Sprievodca pre začiatočníkov k Bettexu: Decentralizovaná stávková burza a mince s Masternodes

Projekt Bettex

Bettex si kladie za cieľ vytvoriť decentralizovanú stávkovú burzu, ktorá ako základ používa blockchain. Na tejto decentralizovanej stávkovej burze bude minca Bettex primárnym spôsobom platby. Pretože stávková burza bude založená na blockchaine, bude sa riadiť rovnakými princípmi blockchainovej technológie, konkrétne kryptografiou, distribuovanou sieťou a decentralizáciou. Používanie týchto koncepcií by malo vyriešiť mnoho súčasných problémov spojených s hazardným priemyslom.

Projekt Bettex

Dokument Bettex poukazuje na to, že svet internetových hazardných hier rýchlo rastie a má trhovú kapitalizáciu viac ako 50 miliárd dolárov. Tím, ktorý sa podieľa na stávkovaní cez internet, ako aj stávkové kancelárie, vidí tím Bettex silné výhody pre stávkové výmeny. Patrí medzi ne aj to, že stávkové burzy majú tendenciu ponúkať lepšie kurzy ako stávkové kancelárie a s väčšou pravdepodobnosťou ponúkajú neobmedzenú veľkosť stávky.

Napriek výhodám si Bettex kladie za cieľ prekonať niektoré problémy spojené s výmennými stávkami. Patria sem problémy s platobnými systémami, napríklad oneskorenia a obmedzenia regionálneho prijatia; vysoké bankové poplatky za online platby; provízie za transakcie z dôvodu účasti tretích strán na platbe; a zdĺhavý proces overovania, ktorý trvá niekoľko dní. Medzi ďalšie problémy, ktoré chce spoločnosť Bettex vyriešiť, patria podvodné aktivity, problémy s odolnosťou proti chybám a problémy so súkromným prístupom.

Aké sú hlavné časti projektu Bettex?

Projekt Bettex má dve hlavné zložky, ktoré idú ruka v ruke. Decentralizovaná stávková burza, známa ako Bettex, je prvou hlavnou zložkou a je založená na blockchaine. Ďalším komponentom je Bette Coin, kryptomena, ktorá sa riadi algoritmom Xevan s konsenzuálnym protokolom Proof-of-Stake. Bettex Coin bude hlavným typom platby v rámci platformy Bettex.

Bettex Exchange

Ako už bolo spomenuté, decentralizovaná burza Bettex v rámci projektu sa volá Bettex. Bude založený na BigchainDB, ktorý kombinuje hlavné črty blockchainu s tými, čo vytvára databáza. Tento softvér má vlastnosti databázy aj bloku, napríklad dopytovanie a indexovanie štruktúrovaných údajov, nízku latenciu, vysoké transakčné rýchlosti, nemennosť, decentralizáciu a aktíva kontrolované vlastníkom. Spoločnosť Bettex urobila vylepšenia BigchainDB, vrátane integrácie konsenzu tolerantného voči byzantským chybám a použitia Tendermint na sieťovanie medzi uzlami.

Čo je Tendermint

Prečítajte si: Sprievodca tendromintou

Tím použije najdôležitejšie funkcie BigchainDB na vytvorenie stávkovej burzy, ktorá je bezpečná, odolná voči chybám a súkromná. Použitie BigchainDB umožní projektu Bettex vytvoriť úplne decentralizovaný zásobník pri integrácii existujúcich technológií. Konsenzusný protokol spoločnosti Tendermint umožní tisíce transakcií každú sekundu v režime vysokého zaťaženia.

Bettex Coin

Bettex Coin (BTXC) je kryptomena, ktorá sa vyznačuje implementáciou masternode. Je vyvinutý na základe algoritmu Xevan a na overenie blokov používa PoS. Spoločnosť Bettex Coin bola navrhnutá tak, aby poskytovala rýchle transakcie s nízkymi poplatkami.

Masternodes vytvára decentralizovanú sieť uzlov, ktoré podporujú sieť pre Bettex Coin. Tieto masternódy vykonávajú rozhodujúce sieťové funkcie. Na oplátku dostanú časť blokových odmien. Masternody konkrétne podporujú Bettex Coin spracovaním transakcií a zabezpečením siete.

Spustiť masternode, používateľ potrebuje iba minimálne 5 000 BTXC a základné znalosti používania systému Linux alebo Windows. Odmena za masternody sa počíta na základe počtu aktívnych masternód v danom okamihu a aktuálneho ocenenia bloku.

Masternodes

Pred spustením projektu tím predbežne vyťažil 1 milión BTXC, ktorého časť sa predá s cieľom prilákať investorov a získať prostriedky. Masternody budú ťažiť viac BTXC. Na bloku číslo 550500 tím spáli 1 milión BTXC, aby zabránil inflácii. Niektoré z finančných prostriedkov získaných BTXC sa použijú na výplatu platov nových členov tímu. Bude provízia DevFee vo výške 2 percent, ktorá sa použije na tento účel.

Technické špecifikácie pre Bettex

Mince Bettex sú založené na algoritme Xevan a používajú PoS a masternody. Má čas blokovania 60 sekúnd, port RPC 31471, coin za PoS 1 000 BTXC a odmenu PoS 20 percent bloku. Do 8 6400 blokov je minimálny vek stávky šesť hodín, po ktorých zostáva 12 hodín. Minca zreje na 120 blokoch. Nakoniec je kolaterál masternode 5 000 BTXC a odmena masternode je 80 percent z bloku.

Odmena DevFee je 200 010 BTXC pri 43 200 a 12 510 BTXC za každých 10 080 blokov. Bettex má tiež podrobný rozpis odmien PoS. Z blokov 2 až 800 je to 1 BTXC, potom 2 BTXC od 801 do 1 800, 3 BTXC od 1801 do 15 000, 4 BTXC do 21 600, 5 BTXC do 43 200, 8 BTXC do 64 800, 15 BTXC do 122 400, 29 BTXC do 216 000 , 58 BTXC do 266 000 a potom 50 BTXC.

Cestná mapa Bettex

Spoločnosť Bettex už splnila niektoré z cieľov plánu pre Q3 2018, vrátane predpredaja spoločnosti Bettex MN, zaradenia mincí Bettex do výmennej vrstvy 1 a ich uvedenia na masternodes.online. V 4. štvrťroku 2018 tím vydá alfa verziu platformy Bettex, beta verzia bude nasledovať v prvom štvrťroku 2019. Súčasťou prvého štvrťroku 2019 bude aj vymenovanie mincí Bettex na výmennej vrstve 2 a peňaženky pre mince Bettex pre iOS aj Android. 2. štvrťrok 2019 bude obsahovať uvedenie mince Bettex na výmennej vrstve 3, finálnu verziu platformy Bettex a mobilnú verziu platformy Bettex pre iOS aj Android.

Cestovná mapa

Záver

Cieľom projektu Bettex je vyvinúť decentralizovanú burzu stávok, ktorá využíva technológiu blockchain, a preto dokáže prekonať mnohé výzvy, ktorým čelí súčasný priemysel online hazardných hier. Projekt zahŕňa Bettex, decentralizovanú stávkovú burzu, aj Bettex Coin, kryptomenu, ktorá ju prevádzkuje..

užitočné odkazy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me