מדריך למתחילים לדנטאקו

מדריך Dentacoin

עד כמה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מפריעה, זה רק עניין של זמן עד שהיא תגיע לכל תחום בתעשייה. תעשיית השיניים אינה חסינה מפני ההשפעות המרחיקות לכת של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. דנטקו הוא מטבע קריפטוגרפי לתעשיית השיניים. 440 מיליארד דולר מוציאים מדי שנה לרפואת שיניים. הבעיה בעלויות הגבוהות הללו היא שאנשים לא עושים בדיקות סדירות אצל רופא השיניים. בסופו של דבר הם מוציאים יותר לתיקון בעיות שיניים במקום לנקוט באמצעי מניעה. מטבע שיניים עולמי יחיד יעניק לאנשים גישה לשירותי שיניים איכותיים יותר, כמו גם מאגר גדול יותר של מומחיות בשיניים. אבל איך כל זה עובד? בואו נפרק את דנטקו.

אתר Dentacoin

מה זה Dentacoin?

מטרתו לפתור את המגבלות של תעשיית השיניים המסורתית. ראשית, Dentacoin יוצר תמריצים לאנשים לתרום לקהילה באמצעות מחקר וביקורות ועל ידי החזרת משהו – קריפטוגרפיה. קהילת Dentacoin מושתתת על ערכי הליבה של שקיפות ואחריות משותפת. לחברה אפילו אינטרס מיוחד בענף השיניים ורכשה את מרפאת השיניים הבינלאומית Dentaprime שבסיסה בלונדון. עלות המרפאה הייתה 90 מיליון דולר ושולמה כולה במטבע הצפוני של Dentacoin (DCN).

תכונות Dentacoin

אילו פתרונות יספקו Dentacoin?

קרן Dentacoin נראית לפתור שלוש סוגיות עיקריות. יש לשפר את איכות הטיפול בשיניים ברחבי העולם. ישנם אנשים רבים ברחבי העולם ללא אמצעים כספיים או גישה לספקי שיניים איכותיים. כאמור, עלויות שיניים גבוהות הן גם נושא מרכזי. באמצעות טיפול שיניים מונע ניתן לאבחן בעיות מרכזיות בשלב מוקדם ולטפל בהן לפני שהוא הופך להיות הוצאה גדולה. אין קהילת שיניים עולמית אמיתית. Dentacoin תיצור ותתחזק רשת זו. יהיו כלים שונים כחלק מ- Dentacoin. למטופלים יהיה כוח בכך שהם יכולים לסקור ולהמליץ ​​על אנשי מקצוע טובים בתחום השיניים ולהרוויח מטבעות. לעומת זאת לרופאי שיניים יהיו דרכים לתרום וגם להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים על מאמציהם.

מה היעדים שדנטאקו רוצה להשיג?

כל תעשיית שירות משגשגת על משוב משתמשים. משוב זה הוא שמניע את העסק לחדש ולשנות לטובה. תעשיית הבריאות ובמיוחד רפואת שיניים יכולה להשתמש בזה להשפעה רבה. אמון הוא אחד המצרכים החשובים ביותר שיכול להיות לעסק. אין כיום קהילת שיניים מרכזית ליצירת קשר מסוג זה בתוך תעשיית השיניים. כאן תיכנס לפלטפורמת הביקורת המהימנה של Dentacoin.

מהי פלטפורמת הסקירה המהימנה של Dentacoin?

פלטפורמה זו היא פלטפורמת סקירה מבוססת בלוקצ’יין לביקורת שיניים. למרות שפלטפורמות מסוג זה כבר קיימות, אין פלטפורמה מבוזרת מסוג זה. עם פלטפורמות ריכוזיות, לעתים קרובות קל לתפעל דירוגים או לשלם לאנשים כדי להשאיר דירוגים נוחים. עם פלטפורמה מבוזרת זה כמעט בלתי אפשרי לתפעל את מערכת הדירוגים. זה מועיל הן לרופא והן לחולה. לחולים יש פלטפורמה להשמיע את עצמם ולקבל תוקף באמצעות תגמולים. באותו אופן, לרופאים תהיה גישה לנתוני משוב איכותיים ולפרופילי מטופלים שיעזרו להם לשמור על בסיס לקוחות טוב. פלטפורמת Dentacoin תשתמש במערכת סקירה או בחוזים חכמים של Ethereum כדי לשלוח DCN למשתמשים כפרסים.

מה היתרונות של Dentacoin?

היתרון הגדול ביותר של מערכת ביקורות מבוססות בלוקצ’יין היא שהנתונים אינם ניתנים לשינוי. בבלוקצ’יין מדברים פירוש הדבר שאיש לא יכול לערוך או לתפעל את הביקורות. ניצול מסד נתונים למסד נתונים מסורתי יאפשר למשתמש זדוני של האקר לשנות ביקורות. אם זה היה קורה במערכת סקירה מבוזרת, הסקירה המתוקנת פשוט תידחה על ידי הבלוקצ’יין, מכיוון שהיא אינה בהסכמה עם עותקים אחרים של מסד הנתונים. יתרון נוסף בפלטפורמה זו הוא שהדירוג והביקורת של רופאי השיניים שקופים, כך שהמטופלים יכולים לקבל החלטות מושכלות כאשר הם בוחרים לבקר אצל רופא שיניים. ביקורות הן אנונימיות ולכן למטופלים יש את החופש לומר את דעתם. זה גם עמיד בפני צנזורה שכן ספק השיניים אינו יכול למחוק ביקורות שליליות כלשהן. ה- onlus הוא גם על המטופל לכתוב ביקורת איכות. ביקורות אלו צריכות להיות ברמה טובה אחרת מטופלים לא יזכו לתגמול על ביקורותיהם. הם יכולים גם להשיג קריפטוגרפי DCN (Dentacoin) באמצעות סקרי מחקר.

מהו מטבע DCN?

זהו אסימון תואם ERC-20 מבוסס Ethereum הפועל על בלוקצ’יין Ethereum. ישנם שמונה טריליון מטבעות זמינים. היתרון של מטבע זה הוא שהמטופלים מרוויחים מטבעות אלה עבור תרומתם בפלטפורמה. למטבעות יש יישום בעולם האמיתי והם יכולים לשמש כתשלום עבור טיפולי שיניים מכל אחד מרופאי השיניים או המרפאות השותפות של Dentacoin..

סטטיסטיקה של דנטאוקין

ארנקי Dentacoin

DCN הוא אסימון אתריום, כך שהוא יכול להיות מאוחסן בבטחה ברוב ארנקי אתריום שיכולים להתמודד עם אסימונים כמו ארנקי חומרה טרזור ​​או לדג’ר, Jaxx, MyEtherWallet, Metamask, Coinomi ו- imToken.

ארנקי Dentacoin

כיצד לקנות אסימונים של Dentacoin DCN

אינך מסוגל לרכוש DCN במטבע “פיאט”, לכן תצטרך לרכוש תחילה מטבע אחר – הכי קל לקנות הם ביטקוין או את’ריום שתוכל לעשות ב- Coinbase באמצעות העברה בנקאית או רכישת כרטיס חיוב / אשראי ואז לסחור בזה. עבור DCN בבורסה המפרטת את האסימון. המשך לקרוא כדי לראות כיצד לרכוש אותו.

הירשם ב- Coinbase

עבור רוכשים בפעם הראשונה של מטבע קריפטו, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Coinbase כדי לבצע את הרכישה הראשונה שלך – היא קלה לשימוש, מוסדרת לחלוטין על ידי ממשלת ארה”ב, כך שתדע שזה אחד המקומות הבטוחים והמכובדים ביותר לרכוש בהם מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מציע את האפשרות לרכוש ביטקוין, ליטקוין ואת’רום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות שליחת העברה בנקאית. העמלות גבוהות יותר עבור כרטיסים, אך תקבל את המטבע שלך באופן מיידי.

יהיה עליך לבצע אימות זהות כלשהו בעת ההרשמה כיוון שעליך לעמוד בהנחיות פיננסיות מחמירות.

הקפד להשתמש בקישור שלנו כדי להירשם, אשר יזוכה בסכום של 10 $ בביטקוין בחינם בעת ביצוע הרכישה הראשונה שלך בסך 100 $..

אתר Coinbase

כדי להתחיל, לחץ על כפתור “הירשם” שם תועבר לטופס הרשמה שבו תצטרך להזין את שמך, דוא”ל ובחר סיסמה.

רכוש את’ריום

ב- Coinbase, היכנסו ללשונית “קנה / מכר” בחלק העליון, בחר “Ethereum”, בחר את אמצעי התשלום שלך והזן את הסכום שברצונך לרכוש – תוכל להזין סכום של דולר אמריקאי או מספר אתרים.

קנה את אתרום

לאחר מכן תתבקש לאשר את העסקה שלך, אם תשלם בכרטיס ייתכן שתצטרך לבצע אימות מול ספק הכרטיס שלך. לאחר השלמת זה, Ethererum שלך יתווסף לחשבונך.

רכשו את DCN ב- Exchange

כעת תוכל לשלוח את האתר שלך לבורסה שנסחרת בדנטאקו. כרגע עומדות בפניך האפשרויות הבאות:

  • קריפטופיה
  • HitBTC
  • מטבע החליפין
  • מרקטוקס

בורסות דנטאקו

כיצד יעבדו הביקורות המהימנות?

כדי להבטיח סטנדרט טוב של ביקורות, הביקורות שהוגשו על ידי המשתמש יופרדו לביקורות סטנדרטיות וביקורות מהימנות. כל משתמש יכול לכתוב ביקורת אך ביקורות מהימנות יהיו על ידי מטופלים בפועל. לאחר ביקור אצל רופא שיניים, המטופל יקבל קישור דוא”ל בו יוכל לבדוק את רופא השיניים בו ביקר. זה מבטיח שהמטופל מקושר לספק השיניים הנכון. ביקורות מהימנות מתוגמלות עם יותר DCN מאשר סקירה רגילה. זה גם מעודד את המטופלים לבצע ולהשאיר ביקורת מכיוון שקיים תמריץ כלכלי למתן משוב יקר זה לרופא השיניים או לספק. סקירה אחת אינה שווה ערך רב, אך בהקשר ההשפעה מורכבת. מיליוני ביקורות מהימנות ונטולות פניות שוות כסף רב.

איך נראה מפת הדרכים?

הצוות בקרוב ישחרר את אפליקציית Dentacare לנייד. האפליקציה עדיין נמצאת כעת בפיתוח עבור אנדרואיד. מטרת האפליקציה הזו היא לחנך משתמשים להרגלי שיניים טובים. זה מציג הרגלים אלה במהלך שלושה חודשים באמצעות משחק. התנהגות שיניים טובה מתחזקת והשימוש באפליקציה הופך לחלק מחיי המשתמש ויוצר הרגלי שיניים חדשים ומשופרים. יש גם תכונה שבה משתמשים יכולים ליצור קשר עם מומחי שיניים בשאלות. התכונה הטובה ביותר באפליקציה היא שמשתמשים מתוגמלים על השלמת כל תקופת שלושת החודשים עם מטבעות DCN. פיתוח נהדר נוסף הוא כלי DentaVox.

מפת דרכים של Dentacoin

מה זה DentaVox?

הכלי DentaVox הוא כלי מודיעין לקוחות שאוסף חוות דעת ומשוב מהחולים. הוא משתמש בשאלונים כדי להעלות משוב. ישנם מגוון נושאים בתחום הבריאות והשאלות נעות בין 8 – 100 שאלות בכל פעם. המטופלים ירוויחו מטבעות DCN עבור מאמציהם ובהתאם לזמן והמאמץ שהם מוציאים עליו. אלגוריתם חכם יאתר את רמת העיסוק שלהם בשאלות והם יתוגמלו על בסיס זה. זה יבטיח תוצאות באיכות גבוהה וימנע ממטופלים לתפעל את התשובות. המשוב משאלונים אלה זמין לכל רופאי השיניים והספקים בפלטפורמה. סקרים בהתאמה אישית יכולים להתבצע גם על ידי חברות על בסיס קהל ספציפי.

סיכום

Dentacoin שואפת להפחית את עלויות השיניים על ידי יצירת תמריצים למטופלים לבקר את רופא השיניים. על ידי השארת ביקורות איכות בפלטפורמת Dentacoin הם ירוויחו מטבעות DCN כפרס. זה יכול לשמש כתשלום בפועל בתוך רשת השיניים Dentacoin. הביקורות נעשות על ידי אנשים אמיתיים ולא ניתן לתפעל אותן. לרופאי שיניים ולמרפאות שיניים יש גישה למשוב כנה שהוא מידע רב ערך לכל עסק בענף השירותים. סקרים מוצעים גם להגברת המשוב האיכותי לספקי שיניים.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me