Mexo Review: Nová burza kryptomien pre Mexiko a LATAM

Spoločnosť Mexo, novo spustená platforma na výmenu kryptomien, je teraz otvorená pre verejnosť po uvedení produktu na trh 20. augusta 2020. Na čele uvedenia stojí spoločnosť Krypital Group, spoločnosť zameraná na blockchain rizikového kapitálu.

Cieľom spoločnosti Mexo je podporiť obchodovanie s kryptomenami na mexických a latinskoamerických trhoch – v sektore, ktorý bol na čele blockchainovej revolúcie.

Aj keď bude produkt prístupný verejnosti až po uvedení na trh, jeho webová stránka už funguje. Odteraz je prihlásenie do Mexa možné iba pomocou VIP kódu pozvánky.

Spoločnosť Mexo úspešne upútala našu pozornosť, a preto tu skúmame, čo platforma ponúka a čo môžeme očakávať po uvedení na trh.

Navštívte Mexo

Čo je to Mexo?

Latinskoamerický trh demonštruje výrazný rast blockchainovej ekonomiky. Spoločnosť Mexo uľahčí nákup a predaj párov kryptomien pre osoby so sídlom v LATAM a Mexiku poskytnutím dostatočných príležitostí na bezpečné obchodovanie s digitálnymi menami..

S tímom popredných osobností v odbore ponúkne produkt skutočnú likviditu, diverzifikáciu produktov a spoľahlivý zákaznícky servis.

Na Mexu sa môžete zapojiť do obchodovania s BTC aj so stabilnými mincami. V súčasnosti je na platforme prístupných 21 stabilných párov mincí a 9 bitcoinových obchodných párov.

Domovská stránka MexoDomovská stránka Mexo

Ďalej je k dispozícii niekoľko mien LATAMU, napríklad mexické peso, uruguajské peso, argentínske peso, čílske peso, kolumbijské peso, peruánsky sol a belizský dolár. Ďalej bude poskytnutá podpora pre americký dolár a čínsky jüan.

Ako vidíte, platforma sa zameriava na uľahčenie vstupu latinskoamerických používateľov na trhy s kryptomenami z pohodlia domova..

Ako sa zaregistrovať na Mexo

Účet na Mexo si môžete vytvoriť buď pomocou svojho telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Po vytvorení účtu sa však od vás bude vyžadovať overenie totožnosti absolvovaním dvoch z troch overovacích procesov.

  1. Poskytnite platný preukaz totožnosti
  2. Priložte svoju fotografiu s platným občianskym preukazom.
  3. Pripojte selfie, keď ste držiteľom platného občianskeho preukazu.

Je zrejmé, že spoločnosť Mexo podnikla všetky kroky potrebné na zabezpečenie toho, aby sa na platforme vytvárali iba overiteľné účty.

Rýchly proces registrácieRýchly proces registrácie

Vlastnosti Mexo

Spoločnosti Mexo sa podarilo skombinovať niektoré základné funkcie, aby prilákali obchodníkov s kryptomenami.

V súčasnosti môžu používatelia vykonávať:

  • Spotové obchodovanie a
  • Obchodovanie s derivátmi

Spoločnosť Mexo ďalej umožňuje používateľom obchodovať aj prostredníctvom plnohodnotného demo účtu. To vám umožní precvičiť si svoje zručnosti v obchodovaní s kryptomenami bez toho, aby ste riskovali vlastný kapitál.

Ak ste na scéne výmeny kryptomien nováčikom, najlepšie je, aby ste túto funkciu využili na oboznámenie sa so zákutiami obchodov s kryptomenami.

Ako obchodovať na Mexu

Mexo má čisté rozhranie, ktoré uľahčuje začiatočníkom aj skúseným profesionálom zapojiť sa do obchodovania.

Po vytvorení účtu na výmennej platforme sa na domovskej stránke na karte „Exchange“ zobrazia nasledujúce možnosti.

Vyberte zoznam obchodných párov

Vyberte pár, ku ktorému chcete získať prístup, a budete presmerovaní na príslušnú stránku obchodovania na burze.

Ak napríklad hľadáte obchodovanie s ETC s BTC, môžete prejsť na stránku BTC a vyhľadať ETC vo vyhľadávacom paneli..

Potom pokračujte výberom páru ETC / BTC.

Stav trhu

Spoločnosť Mexo zobrazuje podrobný prehľad výkonnosti jej podporovaných obchodných párov za posledných 24 hodín.

V tejto časti môžete tiež analyzovať dátové body, ako napríklad nedávne cenové akcie, objemy obchodov a maximá a minimá za 24 hodín..

Majte na pamäti, že toto ponúka iba súhrn aktuálnych trhových hodnôt.

Obrazovka ObchodovanieObrazovka Obchodovanie

Nákup / predaj objednávky

Spoločnosť Mexo vám umožňuje obchodovať s digitálnymi menami prostredníctvom dvoch typov príkazov – obmedzeného obchodovania a obchodovania na trhu.

Obmedziť objednávku na obchodovanie

Limitovaná objednávka vám umožní nastaviť cenu a sumu, za ktorú ste pripravení na nákup alebo predaj. Váš obchod sa uskutoční, až keď trh splní vaše podmienky. Preto by ste mohli byť schopní nakupovať alebo predávať za priaznivejšiu cenu, ako je aktuálna trhová hodnota – v závislosti od vášho obchodného páru.

Vaše objednávky sa v podstate budú považovať za usmernenie pri uskutočňovaní konkrétneho obchodu. Tu budú mať prioritu objednávky bližšie k trhovej cene. Ak existuje viac objednávok s rovnakou cenou, potom sa obchody uskutočnia na základe času, keď boli pokyny zadané.

Poznámka: Ak sa pri limitnom obchodovaní trhová cena nezhoduje s cenou vašej objednávky, transakcia sa nedokončí. V takom prípade budete musieť objednávku okamžite zrušiť alebo prejsť na objednávku na obchodovanie na trhu. Po vykonaní týchto pokynov ich nie je možné odvolať. Upraviť alebo zrušiť je možné iba čakajúce objednávky.

Príkaz na obchodovanie na trhu

Príkazy na obchodovanie na trhu sa na druhej strane majú realizovať za aktuálnu trhovú cenu. Tento prístup je pre tých, ktorí chcú vykonávať spotové obchodovanie bez ohľadu na trhovú cenu.

Tu nemusíte nastavovať cenu alebo množstvo; namiesto toho spoločnosť Mexo priradí vašu objednávku k trhovej cene, kým nebude naplnená nastavená suma.

Zadajte svoje objednávkyZadajte svoje objednávky

Oblasť grafu

Oblasť grafu Mexo vám poskytuje vizuálne vyjadrenie hĺbky trhu a K-čiarový graf trendov kryptomeny.

Okrem nich uvidíte aj všetky nespracované transakcie, otvorené objednávky a zostatok.

Večné zmluvy

Spoločnosť Mexo poskytuje príležitosti na obchodovanie s derivátmi prostredníctvom svojich trvalých zmlúv. V súčasnosti môžete zúčtovať trvalé zmluvy v USDT. Tieto kontrakty vám umožňujú obchodovať dlho alebo krátko, s obrovskými limitmi pákového efektu až 100-krát.

Na rozdiel od termínových obchodov, večné zmluvy nemajú presne stanovený dátum dodania alebo expirácie. Pokiaľ bude vaša pozícia otvorená, zmluva zostane platná.

V súčasnosti spoločnosť Mexo ponúka iba režim krížovej marže, čo znamená, že všetky vaše obchodné pozície sú nezávislé od ostatných.

Mechanizmus automatického vypúšťania

Spoločnosť Mexo s výraznou pákou v ponuke prišla aj s mechanizmom automatického odstraňovania páky alebo s ADL.

Namiesto distribúcie strát po vyrovnaní tento mechanizmus uprednostňuje používateľov s vysokou pákou a vysokými ziskami. ADL sa spustí, ak nie je k dispozícii dostatok nevybavených objednávok a ak poistný fond nestačí na pokrytie následných strát.

Rizikový limit

Používatelia, ktorí uzatvárajú trvalé zmluvy, môžu tiež obmedziť svoje straty nainštalovaním limitu rizika. Ak je pozícia vyššia ako rizikový limit, objednávka už nezostane v hre.

Poistný fond

Poistný fond je tu preto, aby zabezpečil, že sa vyhnete automatickému využívaniu svojej pozície. Fond sa akumuluje z akýchkoľvek likvidácií, ktoré sa uskutočňujú so ziskom.

Štruktúra poplatkov Mexo

Spoločnosť Mexo zriadila systém úrovní, ktorý definuje poplatky účtované každému používateľovi. Tieto úrovne sú určené mesačným objemom obchodovania používateľov.

K dispozícii je šesť úrovní, ktoré sa pohybujú od 0 do 5, s objemami obchodovania až 1 000 BTC. Ak váš mesačný objem obchodov presiahne 2 000 BTC, spoločnosť Mexo vám ponúkne plán na mieru.

Transakčné poplatky

Poplatky tvorcu a príjemcu sa líšia v spotovom obchodovaní a večnom obchodovaní so zmluvami. Poplatok príjemcu je účtovaný, keď sa vaša obchodná objednávka spáruje okamžite, a preto sú všetky trhové objednávky účtované poplatkom príjemcu.

  • Pri spotovom obchodovaní sa poplatok spoločnosti Mexo za príjemcu pohybuje od 0,070% do 0,095%.
  • Pri obchodovaní s trvalými zmluvami budete musieť zaplatiť mierne nízky poplatok vo výške 0,032% až 0,040%.
  • Poplatok tvorcu sa pohybuje od 0,010% do 0,020% a od 0,050% do 0,075% za trvalé zmluvy a spotové obchodovanie..

Poplatky za obchodovanie

Spotové obchodovanie. Trvalé zmluvné obchodovanie  30-dňový obchod

Objem (BTC) Poplatok výrobcu Poplatok 30-denný obchod

Poplatok za poplatok tvorcu objemu (BTC)

   LV. 0

   LV. 1

   LV. 2

   LV. 3

   LV. 4

   LV. 5

0,075% 0,095% 0,020% 0,040%
20 0,070% 0,090% 100 0,018% 0,040%
100 0,065% 0,085% 500 0,016% 0,038%
250 0,060% 0,080% 1 250 0,014% 0,036%
500 0,055% 0,075% 2 500 0,012% 0,034%
1 000 0,050% 0,070% 5 000 0,010% 0,032%

Vklady a výbery

Všetky vklady sú v spoločnosti Mexo úplne zadarmo. Pri výberoch používa spoločnosť Mexo dynamické nastavenie poplatkov, ktoré na zlepšenie používateľského zážitku využíva výpočet poplatkov za ťažbu, cien tokenov a cien za výber majetku..

Pri tejto technike spoločnosť Mexo tvrdí, že poplatok za výber je oveľa nižší ako akýkoľvek rozvrh poplatkov s pevnou sadzbou.

Ďalšou pôsobivou funkciou je možnosť nastaviť rýchlosť výberu, ktorá vám umožní znížiť poplatok za výber, ktorý platíte.

Poplatky za výber

Token Ticker Poplatok za vklad Poplatok za výber Minimálny vklad Minimálny výber
     TetherUS      USDT      zadarmo      Dynamický 1 10
     Bitcoin      BTC      zadarmo      Dynamický 0,001 0,01
     Ethereum      ETH      zadarmo      Dynamický 0,01 0,05
     XRP      XRP      zadarmo      Dynamický 10 45
     BCH      BCH      zadarmo      Dynamický 0,001 0,03
     Litecoin      LTC      zadarmo      Dynamický 0,001 0,15
     EOS      EOS      zadarmo      Dynamický 1 3
     TrueUSD      TUSD      zadarmo      Dynamický 10 20
     Ethereum

Klasické

     ATĎ      zadarmo      Dynamický 0,1 0,5
     BSV      BSV      zadarmo      Dynamický 0,01 0,05
     Pomlčka      DASH      zadarmo      Dynamický 0,005 0,1
     Tezos      XTZ      zadarmo      Dynamický 0,1 4
     Cardano      ADA      zadarmo      Dynamický 10 200
     ChainLink      LINK      zadarmo      Dynamický 2 5
     Monero      XMR      zadarmo      Dynamický 0,1 0,5
     Kozmos      ATOM      zadarmo      Dynamický 1 3
     ZCASH      ZEC      zadarmo      Dynamický 0,001 0,3
     Ontológia      ONT      zadarmo      Dynamický 1 15
     Základná pozornosť

Token

     BAT      zadarmo      Dynamický 35 105
     Algorand      ALGO      zadarmo      Dynamický 0,5 100
     OmiseGO      O môj Bože      zadarmo      Dynamický 6 10
     Decentraland      MANA      zadarmo      Dynamický 200 600
     Golém      GNT      zadarmo      Dynamický 20 50
     ÚŠMELOK      ÚŠMELOK      zadarmo      Dynamický 0,1 10
     DOGE      DOGE      zadarmo      Dynamický 500 5 000
     TRON      TRX      zadarmo      Dynamický 20 2000
     NEO      NEO      zadarmo      Dynamický 1 1

* Mexo používa dynamické nastavenie poplatkov, ktoré kombinuje dynamický výpočet poplatkov za ťažbu, poplatok za plyn s

Mexo Security

Jednou z najdôležitejších obáv každého obchodníka s kryptomenami je pravdepodobne to, ako bezpečné budú vaše prostriedky. Spoločnosť Mexo to zaisťuje prostredníctvom viacrozmerného protokolu kontroly rizika, ktorý chráni systém pred útokmi front-end aj back-end.

Ďalej tiež oddeľujú systémy vývoja, nasadenia a autority. Podľa samotnej platformy bude viac ako 90% finančných prostriedkov klientov uložených v studených peňaženkách a zvyšok v prevádzkovej peňaženke s adresami s viacerými podpismi..

Spoločnosť Mexo navyše vyzýva používateľov, aby si nastavili 2FA, čo môžete urobiť prostredníctvom overenia Google. Týmto sa do vášho účtu pridá ďalšia vrstva zabezpečenia.

Mexo Review – Verdikt?

Celkovo sa zdá, že Mexo našlo medzeru na trhu s kryptomenami – spoľahlivé obchodné služby pre spoločnosti so sídlom v Mexiku a Latinskej Amerike. To ešte umocňuje jeho záväzok k bezpečnosti a transparentnosti so sľubmi spoľahlivého zákazníckeho servisu.

Navštívte Mexo

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me