מדריך למתחילים ל- WAX: eXchange Worldwide Asset for Video Video Goods

מדריך WAX WASE

דוֹנַג מייצג World Exchange Asset eXchange, וזה שוק מבוזר עולמי המיועד לנכסים וירטואליים, במיוחד אלה הקשורים למשחקי וידאו. הפלטפורמה מבוזרת לחלוטין ומאפשרת לכל אחד לנהל שוק וירטואלי פונקציונאלי לחלוטין מבלי להשקיע בעיבוד תשלומים, בתשתיות או באבטחה. הצוות ב- WAX זהה לאחורי OPSkins, שהיא השוק המוביל בעולם לנכסים הקשורים למשחקי וידאו מקוונים. הצוות יצר את WAX כדי לשרת את יותר מ -400 מיליון השחקנים המקוונים שכבר משתמשים בפריטים במשחק, מוכרים, קונים ואוספים אותם..

מדריך WAX WASE

בעיקרו של דבר, פלטפורמת ה- WAX תיתן למיליוני סוחרים אפשרות ליצור חנויות וירטואליות בפלטפורמה מבוזרת אחת. כל החנויות הווירטואליות הללו יזכו לנצל את שירותי האמון, האבטחה והתשלומים המיידיים, שאמורים למשוך מיליוני אנשים חדשים למערכת האקולוגית ההולכת וגדלה..

מי עומד מאחורי WAX?

כאמור, הצוות שעומד מאחורי WAX הוא אותה קבוצה שפיתחה את OPSkins. לאחר הקמתה בשנת 2015, OPSkins הפכה למובילה בשוק העולמי של נכסים וירטואליים במשחקי וידאו. במהלך השנים, OPSkins שירת מיליוני לקוחות ב 95 מדינות, מה שמאפשר יותר מ 100 מיליון רכישות מדי שנה. בעוד OPSkins מבוזר, המייסדים הבינו שיהיה לו פוטנציאל גדול עוד יותר לצמיחה עם ביזור מכיוון שלמשתמשים יהיה הכוח.

מהם אסימוני WAX?

אסימוני WAX הם אסימוני השירות של הבורסה המאפשרים אסימון קל והחלפה של סחורות וירטואליות עבור מטבע קריפטוגרפי. המוקד הוא לשימוש במשחקי וידאו, אך ניתן להשתמש גם באסימני WAX מחוץ להם. הודות לחוזה החכם שעומד בבסיס כל עסקה, המסחר בין הקונים והמוכרים הוא חסר אמון.

אסימון שעווה

מכירת ה- WAX אסימון כללה מכירה של 64,750,000 אסימוני WAX (35 אחוזים מכלל האסימונים), וכל התורמים קיבלו פי 10 את מספר האסימונים שנרכשו. שיטה זו למסירת פי 10 מהאסימונים שנרכשו מקלה על חישוב המיקרו-עסקאות, דבר חיוני לפלטפורמה שנועדה להקל על עסקאות אלה. שלושים אחוזים מכלל האסימונים יועדו לפיתוח שוק, עם 15 אחוז ליועצים ולתורמים מוקדמים ו -20 אחוז למייסדים ולצוות..

מהו ה- WAX Blockchain?

פלטפורמת WAX משמשת כמאגר עולמי לפריטים וירטואליים שכל אחד יכול לגשת אליהם. בדיוק כמו כל בלוקצ’יין אחר, הוא נגיש לכל. פלטפורמת WAX מאפשרת להציג פריטים זמינים העומדים למכירה בזמן אמת. באמצעות ה- blockchain, משתמשי WAX מקבלים גישה לשוק העולמי המלא בתוספת היתרון של טכנולוגיית blockchain, כמו אבטחה ושקיפות..

WAX Blockchain

מי יכול להשתתף במערכת האקולוגית של WAX?

משתמשים יכולים להיות בעלי חנויות, ולהפעיל שוק פריטים וירטואלי משלהם. WAX רואה בכך דור חדש של סוחרי נכסים וירטואליים, בדיוק כמו איך השווקים המקוונים הראשונים אפשרו ליזמים רגילים להגיע לקהלים חדשים.

ישנן גם גילדות שמשתמשים יכולים להצטרף אליהן או להתחיל לפקח על עסקאות ממשל עצמי או שרת משחק מסוים. משתתפי הגילדה מקבלים תגמול על מעורבותם.

מערכת אקולוגית שעווה

סוכני העברות בודקים ומאפשרים עסקאות ויכולים להרוויח עמלות בגין כך. ככל שהחברים מרוויחים עמלות רבות יותר, יותר אסימונים זמינים לשימוש, ומרחיבים את המערכת האקולוגית כולה.

מי שחברי WAX שמכירים את התמחור והנכסים בתוך המשחקים המועדפים עליהם יכולים להפוך לשמאים. שמאים יציעו את שירותי השמאות שלהם לשווקים הזקוקים לשירותי אימות והערכת שווי.

לבסוף, יוצרי נכסים יכולים להשתמש בתכנון היזמי שלהם ובכישורי יצירתם כדי ליצור נכסים וירטואליים שהם מוכרים בשוק שלהם..

אילו שותפים יש ל- WAX?

WAX מחפשת תמיד שותפים חדשים שיעבדו במטרה לייעל את המערכת האקולוגית לכל המשתמשים תוך כדי להבטיח שהיא מאובטחת ועשירה בתכונות. לשותפים אותה מטרה לדמוקרטיזציה ולביזור העולם באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך, כך שמשתמשים יוכלו להפיק תועלת על סמך תרומתם. רק כמה מהשותפים הנוכחיים כוללים את רשת קיבר, מטמון הרובוטים, בנקור, ג’קסקס ו- SALT.

אילו יישומי WAX קיימים?

WAX Connect הוא ה- SDK מבוסס הדפדפן המאפשר למשתמשים לבנות ווידג’טים לרישום, להעלות משתמשים חדשים בצורה חלקה לפלטפורמה ולבצע עסקאות ארנק באמצעות ארנקים מרוחקים. זה גם יבצע גילוי אוטומטי של הצומת בהתאם להשתייכות לגילדה, מה שמאפשר אחזור רישומים מצמתי הגילדה.

צמתים של WAX הם הצמתים המלאים שגילדות ושאר המשתתפים במערכת האקולוגית מנהלים. הם דרישה להיות גילדה ולתת לסוכני העברה להיקשר. צמתים של WAX מספקים גם שער לפלטפורמה כולה, כולל נקודות קצה של API וגילוי צמתים וגילדות. לכל צמתים של WAX יש עותק שלם של ה- WAX.

ארנק ה- WAX מאפשר למשתמשי WAX שאינם גילדות להחזיק את אסימוני ה- WAX שלהם, כמו גם להשתתף כאחד מנציגי DPOS.

לבסוף, ליבת ה- WAX היא SDK המקיף את הפונקציונליות המשותפת של ארנק ה- WAX וצומת ה- WAX. ליבת ה- WAX מאפשרת זיוף נציגים ומתן סנכרון בלוקצ’יין. הוא כולל גם את ה- API המפתח המלא וישמש את מי שרוצה לבנות על פלטפורמת WAX.

איך נראית מפת הדרכים של WAX?

מפת הדרכים של WAX החלה ברבעון הרביעי של שנת 2017 עם שחרור הנייר הלבן ו- OPSkins באמצעות הגרסה הראשונה של WAX. ברבעון הראשון של שנת 2018 הועלה העלאה ידנית והסברה של ERC721. בחירת הבלוקצ’יין הסתיימה בסוף הרבעון. במהלך הרבעון השני, WAX תיצור את השוק של Crypto Collectibles ותיישם את WAX DPOS בצמתים של הגילדה..

ברבעון השלישי, WAX תיצור את חוזה הרישום, תספק שירות עצמי ואוטומציה עבור Crypto Collectibles, תיצור את חוזה ההסדר, ותפתח את חוזה יישוב סכסוכים. ברבעון הרביעי יופיע הכנסת חוזה הדירוג, יצירת גילדות והצבעות גילדה. Q4 תסתיים בגרסת הבטא של WAX, כאשר הפלטפורמה תתחיל לפעול ברבע הראשון של שנת 2019.

סיכום

WAX יסייע וייהנה מאלה שמבצעים עסקאות עבור נכסי משחק וידאו מקוונים. זה מאפשר עיבוד תשלומים, תשתיות ואבטחה, ולצוות שמאחורי WAX כבר יש רקורד מוצק בזכות ההצלחה שלהם עם OPSkins. ככזה, זהו פרויקט שצריך לצפות בו תוך שהוא ממשיך להתפתח.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me