Cardstack: מסגרת ופרוטוקול כדי להפוך את רשתות הבלוק לשמישות ולהרחבה

מארז קלפים

המטרה של מארז קלפים היא להפוך את הרשת המבוזרת לנגישה יותר עבור האדם הממוצע באינטרנט. זה כולל חוזים חכמים, blockchains ו- dApps. Cardstack רואה את עצמו כמרכז שמאפשר לאדם ממוצע ללא ידע טכני רב או כלשהו לחוות ביזור. עם Cardstack, כל היישומים ו- dApps נמצאים במקום אחד ונוח עם אסימון יחיד, מה שמקל על לראות את האפשרויות הקשורות לביזור..

מארז קלפים

הצוות ב- Cardstack מכיר בכך שהוא מאתגר לגשת ולנהל אפליקציות ריכוזיות מסורתיות או אפילו dApps מכיוון שהתעשייה מקוטעת כל כך. בגלל הפיצול, המשתמשים חייבים להשתמש במספר מנויים או אסימונים אם הם רוצים להשתמש ביותר מאפליקציה אחת או שתיים או dApps. זה מאתגר במיוחד במקרה של dApps שכן לניהול תיק קריפטו יש מורכבויות טכניות משלו.

Cardstack שואפת להתגבר על אתגרים אלה על ידי הצבת כל היישומים וה- dApps שאנשים משתמשים בפלטפורמה אחת קלה לשימוש. זה מאפשר לשלב ולהתאים תכונות מועדפות של אפליקציות שונות. זה גם עושה את זה פשוט להשתמש באסימון בודד כדי לחקור תוכנות או dApps, כולל שימוש בגרסאות ניסיון.

טכנולוגיית Cardstack

צוות Cardstack מציין כי הטכנולוגיה שלו מהווה צעד ענק קדימה עבור הבלוקצ’יין בכל נקודה בערמת התוכנה הודות למסירת הכלים המעניקים לכולם גישה לאינטרנט המבוזר..

טֶכנוֹלוֹגִיָה

מסגרת האפליקציות היא SDK שלם המסייע בבניית אפליקציות בלוקצ’יין מגובשות וחזקות. רכזת Cardstack יושבת בליבה של מסגרת האפליקציות. רכזת Cardstack זו מתארת ​​את העברת הנתונים והערך על פני הענן ומספר חסימות.

פרוטוקול הצבירה או פרוטוקול Tally מאפשר ל- dApps המופעלים באמצעות Cardstack להקיש עליו. פרוטוקול זה מעניק לאפליקציות ה- dApp הללו את היכולת לבצע מגוון חישובים מורכבים לארגון רשת המשתמשים העצומה. חישובים אלה יכולים לאפשר פונקציות כמו תגמול עבודה טובה, ספירת קולות או אצווה של תשלומים.

אסימון המערכת האקולוגית הוא אסימון Cardstack (CARD) המאפשר למפתחים לייצר רווח מהאפליקציות מבוססות Cardstack שהם יוצרים. זה נעשה באמצעות חוזים חכמים הפועלים על אסימון CARD. אסימון ERC-20 מבוסס על Ethereum. הוא נוצר במיוחד כדי לתגמל את הקהילות המופעלות על ידי Cardstack בצורה הוגנת.

בערמת התוכנה יש את בלוקצ’יין את’ריום בבסיס, ומעליו סימן ה- CARD של האקוסיסטם. מעל זה, אתה מוצא את פרוטוקול הצבירה או את Tally, עם מסגרת האפליקציות או רכזת Cardstack למעלה. בחלק העליון של הערימה נמצאים יישומי הבלוקצ’יין הבא של הדור הבא.

שכבות

כיצד פועל Cardstack?

Cardstack ניגש לביזור באמצעות היכולת של משתמשים ריבוניים עצמם לפעול כמרכז. המשמעות היא שכל משתמש שולט בערמת התוכנה שלו המחזיקה את זרם האינטראקציות בין שירותים ליישומים ברשתות עם טופולוגיות משתנות. רכזת Cardstack יכולה להתחבר לממשלות בעלות אופי היררכי, ארגונים מרכזיים, מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים לחלוטין, חינוך מבוזר עם רמפות, מדיה מאוחדת, גורמים חברתיים מרובי עננים וידע מבוזר עם כל הרמפות..

רכזת

בתוך רכזת Cardstack עצמה, קיימות פונקציות שונות, כגון אחסון, ניתוח, שאילתות, קביעת תצורה, פריסה, פרסום, התראה, גלישה, צ’אט, זרימות עבודה, אוטומציה, חיפוש וגרסאות.

לפלטפורמה יש גם נייר לבן, נייר ראייה, נייר תגמול ונייר על אסימונים וחוזים כדי לספק פרטים נוספים על הפונקציונליות.

כיצד Cardstack עוזר למשתמשי קצה?

עבור משתמשי קצה, Cardstack מציעה את היכולת לערבב בקלות ולהתאים אפליקציות ענן ו- dApps שונות ללא סיבוכים. רכזת Cardstack מאפשרת גם למשתמשי קצה ליצור שילובים מדהימים של אפליקציות ותהליכי עבודה. משתמשי קצה יכולים להשתמש באסימון יחיד, CARD, שיוצר הסכמי שרת בודדים עם כל שירות שאתה זקוק לו. אין צורך במומחיות במטבעות קריפטוגרפיים, כך שתוכל להתחיל במהירות במהירות באמצעות מטבע פיאט. Cardstack גם מאפשר לך להישאר בשליטה על הנתונים שלך כל הזמן, לשמור על הנתונים שלך ריבוניים או לבחור לשלוח אותם לאן שתרצה הודות לחוויית המשתמש מבוססת הכרטיס..

כיצד Cardstack עוזר למפתחים?

מפתחים יכולים להשתמש ב- SDK המקיף של Cardstack כדי לבנות יישומים חזקים ומתרחבים משלהם. יש להם גישה לספרייה מלאה בפונקציונליות נשירה חזקה. הצבירה מחוץ לרשת של Cardstack יכולה גם לשפר את חוויית האפליקציה. מפתחים אינם צריכים לדאוג לשכר הוגן הודות לאלגוריתם Cardstack לתשלום ולמשילות המנוהל על ידי הקהילה. הכל בקוד פתוח במאה אחוז, ומפתחים אפילו מקבלים החזר עבור עלויות החומר שלהם.

כיצד Cardstack עוזר לכורים אנליטיים?

כורים אנליטיים יכולים לנצל את Cardstack כדי ליצור חלוקת עושר בצורה הוגנת באמצעות יכולתם להפעיל אלגוריתמים המנוהלים על ידי הקהילה. כורים אלה יכולים להגן על המערכת מפני איומים כמו דואר זבל, שחקנים שלא בתום לב וחריגים. כורים מרוויחים אסימונים של Cardstack כדמי שהם יכולים לאחר מכן לחזור למערכת האקולוגית או להחזיק בהם. לבסוף, הם מפוצים באמצעות תכנית המיון המונעת מכל צד אחד לשלוט בפונקציונליות התגמול.

מוצר מינימלי בר קיימא

על פי פלטפורמת Cardstack, שלב המוצר המינימלי בר-קיימא של הפרויקט כבר הושלם מבחינת חווית משתמש, תזמור, שילובים וחוזים חכמים. ה- MVP של הקונצנזוס עדיין בעיצומו אך כמעט שלם.

מפת הדרכים של Cardstack

מבחינת חוויית המשתמש, Cardstack עובדת על Space Space: תכונות ניהול תרומות לקהילה, שהוא שלב 3. הפרויקט נמצא בשלב 3 לתזמור, Cardstack Hub: אינדקס & שאילתה, שבעקבותיה יבוא שלב 4, שהוא Cardstack Hub: פריסת עמיתים לעמית חופשית לשימוש. שילובים הם גם בשלב 3, תוספי Blockchain: עוד חוזים חכמים של EVM, Oracles. חוזים חכמים הם באופן דומה בשלב 3, CARD עם תוכנה & קופון שירותים: מנגנון “גז” אוניברסלי עבור מכשירים מבוססי בלוקצ’יין וענן.

סיכום

Cardstack שואפת לעזור למפתחים, למשתמשי קצה ולכורים אנליטיים על ידי מתן רכזת מבוזרת שבה ניתן לגשת למגוון של dApps ויישומים. זה מספק נוחות על ידי מציאת הכל במיקום אחד וגישה לכל זה באמצעות אסימון יחיד, CARD.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me