סקירת LonghornFX: פלטפורמת מסחר במט”ח ו- CFD

אם ברצונך לקנות ולמכור נכסים באופן מקוון, תצטרך למצוא פלטפורמת מסחר אמינה העונה על יעדי ההשקעה שלך. יהיה עליך להבטיח שהפלטפורמה תציע עמלות נמוכות, ערימות של נכסים סחירים וצוות תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה.

LongHornFX – פלטפורמת מסחר מקוונת במט”ח ו- CFD, טוענת כי היא עומדת בדרישות הנ”ל.

תוכל לקנות ולמכור מגוון רחב של מכשירים פיננסיים – כולל אך לא מוגבל למניות CFD, מדדים, מתכות קשות, מטבעות קריפטוגרפיים וכמובן – זוגות מט”ח. החשוב מכל, תהיה לך גישה למתקני מינוף של עד 1: 500, וזה עצום.

אבל, האם המתווך מתאים לצרכי המסחר שלך?

בסקירה זו של LonghornFX, אנו מכסים את הפלטפורמה מלמעלה למטה. זה כולל מדדי מפתח סביב עמלות, עמלות, תשלומים, תמיכה ועוד.

בקר ב- LongHornFX

מה זה LonghornFX?

LonghornFX היא פלטפורמת מסחר מקוונת המציעה מגוון מכשירים פיננסיים. זה מכסה מט”ח, מטבעות קריפטוגרפיים, סחורות, מניות ומדדים. כל סוג נכס נסחר באמצעות מכשיר CFD, כלומר תהיה לך היכולת למקם עמדות קנייה ומכירה.

תהיה לך גם גישה למינוף, שעומד על 1: 500 עצום. LonghornFX מאפשר לך לסחור באמצעות פלטפורמת הצד השלישי הפופולרית ביותר MetaTrader4 (MT4).

סחר במטסחר במט”ח, בקריפטו ובמניות עם מינוף של עד 1: 500

זה יעניין את אלה מכם שרוצים גישה לערימות של אינדיקטורים טכניים, כלי ציור תרשים ויכולת לפרוס רובוטים מסחריים אוטומטיים. ניתן לגשת לפלטפורמת MT4 באופן מקוון, באמצעות תוכנת שולחן עבודה, או באמצעות יישום סלולרי.

מבחינת עמלות, LonghornFX טוענת להציע מרווחים ועמלות תחרותיות במיוחד. לגבי האחרון זה עומד על שיעור אחיד של 6 דולר למגרש שנסחר.

בכל הנוגע למימון, ניתן להפקיד ולמשוך כספים באמצעות חיוב או כרטיס אשראי, מה שמקל על ידי מעבד תשלומים חיצוני. עם זאת, זה יומר לביטקוין ואז יישלח לחשבונך. לחלופין, תוכל לממן ישירות את חשבונך בביטקוין.

מה אתה יכול לסחור ב- LonghornFX?

LonghornFX הוא מתווך רב נכסים המעניק לך גישה ליותר מ -180 מכשירים פיננסיים. כפי שהשם מרמז, זה כולל מתקן מסחר מט”ח מלא.

זה כולל את רוב הגדולים והקטינים, ומבחר נרחב של זוגות אקזוטיים. המשמעות היא שתוכלו לסחור במטבעות מתעוררים כמו ראנד דרום אפריקאי (ZAR), לירה טורקית (TRY) והפזו המקסיקני (MXN).

בנוסף למט”ח, תוכלו גם לסחור:

מטבעות מטבעות

אם אתה רוצה לשער על הערך העתידי של מטבעות קריפטוגרפיים, LonghornFX כיסתה.

זה כולל זוגות fiat-to-crypto כגון BTC / USD, ETC / USD ו- XRP / USD. ניתן גם לסחור בזוגות הצפנה – כמו ZEC / BTC, XRP / BIT ו- NEO / BTC.

סחר קריפטוסחר קריפטו

מניות

LonghornFX מציעה גם מבחר CFDs מלאי. זה מכסה כמה מהחברות הגדולות בנאסד”ק ובניו יורק.

לדוגמא, תוכלו להזין עמדות קנייה ומכירה באמזון, אפל, פייסבוק, יבמ, טסלה ועוד. שלא כמו שירותי מסחר במניות מסורתיות, CFD של מניות מאפשרים לך להיות ארוכות וקצרות.

מדדים

מדדים מעולים לשערים בשוקי המניות הרחבים. ב- LonghornFX תוכלו לסחור ב -11 מדדים. זה כולל את נאסד”ק 100, FTSE 100, דאו ג’ונס 30 והונג קונג 50.

סחורות

ניתן גם לסחור במספר סחורות בפלטפורמה. זה מכסה מתכות קשות כמו זהב וכסף, כמו גם אנרגיות כמו נפט וגז טבעי.

בסך הכל, LonghornFX מציעה רשימה מקיפה של נכסים שצריכים להתאים לרוב הסוחרים המקוונים.

נכסיםנכסים

עמלות מסח ועמלות

בכל הנוגע לעמלות מסח ועמלות, LonghornFX מציעה מבנה תמחור פשוט. במילים פשוטות, תשלמו 6 דולר למגרש שנסחר. כסטנדרט בתעשייה, תשלמו זאת בשני קצוות הסחר.

במילים אחרות, תשלם 6 $ למגרש כשתכנס לתפקידך ושוב כשתסגור אותו. זה למעשה מאוד תחרותי, אפילו לאלו מכם שרוצים לסחור בהימור קטן.

מרווחים

מבחינת מרווחים זה, כמובן, ישתנה בהתאם למכשיר הפיננסי שאתה סוחר בו. מכיוון שלונגהורפקס טוענים שהיא מציעה ממרחים ‘צרים’, ביקשנו לחקור זאת ביתר פירוט.

מצאנו כי בסוגי הנכסים העיקריים הפלטפורמה נאמנה למילה שלה. לדוגמה,

 • ניתן לסחור בין EUR / USD ו- USD / JPY עם מרווחים של 0.6 פיפס ו -0.7 פיפס בהתאמה. זה תחרותי.
 • לאחר מכן, יש לך כמו BTC / USD ב 23.6 פיפס, ו- ETH / USD ב 0.34 פיפס.
 • מחלקת הסחורות תחרותית עוד יותר ב- LonghornFX. לדוגמא, ניתן לסחור בזהב בפריסה של 1.9 פיפס בלבד.
 • נפט בבריטניה ו- CFD נפט בארה”ב מגיעים עם ממרחים של 0.9 פיפס ופיפ 1, בהתאמה. שוב, זה מציע ערך רב.

בסך הכל, אם אתם מחפשים פלטפורמה מקוונת המציעה כניסה נמוכה למסחר, LonghornFX כיסתה אתכם.

פלטפורמות מסחר ב- LonghornFX

כפי שציינו בקצרה קודם לכן, LonghornFX מציעה את פלטפורמת המסחר שלה באמצעות MetaTrader 4 (MT4). זוהי אחת מפלטפורמות המסחר של צד שלישי הנפוצות ביותר בתחום המקוון, מכיוון שהיא מגיעה עמוסה בתכונות וכלים.

לדוגמה:

 • MT4 מציעה ערימות של אינדיקטורים טכניים. זה חיוני לניתוח תרשימים בזמן אמת ולחיפוש אחר מגמות תמחור.
 • אתה יכול להתאים אישית את מסך המסחר שלך, הכולל את היכולת להציג מספר תרשימים.
 • MT4 מאפשרת לך להתקין רובוטי מסחר אוטומטיים ויועצים מומחים (EA). זה מאפשר לך לקנות ולמכור נכסים בצורה פסיבית לחלוטין.
 • תהיה לך גישה למבחר עצום של סוגי הזמנת שוק. זה מבטיח שאתה מסוגל לפרוס את אסטרטגיית המסחר שבחרת.

ניתן לגשת לפלטפורמת המסחר LonghornFX דרך סוחר האינטרנט שלה, תוכנת שולחן העבודה או באמצעות אפליקציית iOS / Android. לגבי האחרון, הדבר מבטיח שתוכל לקנות ולמכור נכסים לא משנה היכן אתה נמצא.

MetaTrader 4MetaTrader

בנוסף לתמיכה ב- MT4, חשוב לציין כי LonghornFX מציעה Straight Through Processing (STP), כלומר תהיה לך גישה לחלק מספקי הנזילות הגדולים בזירת המסחר..

תשלומים

מבחינת מימון חשבונך, LonghornFX מציע שתי אפשרויות. ראשית, לאלו מכם המעוניינים להשתמש באמצעי תשלום יומיומי, תוכלו להפקיד כספים באמצעות חיוב או כרטיס אשראי.

עם זאת, וכפי שצוין קודם לכן, אתה למעשה קונה ביטקוין דרך מעבד תשלומים של צד שלישי. הכספים יתווספו לאחר מכן לחשבון LonghornFX שלך.

לחלופין, אם כבר יש לך ביטקוין (או ברצונך לרכוש חלק ממתווך חיצוני), תוכל לממן את חשבונך על ידי העברת המטבעות לארנק LonghornFX שלך..

כשמדובר במינימום חשבון, תצטרך להוסיף לפחות 50 דולר בעת שימוש בכרטיס חיוב / אשראי. אם מפקידים כספים ישירות בביטקוין, מדובר בסך של 10 דולר בלבד. כך או כך, הדבר מבטיח שתוכלו לסחור בכמויות קטנות.

LonghornFX מציין כי משיכות בדרך כלל מעובדות באותו יום. זה הרבה יותר מהיר מרוב פלטפורמות המסחר הפעילות בחלל, שלעתים קרובות נדרשות 1-2 ימי עבודה כדי לעבד את הפדיון.

לאחר אישור הבקשה, הביטקוין יישלח לארנק הפרטי שלך. סכום המשיכה המינימלי הוא 10 $.

מתקני מינוף

אחת התכונות הבולטות של השימוש ב- LonghornFX היא שתהיה לך גישה למתקני מינוף ענקיים.

זה יעניין במיוחד את אלה מכם שממוקמים בבריטניה או באירופה – מכיוון שאתה מחויב למגבלות שהטילה ESMA. זה מאפשר מינוף מרבי של 1: 2 בלבד על מטבעות קריפטוגרפיים ו- 1:30 על זוגות מט”ח גדולים.

במקרה של LonghornFX, אתה יכול לסחור במינוף של עד 1: 500. הסכום הספציפי ישתנה בהתאם לסוג הנכסים שבחרת – כמפורט להלן.

 • מט”ח: 1: 500
 • מתכות: 1: 500
 • מדדים: 1: 200
 • אנרגיות: 1: 200
 • קריפטו: 1: 200
 • מניות: 1:20

כדי לתת לך מושג מהו המינוף של הצעות של 1: 500, יתרת חשבון של 100 דולר תאפשר שווי סחר מרבי של 50,000 דולר. עם זאת, אתה צריך לדרוך בזהירות – מכיוון שאתה תמיד מסתכן בחיסול אם הסחר יוצא נגדך.

שירות לקוחות

בכל הנוגע לתמיכת לקוחות, LonghornFX מצטיין. באופן מכריע, יש לכם שלושה ערוצי תמיכה שתוכלו לבחור מהם – כולם פועלים על בסיס 24/7.

זה כולל מתקן צ’אט חי. כשבדקנו את זה בעצמנו, התחברנו לסוכן חי תוך מספר שניות בלבד.

אתה יכול גם לבקש שיחה חזרה אם אתה מעדיף לדבר עם מישהו בטלפון. לחלופין, תוכל לשלוח לצוות דוא”ל אם אינך מחפש תגובה מיידית.

הרשמה קלההרשמה קלה

סקירת LonghornFX: פסק הדין?

לסיכום, LonghornFX היא פלטפורמת מסחר מקוונת שכדאי מאוד לשקול. תהיה לך גישה לערימות של סוגי נכסים, והעמלות נמוכות ועקביות בסך 6 $ בלבד למגרש.

תוכלו ליהנות גם ממרווחים צמודים ומהיכולת להשתמש במינוף של עד 1: 500.

החשוב מכל, המתווך מאפשר לך לסחור באמצעות פלטפורמה מהימנה MT4. ניתן לגשת אליו באופן מקוון, באמצעות תוכנה או באמצעות אפליקציית iOS / Android. הסינון היחיד בשריון הוא שלונגהורפקס אין רישיון. מהצד השני, זה אכן נותן לפלטפורמה את המשימה להציע לך מגבלות מינוף עצומות – שאם לא כן לא יהיה אפשרי עם מתווך מוסדר..

בקר ב- LongHornFX