כיצד לרכוש אתריום באופן מיידי באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב

קנו אתריום עם כרטיס אשראי

זמין מאז 2015, את’ריום הפך לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים והפופולריים ביותר הקיימים כיום בשוק. את’ריום שונה מביטקוין בכך שהוא יכול לפעול לא רק כמטבע אלא הוא גם מנחה חוזים חכמים, מה שמאפשר בתורו להשתמש בפלטפורמת את’ריום ליצירת יישומים במגוון רחב של שירותים ותעשיות..

אתר אתריום

הבאז סביב את’ריום הביא לערכו לרקיע שחקים בשנת 2017, עם עלייה של מעל 4000% מתחילת השנה (כמו בזמן הכתיבה). ומכיוון שאת’ריום הפך כעת לשחקן העיקרי בעולם הבלוקצ’יין, זה יכול להיות אחד שאתה רוצה להיות מעורב בו. אבל איך אתה עושה את זה? ואם אין לך מטבעות קריפטוגרפיים להתחיל איפה אתה עושה את זה?

כפי שמעידים עליית הערך של את’ריום השנה, עולם המטבעות הקריפטוגרפיים צובר קיטור במהירות כאשר המיינסטרים מתחיל לראות את הפוטנציאל של הבלוקצ’יין. עם זאת, עם פופולריות מוגברת מגיע בסיס לקוחות תובעני יותר ויותר. לקוחות רוצים לקנות את האתריום שלהם בצורה נוחה תוך שהם משלמים את העמלות הנמוכות ביותר, והם רוצים להיות מסוגלים לגשת לשוק ולסחור בקלות תוך כדי תנועה. בעבר, קלות הגישה לשוק המטבעות הקריפטוגרפיים נפגעו מחוסר ידידותיות למשתמש וקושי להחליף מטבעות מסורתיים למטבעות קריפטוגרפיים, מכיוון שרוב הבורסות קיבלו רק רכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים או באמצעות העברות בנקאיות. אבל עכשיו, אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במהירות ובקלות כמעט כמו כל רכישה מקוונת אחרת.

במדריך זה נדריך אתכם באפשרויות הזמינות לרכישת אתריום באופן מקוון בבטחה ובבטחה באמצעות בנק או כרטיס החיוב או האשראי שלכם..

כיצד לקנות אתריום

מה לשקול

למרות שכל הבורסות הנדונות להלן מציעות לך את האפשרות לרכוש את אתריום באמצעות כרטיסי אשראי או חיוב, אך יש ביניהם מספר הבדלים שכדאי לשקול לפני שתבחר:

עמלות

כתמיד, העמלות הן הדאגה העיקרית של הלקוח, ומקור ההכנסה העיקרי לבורסה. חלק מהבורסות מזהות את העמלות שיש לשלם בנפרד לעסקה, ואילו אחרות כוללות אותן בעלות הרכישה. וודא שאתה יודע כיצד מחושבים העמלות שלך כדי להבטיח שלא תקבל הפתעות לא נעימות. בנוסף, בדקו את העמלות בכרטיסי אשראי וחיוב. אם אתה משלם לכל עסקה, יתכן שהעמלות לא יגדלו זמן רב אם אתה מבצע מספר עסקאות רגילות. מרכזיות מסוימות עשויות להציע שירותים המאפשרים משיכה ישירות לכרטיס האשראי או החיוב שלך, אך לעתים קרובות במחיר.

דרישות אימות

מרבית החילופים שנדונו להלן ידרשו אימות זהות לפני שתאפשר לרכוש את אתריום. עם זאת, אלה אינם זהים ממחליף לחילופי דברים, כאשר חלקם פשוט זקוקים לכתובת דוא”ל בעוד שאחרים ירצו סלפי איתך ועם הכרטיס שלך (ואולי העתק של עיתון עם התאריך עליו במידה טובה!)

אזור

אם אתה מתגורר באירופה או בצפון אמריקה, בדרך כלל יש לך לבחור בין הבורסות. עם זאת, ייתכן שחלק מההחלפות אינן זמינות ברחבי העולם ולכן חשוב לבדוק אם אתה נתמך במדינה. בנוסף, עמלות כרטיס האשראי עשויות להשתנות ממדינה למדינה ולכן, לחזור על כך, בהחלט כדאי לוודא שאתה מודע למה אתה נרשם וכמה זה יעלה.

בורסות Ethereum המציעות שירותי אשראי או כרטיסי חיוב

ישנן מספר מרכזיות שהחלו לקבל כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, ואנחנו נסקור את מספר החילופים האמינים והפופולאריים ביותר להלן..

Coinbase

Coinbase היא כמעט ללא ספק בורסת המטבעות הפופולרית ביותר שפועלת כרגע. זמין ב- 32 מדינות ברחבי העולם (בעיקר באירופה כמו גם בארה”ב ובקנדה), Coinbase מציע נוחות וגישה נוחה יחד עם ממשק ידידותי למשתמש ואפליקציה לנייד..

אתר Coinbase

על מנת לרכוש את Ethereum באמצעות Coinbase עליך להירשם תחילה באתר האינטרנט שלהם ולספק אימות מזהה תמונה למטרות KYC ו- AML (ניתן להשלים זאת באמצעות צילום תעודת הזהות באמצעות הטלפון שלך, או על ידי סריקת עותק של תעודת הזהות לתמונה. ). תהליך האימות אמור להימשך מספר דקות בלבד, ולאחר האימות, תוכל לבחור את אמצעי התשלום שלך, שיכול להיות חשבון הבנק שלך, אך עשוי להיות עם כרטיס האשראי או החיוב שלך. לאחר הוספתו, Coinbase יאמת את כרטיס האשראי או החיוב שלך על ידי ביצוע שתי עסקאות בדיקה קטנות, וברגע שהושלמו, אתה רשאי לקנות את אתריום בכל עת בכרטיס שלך..

Coinbase תומך גם ברכישות ביטקוין ו- Litecoin ולכן כשאתם רוכשים את Ethereum עליכם לוודא שבקטע ‘לוח המחוונים’ בפלטפורמת Coinbase בחרתם ב- Ethereum. משם זה פשוט מעקב אחר ההוראות הפשוטות, הזנת הסכום שברצונך לרכוש ובחירת ‘כרטיס’ כאמצעי התשלום שלך. לאחר אישור העסקה, האתריום יועבר לחשבונך תוך מספר דקות.

Coinbase גובה עמלה סטנדרטית של 3.99% על כל רכישות כרטיסי אשראי וחיוב, ללא קשר למקום הימצאותכם.

למרות ש- Coinbase מצהיר כי הם מספקים פלטפורמה מבוטחת במלואה וכי מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם מאוחסנים במצב לא מקוון, אנו ממליצים לכל רכישה שתבצע בפלטפורמה זו (והאחרים שנדונו בהמשך) להעביר לארנק האישי שלך של Ethereum..

הערה: אם אתה משתמש הקישור שלנו להרשמה תקבל 10 $ בביטקוין בחינם כשתרכוש מעל 100 $

בקר ב- Coinbase

CoinMama

Coinmama פועלת ב 226 מדינות ברחבי העולם, והיא זמינה ב 24 מדינות ארה”ב. Coinmama זמין כרגע רק כאתר, ללא אפליקציה סלולרית זמינה.

מלבד הזמינות הנרחבת שלה, אחת התכונות המושכות שמציעה Coinmama ונעדרת בקרב מתחרותיה היא ההזדמנות לרכוש סכום של עד 150 $ / Ethereum מבלי שתצטרך לאמת את זהותך. עם זאת, כדי לרכוש סכומים נוספים תצטרך לאמת את זהותך באמצעות תעודת זהות למטרות KYC / AML.

בניגוד ל- Coinbase, Coinmama אינה מספקת ארנק מקוון ולכן תצטרך ליצור ארנק Ethereum שאליו הבורסה יכולה לשלוח את ה- Ethereum שלך לאחר רכישתו..

Coinmama אינו מחייב אותך לרשום את כרטיס האשראי או החיוב שלך כדי לרכוש את Ethereum. במקום זאת הנוהל הוא שברגע שנרשמת (וללא קשר אם אימתת את זהותך אם לאו), אתה ממשיך ליצור את ההזמנה על ידי בחירת הסכום שאתה רוצה לקנות, להזין את כתובת הארנק שלך ואז למלא את פרטי הכרטיס שלך את דף הקופה (וודא שכתובת כרטיס האשראי שלך תואמת את כתובת חשבון Coinmama שלך). לאחר השלמת התשלום, העיבוד יעבור על ידי מעבד כרטיסי האשראי (שעשוי להימשך עד 20 דקות) לפני העברתו לארנק Ethereum שלך..

יש לציין כי בהשוואה ליריבותיה של דמי העסקה של Coinmama גבוהים למדי, כאשר עמלת 6.15% המשולמת ל- Coinmama לעסקה כאשר 5% נוספים משתנים בכל עסקת אשראי וכרטיס חיוב..

כתבנו סקירה מלאה של Coinmama אם ברצונך ללמוד עוד.

בקר ב- CoinMama

CEX

נוסד בשנת 2013, CEX במקור פעלה כספקית כריית בורסה וענן. עם זאת, כעת הוא פועל אך ורק כמחליף מטבעות קריפטוגרפיים. זוהי אחת הבורסות הפופולריות ביותר הקיימות כיום ומציעה ממשק ידידותי למשתמש, כמו גם זמינה כאפליקציה לנייד. CEX פועלת ברוב המדינות, כולל 24 מדינות אמריקאיות.

לאחר שנרשמת ואימת את זהותך ב- CEX, פשוט להוסיף את כרטיס האשראי או החיוב שלך לחשבונך. אימות כרטיסי אשראי וחיוב יכול להימשך עד 48 שעות, אך לאחר השלמתו, תוכלו לרכוש את Ethereum באופן מיידי. אימות כרטיס מחייב את המשתמש לצלם סלפי עם הכרטיס, ואם האיכות אינה טובה מספיק עבור קצין הציות, ייתכן שתתבקש סלפי אחר.!

CEX גובה 3.5% + $ 0.25 / £ 0.20 עמלות עבור הפקדות בכרטיסי אשראי לחשבונך ושיעור אחיד של $ 3.80 / £ 2.90 עבור משיכות בכרטיסי אשראי (בתוספת 1.2% עבור משיכות מאסטרקארד). בנוסף, CEX גובה דמי שירות בשיעור של 7%, הכלולים במחיר Ethereum המוצע בבורסה. CEX מצהירה כי הסיבה לפרמיה זו היא להבטיח כי הם תמיד יוכלו למלא את הזמנותיהם, מכיוון שהם פועלים בהנחה שונה מרוב הבורסות בכך שהם ימלאו הזמנות בתעריף המוצע ללא יוצא מן הכלל..

CEX נחשבת גם בזכות תמיכת הלקוחות שלה, שאינה נקודה חזקה מסורתית של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים.

למידע נוסף בסקירה המלאה שלנו.

בקר ב- CEX

בצ’אנגלי

בצ’אנגלי היא בורסה שמשמשת בעיקר להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים בקלות במטבעות קריפטוגרפיים אחרים בקצב נמוך. עם זאת, צ’אנגלי מספק גם רכישה של אתריום באמצעות כרטיסי חיוב או אשראי. למרות שזמין ברחבי העולם, אם אתה רוכש בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב, ל- Changelly יש מגבלות רכישה, תלוי באיזו מדינה אתה נמצא.

Changelly קל מאוד לשימוש ודורש אימות דוא”ל בלבד בכדי לבצע עסקאות. עם זאת, העמלות גבוהות במיוחד ממרכזיות אחרות בכל הנוגע לעסקאות אשראי וכרטיסי חיוב (שהן מדגישות באתר האינטרנט שלהן) ולכן לא מומלץ להשתמש ב- Changelly לרכישת כרטיסי אשראי או חיוב (אם כי ברגע שרכשתם את האתריום שלכם. , צ’אנגלי הוא אתר אמין וידידותי להחלפתו במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, ולאחרונה שותף עם ארנק Jaxx בכדי לספק המרות ללא חיכוך בין מטבעות).

בקר בצ’אנגלי

BitPanda

למשתמשים באירופה, BitPanda (בורסה מבוססת אוסטריה) מציעה עמלות נמוכות יחסית לרכישת Ethereum באמצעות כרטיסי אשראי או חיוב. עם זאת, יש לציין כי שירות זה אינו זמין מחוץ לאירופה.

עם BitPanda, דמי הכרטיס יהיו תלויים באיזו מדינה אירופאית אתה גר, אך הממוצע הוא כ 3-4%. BitPanda דורשת ממשתמשים רק לאמת את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם בכדי לרכוש באמצעות חשבון BitPanda שלהם (רק 3D-Secure Mastercard ומאומת על ידי ויזה מותרים). באמצעות אתר BitPanda, לאחר שמשתמשים אישרו את ההזמנה הם יתבקשו לאמת את העסקה באמצעות SMS או דוא”ל, ולאחר אימותם, המשתמשים יתבקשו להזין את פרטי התשלום שלהם. לאחר סיום, האתריום שלך אמור להופיע בארנק BitPanda המקוון שלך תוך מספר דקות.

בקר ב- BitPanda

סיכום

כל אחת מהבורסות שלעיל מציעות שירות מכובד ומכובד לרכישת Ethereum. הבחירה בבורסה הטובה ביותר עבורך עשויה להסתכם בעמלות שיש לשלם, היכן שאתה מבוסס, או פשוט להיות עניין של העדפתך האישית בהתבסס על הוצאות האתר או האפליקציה. אין שום נזק להירשם למספר מרכזיות שנדונו לעיל, להסתכל סביב האתר שלהם ולראות אם זה מתאים לך.

אני מקווה שהמידע שנמסר יסייע לך להחליט איזו פלטפורמת חילופי היא זו עבורך בעת רכישת את’ריום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me