מדריך למתחילים לקרדנו

מדריך קרדנו

קרדנו מציע למשתמשים בלוקצ’יין ציבורי מבוזר, כמו גם פרויקט קריפטוגרפי עם מקור פתוח מלא. כרגע, Cardano עובדת על פלטפורמת חוזה חכמה. בסיום זה יספק תכונות מתקדמות יותר מכל פרוטוקול אחר שפותח עד כה.

אתר קרדנו

מי עומד מאחורי קרדנו?

שלושה ארגונים עובדים יחד כדי ליצור את Cardano. קרן קרדנו ממוקמת בשוויץ. גוף תקנים עצמאי זה נועד לתמוך במשתמשי Cardano ולעבוד עם הרשויות בנוגע לעניינים מסחריים ורגולטוריים. IOHK היא המובילה בפיתוח ומחקרי מטבעות קריפטוגרפיים, והיא מחזיקה בחוזה לפיתוח פלטפורמות עד 2020. לבסוף, אמורגו משקיעה בסטארטאפים ומסייעת למיזמים מסחריים לבנות על בלוקצ’יין הקיים של Cardano.

צוות קרדנו

מה מייחד את קרדנו?

מתוך כל טכנולוגיות הבלוקצ’יין, Cardano היא הפלטפורמה הראשונה מבוססת הבלוקצ’יין שהגיעה מגישה מונחית מחקר ופילוסופיה מדעית. במקום רק ספר אלקטרוני בסיסי, יש לקארדנו סדרה של מאמרים אקדמיים לחקירה של המשקיעים. הצוות העומד מאחורי הפיתוח של קרדאנו הוא קולקטיב עולמי מלא בחוקרים ומהנדסים מומחים.

הצוות שעומד מאחורי Cardano נקט בגישה ייחודית זו מכיוון שהם מכירים בכך שהטכנולוגיה חייבת להיות גמישה, ניתנת להרחבה ובטוחה אם מיליוני משתמשים יכולים לנצל אותה. בגלל זה, הצוות שם דגש רב על קפדנות מדעית בעת פיתוח Cardano ו- Cryptocurrency Ada כפי שהיה עושה עם מערכות קריטיות למשימה בבנקאות או בחלל..

דרך נוספת בה בולט Cardano היא שהיא תאזן בין צרכי הרגולטורים והמשתמשים תוך כדי עבודה בפרטיות ורגולציה. ככזה, על Cardano להציג סוג חדש של מחשוב מוסדר המאפשר הכללה כלכלית משופרת באמצעות הגישה הפתוחה שלו.

Cardano מציעה מטבעות קריפטוגרפיים ופלטפורמה טכנולוגית

בנוסף להצעת מטבע קריפטוגרפי, עדה, לקארדנו יש פלטפורמה טכנולוגית. לאחר השלמתה, היא יכולה להריץ יישומים פיננסיים בהם אנשים פרטיים, ממשלות וארגונים אחרים ברחבי העולם משתמשים מדי יום. הצוות בונה את הפלטפורמה בסדרת שכבות, מכיוון שהדבר מאפשר גמישות לשדרוגים עתידיים ותחזוקה פשוטה יותר. הפרויקט מתחיל ברובד ההתיישבות שישמש להפעלת עדה. לאחר מכן, הצוות יבנה שכבת מחשב המטפלת בחוזים חכמים, שהם ההסכמים החוקיים הדיגיטליים העומדים בבסיס העסק והמסחר העתידי. בנוסף, Cardano תריץ דאפים, או יישומים מבוזרים הפועלים באמצעות בלוקצ’יין במקום להיות בשליטת צד אחד.

מה כדאי לדעת על מטבעות מטבעות של עדה?

עדה היא המטבע הקריפטוגרפי שעומד מאחורי Cardano, והיא משמשת לקבלת ושליחת כספים דיגיטליים. היזמים מרגישים כי מזומנים דיגיטליים, כמו עדה, מראים כיצד יהיה כסף בעתיד. זה מאפשר העברות ישירות מהירות עם אבטחה מובטחת בזכות הצפנה.

על מנת להשתמש בעדה, על המשקיעים להשתמש ארנק הדדלוס, שהוא ארנק מאובטח דטרמיניסטי, מרובה צורות, מאובטח שתוכנן במיוחד עבור מטבע החילונים הזה. הארנק פשוט להתקנה והוא מאפשר לך להציג הכל ואפילו לחפש עסקאות. אתה משתמש בו כדי להציג מידע ספציפי הנוגע למצב הבלוקצ’יין. הוא כולל גם סיסמאות הוצאה מוצפנות ומפתחות פרטיים להענקת אבטחה ויכולת ייצוא לתעודת נייר לאחסון קר. מימוש אדא יכול להיות באמצעות אישורי מימוש לא מוצפנים או מוצפנים, ומשתמשים יכולים להגדיר את רמת הבטחת העסקה.

ארנק קרדנו

צוות המפתחים שעומד מאחורי Cardano פועל להוסיף תמיכה ב- Ethereum Classic ובביטקוין וליצור ארנק סלולרי עבור iOS ו- Android. הם עובדים גם על חנות יישומים הכוללת תמיכה כמעט בכל המטבעות הקריפטוגרפיים והיישומים שנבנו על ידי הקהילה, כמו גם ההימור, שיאפשר למחזיקי עדה ליצור חסימות ולהרוויח יותר.

כיצד לקנות Cardano ADA

נכון לעכשיו, אתה יכול לקנות או למכור מטבעות מטבע אדא באמצעות אחת ממספר הבורסות, כאשר הרשימה צומחת ללא הרף. בסופו של דבר הקריפטו יהיה זמין גם בכספומטים מסוימים ביפן. בעלי Ada יוכלו גם לבחור בכרטיס חיוב של Cardano, המאפשר לכם להשתמש בו בדיוק כמו כל מטבע אחר. הכספים מומרים אוטומטית למטבע המקומי שלך לשימוש חלק. כרטיס החיוב יחובר ליישום, כך שתוכל לעקוב אחר עסקאות ואת יתרת Ada שלך.

כך תוכל לרכוש קצת ADA עכשיו …

אינך מסוגל לרכוש ADA במטבע “פיאט” ולכן תצטרך לרכוש מטבע אחר – הקלות ביותר הן ביטקוין או אתריום שתוכל לעשות ב- Coinbase באמצעות העברה בנקאית או רכישת כרטיס חיוב / אשראי ואז להחליף את זה עבור ADA בבורסה כמו Binance.

הירשם ב- Coinbase

עבור רוכשים בפעם הראשונה של מטבע קריפטו, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Coinbase כדי לבצע את הרכישה הראשונה שלך – היא קלה לשימוש, מוסדרת לחלוטין על ידי ממשלת ארה”ב, כך שתדע שזה אחד המקומות הבטוחים והמכובדים ביותר לרכוש בהם מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מציע את האפשרות לרכוש ביטקוין, ליטקוין ואת’רום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות שליחת העברה בנקאית. העמלות גבוהות יותר עבור כרטיסים, אך תקבל את המטבע שלך באופן מיידי.

יהיה עליך לבצע אימות זהות כלשהו בעת ההרשמה כיוון שעליך לעמוד בהנחיות פיננסיות מחמירות. הקפד להשתמש בקישור שלנו כדי להירשם, אשר יזוכה בסכום של 10 $ בביטקוין בחינם בעת ביצוע הרכישה הראשונה שלך בסך 100 $..

אתר Coinbase

כדי להתחיל, לחץ על כפתור “הירשם” שם תועבר לטופס הרשמה שבו תצטרך להזין את שמך, דוא”ל ובחר סיסמה.

לאחר מכן Coinbase ישלח אליך קישור באמצעות דוא”ל לאימות חשבון הדוא”ל שלך, לאחר שתלחץ על הקישור בדוא”ל תועבר לדף אימות. לאחר מכן עליך להוסיף את מספר הטלפון שלך ולהעלות תמונה של תעודת הזהות שלך – זה יכול להיות דרכון, רישיון נהיגה וכו ‘. עליך להוסיף את פרטי התשלום שלך, כך שתוכל להוסיף את חשבון הבנק שלך או כרטיס חיוב או אשראי כנדרש – לאחר תקופה קצרה חשבונך יאומת ואז תוכל לבצע את הרכישה הראשונה שלך.

אימות Coinbase

רכוש אתריום או ביטקוין

עבור מדריך זה, נרכוש את’רום להחלפה במטבע היעד שלנו. הסיבה לכך היא שיש לה עמלות זולות בהרבה מביטקוין למשלוח וגם העסקה מתרחשת הרבה יותר מהר. אז ב- Coinbase, היכנסו ללשונית “קנה / מכר” בחלק העליון, בחר “Ethereum”, בחר את אמצעי התשלום שלך והזן את הסכום שברצונך לרכוש – תוכל להזין סכום של דולר אמריקאי או מספר אתרים.

קנה את אתרום

לאחר מכן תתבקש לאשר את העסקה שלך, אם תשלם באמצעות כרטיס ייתכן שתצטרך לבצע אימות מול ספק הכרטיס שלך. לאחר השלמת זה, Ethererum שלך יתווסף לחשבונך.

רכשו ADA ב Binance

עכשיו אתה יכול לשלוח את Ether שלך אל Binance כדי לבצע את הרכישה של ADA. עיין בסקירה שלנו על Binance כאן כדי לראות כיצד להירשם ולרכוש בבורסה שלהם..

ארנקים של Binance

כיצד משתמש Ouroboros בכריית הוכחה?

בתוך Cardano תמצאו אלגוריתם חדש לכריית הוכחה, המכונה Ouroboros. אלגוריתם זה קובע כיצד הצמתים השונים מגיעים להסכמה הנוגעת לרשת. זה מייצג חידוש משמעותי בעולם טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומבטל את הצורך בפרוטוקול הוכחת עבודה המשתמש באנרגיה. מאחר שצריכת האנרגיה היא זו שמונעת שימוש נרחב יותר בקנה מידה של בלוקצ’יין, Ouroboros היא התקדמות חשובה.

מערכת Ouroboros תוכננה על ידי צוות עם פרופסור אגלוס קיאיאס, המדען הראשי של IOHK, ובראשם פרוטוקול ההוכחה הראשון שהוכיח כי הוא מאובטח. זהו גם הראשון שעבר ביקורת עמיתים, שקרה כחלק מהתקבלות לוועידת ההצפנה המובילה, Crypto 2017. ככזו, האבטחה של Ouroboros דומה לבלוקצ’יין של הביטקוין, דבר שלא נפגע..

אורובורוס

בעזרת אלגוריתם ההוכחה של ההימור של Ouroboros, בעל העניין שייצור את החסימה הבאה נבחר באופן אקראי, בהתבסס על ספר החשבונות והפרופורציונאלי לגודל המניות שלהם. “הוכחה” מתייחסת לראיות לכך שכל חסימות העסקה הן לגיטימיות. “הימור” מתייחס לערך היחסי שכתובות הצומת מחזיקות.

איזו טכנולוגיה קניינית אחרת יש לקארדנו?

ל- Cardano סייר חסימות ייחודי, המאפשר לבדוק את היסטוריית העסקאות. עסקאות הקשורות לעדה נרשמות באופן ציבורי באמצעות הבלוקצ’יין, ומאפשרות לראות את התאריך והשעה של העסקה, הסכום שנשלח והכתובת הציבורית של השולח. הגרסה האמיתית תושק בקרוב מאוד, וגרסת Cardano Testnet כבר פעילה.

סיכום

נראה כי Cardano היא פלטפורמת בלוקצ’יין אמינה, הודות לגישה הייחודית שלה להשתמש בפועל בשיטות מדעיות בפיתוח. אנו מצפים לקרדאנו לדברים גדולים בעתיד בין השימוש בפילוסופיה המדעית לבין העובדה שהיא קוד פתוח לחלוטין.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me