אפליקציות האת’ריום שיזכו בג’ו לובין נגד ג’ימי שיר קריפטו

את'ריום

אם עקבת אחר מערכות אקולוגיות של ביטקוין ושל את’ריום בשנים האחרונות, ייתכן שאתה זוכר את ההימור לובין לעומת שיר.

בחודש מאי 2019, מייסד את’ריום, ג’ו לובין, ואוונגליסט הביטקוין ג’ימי סונג הקימו עסקה גבוהה. על פי ההסכם, לובין תזכה אם היו לאת’רום חמשת יישומי dApp ייחודיים שהשיגו 10,000 ממשתמשים פעילים יומיים (DAU) ו -100,000 משתמשים פעילים חודשיים (MAU) עד 23 במאי 2023. בעין, שיר היה זוכה אם מדדי השימוש הללו לא היו עד למועד האחרון. 

לפיכך, לובין הסכים לשלם לשיר 69.74 BTC אם יאבד את ההימור, ואילו שיר הסכים לשלם לובין 810.8 ETH אם יאבד את ההימור. הדחף היה ברור: לובין התכוון לכך שלאתרום יהיה שימוש משמעותי בעוד כמה שנים, בעוד ששיר העלה את הצ’יפס שלו בתרחיש ההפוך.

למרבה הצער, המוות של הקריפטו הושלך. אז איך ההימור נראה עכשיו, כמעט שנה וחצי אחר כך?

שני הגווי שלי …

זהו אופציה, אז ראשית הרשו לי להסביר במהירות מהיכן דעותיי הקרובות.

אני כותב ועורך מקצועי. מאז 2017, אני עובד מדי יום במעקב אחר כל אתריום והפכתי למומחה מעשי בכיסוי הפלטפורמה ומגזרי הפריחה הרבים שלה, כמו מימון מבוזר (DeFi), אסימונים שאינם פטרייתיים (NFT) ועוד..

כל מה שאמר, אני מכבד לחלוטין את הביטקוין. אני מבין את כל ההקשר ויראת כבוד. אבל לדעתי האישית, נראה היה שזה זמן מה שאת’רום מתעלה על המאסטר הזקן ויהפוך לסיבוב הופעות אמיתי בעולם..

זה מה שהלב של הדיון בלובין מול השיר הגיע אליו. ואנחנו ראינו את’תרום נופל לתוך הבולטות הזו לאורך כל שנת 2020, בהיבטים מרובים. אז אני באופן אישי חושב שלובין יזכה בהימור זה.

במאמר זה, אם כן, אני רוצה להדגיש את האפליקציות – מבוזרות או פחות מ- – שלדעתי יובילו את לובין בקלות על קו הסיום בהימור שלו עם Song. בואו נצלול פנימה!

MetaMask

MetaMask הוא ארנק Ethereum והדפדפן המוביל. הפרויקט מוחץ אותו לאחרונה, והמדדים האחרונים שלו לבדו אמורים היה שיר כבר לגזול מה ETH שהוא יכול כדי לשלם את ההימור.

למה אני אומר את זה? מכיוון שהשבוע MetaMask גילה שהיא הגיעה ל מיליון MAU סימן. באפליקציה אחת, זה פי 10 מהפרמטר MAU בהימור לובין לעומת שיר.

במובן זה, MetaMask היא תרופת השער האמיתית של Ethereum. אנשים לא רק מציפים את MetaMask כרגע, הם מציפים דרך MetaMask לאפליקציות אחרות של Ethereum מכיוון שהם כל כך הרבה פעילויות שונות להשתתף בהן בתוך המערכת האקולוגית של Ethereum..

UniSwap

כולם להריע Uniswap … כל ברד Uniswap … הכל ברד Uniswap …

ככה הייתי מרגיש אם הייתי ג’ו לובין כרגע!

המסע של Uniswap עד היום היה לא פחות מסיפור של DeFi סינדרלה. פרוטוקול מסחר מבוזר זה שולט כיום בענקית הבורסה המרכזית Coinbase על פני זוגות מסחר רבים. זה התרחיש של דייפי מול גוליית של דייפי, ודוד שלנו לא רק שורד … הוא משגשג. אנשים רוצים לסחור ולספק נזילות לאסימונים 24/7 ללא הרשאה. Uniswap הוא הכרטיס כאן, בגדול.

פתק: מדינת ה- DApps מראה של Uniswap היו +1800 משתמשים במהלך 24 השעות האחרונות בלבד. 

שלישיית ההלוואות: יצרנית, אווה, מתחם

ברומא העתיקה הייתה השלישייה הגדולה הראשונה שלה בקיסר, קרסוס ופומפיוס הגדול. ל- DeFi יש את שלישיית ההלוואות הגדולה הראשונה שלה יַצרָן, Aave, ו מתחם.

אל תטעו בקשר לזה, שלושת פרוטוקולי ההלוואות וההלוואות מילאו תפקידים מרכזיים מההתחלה בתמיכה ובטיפוח תנופת DeFi המתמשכת שאנו עדים לה כאן ועכשיו.

אנשים ימשיכו לרצות ללוות כנגד נכסי הצפנה שלהם באותה קלות כמו שליחת הודעת טקסט או שתיים. פרוטוקולים אלה הם ענקים מוקדמים, והם יהיו טיטאנים בעתיד. השיר אמור לרעוד במגפיו בהתאם.

הערה: מצב ה- DApps מראה של- Maker היו +5,000 משתמשים במהלך 24 השעות האחרונות.

לְהִתגַעגֵעַ

אנשים אוהבים את היכולת להרוויח הכנסות ב- DeFi על ידי הנחת נכסי הצפנה שלך לעבודה כביכול “חוות תשואה”. ובין הלהיטים הגדולים ביותר בסצנה זו השנה היה לְהִתגַעגֵעַ, פרוטוקול צובר תשואות שהופך את DeFi לחקלאות ומעבר לפשוטה ואוטומטית.

פרוטוקולי צובר התשואה יעלו ויפלו, אך עד כה אף אחד לא תפס קהילה קסומה ואורגנית כמו שיש ל- Yarn. אני צופה שהפרויקט ימשיך לצייר בהמוניהם של חקלאים ככאלה.

WBTC (ושאר ה- ERC-20 Bitcoins)

ביטקוין סמלי: אם לא שמעתם עליו עד עכשיו, אז הגיע הזמן להתעורר!

באדיבות תקן האסימונים ERC-20 של Ethereum, יישומי ביטקוין אסימוניים הפכו השנה ללהיט ב- DeFi. למה? ניתן להשתמש בביטקוין באסימונים ישירות בתוך Ethereum DeFi כדי להרוויח תשואות אטרקטיביות בדרכים שפשוט אינן אפשריות עם BTC רגיל..

מלך הגבעה הזו כרגע הוא WBTC, פרויקט ביטקוין ERC-20 המגובה על ידי CoinList ו- BitGo. בסך הכל יש כרגע 131,000 ביטקוין אסימון על אתריום, שמתוכו +95,000 הם WBTC.

אני מצפה שיישומי ה- BTC של ERC-20 ימשיכו לעלות בפופולריות ולחשוף משתמשים חדשים למגוון יישומי Ethereum אחרים..

אקסי אינפיניטי

המערכת האקולוגית למשחקי הבלוקצ’יין של את’ריום פורחת בחודשים האחרונים. ואף פרויקט לא מייצג את ההבטחה של מערכת אקולוגית זו טוב יותר כרגע מאשר אקסי אינפיניטי.

מה זה? משחק של משחק להרוויח חיות מחמד פנטזיות בו אתה נלחם ביצורים עזים המכונים Axies על פרסים סמלים, תהילה ועוד. זה ממש כיף, שיחקתי בו לא מעט ונהניתי מכל הקמטים שלו. גם לאנשים אחרים מכל הפסים מרחבי העולם יש, אז אני רק רואה את אקסי אינפיניטי ממשיך להתגבר ולזכות בעוד לבבות מכאן. זה בהחלט פרויקט שצריך לצפות בהימור לובין נגד שיר.

הערה: מצב ה- DApps מראה של- Axie Infinity היו +1,000 משתמשים במהלך 24 השעות האחרונות. 

OpenSea

DeFi גנב את ההצגה בקריפטו-אקונומיה של 2020, אך המערכת האקולוגית הלא-פטרית (NFT) של את’ריום התלקחה גם מאוחר..

כאשר יותר אנשים משוועים להשתמש ב- NFT מאי פעם, שווקים מכובדים ואמינים יהוו המפתח לקיום וטיפוח האימוץ. שם נכנס OpenSea כנושא הסטנדרט הנוכחי לשווקי NFT. כמקום פופולרי למסחר בכל NFTs, השימוש ב- OpenSea משגשג: בחודש שעבר היקף החודשי של השוק הגיע לשיא חדש בכל הזמנים של 2.75 מיליון דולר. זו רק ההתחלה של רשומות נפח בולטות שפורסמו על ידי OpenSea, אני מאמין.

Zapper.fi

Zapper.fi הוא לוח מחוונים של DeFi למעקב אחר אחזקות, מסחר באסימונים, מעקב אחר עמדות הלוואות ו”זיפה “לחוות תשואה באמצעות ממשק משתמש יחיד וקל לשימוש..

במילים אחרות, Zapper.fi מקל על המשחק או להשתתף ברצינות במגוון אפליקציות אחרות של Ethereum כרגע. אז ככל ש- Zapper.fi יזכה בעוד משתמשים, לוח המחוונים בעין ימשיך לנצח יותר משתמשים ליישומי Ethereum נוספים.

הפרויקטים שיבואו

הפרויקטים האמורים הם רק קומץ פרויקטים שכבר אמורים להיות דואגים מאוד לג’ימי סונג לקראת מאי 2023.

אבל זה לא אומר דבר מהפרויקטים שיגיעו בעוד +2 שנים מעת לעת. אנו הולכים לראות חדשנות ואימוץ מהירים יותר, אז אני חושב ששיר בהחלט משווע בהימור הזה. נראה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me