Recenzia Ternion: Burza kryptomien s Fiat Options & Margin Trading

Kontrola výmeny údajov Ternion

Ternion Exchange je burza kryptomien, ktorá má na svojom tanieri veľa možností.

Na rozdiel od niektorých búrz, ktoré sa zameriavajú iba na jeden aspekt obchodovania s kryptami, ako je obchodovanie s pákovým efektom, obchodovanie Ternion Exchange pokrýva obe základne fiat opciami a krypto vkladmi..

Majú licenciu v Estónsku a ponúkajú úplnú kompatibilitu s fiat vkladmi a výbery.

Dnes existuje veľa kryptomien. Svet kryptomien rýchlo rastie. Ak hľadáte burzu, ktorá by vám ponúkla príležitosti na zarábanie z obchodovateľných výsledkov aj z obchodovania s maržami, stojí za to dozvedieť sa viac o Ternion Exchange.

Predtým, ako sa rozhodnete, ako chcete burzu použiť, je dobré pochopiť rozdiel medzi výmenou coinov a obchodovaním s maržou, aby ste dosiahli zisk. Pozrime sa na všetky spôsoby obchodovania s kryptami, ale najskôr sa pozrime na Ternion Exchange.

Domovská stránka TernionDomovská stránka Ternion

Ternion Exchange

Najzákladnejším spôsobom nákupu kryptomien je to, čo Ternion Exchange nazýva Dodávateľné obchodovanie.

Môžete vložiť fiat menu alebo kryptomeny a potom obchodovať priamo s inými vlastníkmi kryptomien a získať tak tokeny, ktoré chcete vlastniť. Je ľahké vložiť fiat menu cez SWIFT alebo SEPA, alebo dokonca kreditnú kartu, a potom začať dávať dokopy svoje krypto portfólio.

Ak chcete špekulovať nad pohybom cien tokenov, Ternion Exchange vás tiež kryje sprostredkovaným obchodovaním. Keď použijete pákový efekt, odložíte malé množstvo fiat meny alebo kryptomien a potom použijete oveľa väčšie množstvo peňazí na obchodovanie s.

Cieľom obchodovania s využitím pákového efektu je dosiahnuť oveľa väčší výnos tým, že sa použije viac peňazí, ako máte, a bankové zisky z tejto pozície. Napríklad, ak máte iba 500 USD, ale chcete obchodovať s pozíciou vo výške 10 000 USD, sprostredkované obchodovanie vám to umožní.

Plniteľné obchodovanie

Obchodovanie s dodávkami má zmysel pre každého, kto chce investovať do kryptomien na dlhé vzdialenosti. Keď kupujete alebo predávate tokeny na platforme Deliverable Trading spoločnosti Ternion Exchange, obmedzíte sa na použitie finančných prostriedkov, ktoré máte vložené na burze, a nič viac.

Ternion Exchange nekupuje ani nepredáva žiadne aktíva priamo. Namiesto toho burza slúži ako zúčtovacie stredisko pre transakcie medzi obchodníkmi. Za digitálne aktíva, ktoré zakúpite na serveri Ternion, získate súkromné ​​kľúče k tokenom alebo možnosť výberu fiat meny prostredníctvom SWIFT alebo SEPA.

Webové obchodovanieWebové obchodné rozhranie spoločnosti Ternion

Ak plánujete používať fiat menu s Ternionom, budete musieť prejsť procesom overenia ID, ktorý používa každá renomovaná burza obchodujúca s fiat menou. Všetky údaje zákazníkov sú dôkladne šifrované. Najčastejšie overenie trvá až 30 minút.

V prípade transakcií typu kryptomena je proces výberu digitálnych aktív veľmi jednoduchý. Po zakúpení tokenov a potvrdení transakcie ich môžete presunúť do ľubovoľnej hardvérovej alebo softvérovej peňaženky, ktorú vlastníte.

Margin Trading

Ak chcete špekulovať nad smerom cien tokenov, ale nemusíte mať doručené skutočné kryptomeny, s ktorými obchodujete, je cestou obchodovanie s maržami. Ternion Exchange umožňuje obchodníkom využiť až 100-násobný pákový efekt na niektoré páry tokenov, čo znamená, že môžete použiť 100-násobok množstva peňazí, ktoré máte vložené na vašom účte.

Skutočná výška pákového efektu, ktorý je možné použiť na daný pár tokenov, sa bude líšiť a nemusí byť nevyhnutne chytrým nápadom použiť 100-násobný pákový efekt (podrobnejšie nižšie). Okrajové obchodovanie je tiež oveľa ľahšie kvalifikovateľné, pretože obchodníci, ktorí nepotrebujú vklad alebo výber fiat meny, musia na začatie obchodovania uviesť iba základné informácie..

Ternion Exchange ponúka tiež množstvo obchodných platforiem. Je to skvelá vlastnosť a spoločnosť sa skutočne odlišuje od iných búrz, ktoré nútia používateľov používať vlastnú obchodnú platformu, ktorá nemusí byť tak ľahko použiteľná ako štandardné platformy v priemysle..

Tu sú obchodné platformy, ktoré Ternion Exchange ponúka:

  • Terminál obchodovania na webe
  • Mobilný MT5 pre Android / IOS
  • WEB MT5
  • MT5 pre Windows
  • REST API / WebSocket

Inštitucionálni zákazníci sa môžu rozhodnúť pre tieto platformy:

  • PrimeXM
  • FIXAPI

Prečo si zvoliť štandardnú obchodnú platformu?

Ak nepotrebujete prevádzkovať veľa objednávok súčasne a robiť hĺbkovú technickú analýzu grafov, je lepšie použiť základné webové obchodovanie..

Ale pre profesionálnych špekulantov boli vyvinuté výkonnejšie obchodné stanice s mnohými funkciami. Každý, kto je vo svete obchodovania s pákovým efektom nový, nemusí vedieť veľa o platformách ako MT5.

Kým neprišli kryptomeny, obchodovanie s väčšinou pákového efektu bolo obmedzené na FOREX, potom sa stalo populárnym pre burzy a teraz je prispôsobené aj pre kryptomeny..

MetaTrader 4MetaTrader

Ternion poplatky za výmenu

Poplatky za výmenu v spoločnosti Ternion sú v súlade so zvyškom odvetvia a pre obchodníkov využívajúcich páku sú atraktívnejšie ako sprostredkovatelia CFD iba pre fiat..

Tu sú niektoré zo základných poplatkov na burze Ternion Exchange (aktuálne údaje o poplatkoch si overte u spoločnosti):

  • Poplatok za značku: Burza po vykonaní vykoná platbu 0,03% za limitovanú objednávku Makera
  • Poplatok za prevzatie: Burza účtuje za objednávky odberateľa 0,08%
  • Poplatky za swap: Poplatky za swap sa vzťahujú iba na obchodovanie s maržami na burze a sú účtované štyrikrát denne o – 00.00, 6.00, 12.00 a 18.00 (UTC)

Na vklad a výbery Fiat sa vzťahujú limity založené na úrovni overenia, ktorú má účet. Navštívte webovú stránku Ternion Exchange pre najnovšie informácie o limitoch účtov.

Poplatky za vklad Fiat

Bankovým prevodom (SEPA) 10 EUR + 0,1%
Bankový prevod (SWIFT) 30 EUR + 0,1%
VISA / MasterCard 4,5%

Limity

NeoverenéOverenie 1 *Overenie 2
Záloha Fiat: denne

mesačne

Zakázané 1 000 dolárov

7 000 dolárov

Neobmedzene
Krypto vklad: denne

mesačne

Neobmedzene Neobmedzene Neobmedzene
Vystúpenie Fiat: denne

mesačne

Zakázané 5 000 dolárov

25 000 dolárov

Neobmedzene
Kryptomena: denne

mesačne

Neobmedzene Neobmedzene Neobmedzene

Záver

Spoločnosť Ternion Exchange vytvorila dobrý obchodný model výmeny, ktorý uspokojí potreby takmer každého kryptoobchodníka alebo investora. Fiatové platby sú licencované v Estónsku, čo mu dodáva väčšiu dôveryhodnosť ako výmeny, ktoré neobsahujú žiadny druh licencie.

Jednou z najlepších častí Ternionu je to, že má toľko možností pre obchodníkov iba na jednom účte. Podporuje fiatové vklady a výbery a tiež ponúka ľahko prístupnú obchodnú službu medzi kryptami. Inštitucionálnym obchodníkom sa môže tiež páčiť, že Ternion ponúka celý rad profesionálnych možností, čo na kryptotrhoch nie je najbežnejšie..

Každý obchodník mohol pozvať priateľov a pomocou neho získať odmeny partnerský program. Nie je potrebná žiadna ďalšia registrácia, pozývacie kódy sú poskytované v súkromnej oblasti.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o serveri Ternion Exchange alebo si zaregistrovať účet, navštívte webovú stránku podľa kliknutím tu. Bez ohľadu na to, aké sú vaše ciele v oblasti kryptomeny alebo špekulácie, je pravdepodobné, že vám Ternion môže pomôcť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me