Sprievodca pre začiatočníkov pre Innovu: Anonymná kryptomena s Masternodes

Sprievodca mincami Innova

Innova je minca sústredená okolo systému masternode, ktorá zdôrazňuje anonymné transakcie, prebiehajúci aktívny rozvoj komunity a spravodlivý proces ťažby odolný voči ASIC.

„Innova je inovatívna a adaptívna kryptomena new age dostupná pre všetkých,“ napísali vývojári. „Bude mať prvenstvo v pokroku a rozmanitosti kryptomien, pretože sa ľahko používa a má najbezpečnejší a najrozvinutejší program. Týmto vyhlásením o poslaní chceme ukázať, čo dokáže skromná komunita, a že je možné všetko. “

Sprievodca mincami Innova

Mince majú dva jedinečné prístupy. Prvým je veľké spoliehanie sa na masternody, ktoré nakoniec posunie mincu z dokladu o práci na dôkaz o podiele. Druhým je vstup komunity. Tím Innova považuje svoju online komunitu za súčasť vývojárskeho tímu a vstupy z tejto komunity sa berú do úvahy pri budúcom vývoji a krokoch na postupe..

Čo je Masternode?

Masternodes slúžia ako uzly a chrbtová kosť decentralizovaného systému. Pozostávajú z „pokročilých používateľov“, ktorí vlastnia značné množstvo príslušnej kryptomeny. Ich primárnym účelom je udržiavať úplnú kópiu blockchainu bežiaceho v reálnom čase. Okrem tejto základnej povinnosti pomáhajú masternody spracovávať a overovať transakcie a tvoria základ systému hlasovania a správy a riadenia. Vlastníctvo masternode je považované za jeden z kľúčových spôsobov generovania príjmu prostredníctvom účasti v blockchaine.

Sprievodca Masternodes

Masternodes vznikol v pôvodnom blockchainovom systéme bitcoinu a odvtedy sa stal znakom mnohých úspešných kryptomien. Innova verí, že jej konkrétny systém vytvárania a odmeňovania masternode poskytuje najvyššiu návratnosť investícií zo všetkých existujúcich mincí masternode.

Ako to funguje?

Tím spoločnosti Innova poskytuje jasné pokyny pre nových používateľov Innova, ktorí si chcú nastaviť Masternode. Prvým krokom je inštalácia peňaženky. Domáca peňaženka je podporovaná rôznymi operačnými systémami, ale peňaženky masternode musia byť nakonfigurované v systéme Linux – odporúčaná distribúcia je Ubuntu 16.04..

Masternodes

Po vytvorení peňaženky musí potenciálny hostiteľ masternode financovať peňaženku vo výške 1 000 INN. Odporúča sa zaplatiť si 1 000 coinov, ale kúpiť 1 001 na pokrytie malých poplatkov spojených s odosielaním INN z peňaženky do peňaženky. Burza, kde je možné kúpiť INN, je uvedená na domovskej stránke INN.

Umožnite potvrdenie a overenie transakcie. Keď vo svojej peňaženke masternode vlastníte 1 000 INN, ste pripravení začať. Tím INN dáva potenciálnym hostiteľom masternode všetky skripty, ktoré potrebujú na inštaláciu a konfiguráciu masternode. Tím ponúka nepretržitú podporu aj pre hostiteľov masternode a používateľov INN.

A čo ochrana osobných údajov?

Innova využíva DarkSend na zabezpečenie svojich transakcií v súkromí. DarkSend je v podstate mixovací proces, ktorý zakrýva odosielateľov a prijímateľov danej mince.

„Používame DarkSend, vďaka ktorému sú transakcie anonymné,“ vysvetlili vývojári. “Môžete nám úplne dôverovať a nemusíte sa obávať svojich transakcií.” Anonymita umožňuje pokoj a ďalšiu bezpečnosť. “

Kto stojí za tímom Innova?

Innova neuvádza zoznam svojich členov tímu ani počet členov tímu, ktorý má. Na svojej domovskej stránke tiež neposkytuje žiadne ďalšie identifikačné informácie.

Tím udržiava prítomnosť na Telegrame, Discorde a Twitteri. Aktívna komunita obklopujúca Innova je jedným z jej hlavných predajných miest, uviedli vývojári na svojej domovskej stránke.

„Neustále sa snažíme, aby bola naša komunita šťastná, a povzbudzujeme ich, aby sa stali súčasťou rastu spoločnosti Innova Coin,“ napísali. „Komunitu zapájame do diskusií o aktualizáciách a zmenách a doplnkoch, pretože ich názory a použitie sú v konečnom dôsledku to, čo formuje budúcnosť spoločnosti Innova.“

Ako vyzerá trh?

Od mája 2018 sa INN obchodovalo za približne 0,44 USD s denným objemom iba 9 596 USD. Trhový limit mince je 1,33 milióna dolárov s obežnou zásobou 3,1 milióna, celkovou zásobou 3,9 milióna a maximálnou zásobou 42 miliónov.

Ako môžem získať INN?

INN sa v súčasnosti obchoduje na kryptomene. Ťažba sa vykonáva prostredníctvom dokladu o doterajšej práci so zámerným odporom ASIC.

„Každý môže zarobiť mince pomocou ťažby, ktorá je efektívna, kvalitnejšia a spravodlivejšia,“ napísali vývojári. „Odpor ASIC znamená, že pri implementácii algoritmu v ASIC nedôjde k výraznému zrýchleniu v porovnaní s implementáciou založenou na CPU.“

Nakoniec však INN plánuje prejsť na systém proof-of-stake v súlade so zameraním na údržbu a odmeňovanie masternodov. Innova poznamenala, že je to ekologickejšie a zároveň viac v súlade s duchom systému masternode.

Peňaženky Innova

K dispozícii sú peňaženky stiahnuť z oficiálnej stránky pre Windows, Linux a Mac spolu s mobilnou peňaženkou pre Android a aplikáciu pre iOS, ktorá momentálne čaká na schválenie v obchode s aplikáciami.

Peňaženky Innova

Čo bude ďalej v pláne Innova?

Oficiálny cestovný plán spoločnosti Innova začal uvedením jej webovej stránky v decembri 2017 a úvodnými pokynmi na nastavenie masternode. Tím sa zaoberal vylepšeným marketingom a vývojom mobilných peňaženiek v prvom štvrťroku 2018. Počas druhého štvrťroka plánuje tím spoločnosti Innova spustiť platformu CoinPayment na uľahčenie transakcií. Na tomto sa bude stavať v priebehu tretieho štvrťroka, kedy sa budú hľadať obchodné účty a bude prebiehať ďalšia integrácia s WordPress. Počas tohto štvrťroka bude spoločnosť Innova uvedená na burze Bittrex. Innova dúfa, že do konca roka dôjde k prechodu od systému dôkazu o práci (POW) k systému proof-of-stake (POS)..

Cestovná mapa

„Plánujeme prechod na POS v Q4, pretože má oproti systému POW početné výhody,“ uviedli vývojári. „POS vyžaduje menší výpočtový výkon ako POW (a je tak energeticky efektívnejší) a vedie k rýchlejšej validácii a čoraz lojálnejším validátorom.“

Rozvoj komunity je kľúčom k nasmerovaniu spoločnosti Innova nad rámec bezprostredného plánu. Vstup v tejto fáze vývoja mince je používaný na formovanie funkcií mince a prípadov budúceho použitia.

„Innova Coin toho dokázala už v krátkom časovom rámci,“ uviedli vývojári. „Svetlá a sľubná budúcnosť spoločnosti Innova je do veľkej miery dôsledkom nášho výhľadu a vzťahov v komunite. V komunite kryptomien sme si vybudovali reputáciu a naši používatelia z celého srdca dôverujú nášmu systému. “

užitočné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me