מדריך למתחילים לסטם

סקירת גזע

סטעם היא “פלטפורמת מדיה חברתית מבוססת בלוקצ’יין בה כל אחד יכול להרוויח תגמולים”. פלטפורמה תמריצה, Steem תומך בבניית קהילה ובאינטראקציה חברתית על ידי תגמול אלו שלוקחים חלק על ידי פרסום, הצבעה על אוצר תכנים נהדרים באמצעות מטבע קריפטוגרפי.

“בהשראת לקחים שנלמדו מבניית מטבעות קריפטוגרפיים, קהילות מטבעות קריפטוגרפיים ומושגים שהתרגלנו אליהם מפלטפורמות המדיה החברתית השונות שכבר קיימות”

המנכ”ל נד סקוט ודניאל לרימר, CTO של Steemit ומייסד Bitshares, התכנסו ויצרו את Steem בשנת 2016.

סטעם

הצהרת המפתח שסטעם עומד לצד, היא האופן שבו הפלטפורמה שלהם היא ‘המטבע הקריפטוגרפי הראשון שמנסה לתגמל בצורה מדויקת ושקופה מספר בלתי מוגבל של אנשים שתורמים תרומות סובייקטיביות לקהילה שלה’. הם משתמשים במערכת חשבונאית הוגנת שתמיד תשקף את התרומה שלך, כך שאם אתה פשוט משתתף אז תזכה לתגמול.

מי יכול להפיק תועלת מסטעם?

Steem נבנה עבור אנשים רגילים, כדי לתגמל אנשים רגילים על תרומתם לקהילות מקוונות, במטרה להעצים אנשים ברחבי העולם. מכיוון שהטכנולוגיה שנבנתה על סטם יכולה לעבד אלפי פעולות בשנייה, תגמולים הם רבים וניתן להרוויח אותם במהירות באמצעות תגמול של אסימונים דיגיטליים בסביבות 24 שעות לאחר הגשת התוכן וההצבעות..

קבוצות האנשים שלטענת סטם יכולות להרוויח רבות משימוש בפלטפורמה שלה, וכוללות:

 • יוצרים
 • אוצרים
 • כספים
 • סוחרים
 • מקבלי שוק
 • קונים
 • יזמים
 • בלוגרים
 • מגיבים
 • קוראי אינטרנט
 • מנהיגי הקהילה
 • מפנים
 • הרשמו מארחים למסיבות

פלטפורמות מדיה חברתית כמו Reddit, פייסבוק וטוויטר ראו תוכן שנוצר על ידי משתמשים שפרסמו חבריה מייצר ערך של מיליארדי דולרים עבור בעלי המניות בחברה. עם זאת, סטים עובד בצורה אחרת. הרבה מהערך שיוצרים האנשים שמספקים את התרומות ברשתות החברתיות ובקהילות מקוונות מתוגמל בעצמם במטבע וירטואלי.

מה זה סטמיט?

Steemit.com היא רשת חברתית ופלטפורמת תגמולי תוכן המשתמשת בטכנולוגיית Steem כדי לתגמל משתמשים עבור אוצרות תוכן בכל רחבי האינטרנט. זה נותן תגמולים ב 50% כוח סטיב, ו 50% דולרים סתם.

על ידי בניית קהילה מקוונת המתוגמלת בקריפטוגרפי על שיתוף קולם, סטמיט מגדיר מחדש את עולם המדיה החברתית, ובונה במהירות כלכלה חברתית הולכת וגדלה מכיוון שהמשתמשים מרוויחים תגמולים מהשימוש בו ולא רק מבעלי המניות בחברה. פלטפורמות אחרות.

קהילה נבנית על ידי כך שהיא מאפשרת למשתמשים לתגמל משתמשים אחרים על התוכן שהם מפרסמים על ידי שימוש בבלוקצ’יין המהפכני Steem וב- cryptocurrency. זה בחינם לפרסם באתר Steemit.com, וזה מה שהופך אותו למושלם עבור האדם הרגיל כמו גם עבור יוצרי התוכן, והוא ‘מוטבע’ מדי יום. לאחר מכן מופץ מטבע יומי זה ליצרני תוכן בהתאם לכמה קולות הם מקבלים עבור ההודעות שהם מעלים.

כיצד תוכלו להרוויח אסימונים דיגיטליים ב- Steemit

לסטים מספר סוגים של אסימונים, סטעם, דולר סטים (SBD), ו כוח גזע (עדה של ווסטים). דולרים של סטים וסטים הם נוזל ואילו כוח סטיב אינו.

כאשר משלמים לך באתר Steemit, אתה יכול לבחור לשלם 50% ב- STEEM Power ו- 50% בדולרים של STEEM, או 100% בכוח Steem. הנה דוגמה לתשלום של 50/50: אם אתה מרוויח 200 דולר בפוסט, תקבל 100 דולר STEEM דולר, והספק 50 STEEM (בהנחה שהספק STEEM שווה 2 דולר כל אחד, בזמן הנוכחי).

לסטמיט יש שלוש דרכים בהן תוכלו להרוויח אסימונים דיגיטליים כמשתתף בקהילה, וזה קל ופשוט להסתבך ולהתחיל להתגמל בקריפטו..

כפי ששותף באתר Steemit, כחלק מהקהילה תוכלו להרוויח אסימונים דיגיטליים על ידי:

הַצָבָה – על ידי שיתוף הפוסטים שלך תוכל להרוויח הצבעות מחברי הקהילה. תלוי בהצבעות שאתה מקבל, תקבל חלק ממאגר התגמולים המתמשך של סטים.

הצבעה ואוצרות – אם אתה מגלה פוסט ומצביע עליו לפני שהוא הופך פופולרי, תוכל לזכות בפרס אוצרות. סכום התגמול יהיה תלוי בכמות כוח הסטם שיש לך.

רכישה – משתמשים יכולים לרכוש אסימונים של Steem או Steem Dollar ישירות דרך ארנק Steemit באמצעות אסימונים של bitcoin, Ether או BitShares. הם זמינים גם משווקים ובורסות אחרות, כולל BlockTrades, Poloniex, Bittrex, Shapeshift.io ו- Changelly. אסימונים של סטים שמופעלים באמצעות Steem Power מרוויחים סכום קטן של ריבית בגין החזקה.

להרוויח אסימונים דיגיטליים זה קל, ומדיניות Steemit הופכת את זה להוגן עבור כל המשתמשים לקבל תגמול ולא משנה באיזו תדירות הם משתתפים ומפרסמים. אסימונים דיגיטליים נוצרים כל הזמן על ידי רשת Steem. חלק מהאסימונים ניתנים למשתמשים שמוסיפים ערך אמיתי ל- Steemit על ידי פרסום תוכן, תגובה על תכנים של משתמשים אחרים והצבעה על תוכן של אחרים, ושאר הסיר היומי של האסימונים הדיגיטליים מופץ בין מחזיקי כוח גזע והעדים המנהלים את הבלוקצ’יין.

אחסון מטבעות הגזע שלך

באתר הרשמי של Steemit יש פונקציות מובנות בארנק, כך שעל ידי הרשמה לאתר יצרתם גם את הארנק שלכם לאחסון, Steem, Steem Dollars ו- Steem Power. יש גם ארנק שורת פקודה אתה יכול להוריד וגם א ארנק נייד המכונה eSteem, המשמש כממשק נייד לרשת החברתית עצמה ומאפשר לך לגשת לכל התכונות העיקריות של האתר וגם להעביר את הכספים שלך.

מה הופך את סתם לשונה?

למרות שקיימות פלטפורמות טיפים רבות אחרות המופיעות כרגע, סטיב שונה מהשאר. פלטפורמות רבות אחרות של טיפות מטבעות קריפטוגרפיים דורשות מהמשתמשים שלהן לוותר על משהו על מנת לתגמל אחרים על תרומתם. עם זאת, כדי לתגמל אחרים ב- Steem כל מה שמשתמש צריך לעשות הוא להצביע לתוכן או לפרסום של משתמשים אחרים, ממש כמו שהיית רוצה פוסט בפייסבוק או להצביע על פוסט ב- Reddit. זה מעודד את המשתמשים להשתתף בקהילה ומתגמל את התרומות הטובות ביותר במטבע שניתן לאסוף בארנק האישי שלהם ולהחליף בכל נקודה במטבע פיאט אמיתי..

סיכום

כולנו משתמשים ברשתות החברתיות, אך כנראה שמעולם לא עלה בדעתי שתתוגמל על התוכן שאתה משתף.

Steem משנה את האופן שבו אנו משתמשים במדיה החברתית, בכך שהוא מאפשר למשתמשים להרוויח תגמולים עבור השתתפותם הפעילה. על ידי הצבת תמריץ מאחורי האינטראקציה, טכנולוגיה זו יוצרת קהילה משגשגת שבה תוכן איכותי חשוב.

אם יש לך תכנים לשתף אשר ראוי להיראות על ידי קהל גדול, ושמגיע לך לתגמל עליהם, Steemit הוא מושלם עבור כל הכותבים השואפים שביננו, כמו גם אנשים רגילים עם דעות לשתף ולדון..

תמריץ ותגמול למשתמשים בפלטפורמת מדיה חברתית הוא רעיון נהדר מכיוון שהוא מקדם צמיחה ויוצר קהילה של אנשים האינטראקציה עם אחרים. נוסף על כך, אסימונים דיגיטליים מופצים בצורה הוגנת, כך שהתוכן הטוב ביותר יקבל הכרה בקריפטו וכולם יוכרו על מאמציהם לקחת חלק..

Steem היא פלטפורמת טכנולוגיית בלוקצ’יין חושבת קדימה, אשר עשויה להשפיע מאוד ולתרום לעולם הרשתות החברתיות המזמזמות כבר מכיוון שהתגמולים שלה נותנים לאנשים סיבה להצטרף ולהשתלב באופן פעיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me