בנקאות מבוססת אפליקציות: בנקים דיגיטליים מובילים עם אפשרויות קריפטו

אפליקציות בנקאות דיגיטלית

מספר הבנקים הדיגיטליים עם אפשרויות ההצפנה הולך וגדל. בנוסף למצטרפים חדשים המציעים גישה דיגיטלית בלבד, כמה בנקים ומוסדות פיננסיים קיימים הוסיפו פונקציונליות קריפטו לפלטפורמה שלהם.

חשוב להחליט איזה סוג פונקציונליות אתה צריך לקבל מהבנק הדיגיטלי שלך עם אפשרויות קריפטו לפני שתירשם לשירותיו. שלא כמו המודל הבנקאי הקיים, היבול החדש של בנקים דיגיטליים עם אפשרויות קריפטו מציעים שירותים שונים.

לא לכל חברה הרשומה כאן יהיו אותן ערבויות פיקדון שיציע בנק רגיל או איגוד אשראי. חלקם מבוטחים ב- FDIC, וכל סוג של ערבות פיקדון שהפלטפורמה הפיננסית מציעה יוזכר.

אפליקציות בנקאות דיגיטלית

משתמשי קריפטו רבים אוהבים את הרעיון של מטבע מבוזר, מה שעשוי להשפיע על רצונם בערבות פיקדון ממשלתית לחיסכון שלהם. עם זאת, חשוב לבחון היבט זה של בנק דיגיטלי עם אפשרויות קריפטו לפני שמפקידים את הפיאט או הקריפטו שלך אצלם..

הבנקים הדיגיטליים המובילים עם אפשרויות הקריפטו

ישנם בנקים דיגיטליים רבים המעניקים לך תכונות בנקאיות יומיומיות, ומציעים גם אפשרויות לבעלות ושימוש בקריפטו. לכל הבנקים הללו אזורי שירות ספציפיים, אז וודאו שתוכלו להשתמש בהם לפני שתחליטו על המועדף עליכם.

כיסינו גם כרטיסי חיוב של ביטקוין / קריפטו, אז בדוק שם אם אינך זקוק למתקנים בנקאיים מלאים.

Revolut

Revolut היא חברה פיננסית חדשנית המציעה שירותי בנקאות בסיסיים לאנשים מבריטניה ומדינות רבות באיחוד האירופי. זה גם תומך בבעלות על מטבעות קריפטוגרפיים, עם כמה מחרוזות מצורפות. עבור אנשים שנוסעים הרבה, Revolut היא כנראה אחת האפשרויות הטובות יותר של בנקאות דיגיטלית שיש.

חברת השירותים הפיננסיים הדיגיטליים מציעה עסקאות כספומט במחירים נמוכים ברחבי העולם, כמו גם תעריפים זולים להעברות כספים בינלאומיות. לקוחות Revolut יכולים להשתמש בכרטיס חיוב של ויזה שאינו זול (או בחינם עם הצעות מיוחדות רבות), ולנהל את כספם מאפליקציה חלקלקה שמקבלת ביקורות נהדרות..

סקירת Revolut

Revolut אינו למעשה בנק (מחוץ לליטא), אם כי הוא מוסדר על ידי ה- FCA בבריטניה. לקוחות Revolut בליטא מכוסים בערבות פיקדון בסך 100,000 אירו, אך הדבר אינו מתייחס לכל לקוח אחר של הפלטפורמה.

לאנשים שרוצים להשיג חשיפה למטבעות קריפטוגרפיים, לרבולוט יש אפשרות מעניינת. הפלטפורמה מאפשרת ללקוחותיה לקנות ולמכור קריפטוסים, הן קריפטו לקריפטו והן קריפטו לפיאט, והכל מתוך האפליקציה. התעריפים שרבולוט מציעה טובים, אך יש תפיסה אחת קטנה.

אנשים שבוחרים להחזיק קריפטוסים באמצעות חשבון Revolut שלהם לעולם לא זוכים לגשת למפתחות פרטיים כלשהם. למעשה, משמעות הדבר היא שרבולוט ‘מחזיקה’ בקריפטות, ולקוחותיה נאלצים לקפוץ בכמה חישוקים בכדי להשתמש בקריפטוסים מחוץ לפלטפורמה..

בלי קשר לחוסר הבעלות על הצפנה בפועל, Revolut מציעה את אחת מפלטפורמות הצפנה / פיאט המשולבות ביותר שיש. לקוחות יכולים להוציא אחזקות קריפטו ישירות בכרטיס החיוב שלהם, ולסחור כמה שהם רוצים בחשבון שלהם.

בהתאם לצרכים שלך, Revolut בהחלט מתמודד על חשבון שוטף, במיוחד אם יש לך אורח חיים בינלאומי. יש כמה דמי חבר חודשיים עבור אנשים שצריכים להעביר הרבה כסף דרך הפלטפורמה, שכדאי לזכור.

קרא את הסקירה המלאה שלנו על Revolut כאן.

בקרו ברבולוט

ווירקס

Wirex אינו בנק במובן המסורתי, אך הם מציעים שירותי בנקאות לאנשים שרוצים להשתמש גם בקריפטו וגם במטבע פיאט. הוא רשום גם ב- FCA בבריטניה, אם כי הפיקדונות אינם מכוסים בשום ערבות.

אם אתה תושב בריטניה, Wirex יכול לעזור לך לשלב קריפטו בחיי היומיום שלך. חשבון Wirex מקבל פיקדונות מכרטיסי אשראי וחיוב, העברות בנקאיות ומטבעות קריפטוגרפיים גדולים. הוא תומך גם בשימוש במספר מטבעות פיאט, כולל GBP, USD ו- EUR.

אחד החלקים הטובים ביותר בפלטפורמת Wirex הוא הגמישות שלה. ברגע שאתה מפקיד מטבעות פיאט או קריפטו בחשבון Wirex, פשוט להמיר אותו לכל דבר שהפלטפורמה תומכת בו. זה פשוט לעשות פיאט לבורסות קריפטו במחירים תחרותיים מאוד או לפדות את הקריפטו שלך לפיאט.

Wirex מאפשרת לך גם להשתמש ביתרת חשבונך עם כרטיס חיוב שהיא מספקת. ישנן כמה אפשרויות, אך כרטיס החיוב של ויזה GBP הוא כנראה הנוח ביותר עבור אנשים בבריטניה. קל להוציא את יתרת ה- Wirex בחנויות המקומיות או להשתמש בכרטיס החיוב כדי למשוך מזומנים מכספומט במידת הצורך.

הפלטפורמה גם מאפשרת למשתמשים לבחור בין שימוש בארנק קריפטו לארנק מטבעות מסורתי, תלוי בפונקציונליות שהם רוצים לקבל.

עבור משתמשי הצפנה, היכולת להחזיק ארנק רב חתימה שמתממשק עם חילופי פיאט היא שימושית במיוחד, ותכונה נהדרת שמציעה Wirex.

אם אתם מחפשים בנק בשירות מלא, Wirex לא תהיה הפלטפורמה הנכונה. הוא מתמקד בכך שהקריפטו והפיאט עובדים יחד, אך הוא אינו מציע דברים כמו הלוואות, ואפילו לא כרטיסי אשראי. זוהי דרך נהדרת להיכנס לעולם הקריפטו, וניתן לממן אותה בקלות מחשבון בנק רגיל.

קרא את הסקירה המלאה שלנו על Wirex כאן.

בקר ב- Wirex

בנק פשוט

בנק פשוט הוא בנק מקוון בארה”ב המציע מגוון שירותים בנקאיים ומבוטח במלואו על ידי ה- FDIC. על פי הדיווחים, היא מציעה אפשרות ישירה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, אם כי יכולות הקריפטו שלה לא מתוארות באתר האינטרנט בזמן כתיבת שורות אלה..

כבנק פיאט, בנק פשוט עושה הרבה. לקוחות זה יכולים לבחור ממגוון שירותים, כמו גם מדדי הוצאה שיכולים לעזור בתקצוב. הבנק גם לא גובה עמלות כמעט על שירותיו, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור צעירים שרוצים לחסוך כסף.

בנק פשוט מציע גם ריביות נהדרות בחשבונות חיסכון. עבור אנשים שרק רוצים לבחור קריפטות, ואולי לא זקוקים לסוג כלי מסחר שמשתמש קריפטו מתקדם יותר עשוי לרצות, מבט מעמיק יותר על Simple Bank עשוי להיות רעיון טוב..

בנק אלי

בנק אלי הוא בנק דיגיטלי נוסף עם אפשרויות קריפטו. היא אמנם לא מציעה בעלות ישירה על קריפטוסים מהפלטפורמה שלה, אך היא כוללת שילוב חלק עם Coinbase. לקוחות בנק אלי יכולים בקלות לקנות ולמכור קריפטוסים באמצעות Coinbase ולהעביר פיאט הלוך ושוב לפי הצורך.

כבנק פיאט, בנק אלי נותן ללקוחותיו שירותים רבים. הוא גם מבוטח ב- FDIC כך שכל פיאט שהפקדת אצלם יכוסה בערבות הפקדה בסך 250,000 $..

בנק אלי הוקם על ידי GMAC ויצר פלטפורמה בנקאית זהה בערך לבנקים רבים אחרים ברשת בלבד. הלקוחות צריכים שיהיה להם טלפון חכם ויוכלו לגשת למזומנים דרך רשת של יותר מ 55,000 כספומטים הפרוסים ברחבי ארה”ב ללא עמלות..

הבנק מציע גם ריביות גבוהות לחוסכים, מכיוון שיש לו מעט מאוד תקורה בשל המודל העסקי שלו. בנק אלי הוא כנראה לא בחירה מצוינת עבור מי שלא רוצה להתמודד עם מטבע פיאט, אבל זה בנק טוב לכל מי שרוצה לסחור במערכות הצפנה והפיאט..

יהיה קל מאוד להקים חשבון מקוון עם בנק בנק עבור החיסכון או חשבון הבדיקה שלך, ואז להשתמש בו כדי לקנות ולמכור קריפטוסים באמצעות Coinbase. אין דאגות לגבי העברת מזומנים הלוך ושוב, מכיוון ששתי הפלטפורמות ידידותיות זו בזו ב 100%.

USAA

מבחינה טכנית USAA אינו בנק מקוון דיגיטלי עם אפשרויות הצפנה, מכיוון שיש לו כמה מיקומי לבנים וטיח בארה”ב. הרוב המכריע של לקוחותיה אכן משתמש באפליקציה לבנק עם USAA, והוא בנק חיסכון פדרלי המבוטח ב- FDIC.

יש תפיסה אחת עם ה- USAA; זה זמין רק לאנשי צבא ארה”ב בהווה ובעבר, ולחלק מהתלויים הכשירים שלהם. עם זאת, ארה”ב היה הבנק האמריקני הראשון שהשקיע בבורסת קריפטו, והם מציעים שילוב של חשבונות לקוחות עם Coinbase.

כבנק, USAA די חזקה והיא מציעה מגוון רחב של מוצרים בנקאיים, כולל מכוניות אשראי וחיוב, בנוסף לשירותי הלוואות. הוא אינו מקבל פיקדונות בקריפטוסים ישירות, אך לקוחות יכולים להפקיד קריפטו בחשבון Coinbase שלהם, ואז להעביר את הכספים לחשבון USAA שלהם..

ה- USAA מציע גם שיעורי ריבית גדולים בחשבונות חיסכון, בנוסף לאפליקציה כוללת כל המאפשרת ללקוחות לעשות כמעט כל מה שהם צריכים לעשות עם הטלפון החכם שלהם. אם אתה זכאי לחשבון ב- USAA וברצונך לעשות יותר עם cryptos, הברית USAA / Coinbase בהחלט שווה להסתכל..

בנק פידור

בנק Fidor Bank DE הוא בנק דיגיטלי גרמני עם אפשרויות קריפטוז באמצעות השותפות שלו עם חילופי הקריפטו Kraken. הבנק מציע גם מגוון שירותים בנקאיים סטנדרטיים, כולל כרטיסי חיוב בתשלום נמוך הפועלים בינלאומית.

בעוד שקראקן ובנק פידור אינם אותה ישות, הם מציעים ללקוחות בנק פידור אפשרות לשלוח במהירות כספים בין שתי הפלטפורמות..

ההסדר בין קרקן לבנק פידור הופך את המסחר בין שוק הפיאט לקריפטו לפשוט ולא רחוק מדי מחשבון משולב המאפשר לך להשתמש בקריפטו במערכת הבנקאות הרגילה של פיאט..

קראקן היא בורסת קריפטו מהשורה הראשונה שיש בה זוגות אסימונים רבים, וגם כלי מסחר מתקדמים כמו מינוף והזמנות מוגבלות. בבנק פידור יש את כל שירותי הבנקאות הדיגיטלית הרגילה, כולל אפליקציה לניהול הכסף שלך, וניתוח כדי לעקוב אחר ההוצאות שלך.

החיסרון העיקרי של בנק פידור הוא זמינותו המוגבלת. לאחרונה היא נטשה את פעילותה בבריטניה בגלל אי ​​וודאות פוליטית, אם כי שילוב הקריפטו שיצרה עם קראקן מעולם לא הושג ללקוחותיה בבריטניה..

עבור תושבי גרמניה שרוצים דרך קלה לבנק באינטרנט ורוצים גישה לבורסה מובילה, בנק פידור שווה מבט.

בנק LHV

בנק LHV ממוקם באסטוניה, ופתח לאחרונה משרד בבריטניה. יש לו היסטוריה ארוכה של תמיכה בקריפטוסים, והוא גם עובד ישירות עם Coinbase. הפרטים כיצד זה מועיל ללקוחותיו הם עכורים במקצת, אבל צריך להיות קל להעביר כסף הלוך ושוב בין LHV ל- Coinbase.

בניגוד לחלק מהבנקים הדיגיטליים האחרים ברשימה זו, בנק LHV עושה עסקים מאז 1999. הוא אכן מקבל לקוחות ממדינות חברות באיחוד האירופי ומציע מגוון רחב של שירותים בנקאיים. LHV שווה כנראה להסתכל אם אתה רוצה לצאת מחוץ לאסטוניה, וגם רוצה לעשות עסקים עם Coinbase.

החלף בנק

בנק צ’יינג מתמקד בשימוש בקריפטו כמזומן ומאפשר ללקוחותיו לקנות אסימונים גדולים כמו ביטקוין ללא עמלות.

הפלטפורמה עדיין צעירה, ולאחרונה החלו לקבל הזמנות מראש לכרטיס חיוב של Change Bank שיאפשר ללקוחותיה לשלם עבור סחורות ושירותים עם אחזקותיהם, כמו גם לשלוף מזומנים מכספומטים..

מטה Change Bank נמצא באסטוניה, ואת האפליקציה שמפעילה את הפלטפורמה ניתן להוריד בחינם. נכון לעכשיו Change Bank אינו פיתרון ריאלי למי שצריך לתקשר עם כלכלת הפיאט לעתים קרובות, אך הפונקציונליות של הפלטפורמה צומחת במהירות.

עבור אנשים שרוצים להתחיל להפוך את היורו שלהם לקריפטו, בנק צ’יינג ‘נראה כמו דרך טובה לעשות זאת. אם התוכניות שלהם להשיק כרטיס חיוב יצליחו, זה אמור למשוך משתמשים רבים יותר לפלטפורמת פינטק מבטיחה.

ביטוואלה

ביטוואלה היא אולי המודל שבנקים דיגיטליים עם אפשרויות הצפנה לעתיד ילכו בעקבותיהם. זה מאפשר ללקוחותיו לשמור על כספים ביותר מ -20 מטבעות פיאט שונים ויותר מ -40 קריפטו.

הפלטפורמה שיצרה ביטוואלה מכוונת בבירור למשתמשי הצפנה, אך יש לה גם המון פונקציונליות של פיאט לאנשים שצריכים לשמור על נוכחות בשתי הכלכלות. Bitwala מציעה מסחר ובעלות בביטקוין ישירות מחשבון הבנק של הלקוח, וגובה עמלה נמוכה של 1% עבור כל עסקאות.

ניתן להשתמש בכרטיס החיוב של ביטוואלה כמעט בכל מקום באיחוד האירופי, ועשוי לעבוד גם בתחומים אחרים. היא מציעה ללקוחותיה גם ארנק קריפטו שנשלט באופן מלא על ידי בעל החשבון, וזה הרבה יותר מאובטח במקרה של בעיה בבנק..

בצד הפיאט, המפקידים של ביטוואלה מכוסים על ידי תוכנית ערבות ההפקדה של גרמניה, עד לסכום של 100,000 אירו. אם זהו חלק חשוב במבנה של ביטוואלה, וודא שאתה מכוסה על ידי תוכנית ערבות ההפקדה הגרמנית (DGS).

בנקים גדולים תומכים גם בעסקאות קריפטו

זה עשוי להפתיע משהו, אך רבים מהבנקים הגדולים בעולם שמחים לתת ללקוחותיהם להעביר כסף בנקאי ואחריה מחילופי הצפנה. עולם הקריפטו לקח הרבה שטחים מבנקים גדולים במהלך 2017, שעשויים להישאר במוחם של חובבי הקריפטו.

בנקים דיגיטליים מציעים ללקוחות מגוון שירותים במחירים מוזלים, אך הם עשויים שלא להיראות בטוחים עבור אנשים שרוצים להיות מסוגלים להתקשר לבנקאי לקבלת עזרה או צריכים לקבל גישה למגוון שירותי הלוואות שרק הבנקים הגדולים מציעים..

הנה כמה בנקים המציעים שירותי בנקאות מתקדמים שגם שמחים להתמודד עם חילופי מטבעות קריפטו. חלקם אפילו מציעים מוצרים הקשורים לקריפטו, תלוי איזה סוג חשבונות יש לך בבנק.

גולדמן זאקס

לאחר שהיה ספקן מאוד בקריפטו במהלך המגה ראלי של ביטקוין 2017, גולדמן זאקס היה כוח לאימוץ טכנולוגיית קריפטו ובלוקצ’יין בוול סנט. הבנק החליט לפתוח במסחר עתידי בקריפטו מוקדם יותר השנה, ועשוי להצטרף לבנקים אחרים ביצירתם. אסימון קנייני.

גולדמן זאקס אינו בנק קמעונאי רגיל כמו בנק אוף אמריקה או ברקליס, אך הוא מציע עומק של מוצרים פיננסיים מתקדמים. ברור שזו לא הולכת להיות אופציה לכולם, אבל עבור אנשים בעלי ערך גבוה שרוצים להיכנס לקריפטוסים, גולדמן זאקס שווה להתקשר.

ברור. בנק

המפתח בבריטניה Clear.Bank עלה לכותרות כאשר Coinbase הודיע ​​שברקליס מנתק קשר עם בורסת הקריפטו, ו- Clear.Bank יהיה המחליף. Clear.Bank הוא בנק הסליקה הראשון שנפתח בבריטניה מזה 250 שנה, והוא מציע חשבונות ללקוחות מסחריים.

בעוד שלקוחות קמעונאיים לא יוכלו להשתמש בשירותי Clear.Bank, הקשר החדש בין Clear.Bank ו- Coinbase אמור להקל על העברת כסף בין בורסת הצפנה וכמעט כל בנק בבריטניה..

בקרוב יגיעו עוד בנקים דיגיטליים עם אפשרויות קריפטו

הפופולריות של בנקים דיגיטליים וגם מטבעות קריפטוגרפיים היא לאחרונה. ישנן כמה פלטפורמות שנמצאות בפיתוח שכדאי לצפות בהן, במיוחד אם אתה רוצה להשתמש גם בקריפטו וגם במטבע פיאט בחיי היומיום שלך..

Monaize

Monaize היא פלטפורמת בנקאות מקוונת בשלב מוקדם הבונה תשתית בנקאית המיועדת למקצוענים מקוונים. היא מבוססת בצרפת, ויש לה כמה יעדים שאפתניים.

עולם הבנקאות מוגדר בעצם לשתי קבוצות ספציפיות: לקוחות בנקים קמעונאיים וגופים מסחריים גדולים. לקוחות בנקאות קמעונאיות צפויים לקבל כתובת קבועה ומשרה שיוצרת את הכנסותיהם.

הבעיה היא: המודל העסקי הזה לא יעבוד עבור איש המקצוע המקוון של היום.

Monaize מייצרת פלטפורמה מבוססת אפליקציות שתאפשר למקצוענים המקוונים לפתוח חשבון במהירות, ולבנק בלי הרבה קופות ספרים. התוכנית עדיין בפיתוח, אך מונייז רוצה להפיץ אותה ברחבי האיחוד האירופי, צפון אמריקה ואסיה.

מערכת האימות של KYC בה Monaize משתמשת אמורה להיות מסוגלת לעלות על לקוחות תוך פחות משעה ותאפשר לפרילנסרים לגשת לשירותי בנקאות מקצועיים ללא הרבה טרדות. ברור שלמונייז יש רעיון מצוין.

בנקרה

בנקרה הוא פרויקט חדש נוסף עם רעיונות נועזים. היא מבוססת באיחוד האירופי, והיא פועלת ליצירת בנק פיאט שיש לו גם תמיכה נרחבת ביכולת פעולה הדדית של קריפטו.

הפלטפורמה שבנקרה מפתחת תעבוד כבנק פיאט, בנק קריפטו, כמו גם בורסת קריפטו. זה יצר אסימון בשם SpectroCoin אשר פועל כעת ומאפשר למשתמשי הקריפטו לקנות ולמכור קריפטוסים גדולים.

ל- SpectroCoin יש גם כרטיס חיוב וארנק ייעודי לאנשים שרוצים לסחור בקריפטו ויש להם את היכולת להוציא אותם בכלכלת הפיאט. לבנקרה יש בסיס טוב לצמיחה עתידית והיא עשויה להוות מודל לשלב הבא של שילוב crypto-fiat.

כרטיסי חיוב בסיסיים בקריפטו

ייתכן שאנשים מסוימים לא יצטרכו להחזיק מגוון רחב של שירותים בנקאיים, ורק רוצים להוציא את הקריפטו שלהם בחנויות מקומיות, או להיות מסוגלים למשוך פיאט מכספומט. ישנן מספר אפשרויות שם אם כל מה שאתה רוצה זה כרטיס חיוב קריפטו, כך שיש לך דרך לגשר על הפער בין כלכלת הקריפטו לפיאט.

כרטיסי חיוב של ביטקוין

קרא: המדריך שלנו לכרטיסי החיוב הטובים ביותר בביטקוין

לא שוויוני

Uquid מציעה ללקוחותיה כרטיס חיוב של ויזה המאפשר שימוש בביטקוין או באטקוינים כפיאט בשתי עסקאות הקופה, ובמשיכות כספומט. היא גובה מגוון עמלות עבור שירותיה, המתחילים בתשלום של 1 אירו לחודש להחזקת הכרטיס. Uquid מוגבל למדי מנקודת מבטו של בנק, והוא אפשרות הגונה עבור אנשים שרק רוצים להוציא את הקריפטו שלהם במזומן, ואינם זקוקים לשום דבר אחר..

Cryptopay

Cryptopay היא פלטפורמה הממוקדת בביטקוין המאפשרת למשתמשי הצפנה בבריטניה לטעון כרטיס חיוב עם BTC, ולהשתמש בו לעסקאות קופה ולמשיכות כספומטים. הפלטפורמה גם מאפשרת לתושבי בריטניה לקנות BTC ולהחליף אותה בקריפטו אחר, כמו גם לכמה מטבעות פיאט נתמכים. ל- Cryptopay אפליקציה ייעודית לפלטפורמה שלה, כמו גם תמיכה חיה ללקוחותיה.

BitPay

BitPay היא אחת מאפשרויות התשלום הקריפטו הוותיקות ביותר. זה קיים מאז 2011 ומאפשר ללקוחותיו להעלות כרטיס חיוב של ויזה עם BTC שניתן להשתמש בו במסופי קופה ובכספומטים. היא פיתחה אפליקציה חלקלקה לניהול הפלטפורמה מסמארטפון, וזוכה לביקורות טובות.

בנקים דיגיטליים עם אפשרויות קריפטו צומחים

מספר הבנקים הדיגיטליים עם אפשרויות ההצפנה הולך וגדל. לרובם יש תחום שירות מוגבל, מכיוון שתקנות הבנקאות הנוכחיות מקשות עליהם להתרחב ברחבי העולם. ככל ששירותי הבנקאות יתכוונו לשוק העולמי, סביר להניח שלצרכנים יהיו הרבה יותר בנקים דיגיטליים עם אפשרויות קריפטו לבחירה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me