Recenzia Bexplus: Bitcoinová burza, ktorá ponúka 100-násobnú páku

Bexplus je kryptoburza, ktorá existuje od konca roku 2017 a ponúka obchodníkov s kryptomenami pákový efekt až 100x na vybrané páry tokenov. Ak ste v obchodovaní s pákovým efektom noví, spoločnosť Bexplus ponúka niekoľko elegantných funkcií, ktoré vám môžu pomôcť začať.

Okrem dobrých obchodných možností s pákovým efektom, ktoré má Bexplus k dispozícii pre svojich klientov, bude platiť úroky aj z finančných prostriedkov uložených na maržovom účte..

Existuje viac búrz, ktoré ponúkajú obchodovanie s pákovým efektom, a Bexplus má niektoré funkcie, ktoré z neho robia životaschopnú možnosť pre obchodníkov, ktorí chcú získať pákovú expozíciu na kryptotrhoch..

Recenzia Bexplus

Poďme sa pozrieť na to, čo Bexplus ponúka, a ako umožňuje svojim klientom obchodovať až so stonásobkom sumy, ktorú majú na vklade.

Navštívte Bexplus

Bexplus je stvorený na obchodovanie

Bexplus je určený pre kryptoobchodníkov, ktorí chcú využiť pákový efekt. Ak nie ste oboznámení s myšlienkou pákového efektu, je to jednoduché. Namiesto priameho obchodovania jedného tokenu s iným, vám burza umožní používať tokeny, ktoré máte na vklade, s obchodom s oveľa vyššími hodnotami.

Napríklad ak máte 0,5 BTC, ale chcete obchodovať 5 BTC, spoločnosť Bexplus vám umožní na uskutočnenie obchodu použiť 10-násobok hodnoty, ktorá je na vašom účte. Na rozdiel od bežnej výmeny tokenov využíva páková burza na vytvorenie týchto pákových obchodov dohodu podobnú futures kontraktu (CFD)..

Len čo sa rozhodnete (alebo ste nútení) obchod opustiť, zisky alebo straty sa pripíšu na váš účet. Výhodou obchodovania s pákovým efektom je, že akékoľvek zisky, ktoré vaše pozície generujú, budú oveľa vyššie, nevýhodou však je, že straty sa môžu vymknúť spod kontroly.

Spoločnosť Bexplus vytvorila záruky pre obchodníkov, ktoré umožňujú využitie pákového efektu, ale chránia ich pred nepredvídanými následkami. To je užitočné z hľadiska použiteľnosti aj pre obchodníkov, ktorí majú veľa skúseností.

Webová stránka Bexplus

Ako funguje Bexplus?

Jednou z najlepších častí systému Bexplus je to, aké jednoduché je používanie platformy. Všetko, čo musíte urobiť, je vložiť na burzu dostatočné množstvo BTC a budete môcť začať obchodovať.

Nie je veľa prekážok KYC, ktoré by ste mohli preskočiť s Bexplus, pretože ide o burzu iba za kryptomenu. To znamená, že ak ho chcete použiť, budete musieť na inej burze zmeniť svoj fiat na BTC a potom poslať BTC spoločnosti Bexplus.

Po otvorení účtu a jeho financovaní budete môcť obchodovať s nasledujúcimi tokenmi.

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • EOS (EOS)
  • Zvlnenie (XRP)

Spoločnosť Bexplus používa Tether (USDT) ako druhú stranu páru pre všetky vyššie uvedené tokeny, čo v podstate znamená, že ich klienti obchodujú s tokenmi za hotovostnú pozíciu v amerických dolároch. Každý obchod bude mať pri otvorení poplatok, ktorý sa líši v závislosti od tokenového páru.

Transakčný poplatok za obchod BTCUSDT je ​​uvedený na 0,075% ďalej Webová stránka spoločnosti Bexplus.

Neexistujú žiadne možnosti obchodovania so žetónmi navzájom (napríklad BTC / ETH) a ako každá futures zmluva, aj v prípade, že je pozícia otvorená o polnoci (UTC), budú používatelia musieť zaplatiť denný poplatok 0,1% z hodnoty zmluvy. na krytie maržovej pôžičky.

Štruktúra poplatkov v spoločnosti Bexplus je v zásade v súlade so zvyškom využívaných možností obchodovania s kryptomenou a je oveľa lepšia ako možnosti, ktoré by sa našli u väčšiny tradičných sprostredkovateľov CFD. Pokiaľ pozícia nie je držaná po 00:00 UTC, musia obchodníci platiť iba transakčný poplatok.

Obchodná platforma Bexplus

Rovnako ako zvyšok fungovania spoločnosti Bexplus, ich obchodná platforma je ľahko pochopiteľná a použiteľná.

Samotná platforma je jednoduchá a ponúka jasný pohľad na tokeny, s ktorými sa dá obchodovať, pomocou interaktívnych grafov, aby ste videli, ako si v priebehu času počínali. Povolené sú dlhé aj krátke obchody. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo to znamená, nižšie je uvedená časť o obchodovaní.

Obrazovka obchodovania Bexplus

Okrem trhových a limitných pokynov (opäť sú uvedené nižšie) má Bexplus niekoľko dobrých funkcií, ktoré obchodníkom bránia dostať sa do problémov s obchodovaním s maržami..

Starostlivosť o riziko

Každý obchodník, ktorý využíva pákový efekt, sa musí naučiť, ako riadiť riziko.

Dôvod je jednoduchý: ak použijete požičané peniaze, môžete prísť oveľa viac ako je hodnota vášho účtu. Našťastie Bexplus integroval do svojej obchodnej platformy funkciu nútenej likvidácie, ktorá uzavrie akýkoľvek obchod, ktorý eliminoval hodnotu maržového účtu.

Ak by ste napríklad použili 0,5 BTC (celá hodnota vášho účtu) na otvorenie dlhého obchodu v hodnote 10 BTC, použili by ste pákový efekt 20x. To znamená, že ak trh klesne o 5%, vaša marža by bola preč. Spoločnosť Bexplus by potom pozíciu uzavrela, aby sa váš účet nedostal do záporného zostatku.

Bexplus v skutočnosti neponúka záruku záporného zostatku, takže sa už nemusíte obávať nič dlžného výmenou za obchod, ktorý sa pokazil..

Niektoré základy obchodovania

Obchodovanie na Bexpluse je dobré, pretože obsahuje pokročilejšie obchodné funkcie, ako sú limitné pokyny, ktoré na iných burzách nemusia byť súčasťou základných obchodných nástrojov. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o tom, ako tieto nástroje fungujú, tu je krátky sprievodca, ktorý vám pomôže začať.

Trhové objednávky

Nákup alebo predaj tokenového páru s trhovou objednávkou je asi tak jednoduchý, ako je to možné. Váš obchod bude vykonaný za cenovú hladinu pre tokenový pár podľa Bexplus, ktorá je odvodená od piatich najväčších kryptoburz na svete.

Dobrá časť použitia trhového pokynu je, že sa získa (alebo predá nakrátko) množstvo tokenov, ktoré chcete kúpiť alebo predať, ale cena sa môže pohybovať ešte pred vykonaním pokynu. Ak chcete kúpiť alebo predať tokenový pár za konkrétnu cenu, mali by ste sa oboznámiť s limitnými objednávkami.

Limitovať objednávky

Limitovaná objednávka vám umožňuje vytvoriť objednávku na konkrétne množstvo párov tokenov, ktoré sa majú buď kúpiť, alebo predať za konkrétnu cenu. Ak trh zasiahne vami určenú cenovú hladinu, objednávka sa vykoná.

Neexistuje spôsob, ako by ste kúpili alebo predali tokenový pár za inú cenu, ako ste určili pri limitných objednávkach, ale úroveň vystavenia, ktorú získate, nemusí byť taká veľká, ako ste si objednali. Na trhu je len toľko likvidity, a ak sa trh obráti opačne, vaša objednávka nemusí byť vyplnená úplne.

Samozrejme, ak trh neklesne na cenovú hladinu, ktorú zadáte v limitnom poradí, nezískate vôbec žiadnu expozíciu. Môžete tiež použiť príkazy stop-loss a tiež prijímať príjmy zo zisku.

Len čo vstúpite do obchodu, budete môcť nastaviť úroveň, kedy bude obchod uzavretý. Táto úroveň môže byť vyššia alebo nižšia ako otváracia cena a bude buď chrániť vaše zisky (brať zisk), alebo zabezpečiť, aby vaše straty nevybuchli (stop loss).

Dlhé a krátke obchody

Na finančných trhoch sa na nákup a predaj bežne používajú výrazy „dlhý“ a „krátky“. Väčšina ľudí je oboznámená s nákupom niečoho (napríklad akcií alebo tokenov), ale predaj nie je u retailových investorov taký bežný.

Krátky predaj znamená, že dúfate, že budete profitovať z poklesu ceny niečoho. Suma, ktorú získate, je rozdielom medzi tým, kde predáte token, a tým, kde ho kúpite späť..

Krátky predaj sa považuje za rizikovejší, pretože token alebo akcia by teoreticky mohli navždy zvýšiť cenu (neobmedzené straty). Chráni vás pred tým limitný príkaz, takže sa nemusíte báť ísť skrátene. Pri obchodovaní s využitím pákového efektu je dôležité používať objednávky s akýmkoľvek obchodom, pretože veľký pohyb v oboch smeroch môže maržu vymazať.

Je pre vás Bexplus tou správnou výmenou?

Bexplus má niekoľko skvelých funkcií pre obchodníkov, ktorí chcú mať možnosť využívať pákový efekt s najväčšími tokenmi na svete. Platforma sa ľahko používa a umožní takmer každému, kto má BTC, využiť až 100-násobný vplyv na priamej obchodnej platforme.

Ak chcete obchodovať s ďalšími pármi tokenov, existujú ďalšie burzy, ktoré vám to umožnia na základe pákového efektu a hotovosti. Bexplus má zmysel pre obchodníkov, ktorí chcú ľahký prístup k pákovému efektu, ale nie je to správne pre investorov, ktorí chcú obchodovať s menšími tokenmi na úrovni bez pákového efektu.

Celkovo je Bexplus dobrou burzou, ktorú môžete zvážiť, ak hľadáte obchodovanie s hlavnými žetónmi pomocou pákového efektu alebo chcete zarobiť na svojom obchodnom zostatku, keď ho nepoužívate niekde inde..

Navštívte Bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me