Ethereum מקיש 200 דולר כמקרה בסיסי לנפיחות ETH

מחיר אתריום

למרות שמחיר הביטקוין התייצב למעשה, כשהוא מוצא את עצמו באף הפקר בין 10,000 ל -10,500 דולר, אית’ריום הראה כוח מסוים..

מהלך זה תפס סוחרים רבים עם מכנסיהם למטה, מכיוון שרובם ציפו כי הדומיננטיות בשוק של ביטקוין תמשיך לקרוע גבוה יותר.

בזמן כתיבת מאמר זה המטבע הקריפטוגרפי נטה ל -197 דולר, מה שמתרגם רווח של 3.5% ב -24 השעות האחרונות, בעוד ש- BTC רשמה הפסד קל של 0.64%.

מחיר אתריום

חוזק זה במחיר של את’ריום מגיע כאשר יסודות הרשת המשיכו להשתפר. חברות מסיביות החלו להשתמש בטכנולוגיה, המערכת האקולוגית הפיננסית המבוזרת (DeFi) ב- Ethereum ממשיכה לצבור כוח, והרשת נמצאת בשימוש יותר מתמיד.

אתריום במצב בסיסי חזק

בשנת 2017, Ethereum זעזעה את המשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים, והתגייסה בין פחות מ -10 $ ל -1,400 $ בתוך כ -18 חודשים – סימן את אחד האירועים הגדולים ביותר ליצירת עושר לטווח הקצר ששווקי המטבעות, אפילו השווקים הפיננסיים הכלליים, ראו.

זה השתנה באמצע שנת 2018, אז התחיל את’ריום ליפול ממצוק כאשר הביקוש ליישומים מבוזרים (dApps) והיצע מטבע ראשוני התגברו. כתוצאה מכך נפל Ethereum עד ספרות כפולות עד דצמבר 2018, מה שמייקר ירידה עצומה של 95% משיאי הנכס בכל הזמנים..

את’ריום נותן ומסלק.

אבל נראה שהרוח שוב נמצאת במפרשים של את’ריום – לפחות מנקודת מבט בסיסית.

בשבוע שעבר חשפה ענקית הבנקאות הספרדית סנטאנדר ביום חמישי כי הסבירה איגרות חוב בסך 20 מיליון דולר באמצעות אסימוני ERC-20, שייצגו מזומנים מאוחסנים, על איטרציה ציבורית של בלוקצ’יין את’ריום. בתור CoinDesk כתב בעניין:

בעבר, הבנק העולמי הנפיק אג”ח דומה של בלוקצ’יין, אך השתמש בגרסה פרטית של אתר. המלווה הצרפתי סוסייטה ג’נרל הוציא אג”ח מוקדם יותר השנה ברשת האת’רום הציבורית, אך לא אמר דבר על מזומנים..

מנהל יוזמות הבנקאות הדיגיטלית של סנטנדר מאוחר יותר שיבח את עסקת הפיילוט וטען כי הוא רואה ערך בהסדרת אגרות חוב על רשתות ציבוריות כמו Ethereum..

זה בא כאשר המערכת האקולוגית של DeFi המשיכה לצבור קיטור, כאשר DeFi Pulse קבע כי שם כמות ה- ETH הנעולה ביישומי מימון Ethereum מגיעה לשיא של כל הזמנים. במקביל, מספר העסקאות שבוצעו עם ה- USDT stablecoin של Tether המשיך לעלות.

כל זה התמזג בשימוש מוגבר באופן דרמטי בבלוקצ’יין את’ריום. רק התבונן בתרשים מאתתרסקאן למטה, שמראה שלראשונה זה בערך לנצח, ניצול הרשת (המוגדר על ידי גז ממוצע לכל בלוק המשמש את מגבלת הגז לחסום) התפתח בעקביות בשנות ה -90.

כורי ETH עין הגבלת גז אתריום חדש בין קשירה

שלטים טכניים חזקים

למי שלא מאמין שביסודות מספיקים כדי לדחוף את מחיר האת’ריום, היו גם סימנים טכניים המרמזים על כך ש- ETH ישמור על המומנטום השורי שלה. ג’וש ראגר, אנליסט בולט ומשקיע בתעשייה, ציין ביום ראשון כי צמד ה- ETH / BTC “סוף סוף עבר ונסגר מעל הממוצע הנע של 20 יום”. ראגר מאמין כי את’ריום להחזיר את רמת התמיכה המרכזית הזו הוא סימן לכך שמגמת הירידה הסתיימה, מה שמרמז על היפוך שורי.

שאלה נהדרת, חדשות טובות הן שמחיר ETH / BTC סוף סוף עבר ונסגר מעל ה- 20MA היומי

זה היה אינדיקטור מרכזי שאישר את מגמת הירידה במשך חודשים

נוכל לקבל אישור היפוך נחמד לאחר שהמחיר ישבור את תקורה של אשכול ההתנגדות https://t.co/0wJcpP3AZF

ג’וש רייגר &# 128200; (@Josh_Rager) 16 בספטמבר 2019

הספקנים נמשכים

למרות הרנסנס הזה באת’ריום, היו משקיעים במקומות גבוהים שהמשיכו לשמור על מרחק.

ב -4 בספטמבר יצא קרן ההון סיכון האגדי פרד ווילסון עם הבלוג האחרון שלו בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. שכותרתו “כמה מחשבות על הקריפטו“, הבלוג תיאר את הספקנות הגוברת של וילסון כלפי את’ריום. “את’ריום, כפי שרבים מכם יודעים, מבלבל אותי”, כתב וילסון, מייסד שותף של יוניון סקוור ונצ’רס..

זה, למי שלא היה מודע, מגיע לאחר שטען בשנת 2017 כי שווי השוק של ETH היה בעל פוטנציאל להתעלות על ביטקוין עד סוף השנה. בעוד שמה שמכונה “Flippening” התקרב לבוא לידי מימוש בתוך קיץ 17 ‘, זה מעולם לא קרה.

נכון להיום, זה עדיין לא קרה, כאשר את’ריום נסחר כרגע בפחות מ -0.018 BTC – ירידה של כ -85% משיא כל הזמנים של הצמד הזה..

וילסון המשיך והסביר כי אמנם פלטפורמת הקריפטוגרפיה הביאה חידושים רבים במרחב הבלוקצ’יין – “חוזים חכמים, מחשוב ללא אמון הניתן לתכנות, פוטנציאל הוכחה למניות, ועוד הרבה יותר” – את’ריום נותר “קשה לבנות עליו”. קרן ההון סיכון הבולט מצטט במפורש את “נושאי קנה המידה” ואת העובדה שמפתחים עשויים לקפוץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me