Predstavujeme EtherMium: Nová decentralizovaná kryptomenová burza

Éteru

Aj keď už existuje veľa decentralizovaných výmen, EtherMium si kladie za cieľ ponúknuť viac funkcií, ako sa zvyčajne nachádzajú na DEX, a vytvoriť taký, ktorý dokáže konkurovať vo vlastnostiach centralizovaným ústredniam pri zachovaní výhod decentralizácie.

Projekt je v aktívnom vývoji a pre svojich používateľov zostane anonymný a decentralizovaný, nevyžaduje žiadny KYC a schopnosť začať obchodovať za pár sekúnd.

Éteru

EtherMium sa tiež pripravuje na uvedenie svojho riešenia pre obchodovanie s opciami, ako aj riešenia, ktoré umožnia vytvorenie a vedenie ICO na jeho DEX burze. Všetky ponuky nájdete v jednom produkte, ktorý má atraktívne a užívateľsky prívetivé rozhranie.

Cieľom EtherMium je dosiahnuť, aby bola táto najlepšia možná výmena. Na dosiahnutie tohto cieľa má projekt zavedených niekoľko priorít vrátane bezpečnosti, výberu majetku a nových projektov a ICO. Z hľadiska bezpečnosti je EtherMium decentralizované a nikdy nedrží finančné prostriedky zákazníka. Namiesto toho fondy zostávajú na inteligentných zmluvách, ktoré v tejto situácii fungujú ako programovateľné bankové účty. Z tohto dôvodu sú zákazníci jediní, ktorí môžu spravovať svoje finančné prostriedky bez toho, aby to vlastníci burzy mohli robiť.

Pokiaľ ide o výber majetku, EtherMium v ​​súčasnosti ponúka celý rad tokenov Ethereum ERC20, s ktorými môžu používatelia obchodovať.

Žetóny

V blízkej budúcnosti tiež uvedie na trh derivátové obchodné riešenie, ktoré umožní obchodovanie s kryptomenami, ktoré nie sú ethereum, s využitím páky. Môžu to byť bitcoin, litecoin, zvlnenie a ďalšie. EtherMium navyše umožní obchodovanie so skutočnými aktívami vrátane indexov, komodít a akcií spoločností. EtherMium sa domnieva, že decentralizované futures na obchodovanie s éterom s pákovým efektom bude pre obchodný svet revolučnou zmenou a jeho cieľom je stať sa lídrom v tejto oblasti.

Nakoniec spoločnosť EtherMium plánuje ponúknuť najlepší výber projektov, ktoré sú stále v štádiu ICO. Projekt má v súčasnosti stránku ICO katalógu a davového predaja vo fáze beta testovania, ktorá je uzavretá. Zákazníci budú mať čoskoro prístup k týmto funkciám. Keď budú zákazníci EtherMium k dispozícii, môžu prechádzať projektovou knižnicou a používať EtherMium na účasť v ICO, pričom využívajú výhody bezpečnosti, anonymity a decentralizácie.

Prečo je potrebné EtherMium?

Cieľom EtherMium je umožniť ľuďom obchodovať s aktívami bezpečným, anonymným spôsobom. S platformami ako je táto môže ktokoľvek investovať do globálneho obchodu a profitovať z neho, ak má pripojenie na internet. EtherMium zasahuje do rozšírenia obchodného privilégia, ktoré je v súčasnosti vyhradené iba pre malú časť krajín sveta.

Éteru

Spôsob, akým EtherMium ukladá finančné prostriedky zákazníkov na inteligentné zmluvy, umožňuje známy systém, ktorý funguje ako naprogramovaná banka, pretože k ich prostriedkom má prístup iba zákazník. Pri ukladaní prostriedkov na EtherMium budú môcť používatelia svojim prostriedkom dôverovať rovnako, ak nie viac, ako keby ich mali mať v peňaženke..

Momentálne podobná možnosť neexistuje. Centralizované burzy futures ukladajú všetky prostriedky aj nerealizované zisky do úschovy vlastníka platformy. Platforma je preto atraktívnym cieľom pre hackerov. Centralizované riešenia musia navyše čeliť tlaku orgánov, ktoré môžu viesť k zmrazeniu alebo konfiškácii finančných prostriedkov. Ako decentralizované riešenie to pri EtherMium nikdy nie je možné. Nakoniec neexistuje žiadny spôsob, ako by vlastníci burzy mohli zabaviť alebo zmraziť finančné prostriedky, ku ktorým nemajú prístup.

Porovnanie

Funkcie EtherMium

EtherMium vďaka svojej decentralizovanej povahe tiež umožňuje rýchle začatie obchodovania. Pretože je burza decentralizovaná, nie je potrebné sa registrovať ani dopĺňať požiadavky KYC. To znamená, že nemusíte zadávať osobné informácie, ako je vaše meno alebo dokonca e-mailová adresa. Namiesto toho môžete vytvoriť novú peňaženku založenú na ethereu jediným kliknutím. Odtiaľ môžete vložiť svoje éterum a začať obchodovať za pár minút.

Ako uvidíte, samotná obrazovka obchodovania DEX je veľmi dobre navrhnutá a má čistý vzhľad a ponúka ďalšie možnosti obchodovania pre ďalšie DEX, ako napríklad Stop-Limit a Market.

Výmena éteru

EtherMium navyše vyniká svojimi konkurenčnými poplatkami – žiadne za vklady alebo výbery. Poplatky za obchodovanie od EtherMium sú tiež veľmi nízke. Burza sa riadi modelom tvorca-príjemca, pričom tvorcovia platia 0 percent a príjemcovia platia 0,2 percenta.

Plánované funkcie

Jednou z najväčších vlastností EtherMium je jeho plánovaný produkt futures na obchodovanie s pákovým efektom. To umožní investorom staviť na ceny aktív, a to v rámci sveta kryptomien aj mimo neho. EtherMium ponúkne spočiatku až 10-násobný vplyv, aj keď sa to môže s rozširovaním platformy zvyšovať. Vďaka použitiu inovatívnej štruktúry nemá EtherMium žiadne spätné vymáhanie, sociálne distribuované straty alebo vynútené likvidácie.

EtherMium najskôr začne s pákovým obchodom s dostupnými aktívami z iných blockchainov, ako sú Bitcoin, Dash, Litecoin a Monero. Odtiaľ bude EtherMium nasadzovať obchodovanie s akciami pre EtherMium so zameraním na akcie spoločnosti, ktoré vidia najviac obchodov, vrátane TSLA a AAPL. Potom pridá do svojich obchodovateľných aktív komodity, ako je ropa a zlato.

EtherMium tiež ponúkne možnosť skratovať ICO, niečo, čo momentálne nenájdete od nikoho. EtherMium nemá nijaké obmedzenia vo svojich zameraniach so schopnosťou teoreticky pridať neobmedzený počet aktív. Jediným obmedzením, ktoré bude tím mať na pamäti, je zabezpečiť, aby platforma vždy zostala užívateľsky prívetivá a dokázala spracovať akékoľvek doplnky.

Zabezpečenie EtherMium

Dva hlavné prvky zabezpečenia v EtherMium sú Exchange Smart Contract a Order Book Service. Ako už bolo spomenuté, Exchange Smart Contract slúži na podobný účel ako bankový účet. Ukladá zostatky používateľov a stará sa o pohyby finančných prostriedkov, ale má k nim prístup iba vlastník inteligentnej zmluvy. Služba objednávkových kníh neukladá objednávky na blockchaine. Namiesto toho beží na serveroch a drží objednávky od používateľov. Zmluva obsahuje konkrétnu kontrolu podpisov používateľov, takže k podvodným transakciám nemôže dôjsť.

Aplikácia EtherMium

Momentálne neexistuje mobilná aplikácia EtherMium, ale platforma ju vydá veľmi skoro.

Mobilné aplikácie

Aplikácia bude dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

Záver

EtherMium je decentralizovaná burza, ktorá poskytuje anonymitu a ponúkne širokú škálu aktív. Používa jedinečnú a bezpečnú metódu ukladania finančných prostriedkov zákazníkov a ponúkne aktíva, ktoré momentálne nenájdete na žiadnych iných burzách, napríklad možnosť investovať do ICO a vyčerpať ich. Väčšina funkcií EtherMium je buď momentálne aktívna, alebo už v pokročilých fázach testovania. Rozhranie je veľmi dobre navrhnuté a ľahko použiteľné a budúce mobilné aplikácie vyzerajú, že budú rovnako dobre vytvorené.

užitočné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me