Recenzia siete Switcheo: Decentralizovaná burza kryptomien

Recenzia siete Switcheo

Switcheo je a decentralizovaná burza kryptomien ktorá je umiestnená ako „Preferovaná burza“. V súčasnosti je integrovaný s tromi blockchainmi vrátane NEO, Ethereum a EOS blockchainov na podporu tokenov ERC-20, NEP-5 a EOS. Platforma na obchodovanie s kryptomenami tiež ponúka služby Over-The-Counter a má trhy pre atómovú výmenu, ktoré umožňujú obchodníkom uskutočňovať krížové obchody bez potreby dôveryhodnej tretej strany.

Ako „decentralizovanú burzu“ (DEX) môže ktokoľvek používať Switcheo Exchange bez toho, aby prešiel procesom KYC (Know-Your-Customer). Burzová platforma zjednodušuje peer-to-peer obchodovanie a už ju pravidelne používa viac ako 30 000 obchodníkov z celého sveta..

Recenzia siete Switcheo

Čím sa líši Switcheo od ostatných DEX?

Existuje veľa druhov decentralizovaných búrz, každá s rôznym stupňom decentralizácie. Spoločnosť Switcheo je uvedená na trh ako decentralizovaná burza s „peňaženkami“, kde obchodníci zostávajú správcom svojich vlastných aktív počas celého procesu obchodovania, ktorý sa označuje aj ako neväzobná burza..

Všetky prevody finančných prostriedkov a obchody na burze Switcheo sa uskutočňujú prostredníctvom inteligentných zmlúv. Výsledkom je, že Switcheo je imúnny voči typickým výmenným hackerom, pretože burza nemá centrálnu peňaženku, ktorá by uchovávala finančné prostriedky používateľa – čo je spoločný cieľ hackerov. Nedostatok tohto centrálneho bodu slabosti robí obchodovanie na Switcheo Exchange veľmi bezpečným. Burza podporuje aj priame prihlásenie z hardvérových peňaženiek, ako sú Ledger a Trezor.

Okrem bezpečnosti je Switcheo pre decentralizovanú výmenu veľmi užívateľsky príjemný. Burza má jednoduchý, intuitívny a prehľadný dizajn, ktorý umožňuje ľahké použitie pre nových aj bežných obchodníkov.

Kľúčové vlastnosti

Bezpečnosť

Používatelia majú pri obchodovaní v správe finančné prostriedky. Chráni obchodníkov pred stratou finančných prostriedkov prostredníctvom straty alebo hacknutia bežnej peňaženky na burzách, ku ktorej často dochádza pri centralizovaných burzách. Toto tiež chráni obchodníkov pred zatvorením burzy alebo podvodmi. To znamená, že aj keď už Switcheo nebude v prevádzke, používatelia budú môcť aj naďalej vyberať prostriedky priamou interakciou s blockchainom. Pokyny, ako to urobiť, sú uvedené na projektoch. Stránka Github.

Switcheo dôrazne zdôrazňuje, že burza neukladá údaje používateľov a dôverné podrobnosti, ako sú vaše súkromné ​​kľúče alebo heslá, nikdy neopustia váš prehliadač.

Výkon

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že decentralizované burzy sú pomalé a ťažko použiteľné, objednávky zadané na burze Switcheo Exchange sa okamžite potvrdia. Spoločnosť Switcheo to dosahuje spravovaním svojej vlastnej knihy objednávok pomocou systému zhody mimo reťazca. Vyrovnanie fondu je zaradené do frontu na pozadí servera Switcheo a vysielané do príslušných blockchainov (Ethereum, EOS, NEO). To umožňuje spoločnosti Switcheo minimalizovať vaše vystavenie škodlivým útokom a zároveň zaistiť, že jej výmena je vysoko efektívna. Celkovo môžete pri obchodovaní na Switcheo Exchange očakávať plynulé obchodné skúsenosti s lepšou bezpečnosťou.

Jednoduchosť použitia

Kľúčovým rozlišovacím prvkom medzi Switcheo a inými decentralizovanými ústredňami je určite vynikajúca používateľská skúsenosť, ktorú poskytuje. Ako už bolo spomenuté, burzová platforma predstavuje veľmi intuitívne obchodné rozhranie. Či už ste pokročilý obchodník alebo nový investor, budete mať možnosť rýchlo a ľahko nakupovať a predávať kryptomeny za konkurenčné ceny..

Na server Switcheo Exchange môžete pristupovať aj priamo z mobilných zariadení, pretože burzu je možné zobraziť z mobilného webového prehliadača. Ponúka tiež integráciu s populárnymi mobilnými peňaženkami, ako sú Trust Wallet a O3 Wallet. Môžete tiež vytvoriť možnosť účtu Switcheo, ktorá vám umožní okamžite začať bez peňaženiek s kryptomenami. Vďaka širokej škále možností prihlásenia sa môže každý rýchlo pripojiť k Switcheo.

Pretože je tiež intuitívne použiteľný a ponúka širokú škálu možností prihlásenia, skoro každý sa naučí rýchlo používať Switcheo.

Zákaznícka podpora

Switcheo má informatívny charakter Stránka Časté otázky a podpora , ktorý odpovedá na bežné otázky, ktoré môžete mať. Stránka podpory ponúka aj pokyny, ako sa prihlásiť, kúpiť a predať kryptomenu na rôznych trhoch. Používatelia so špecifickými požiadavkami sa môžu obrátiť na svoj tím podpory prostredníctvom e-mailu alebo e-mailu Telegram, ktorá je k dispozícii nepretržite.

Zaregistrujte sa & Prihlásiť sa

Existuje mnoho spôsobov, ako sa prihlásiť a obchodovať na Switcheo Exchange, a žiadny z nich momentálne nevyžaduje proces KYC.

Prihláste sa pomocou účtu Switcheo

Účet Switcheo je skutočne viacreťazcová výmenná peňaženka ktorá umožňuje používateľom ukladať a spravovať kryptomeny zo všetkých blockchainov, ktoré má Switcheo integrované. Na generovanie peňaženiek používa mnemotechnické frázy a jej šifrovanú verziu ukladá na koncový server Switcheo. To znamená, že ukladanie symbolických fráz pri vytváraní účtu je dôležité, pretože Switcheo nemá prístup k vašim peňaženkám a musí sa použiť, ak zabudnete heslo.!

2FA prostredníctvom aplikácie Google Authenticator a e-mailového overenia sú k dispozícii aj ako ďalšie bezpečnostné opatrenia.

Proces registrácie pozostáva z niekoľkých jednoduchých krokov a jeho nastavenie trvá asi 3 minúty.

Prihlásiť sa

Prihláste sa pomocou vlastnej krypto peňaženky

Switcheo tiež umožňuje používateľom spojiť sa s vlastnou blockchain peňaženkou, ak si nechcú vytvoriť účet Switcheo. Pre každý blockchain je podporovaná peňaženka, ktorú Switcheo integroval do:

  • NEO: Ledger, peňaženka O3, súbor JSON, šifrovaný kľúč, súkromný kľúč
  • Ethereum: Hlavná kniha, Trezor, Metamask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, imToken Wallet, Private Key
  • EOS: Scatter, TokenPocket, súkromný kľúč

Pre každú možnosť peňaženky ukazuje Switcheo kroky na pripojenie, ako je uvedené nižšie.

Pripojte Peňaženku

Prihláste sa cez mobilné aplikácie

Ak chcete na obchodovanie na Switcheo Exchange používať mobilnú aplikáciu, môžete tak urobiť prostredníctvom aplikácií mobilnej peňaženky tretích strán, ako sú napr. Dôverujte Peňaženke, Peňaženka imToken, Peňaženka Coinbase a Peňaženka O3. Tieto integrácie sú súčasťou iniciatívy Switcheo, ktorá umožňuje používateľom kryptomien čo najjednoduchšie využívať výhody jeho platformy.

Vklady a výbery

Switcheo má jednoduchý proces vkladu a výberu, oba sú bezplatné (okrem sieťových poplatkov).

Po prihlásení prejdite na Vaša peňaženka v pravom hornom rohu zadajte sumu, ktorú chcete vložiť alebo vybrať, a kliknite na zelenú šípku.

Vklady

Upozorňujeme, že ak vkladáte ETH prvýkrát a ste prihlásení pomocou Účet Switcheo, minimálne 0,03 ETH bude rezervovaných v rámci „Switcheo GAS“ na úhradu sieťových poplatkov za ethereum počas prevodov finančných prostriedkov. Túto sumu je možné zmeniť v časti Nastavenia.

Kupovanie a predávanie

Aktíva, ktoré sú vložené, sa dostanú do zostatku zmluvy na burze a sú okamžite k dispozícii na obchodovanie.

Ak chcete začať obchodovať, jednoducho pomocou rozbaľovacieho poľa vľavo hore vyberte svoje obchodné páry. Dvojice s označením „Swap“ sú trhy pre atómovú výmenu Switcheo.

Nákup & amp; Predávať

Objednávkový formulár na serveri Switcheo Exchange sa nachádza v ľavej časti stránky. Používatelia si môžu vybrať z dvoch možností objednávky: Obmedziť objednávku alebo Trhový poriadok.

Ak chcete uskutočniť objednávku na vybraný token, vyberte na karte Kúpiť alebo Predať a zadajte množstvo.

Obchodná obrazovka

Ak ste prihlásení pomocou MetaMask, vyžiada si podpis v samostatnom okne, ktoré musíte vykonať kliknutím na potvrdzovacie tlačidlo na autorizáciu svojej transakcie.

Obchodovanie na trhoch s atómovým swapom

Vykonávanie a cezhraničný obchod je rovnako jednoduché ako obchodovanie na bežných trhoch.

Najprv budete potrebovať najmenej dve blockchainové peňaženky alebo váš účet Switcheo pripojený k Switcheo Exchange.

Po zadaní objednávky na nákup alebo predaj kliknite na „Prihlásiť sa na dokončenie“ na potvrdenie svojej transakcie.

Na potvrdenie transakcie budete mať 10 minút a potom vyprší. Po vypršaní obchodu sa tokeny uzamknú v Switcheo na 24 hodín. Potom sa vráti do vašej peňaženky.

Ak chcete vynechať ďalší krok vyššie, aktivujte prepínač „Skip Waiting“ pri objednávkovom formulári vľavo. Táto možnosť je predvolene vypnutá pre všetkých nových používateľov.

Atómové výmeny

Nákup a predaj na trhoch Switcheo Atomic Swap vám umožňuje obchodovať medzi dvoma rôznymi blockchainmi, napríklad výmenou NEO za Ether. Na týchto trhoch nie sú knihy objednávok, pretože spoločnosť Switcheo je protistranou pre všetky jej cezhraničné obchody. Burza používa algoritmický vzorec na tvorbu trhu aby sa zabezpečila likvidita a aby obchodná cena každého aktíva bola správna a zodpovedala dopytu na trhu.

Používanie OTC platformy Switcheo

Switcheo tiež ponúka OTC obchodná platforma ktorá umožňuje kupujúcim a predávajúcim kryptomien priame pripojenie. Namiesto výmeny môžu kupujúci a predávajúci súhlasiť s ľubovoľnými podmienkami, ktoré chcú, a na dokončenie obchodu použiť platformu OTC Switcheo..

Platformu OTC je možné použiť pre siete Ethereum aj NEO a využíva inteligentné kontrakty, ktoré slúžia ako úschova, čo zaručuje nulové riziko pre obe strany. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o tom, ako používať platformu Switcheo OTC, táto strana vám poskytne všetky potrebné informácie.

Poplatky za Switcheo

Exchangee Exchange má a nízka štruktúra poplatkov ktorá je vhodná pre nových aj bežných obchodníkov. Svoje obchodné poplatky môžete zaplatiť aj pomocou tokenu Switcheo (SWTH) so zľavou 25%.

Switcheo dotuje sieťové poplatky pre všetkých svojich používateľov. Ide o poplatky zaplatené na pokrytie nákladov na vykonávanie transakcií na blockchaine.

Aj keď, ak uskutočňujete veľmi malé obchody, pri ktorých váš sieťový poplatok presahuje obchodný poplatok o viac ako 10%, bude sa od vás očakávať, že zaplatíte sieťové poplatky.

Skutočné účtované poplatky za sieť závisia od toho, na ktorom trhu obchodujete, a od aktuálneho zaťaženia siete. Navštívte stránku Switcheo pre úplný zoznam.

Výbery a poplatky za obchodovanie pri obchodoch s výrobcami sú bezplatné, čo je veľmi atraktívne pre tvorcov trhu a arbitrážnych robotov..

Zľavy Switcheo

Switcheo má Maker zľavový program pre transakcie na ethereum blockchaine, ktorý sa vzťahuje na všetky objednávky vykonávané ako tvorca.

Ak vykonáte svoju objednávku prostredníctvom rozhrania Switcheo API, dostanete 50% z poplatkov za obchodovanie zaplatených príjemcom. Ak nepoužívate API a svoju objednávku zadáte inými spôsobmi, napríklad prostredníctvom burzy alebo aplikácie peňaženky tretích strán, dostanete 25% z poplatkov za obchodovanie príjemcu. Tieto zľavy vidno z vyššie uvedenej tabuľky poplatkov za obchodovanie.

Zľavy sa akumulujú pri každom obchode a výrobca bude dostávať zľavy v rámci ich zmluvného zostatku štvrťročne. Výplaty sa uskutočnia až po dosiahnutí minimálneho zostatku. Môžete si pozrieť a úplný zoznam minimálneho požadovaného zostatku v každej mene v sekcii Podpora v aplikácii Switcheo.

Prítomnosť v komunite

Switcheo má silné zastúpenie v komunite. Existujú oficiálne kanály pre Telegram, Twitter, Reddit, Facebook, Stredná, a LinkedIn. Používateľom sa dôrazne odporúča, aby sa pripojili ku komunite. Poskytuje to prístup k aktualizáciám, podpore a spojeniu s rovnako zmýšľajúcimi jednotlivcami.

Záver

Celkovo je Switcheo Exchange veľmi dobre navrhnutý DEX, ktorý je prekvapivo ľahko použiteľný. Bol to prvý svojho druhu pre blockchain NEO (NEP-5) a teraz podporuje aj tokeny Ethereum (ERC-20) a EOS.

Je to úžasné rozhranie, ktoré nemá povahu väzby, v kombinácii s možnosťami výmeny medzi reťazcami Výmena ústrední v súčasnosti veľmi atraktívna voľba pre obchodníkov, ktorí hľadajú nový prechod na DEX.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me