מדריך למתחילים למטבע Nav

מדריך Nav Coin

מטבע Nav הוא סוג של מטבע מבוזר המבוסס על ליבת הביטקוין האחרונה. ל- Nav Coin יש בסיס יציב ותומך בארנקים קלים לשימוש עמוסים בתכונות מתקדמות להגנה על פרטיות ופונקציונליות SegWit. באמצעות Nav Coin, משתמשים יכולים לבחור בעסקאות פרטיות כדי להגן על זהותם ועל הנתונים שלהם במהלך עסקאות מקוונות. מטבע Nav משתמש באלגוריתם Proof of Stake כדי לעבד עסקאות ולאבטח את הרשת, ולכן בעלי המטבע יכולים להמר על השקעתם ולקבל תגמולים של 5% מהיתרה שלהם על כך..

אתר Nav Coin

במדריך זה למטבע Nav אנו נסתכל על הפרטים הטכניים, הצוות, כיצד לרכוש ולאחסן מטבעות Nav כדי לקבל את תגמולי ההימור שלך.

מיהו צוות מטבעות Nav?

צוות Nav Coin הוא נרחב. המהנדסים כוללים את המהנדס הראשי קרייג מקגרגור, מהנדס הליבה אלכס החמישי ומהנדסי התוכנה מאט פול, פול סנדרסון, ויקטור ג’ונס וטראוי קורנוול. מהנדסי התוכנה הקהילתיים כוללים את אדמיר סבאנוביץ ‘, יוניברסל ואיבן מולר. צוות האסטרטגיה הדיגיטלית כולל את מנהל השיווק קיירן הילנד, המנהל הקריאטיבי לורה האריס, האסטרטגית הדיגיטלית ג’וש דראמונד, מנהל התפעול גיא סינקלייר, והיועצת מליסה דייוויס. בצוות המורשת יש גם שישה אנשים.

צוות Nav Coin

מה עושה מטבע Nav שונה?

ל- Nav Coin יש כמה תכונות שעוזרות להבדיל אותה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים. האחד הוא זמן העסקה המהיר משמעותית. במקום שתצטרך לחכות 10 דקות, אתה יכול לשלוח NAV (האסימונים) לכל מקום בעולם באופן מיידי. העסקה תאושר ותיהפך לבזבז תוך 30 שניות בלבד.

מטבע Nav מאפשר גם הוכחה של הימור, ומאפשר למשתמשים להרוויח כסף בזמן שינה או לעשות משהו אחר. פשוט שנה את הארנק למצב ההימור. פעולה זו תאפשר לך להרוויח עד 5 אחוז ריבית. מערכת זו גם ידידותית לסביבה מכיוון שאין צורך להשיג חוות שרתים או חומרה יקרה לצורך הוכחת כריית ההימור. מכיוון שכל מחשב יכול לעשות זאת, זה לא רק טוב יותר עבור כדור הארץ, אלא גם מאפשר לכל המשתמשים, ללא קשר למשאבים שלהם..

גורם נוסף המייחד את מטבע ה- Nav מהאחרים הוא עלות העסקה הנמוכה של 0.0001 נ”ו בלבד. צוות הפיתוח פעיל גם הוא ומספק עדכונים שבועיים כך שאין ספק באשר להתקדמות. עדכונים קבועים כאלה נדירים מאוד מפרויקטים אחרים של קריפטו.

מערכת Nav Coin מתעדכנת באופן קבוע לכלול את הגרסה האחרונה של הביטקוין. המשמעות היא שמשתמשים מקבלים את כל היתרונות של ביטקוין אך אפשרות הפרטיות הייחודית ל- Nav Coin. הקהילה גם תומכת וידידותית להפליא, כמו גם פעילה. למעשה לקח לקהילה רק שבועיים להצביע על ולהפעיל את SegWit (עד מופרד).

במה הטכנולוגיה שמאחורי מטבע Nav שונה ממטבעות מטבעות מסוככים אחרים?

הרוב המכריע של המטבעות הקריפטוגרפיים המציעים אותה רמת פרטיות כמו Nav Coin מסתמכים על ZKSnarks או על CryptoNote / RingCT. לרוע המזל, שני האלגוריתמים חדשים למדי עם מחקרים מינימליים. בנוסף לספקות של כמה אקדמאים לגבי תוקף האלגוריתם, אם הם נשברים, היסטוריית העסקאות הופכת לגלויה ומבטלת את הפרטיות.

כדי להימנע מבעיות אלה, Nav Coin מסתמך על RSA, אלגוריתם שנחקר ונמצא בשימוש נרחב. הוא גם משתמש במקשים באורך 2,048 סיביות, הנחשבים בדרך כלל לבטוחים, אך הם יכולים לעבור לאורך של 4,096 סיביות לבטיחות נוספת ללא השפעות שליליות..

ארנקי מטבעות Nav

כדי להתחיל להשתמש ב- Nav Coin, הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא ליצור ארנק כדי לאחסן אותם. יש לך כמה אפשרויות לכך, אם ברצונך להמר על מטבעות ה- Nav שלך ולהרוויח 5% תגמולים (בשנה) על כך, תצטרך להוריד את ארנק הליבה של Nav Coin. אם תבחר באפשרות זו, תצטרך להוריד את כל הבלוקצ’יין לפני שתוכל להימצא בסביבות 1.5GB. לצורך ההימור, יהיה עליך לפתוח את הארנק במחשב שלך ומחובר לאינטרנט. אם אינך מעוניין לקחת חלק ב- Staking, תוכל להוריד את ארנק Electrum המשתמש בנתוני בלוקצ’יין מרוחקים.

ישנן אפשרויות גם ליצירת ארנק נייר לאחסון קר ותוכל לאחסן את Nav בארנק Android של Coinomi לנייד.

ארנקי מטבעות Nav

כיצד להפקיד מטבע Nav

אם אתה רוצה להפקיד את מטבעות ה- Nav שלך תמורת 5% תגמולים, קדימה הורד את ליבת המטבעות ארנק למחשב והפעל את התוכנית, בחר את מיקום ההתקנה שלך ואז המתן בזמן הורדת ה- blockchain.

הימור מטבעות Nav

כדי לשלוח את המטבעות שלך לארנק, לחץ על הכרטיסייה “קבל” שם תתן את הכתובת שלך יחד עם קוד ה- QR. מכאן תוכלו ליצור כתובות רבות ככל שתרצו.

קבל מטבעות Nav

ברגע שדבר שעליך לעשות בשלב זה הוא לגבות את הארנק שלך למקרה שתצטרך לשחזר אותו בעתיד, בקר בתפריט “קובץ” ולחץ על “ארנק גיבוי” וקובץ wallet.dat ייווצר עבורך. אתה צריך לגבות את זה במקום כלשהו בטוח, כמו מקל USB.

לאחר שהבלוקצ’יין הורד ויש לך את מטבעות ה- Nav שלך בארנק, אתה תימור.

למידע נוסף על ההימור, עיין ב אתר זה המכסה הרבה הדרכות להימור וכיצד ניתן להגדיר פאי פטל להימור. יש להם גם שימושי מחשבון הימור מטבעות Nav כדי לחשב את עלויות החשמל והתגמולים הפוטנציאליים שלך.

מחשבון הימור

כיצד לקנות מטבע Nav (NAV)

כעת יש לך את הגדרת הארנק שלך, תרצה לרכוש מטבע Nav כדי להחזיק בו. אינך מסוגל לרכוש NAV עם מטבע “פיאט”, לכן תצטרך לרכוש תחילה מטבע אחר – הקלות ביותר הן ביטקוין או את’ריום שתוכל לעשות ב- Coinbase באמצעות העברה בנקאית או רכישת כרטיס חיוב / אשראי ואז להחליף את זה עבור NAV בצ’אנגלי.

הירשם ב- Coinbase

עבור רוכשים בפעם הראשונה של מטבע קריפטו, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Coinbase כדי לבצע את הרכישה הראשונה שלך – היא קלה לשימוש, מוסדרת לחלוטין על ידי ממשלת ארה”ב, כך שתדע שזה אחד המקומות הבטוחים והמכובדים ביותר לרכוש בהם מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מציע את האפשרות לרכוש ביטקוין, ליטקוין ואת’רום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות שליחת העברה בנקאית. העמלות גבוהות יותר עבור כרטיסים, אך תקבל את המטבע שלך באופן מיידי.

יהיה עליך לבצע אימות זהות כלשהו בעת ההרשמה כיוון שעליך לעמוד בהנחיות פיננסיות מחמירות. הקפד להשתמש בקישור שלנו כדי להירשם, אשר יזוכה בסכום של 10 $ בביטקוין בחינם בעת ביצוע הרכישה הראשונה שלך בסך 100 $..

אתר Coinbase

כדי להתחיל, לחץ על כפתור “הירשם” שם תועבר לטופס הרשמה שבו תצטרך להזין את שמך, דוא”ל ובחר סיסמה.

לאחר מכן Coinbase ישלח אליך קישור באמצעות דוא”ל לאימות חשבון הדוא”ל שלך, לאחר שתלחץ על הקישור בדוא”ל תועבר לדף אימות. לאחר מכן עליך להוסיף את מספר הטלפון שלך ולהעלות תמונה של תעודת הזהות שלך – זה יכול להיות דרכון, רישיון נהיגה וכו ‘. עליך להוסיף את פרטי התשלום שלך, כדי שתוכל להוסיף את חשבון הבנק שלך או כרטיס חיוב או אשראי כנדרש – לאחר תקופה קצרה חשבונך יאומת ואז תוכל לבצע את הרכישה הראשונה שלך.

אימות Coinbase

רכוש אתריום או ביטקוין

עבור מדריך זה, נרכוש את’רום להחלפה במטבע היעד שלנו. הסיבה לכך היא שיש לה עמלות זולות בהרבה מביטקוין למשלוח וגם העסקה מתרחשת הרבה יותר מהר. אז ב- Coinbase, היכנסו ללשונית “קנייה / מכירה” בחלק העליון, בחרו “Ethereum”, בחרו את אמצעי התשלום והזינו את הסכום שברצונכם לרכוש – תוכלו להזין סכום של דולר ארה”ב או מספר אתר.

קנה את אתרום

לאחר מכן תתבקש לאשר את העסקה שלך, אם תשלם בכרטיס ייתכן שתצטרך לבצע אימות מול ספק הכרטיס שלך. לאחר השלמת זה, Ethererum שלך יתווסף לחשבונך.

באמצעות צ’אנג’לי

השלב הבא הוא להשתמש באתר Changelly להחלפת ה- Ether שלך ל- NAV. השתמש בקישור זה והזן כמה אתים תרצה להמיר וזה יראה לך כמה NAV תקבל בתמורה, אם אתה שמח אז קדימה ולחץ על כפתור “החלפה” הירוק.

במסך הבא תתבקש לרשום חשבון שתוכל לעשות זאת באמצעות חשבון מדיה חברתית או הזנת כתובת הדוא”ל שלך..

רישום צ'אנגלי

לאחר שתסיים, תועבר לדף המציג את פרטי העסקה – בדוק אותו וודא שהסכומים נכונים. ברגע שאתה מאושר לחץ על הכפתור הירוק “הבא”.

במסך הבא תתבקש להזין את כתובת ארנק ה- Nav Coin שלך בה תקבל את המטבעות. הדבק זאת בתיבה ולחץ על הכפתור הירוק “הבא”.

כתובת הארנק של צ'אנג'לי

לאחר מכן יוצג לך מסך אישור סופי, שוב, וודא שכל הפרטים נכונים לפני שתמשיך.

אישור צ'אנגלי

לאחר מכן צ’אנג’לי יספק לך כתובת שאליה אתה שולח את האתר שלך, אז העתק את הכתובת שהם נותנים לך ואז חזור לחשבון מטבע הבסיס שלך..

שלח בצ'אנגלי אל

שלח את האת’ריום או את הביטקוין שלך

ב- Coinbase, לחץ על “חשבונות” ובחר את ארנק ה- Ethereum שלך משמאל ואז לחץ על “שלח”.

הזן את הכתובת שצ’אנגלי נתן לך קודם.

שלח את'ריום

לחץ על “המשך” ואז יתכן שתצטרך לאשר את העסקה באמצעות הדוא”ל או הטלפון שלך אם מופעלת אימות דו-גורמי.

העסקה תישלח כעת דרך רשת את’ריום ותעבור זמן קצר עד שתוכל לבדוק בחשבון Changelly שלך שם היא תודיע לך על השלבים הבאים:

  1. מחכה לתשלום
  2. מתחלפים
  3. שולח לארנק שלך

לאחר השלמתה תופיע הודעת אישור על המסך שאומרת “העסקה הושלמה”. כעת תוכל לבדוק את ארנק מטבע Nav שלך שבו תוכל לאשר שאתה הבעלים של ה- NAV שלך כעת.

העסקה של צ'אנגלי הושלמה

הבנת NAVTech

כאשר אתה מוריד את הארנק האחרון מ- Nav Coin, תבחין כי NAVTech כלול ומוגדר מראש. מערכת קוד פתוח זו מבוזרת ומאפשרת לכל אחד להשתמש בשרת Nav Coin או להגדיר בעצמם. ללא קשר לשרת, NAVTech היא מערכת הבלוקצ’יין הכפולה המאפשרת תשלומים פרטיים של Nav Coin. הוא מצפין את פרטי העסקה לפני שליחתו דרך הבלוקצ’יין השני הזה. זה מבטיח שאין קשר בין הכתובות המעורבות.

כיצד מטבע Nav שומר על עסקאות פרטיות?

אם תבחר בתשלום פרטי, Nav Coin ישלח את העסקאות הפרטיות המוצפנות באמצעות הבלוקצ’יין הכפול, הפועל במערכת NAVTech..

אילו פרויקטים הושלם מטבע Nav?

אם אתה מסתכל על מפת הדרכים של Nav Coin, תגלה מספר רב של פרויקטים שהושלמו, כולל ארנקים ניידים ואינטרנט, תכנון ה- DApps האנונימיים, בנייה מחדש של ה- Subchain, NavTech v1.2, Nav Coin Core 4.0.4, NaviPi 1.0.1, NavTech 1.1, Nav Coin Core 4.0.0, NavPi StakeBox, עיצוב מחדש של אתרים, יישום ביזור, שילוב סוחרים אנונימי, שער סוחר, לקוח דק בשולחן העבודה, שחרור ציבורי של NAVTech, NAVTech Node JS, מבחן הבטא של NAVTech, Faucet ו- Block Explorer.

מטבע Nav החל כבר בשנת 2014. עד שנת 2016 הוא היה השלישי עם הביצועים הטובים ביותר מכל המטבעות הקריפטוגרפיים. עם כל כך הרבה פרויקטים בחגורה ומתוכננים לעתיד, זה יכול רק להמשיך לעלות.

אילו פרויקטים מתוכננים לעתיד?

היזמים שעומדים מאחורי Nav Coin עובדים קשה הרחיבו אותו במספר פרויקטים. NAVTech Polymorph בעיצומה. זה כרוך בעבודה עם צ’אנג’לי, חילופי דברים מיידיים. פרויקט זה יספק תשלומים אנונימיים, כמו גם אפשרות לעבור בין כל אחד מ- 25 המטבעות הקריפטוגרפיים הרשומים בפלטפורמה. פרויקט זה הסתיים בכ- 60 אחוזים.

מפת דרכים

מפת הדרכים השיווקית הושלמה כרגע בכ- 75 אחוז והיא תכלול פורמליזציה של מפת דרכים שיווקית וכן הצגת תוכנית שיווקית. Nav Pi 2.0 הושלם ב 25 אחוז ומתמקד בייעול ממשק NavPi תוך שיפור ביצועי חזית כדי לשפר את חוויית המשתמש. הקרן הקהילתית הושלמה ב -20 אחוז, כאשר היזמים מכינים אותה למקרה שהרשת תצביע עבורה.

ארנק ה- NAVTEch ישלב את NavTech, ה- Subchain ו- Nav Coin בארנק אחד, ויהפוך את הרשת לרשת רשת מבוזרת לחלוטין. הם עובדים גם על אנון דאפס, פלטפורמת יישומים מבוזרת אנונימית.

הצוות עובד גם על יישום ההימור הקרה, שיאפשר להשתמש ב- NAV באחסון קירור להפקת תשומות כדי להגביר את אבטחת הקרן בזמן ההימור. מפתחים עובדים גם על אב טיפוס של שרשרת Nav.

סיכום

Nav Coin לוקח את כל היתרונות של הביטקוין ומוסיף בפרטיות באמצעות היכולת להגן על כתובות ומידע אחר. זה מאפשר למשתמשים לנצל מטבע קריפטוגרפי המשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר ומגן על המידע שלהם.

נקודות טובות נוספות עבור Nav Coin הן טכנולוגיית Polymorph הקרובה, היערכות קרה והאפשרות של חוזים חכמים ודפים בהמשך הדרך ותוכלו לראות מדוע יש תקוות גדולות לעתיד Nav Coin, מה שהופך אותה להשקעה טובה בעיניים מתוך רבים.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me