Sprievodca pre začiatočníkov k Mithril: Sociálna platforma, ktorá odmeňuje tvorcov obsahu

Sprievodca Mithrill

Mithril je platforma sociálnych médií decentralizovanej povahy, ktorá odmeňuje každého, kto vytvára obsah. Používatelia získavajú tokeny procesom, ktorý Mithril označuje ako „sociálnu ťažbu“, a umožňuje im komunikovať s ostatnými a zároveň získavať odmeny, či už sú to celebrity v sociálnych médiách alebo vplyvní ľudia z veľkej značky..

Mithril

S pomocou technológie blockchain bude Mithril schopný zaistiť, aby boli transakcie bezpečné a zabezpečené pre všetky zúčastnené strany. Decentralizovaná technológia ukladania dát blockchainu navyše umožňuje dôveryhodné, nemenné a efektívne zaznamenávanie transakcií.

Aký je cieľ Mithrilu?

Konečným cieľom Mithrilu sa stáva najoptimalizovanejší a najlepší blockchain pre používanie aplikácií sociálnych sietí. Preto je prioritou schopnosť Mithrilu integrovať sa s existujúcimi hlavnými platformami sociálnych médií. Funkcie Mithrilu boli vytvorené tak, aby ich bolo možné používať na hlavných platformách sociálnych médií.

Tvorte odmeny

Tím tiež pracuje na partnerských službách a aplikáciách akceptujúcich MITH. Taktiež vyvinul Mithril Integration Protocol, ktorý umožňuje túto bezproblémovú integráciu medzi Mithril Ecosystem a sociálnymi sieťami. S vývojom rôznych blockchainových platforiem bude tím pokračovať v prehodnocovaní Mithrilu, aby zabezpečil, že poskytuje poprednú podporu komunity, transakčné náklady a škálovateľnosť.

Ako funguje sociálna ťažba?

Keďže sociálna ťažba je pre Mithril koncept jedinečný, je bežné, že si položíme niekoľko otázok, ako to funguje. Všetok obsah, ktorý používateľ vytvorí, a jeho sociálne interakcie v rámci ekosystému Mithril, automaticky ťažia MITH, token Mithril, na základe algoritmu platformy.

Sociálna ťažba

Tím spoločnosti Mithril má pocit, že vďaka predpokladanému prílivu divákov a používateľov bude ekosystém Mithril schopný generovať veľké množstvá výnosov pre tých, ktorí sa zaoberajú sociálnou ťažbou, a začať to robiť veľmi rýchlo. S rastúcou popularitou siete sa budú zvyšovať príležitosti na zisk, čo podporí ďalší rast a povedie k neustálemu rastu.

Výška MITH získaná prostredníctvom sociálnej ťažby bude závisieť od algoritmu sociálnej ťažby platformy. Zahŕňa to také veci, ako je počet uverejnených príbehov, ako aj počet, ktoré sa zobrazia a koľko sŕdc. Prednastavené výpočty prideľujú konkrétne množstvo MITH pre každé časové obdobie, ktoré sa potom na základe algoritmu rozdelí medzi sociálnych baníkov. Aktuálny algoritmus si môžete pozrieť v správe spolu s príkladom.

Čo svieti?

Lit je momentálne v beta verzii a jedna z kľúčových častí Mithrilu. Tím v spoločnosti Mithril vytvoril Lit pre uspokojenie potrieb súčasnej generácie, ktorá sa zaujíma o kryptomenu, ako aj o sociálne médiá. Bude obsahovať také funkcie, ako je objavovanie nových priateľov, informačné kanály príbehov a okamžité správy. S cieľom pomôcť používateľom speňažiť osobný obsah sa Lit bezproblémovo integruje do najpopulárnejších hlavných sociálnych sietí.

Lit App

Používatelia, ktorí zdieľajú svoje príbehy pomocou Lit Stories, dostanú odmeny v podobe MITH podľa vplyvu a dopadu ich príbehov na celú sieť. Lit Stories sú podobné príbehom na iných platformách, ktoré sa objavujú 24 hodín pred zmiznutím. Príbehy môžu obsahovať príspevky, videá, prezentácie alebo jednotlivé fotografie a môžu byť verejné alebo súkromné. Táto možnosť umožňuje používateľom zachovať si súkromie a zároveň zostať v sociálnej ťažbe.

Lit bude tiež integrovaný s fotoaparátom na mobilných zariadeniach a bude využívať pokročilé moderné algoritmy pre fotoaparáty na poskytovanie funkcií, aby používatelia Lit mohli robiť vynikajúce videá a fotografie, vrátane filtrov, retuše a efektov. Osvetlená chatová miestnosť bude obsahovať rôzne funkcie, vrátane možnosti zdieľať príbehy medzi komunitami, skupinami a priateľmi. Lit Discover umožňuje používateľom nájsť nových ľudí, s ktorými sa môžu spojiť, zatiaľ čo Lit Profile vám umožňuje spravovať vaše osobné údaje a príbehy a obsahuje samostatný verejný profil Lit..

MIT Token

Token Mithril, MITH, je založený na štandarde ERC-20 od spoločnosti Ethereum, čo znamená, že svoje tokeny MITH môžete ukladať do akejkoľvek peňaženky Ethereum, ktorá podporuje tokeny ERC-20. Z celkového množstva MITH bude 35 percent vyčlenených na sociálnu ťažbu. Počas nasledujúcich niekoľkých rokov sa týmto spôsobom distribuuje 350 miliónov MITH. Dostupné MITH na objavovanie sa každý rok v priebehu vopred stanoveného časového obdobia zníži na polovicu. Preto sa odmeny za sociálnu ťažbu časom exponenciálne znížia. Po období ťažby bude všetkých 350 miliónov MITH distribuovaných a vyťažených.

Mith Token

Všetky transakcie súvisiace so sociálnou ťažbou budú zabezpečené a overené pomocou inteligentných zmlúv Ethereum o spoľahlivú a bezpečnú infraštruktúru. Kvôli transparentnosti je možné sledovať a overovať každú transakciu na blockchaine Ethereum.

Okrem 35 percent MITH pre sociálnu ťažbu bude 30 percent pre výmenu tokenov, ktorá je v dvoch fázach a už má za sebou prvé kolo. Dvadsať percent ide na rozvoj komunity, ako je testovanie bezpečnosti a programy odmien, a po 5 percent na budúce rezervy, na začiatku podporovatelia a poradcovia a vývojový tím..

Čo môžete robiť s MITH?

Mithril Merchant Network bude jedným z niekoľkých spôsobov použitia MITH tokenov. Táto sieť bude obsahovať aplikácie priameho prenosu, maloobchodníkov, online aplikácie (napríklad zoznamovacie služby) a kanály prémiového obsahu. Používatelia môžu míňať svoje tokeny MITH na trhu za produkty a služby podľa svojho výberu. Zoznam zahrnutých obchodníkov sa bude rýchlo rozširovať. INST.RECYCLE, spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vintage oblečenia s odkazmi na mnoho celebrít, bude prvá. Pri uvedení na trh budú maloobchodníci obmedzené na Hongkong a Taiwan, ale ďalšie služby budú mať celosvetový charakter.

Ak používatelia dávajú prednosť, môžu tiež použiť Mithril Vault na bezproblémovú výmenu svojich Mithov za ETH alebo BTC. Pretože tieto kryptomeny podporuje väčšina peňaženiek a rôzne platformy ich akceptujú všeobecne, možnosti použitia Mithrilu sa stávajú neobmedzenými. Používatelia mohli dokonca využiť burzu na prevod svojich ETH alebo BTC na fiatovú menu. Mithril Vault vám tiež umožňuje ukladať a používať svoje tokeny MITH tak dlho, ako chcete.

Čo iné dokáže Mithril Vault?

Mithril chce umožniť integráciu ďalších platforiem s Mithril Vault, pretože to zlepší prijatie ekosystému. Trezor bude tiež obsahovať nástroje na odhadovanie odmien, ktoré umožňujú používateľovi odhadnúť ich MITH odmeny na základe nedávnych príspevkov. Tento odhad v podstate poskytuje používateľom približnú predstavu o tom, koľko pravdepodobne dostanú prostredníctvom odmeny za sociálnu ťažbu.

Záver

Cieľom spoločnosti Mithril je spojiť popularitu sociálnych médií s technológiou kryptomeny a blockchainu a zaviesť Social Mining. Vďaka jedinečnému systému odmien budú používatelia motivovaní pripojiť sa k Mithrilu. Ak ocenia, ako im platforma umožňuje interakciu, bude naďalej rásť, aj keď sa znížia odmeny za sociálnu ťažbu.

užitočné odkazy