Predikcie cien XRP na rok 2020 – Čo si myslia odborníci?

Predikcie cien XRP 2020

XRP je jedným z najzáhadnejších projektov kryptomeny v celej kryptoekonomike..

Na jednej strane žiadny nedostatok rešpektovaných analytikov nepoukazuje na podozrivé problematické operácie v spoločnosti Ripple, podporovateľovi XRP. Dumping XRP na retailových investorov, o ktorom skeptici tvrdia, že je neregistrovanou ponukou cenných papierov, je tu jedným z hlavných argumentov.

Na druhej strane, Ripple je veľký, má veľa peňazí a vedenie, ktoré je dokázané ako adept na pozíciu seba a XRP smerom k úspechu.

Môže sa toto polohovanie posunúť von? To sa ešte uvidí. A potom v strede sú neutrálnejší ľudia, ktorí hovoria: „XRP je obchodovateľný a má dobrú likviditu, takže s ním obchodujme, nahor alebo nadol.“

Náš prehľad predikcií XRP na rok 2020 bude teda pokrývať názory skeptikov, navrhovateľov aj neutrálnych obchodníkov. Všetci majú v úmysle ukázať, čo si rôzne zúčastnené strany myslia, že by sa mohlo stať za cenu XRP v nasledujúcich mesiacoch..

Po prvé, čo je XRP?

Práve teraz je XRP treťou najväčšou kryptomenou na trhovú kapitalizáciu za Bitcoinom a Ethereom.

Táto realita všeobecne ukazuje, aké populárne je XRP. Napriek tomu je rozdiel medzi XRP a týmito dvoma priekopníkmi dosť veľký, pretože bitcoiny a ethereum v súčasnosti spracúvajú podstatne viac ekonomickej aktivity ako Ripple a táto dynamika nevyzerá, že by sa tak skoro zmenila.

S tým sa spájajú kryptomeny, ktoré ešte stále nemajú jasno v tom, čo XRP je alebo čo robí. Zjednodušene povedané, XRP je kryptomena, ktorej podporovatelia chcú, aby znížila trenie a náklady na prevod peňazí medzi podnikmi aj mimo nich.

Konkrétne je XRP základným kameňom v riešení Ripple xRapid, pokiaľ sa kryptomena používa ako mostná mena v rámci nástroja na výmenu medzi rôznymi menami, napr. v prevodných transakciách.

Alistair Milne: Zastarané alebo 0 dolárov

V kryptoekonomike je veľa ľudí, ktorí si myslia, že XRP je úplne bezcenný. Počítajte s tým britský podnikateľ a investor Alistair Milne. V januári 2020 sa Milne urazil komentárom, ktorý v denníku Wall Street Journal uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Ripple Brad Garlinghouse.

“Som na BTC naklonený ako na uchovávateľ hodnoty, ale nie na platby … Nechcete používať BTC v Starbucks [pretože] v čase, keď dostanete kávu, bude zima,” uviedol Garlinghouse..

V reakcii na túto poznámku sa spoločnosť Milne obrátila na Twitter a odkázala na vývojárov pracujúcich na riešení škálovania druhej vrstvy navrhnutom pre Bitcoin, Lightning Network, a argumentovala:

“Zamestnanci spoločnosti Ripple hovorili s Lightning devs pred rokmi. Keď hovoria takéto veci, ležia pri plnom vedomí, že technológia Lightning robí ich nezmyselné tokeny zastaralými. “

Inými slovami, Milne naznačoval, že generálny riaditeľ spoločnosti Ripple urobil lacný, nespravodlivý zásah do bitcoinu, ktorý vážne podcenil potenciál blesku. Milne teda jasne verí, že Ripple a XRP boli nakoniec vďaka bitcoinu a pokroku Lightning nezmyselné.

Changelly: 0,04 až 2 doláre+

Burza kryptomien Changelly patrí medzi rôzne krypto stránky, ktoré ponúkajú predpovede ceny, aj keď nespoľahlivé, na zváženie. To však neznamená, že Changelly bude spoľahlivým prediktorom, ale skôr to, že web urobil tvrdú predpoveď XRP, ktorú môže komunita sledovať do budúcnosti..

Na začiatku roku 2020 preto Changelly navrhla:

„Podľa [našej] služby je XRP zlá, vysoko riziková 1-ročná investičná možnosť. Za jeden rok môže cena mince klesnúť na 0,04 USD. Ako dlhodobá investícia … Cena mince sa bude postupne zvyšovať. V roku 2020 bude teda cena mince 0,46 USD. V roku 2021 0,58 USD. Priemerná cena v roku 2025 bude 2,32 USD. “

Spencer Noon: Down ~ 70 percent, Možná

Vo februári 2020 generálny riaditeľ spoločnosti BitMEX Arthur Hayes oznámil, že pri výmene derivátov sa uvoľňuje večný swapový produkt XRP / USD. Hayes povedal:

“Volá sa to Ripple, XRP alebo hovadiny?” Ktovie, koho to zaujíma. Má hodnotu viac ako nulu, takže je čas obchodovať s párom USD na BitMEX. Boo-Yaka-sha! “

Zavedenie okamžite vyvolalo vlny v kryptoekonomike kvôli tomu, čo sa stalo predtým. Napríklad Spencer Noon, riaditeľ DTC Capital, reagoval na Hayesove poznámky, keď uviedol, že cena ETH sa prepadla, keď spoločnosť BitMEX prvýkrát spustila večné výmeny ETH v roku 2018. Poludnie odhadlo, že podobná dynamika môže nastať aj pri pokračovaní XRP:

“Arthur ťahá tieto huncútstva zakaždým, keď sa objaví nová výmena perp.” Prečo? Vyvoláva strach verejnosti, aby sa zhromaždili zahraniční [inštitucionálni] investori, ktorí predtým nemali nikdy dostatočne likvidné fórum na to. To isté urobil s ETH v auguste 2018, keď za mesiac klesol o 70%. Nie je to dobré za $ XRP. “

WalletInvestor: pokles o 90%

Rovnako ako Changelly, aj WalletInvestor je ďalší web, ktorý ponúka predpovede cien kryptomeny pomocou techník Machine Learning (ML). Je to prirodzene nedokonalá metóda, pretože WalletInvestor pracuje iba na základe minulých údajov a minulosť nenaznačuje budúcu výkonnosť.

Stále je zaujímavé sledovať projekcie WalletInvestoru a ich presnosť. Začiatkom roku 2020 stránka predpovedala, že cena XRP sa v priebehu budúceho roka môže prepadnúť o viac ako 90 percent:

“Áno. Cena XRP môže klesnúť z 0,282 USD na 0,0183 USD. Zmena bude -93,5091%. “

Michael Novogratz: Závisí to od Ripple

Michael Novogratz je jedným z najvýznamnejších investorov v kryptoekonomike, ktorý pomohol založiť kryptobanku a podniknúť s firmou Galaxy Digital. Spoločnosť Galaxy preto investovala do celého vesmíru, vrátane investícií do spoločnosti Ripple Laps, ktorej šéfom je generálny riaditeľ Brad Garlinghouse.

Z tohto dôvodu je zaujímavé počuť Novogratzove myšlienky na Ripple a XRP. Tento mesiac sa Novogratz dostal na titulnú stranu, kde uviedol, že na neho v súčasnosti Ripple neurobil dobrý dojem:

“Spoločnosť Ripple, ktorá vlastní 60 miliárd mincí, z XRP … To je veľa … [XRP] vlani nedosiahla tak vysoký výkon … Myslím si, že tento rok bude opäť nedosahovať maximálnu výkonnosť, a to len kvôli ponuke.”

Táto poznámka vyvolala veľkú pozornosť, takže krátko potom Novogratz prešiel na Twitter, aby ďalej objasnil svoje myšlienky v tejto veci:

„Spoločnosť GLXY je veľkým investorom do spoločnosti Ripple Labs. Bol by som rád, keby sa im darilo. [Brad Garlinghouse] odviedol skvelú prácu ako generálny riaditeľ. Komentoval som tokeny XRP s nízkou výkonnosťou $BTC minulý rok, pretože Ripple ich vlastní veľa. Za posledných 15 mesiacov som bol takmer výhradne dlhý $ BTC.

… Tento rok širší alternatívny trh vrátane $ XRP prekonal BTC. To ma prekvapilo. To znamená, že vidím stále viac a viac veľkých účtov, ako sa vzdelávajú a nastavujú ako akumulátory $ BTC a veria na základe upraveného rizika, že je to najlepšie miesto pre stávkovanie na krypto.

… Cena XRP sa bude určovať ako všetky ceny. Ak je viac kupujúcich ako predávajúcich (a spoločnosť tu má veľkú kontrolu), cena stúpne. Spoločnosť musí distribuovať racionálnym spôsobom a zároveň vytvárať skutočné a škálovateľné prípady použitia. Dúfam, že áno. “

Galaxy: krátkodobo 0,30 USD

„Galaxy“ je populárny obchodník s kryptomenami na sociálnych sieťach, a preto si ho nesmieme mýliť so spoločnosťou Galaxy Digital. Minulý mesiac obchodník predpovedal, že XRP „vyzerá pripravene“ podľa svojich obchodných grafov, ktoré predpokladajú, že XRP zlomí 0,30 USD v relatívne krátkom poradí.

XRP dolárov vyzerajúci pripravený pic.twitter.com/dYzMviNQLe

– Galaxy (@galaxyBTC) 22. januára 2020

O niekoľko dní neskôr spoločnosť Galaxy odhadla, že pre XRP je koniec „750 dní medvedieho trhu“.

Je čas rozlúčiť sa s 750 dňami medvedieho trhu.

Pumpovať toXRP dolárov pic.twitter.com/apkq5dY9VD

– Galaxy (@galaxyBTC) 2. februára 2020

NewsBTC: Až 0,30 USD

NewsBTC je kryptomena. V posledných dňoch jeho analytici predpovedali, že XRP môže v pravý čas prasknúť nad 0,30 USD:

„Zvlnenie býkov musí dosiahnuť tempo nad oblasťou odporu 0,2810 USD, aby nastavilo tempo pre väčšiu rally. V uvedenom prípade je pravdepodobné, že cena prudko stúpne na úroveň 0,2880 USD a 0,2920 USD. The ďalšia hlavná prekážka pre býkov je blízko rukoväte 0,3 000 dolárov.“

Zdá sa to ako relatívne bezpečná predpoveď, ak vezmeme do úvahy, že cena XRP je v čase tlače 0,275 USD. Cenový míľnik vo výške 0,30 USD nie je zárukou XRP v novom roku.

Cryptopotato: medzi 0,31 až 0,21 USD

Rovnako ako Galaxy, aj Cryptopotato je ďalším obchodníkom s XRP, ktorého záujmy niektorí účastníci Ripple veľmi sledujú. Začiatkom roku 2020 obchodník predpokladal, že XRP sa bude pravdepodobne ročne obchodovať v rozmedzí 0,21 USD a 0,31 USD:

„Ak môžu býci vytlačiť cenu nad 200 dní [exponenciálny kĺzavý priemer] na 0,26 USD, prvá úroveň odporu je na 0,274 USD (1,618 Fibonacci Extension). Okrem toho sa odpor pohybuje na úrovni 0,289, 0,30 a 0,317 USD. Prípadne, ak predajcovia posunú XRP nižšie, bude prvá úroveň podpory predstavovať 0,245 USD (januárový odpor). Pod tým je podpora na úrovni 0,234 USD (100-dňový EMA), 0,227 USD a 0,217 USD. “

Exante: až 0,50 USD

Exante je európska investičná spoločnosť a nedávno spoločnosť odhadovala, že cena XRP bude dobre stáť vďaka vynikajúcej pozícii XRP v kryptoekonomike:

„V budúcnosti môže faktor stability zvýšiť ceny XRP oproti klasickému kryptomene. Predpovedanie cien aktív na volatilnom kryptotrhu je náročná úloha. Ako príklad si môžete predstaviť začiatok obchodu Bakkt. To znamená, že [veríme] XRP zostane v rozmedzí 0,2 až 0,3 USD počas nasledujúcich niekoľkých týždňov, pričom do konca roka bude možno stúpať nad 0,5 USD. “

Peter Brandt: Možno 0,46 USD

Peter Brandt je klasický grafik, ktorý obchoduje s mnohými typmi aktív vrátane kryptomien. V posledných rokoch si získal pozornosť ponúkaním neutrálnych projekcií na špičkových kryptomenách, ako sú BTC, ETH a XRP..

Vlani na jeseň Brandt odhadoval, že podľa technických ukazovateľov môže XRP stúpať na 0,46 USD, konkrétne:

„[Prebiehajúci] diamantový vzor bol vždy špičkovým vzorom medzi tradičnými trhmi. Predpokladám, že vzor by mohol fungovať na dno na kryptotrhoch. Ak chcete vedieť, ako vyzerá veľmi čistý diamant, prečítajte si $ XRP … Až do príchodu nad .3038 bude dno diamantu doplnené o počiatočný cieľ 0,4691 $ XRP. “

FXStreet John Isige: medzi 0,30 a 1 dolárom

John Isige je technický analytik v priemyselnej publikácii FXStreet, ktorá poskytuje denné informácie o trhoch forex a kryptomena.

Minulý mesiac Isige odhadovala, že cenová výkonnosť XRP v roku 2020 bude do značnej miery závisieť od cenovej výkonnosti bitcoinu, pričom uviedla:

„XRP musí najskôr korigovať krátkodobý klesajúci trend a potom presunúť zameranie na 0,30 USD … Cenová akcia Ripple v roku 2020 bude do značnej miery závisieť od pohybu na trhu bitcoinov. Napríklad sa očakáva, že udalosť znižovania bitcoinov na rok 2020 spôsobí, že cena sa vyšplhá nad 20 000 dolárov. The korelácia medzi aktívami ovplyvní XRP na vzostupnú rally a mohlo by cenu vytiahnuť na úrovne nad 1,0 USD. Stále však verím, že 1,0 USD je pre XRP veľmi konzervatívna cena. “

Inými slovami, ak si BTC ide zabehať, Isige si myslí, že aj XRP. O niečo viac ako mesiac, Isigeov kolega Tomáš Salles podobne predpokladal, že cena XRP nad 0,30 USD môže čoskoro prísť:

„XRP / USD sa v súčasnosti obchoduje na úrovni 0,2785 USD po prvom pokuse na úrovni 0,28 USD. Dnešný výrazný nárast okamžite nasledoval včerajší posun nad SMA200. Ripple sa XRP blíži k zložitej zóne plnej odporu, bariére, ktorá sa nekončí, kým nedosiahne 0,315 dolárov. “

Michael Van De Poppe z Cointelegraph: Až 0,473 dolárov

Na začiatku roka 2020 analytik spoločnosti Cointelegraph XRP Michael Van De Poppe hádal, že cena XRP môže v tom čase vystreliť až o 175 percent pri nábehu na 0,50 USD.

“Ku koncu roku 2020 bude býčí cyklus prepáliť XRP na nové úrovne nad 1,0 USD pri zachovaní zamerania na 3,0 USD,” uviedol Van De Poppe.

Brad Garlinghouse: Požehnaním, ak sa umyjú menšie kryptos

Brad Garlinghouse je generálny riaditeľ spoločnosti Ripple. A milujte alebo nenávidite, Garlinghouse je dobrý vo svojej práci, pokiaľ ide o obranu a rozvoj značiek Ripple a XRP.

Koncom roku 2019 Garlinghouse predpokladal, že v roku 2020 bude kapitál plynúť z menších zlyhávajúcich krypto projektov do väčších a úspešnejších snáh ako XRP:

“Myslím, že v konsolidácii budete pokračovať.” Svet vonku nepotrebuje viac ako 3 000 kryptomien a myslím si, že tento nástroj unesie, že ak chcete, dôjde k migrácii na kvalitu. “

Je to bod, z ktorého Garlinghouse neustupuje. Neskôr tvrdil, že si myslel, že až 99 percent kryptoekonomiky sa nakoniec umyje, čo pripraví pôdu pre pokrok v špičkových projektoch ako Ripple:

“A myslím, že uvidíte konsolidáciu, kde ich bude určite menej ako 3 000.” Môžeme polemizovať, ako nízke môže byť toto číslo. Verejne som povedal, že som si myslel, že 99% zmizne. “

Tiež, keď IPO? Môže to mať vplyv na cenu XRP

Začiatkom roku 2020 generálny riaditeľ spoločnosti Ripple Brad Garlinghouse uviedol, že dlho očakávaná počiatočná verejná ponuka spoločnosti IPO (IPO) by mohla prísť v priebehu nového roka alebo krátko potom:

„V nasledujúcich 12 mesiacoch uvidíte IPO v krypto / blockchainovom priestore. Nebudeme prví a nebudeme ani poslední, ale očakávam, že budeme na vedúcej strane … je to pre našu spoločnosť prirodzený vývoj. “

Je samozrejme možné, že spoločnosť Ripple počas nasledujúcich 12 mesiacov nezačne IPO a zostane zatiaľ súkromnou spoločnosťou. Bez ohľadu na to sa zdá byť zrejmé, že spoločnosť Ripple sa chystá ísť na cestu IPO, a keď sa táto IPO spustí, očakávajte, že sa býčí investori v priebehu humbuku akútne nahromadia na XRP. To neznamená, že XRP je dlhodobá istota, ale skôr to, že obchodníci budú pravdepodobne šialení, ak Ripple aktivuje IPO.

Bitlord: 224 dolárov??

Povedzme si otvorene, v žiadnom okamihu by ste si nemali myslieť, že cena XRP vo výške 224 dolárov je možná. Ale v záujme pokrytia naj býčieho konca spektra XRP, tu to máte.

Minulý mesiac krypto Twitter ovplyvňovateľ Sir Bitlord vyhlásil svoj názor, že cena XRP môže stúpať na 224 dolárov. Opäť by sa to nemalo považovať za renomovanú projekciu, ale skôr za strop optimizmu XRP.

Povedz, o čom chceš XRP dolárov

-Len nehovor, že si to nevedel

&# 128640;&# 128640;&# 128640; pic.twitter.com/WgZv4SRIpl

– Sir Bitlord (PumpGang&# 128175;) (@Crypto_Bitlord) 7. januára 2020

Pre istotu sledujte výstražný systém veľrýb

Niektorí ľudia nemajú s operáciami Ripple problém. Iným pripadajú činnosti spoločnosti veľmi znepokojujúce.

Pre každý prípad, ak máte záujem sledovať predaj tokenov spoločnosti Ripple v reálnom čase, zvážte sledovanie účtu Twitter „Whale Alert“. Sleduje, kedy sa XRP predáva od spoločnosti Ripple’s podmienený účet, ktoré sú nevyhnutnými informáciami pre investorov alebo budúcich investorov.

Bez ohľadu na to, či ste navrhovateľom alebo skeptikom, účet Whale Alert vám pomôže udržať si prehľad o tom, kedy XRP predávajú oficiálne zainteresované strany Ripple, čo je kľúčová metrika, ktorú treba vždy sledovať.

Záver

Ak kryptoekonomika vstúpi na býčí trh v roku 2020, potom si XRP určite užije požehnanie bez ohľadu na základné princípy. Vďaka tomu Ripple v súčasnosti spolupracuje so spoločnosťami ako MoneyGram, ale bude to stačiť na to, aby Ripple dosiahol únikovú rýchlosť.?

Je to zatiaľ otvorená otázka, ale je zrejmé, že Brad Garlinghouse a zvyšok kľúčových zainteresovaných strán Ripple sa tak skoro nevzdajú. Preto neočakávajte, že XRP čoskoro zomrie. Možno to nie je najsexi projekt vo vesmíre, ale má jeden z najväčších podporovateľov.