateľnosť s existujúcimi blockchain technológiami a poskytovateľmi online služieb. IOS chce vyriešiť problémy s centralizovanými poskytovateľmi online služieb vrátane vysokých poplatkov za províziu, cenzúry, podvodov a porušenia ochrany súkromia. Ak sa vrátime k škálovateľnosti, systém IOS považuje zdroj problému za základný dizajn spojený so súčasnými technológiami blockchainu, konkrétne architektúry blockchainu a konsenzuálne protokoly..

V ich základný náter, IOS načrtáva dve konkrétne prekážky škálovateľnosti pomocou technológie blockchain. Synchronizácia predstavuje problém, pretože úplné uzly musia zo siete blockchainu stiahnuť úplnú aktualizovanú knihu, aby sa mohli zúčastňovať na overovaní transakcií. Ale ako účtovná kniha rastie, pripojenie nových uzlov je ešte ťažšie. Ďalej poukazujú na efektívnosť, konkrétne na skutočnosť, že každý zúčastnený uzol musí zvládnuť každú transakciu. Ako efektívnejšiu alternatívu navrhujú umožniť dostatočné overenie iba s časťou sieťových uzlov.

Čo robí IOS?

IOS „vyplní prázdnotu“ podľa základného náteru. Tím to považuje za technológiu blockchain novej generácie poskytujúcu sieťovú infraštruktúru pre ekosystém orientovaný na služby. Platforma poskytuje decentralizovanú metódu výmeny digitálneho tovaru a online služieb a umožňuje vývojárom nasadiť dApps vo veľkom rozsahu, ktorý podporuje veľké množstvo používateľov.

Aká je efektívna technológia distribuovaného zdieľania?

Jedným z kľúčov k platforme IOS je technológia EDS alebo Efficient Distributed Sharding. Dramaticky rozdeľuje sieť IOS a rozdeľuje ju na rôzne subpriestory v zabezpečenom náhodnom procese bez zaujatosti. Zahŕňa škálovanie vo forme dokonalého stavu rozdelenia, ktorý dokáže spracovať viac skupín paralelne. Taktiež obsahuje Atomix, protokol rýchleho potvrdenia, ktorý vynucuje konzistenciu v rámci rôznych krížových transakcií. Nakoniec obsahovala distribuovanú náhodnosť, ktorá je odolná voči skresleniu. Toto je efektívna, bezpečná a inovatívna metóda zavádzania nestrannej náhodnosti v sieti IOS.

Škálovanie

Technológia EDS je založená na metóde fragmentácie, ktorá je už široko akceptovaná. Každý zlomok funguje ako miniatúrna sieť prevádzkovaná podľa vlastného paralelného konsenzuálneho protokolu. To umožňuje konsenzuálnym skupinám spracovávať podmnožiny transakcií súčasne, čo výrazne zvyšuje priepustnosť systému aj pri rýchlom raste transakcií a sieti.

Aký mechanizmus konsenzu používa IOS?

Tím stojaci za IOS navrhol svoj vlastný konsenzusový mechanizmus Proof-of-Believability ako alternatívu k protokolu Proof-of-Work, ktorý vyžaduje veľa energie. Protokol PoW kvôli svojej spotrebe energie bráni škálovaniu blockchainu pre rozsiahle prijatie. Namiesto toho vypočítajú vierohodnosť uzla na základe správania a príspevku. Toto je spárované s algoritmickou náhodnosťou, ktorá zaručuje spravodlivosť.

Konsenzus

Aké sú ďalšie kľúčové vlastnosti systému IOS?

Všetky komponenty IOS spolupracujú na vytvorení užívateľsky príjemného ekosystému. IOS sa rozhodol pre systém ukladania dát HUDS. Je decentralizovaný, prehľadávateľný, ekonomický, zabezpečený a efektívny.

Inteligentné zmluvy a dApps sú v strede ekosystému IOS. V rámci blockchainu IOS dostanú vývojári od virtuálneho stroja IOS vysokú súbežnosť a stabilitu spolu so schopnosťou zvoliť si, ktorý hlavný programovací jazyk chcú vyvinúť.

Systém spätnej väzby systému IOS je tiež transparentný a spravodlivý a dáva používateľom možnosť poskytnúť spätnú väzbu, keď sú po dokončení svojej služby. IOS vytvoril FTFS s cieľom zabezpečiť dôveryhodnú spätnú väzbu.

Používa

Čo sú tokeny IOS?

Tokeny IOS sú za všetky transakcie a provízne poplatky v blockchaine IOS. Používatelia ich môžu používať na platby za tovary a služby od členov komunity a obchodníkov alebo provízií, ktoré zarábajú validátori. Tieto provízie môžu byť zo spracovania inteligentných zmlúv, využívania zdrojov, ako je napájanie počítača a úložný priestor, a spracovania transakcií a správ. Budú tiež súčasťou výpočtu dôveryhodnosti používateľov.

Používatelia môžu tokeny získavať prostredníctvom búrz a integrácií partnerov League už na začiatku overovaním transakcií alebo komunitnými službami, ktoré zahŕňajú prispievanie prostriedkami. Príkladom môže byť poskytnutie úložného priestoru a uzavretie inteligentných zmlúv.

K dispozícii je tiež token Servi, ktorý meria príspevky používateľa. Je neobchodovateľný a sebadeštruktívny, pričom po overení bloku sa automaticky vyrovná jeho zostatok. To umožňuje uzlom s vysokou vierohodnosťou striedať sa pri validácii blokov kvôli spravodlivosti. Má tiež vlastné vydanie, čo znamená, že sa automaticky generuje a potom sa po určitých príspevkoch uloží na účty používateľov.

Ako nakupovať IOST tokeny

Nie ste schopní kúpiť IOST v mene „Fiat“, takže si musíte najskôr kúpiť inú menu – najjednoduchšie je kúpiť bitcoin alebo ethereum, ktoré môžete urobiť v Coinbase bankovým prevodom alebo nákupom debetnej / kreditnej karty a potom s nimi obchodovať pre IOST na burze, ktorá obsahuje zoznam tokenov. Ako nakupovať, prečítajte si ďalej.

Zaregistrujte sa na Coinbase

Prvým kupujúcim kryptomeny odporúčame, aby ste pri prvom nákupe použili Coinbase – jeho použitie je jednoduché a je plne regulované vládou USA, aby ste vedeli, že je jedným z najbezpečnejších a najuznávanejších miest na nákup kryptomeny. Coinbase ponúka možnosť nákupu bitcoinov, litecoinov a ethereum kreditnou alebo debetnou kartou alebo zaslaním bankového prevodu. Poplatky za karty sú vyššie, ale svoju menu dostanete okamžite.

Pri registrácii budete musieť vykonať určité overenie totožnosti, pretože musia dodržiavať prísne finančné pokyny.

Pri registrácii nezabudnite použiť náš odkaz. Pri prvom nákupe 100 dolárov vám bude pripísaných 10 dolárov v bitcoinoch zadarmo..

Web Coinbase

Ak chcete začať, kliknite na tlačidlo „Zaregistrovať sa“, kde sa dostanete do registračného formulára, kde budete musieť zadať svoje meno, e-mail a zvoliť heslo.

Kúpte si Ethereum

V Coinbase navštívte v hornej časti kartu „Kúpiť / Predať“, vyberte možnosť „Ethereum“, vyberte spôsob platby a zadajte sumu, ktorú chcete kúpiť – môžete zadať sumu v amerických dolároch alebo počet éterov.

Kúpte si Etherum

Potom sa zobrazí výzva na potvrdenie transakcie. Pri platbe kartou bude pravdepodobne potrebné vykonať overenie u poskytovateľa karty. Po dokončení bude vaše éterické meno pridané do vášho účtu.

Nákup IOST v spoločnosti Binance

Teraz môžete poslať svoj éter do spoločnosti Binance a uskutočniť nákup IOST. Pozrite sa na našu recenziu spoločnosti Binance tu a zistite, ako sa prihlásiť a nakupovať na ich burze..

Peňaženky Binance

IOST je k dispozícii aj na nasledujúcich burzách

  • Kucoin
  • Huobi
  • OKEX
  • Cobinhood

Záver

Cieľom IOS je riešiť problémy škálovateľnosti s existujúcimi blockchainovými sieťami a poskytnúť riešenie, ktoré je bezpečné aj škálovateľné. To vývojárom ponúkne príležitosť nasadiť dApps s vysokou škálovateľnosťou a poskytne ešte ďalší typ technológie blockchain, ktorá môže byť cestou budúcnosti.

užitočné odkazy