מדריך למתחילים לאודיסיאה: כלכלה לשיתוף עמיתים לעמיתים

מדריך OCN מטבעות אודיסיאה

המפתחים של מטבע אודיסיאה שואפים להחיל טכנולוגיית בלוקצ’יין על כלכלת השיתוף בין עמיתים לעמית המתפתחת שמדגימות חברות כמו Airbnb ו- Uber. מפתחי אודיסיאה צופים משאבים המשותפים לאורך בלוקצ’יין עם ריכוזיות מועטה יחסית ורמת אבטחה ואמון גבוהה יותר ממערכות מסורתיות. החלום הזה של כלכלת שיתוף חד משמעית ישן כמו האינטרנט עצמו, טענו היזמים.

מדריך OCN מטבעות אודיסיאה

“מקורו של האינטרנט היה כלי לשיתוף מידע, וההתמכרות המוקדמת שלו שימשה רק קהילות מדעיות וצבאיות נבחרות. עם הזמן הוא הפך לרשת העולמית, ושילב את העוצמה של רשת עמיתים לעמית, “כתבו היזמים. “זה לא רק מידע שמשותף היום – זה כמעט הכל.”

מהי משימת המפתחים?

המטרות של פרויקט אודיסיאה גבוהות למדי – החלפת כלכלה המבוססת על בעלות פרטית. בעולמה החדש והאמיץ של אודיסיאה, לכולם יש מה לתרום לכלכלה כולה, ואף אחד לא מחזיק שום דבר לגמרי.

על מטבע אודיסיאה

“בעתיד, השיתוף יהפוך לנורמה והבעלות הפרטית תהיה מותרות”, כתבו היזמים בעיתון הלבן שלהם. “יכול להיות שאף אחד לא מחזיק שום דבר אבל כולם יכולים פשוט לשתף הכל. אפשר להתאים את ההוצאות שלך בצורה גמישה בהתאם לדרישה. אחד ירכוש משהו במידה שבאמת צריך אותו במקום לבזבז יותר. שיתוף יאפשר ניצול משאבים פנויים ויגדיל את ההכנסה והרווחה הכוללת של החברה. “

האוטופיה הזו יכולה להיווצר רק, טוענים המפתחים, על ידי מערכת שיתוף עמית לעמית שפתוחה, מאובטחת ומסוגלת לתקשר בקלות עם מגוון הצעות עמיתים לעמית אחרות..

איך זה עובד?

המערכת האקולוגית לשיתוף עמיתים לעמית של אודיסיאה נשענת על שלושה תורמים עיקריים – נותני שירותים, צרכנים וסוקרים. אדם יחיד יכול לתפוס את שלושת התפקידים בו זמנית במערכות שיתוף שונות, שכולן מקושרות על ידי עמוד השדרה של אודיסיאה.

ספקי שירות ישתמשו בנכסים מסומנים בבלוקצ’יין כדי להציע את שירותיהם לשיתוף, באותו אופן שאובר מציעה רוכב או ש- Airbnb מציעה מיטות. הצרכנים יכולים לעשות שימוש בשירותים המשותפים המוצעים על ידי נותני השירותים, ואילו הסוקרים משמשים כמעין בקרת איכות באמצעות הבלוקצ’יין. כל המידע הכלול בבלוקצ’יין מאובטח ושקוף בשל אופיו ההצפני של הבלוקצ’יין. מידע על הבלוקצ’יין מופץ מטבעו, ומאפשר לכל הרמות גישה למידע קנייני בעבר.

תַשׁתִית

מערכת הדירוג של אודיסיאה גם היא ייחודית, והשתמשה במטבע ה- OCN שלה כדלק ותמריץ להמשך הפיתוח של הבלוקצ’יין. זאת בניגוד למודלי שיתוף מסורתיים יותר, הנשענים על ביקורות של צד שלישי כדי לדרג את איכות נותני השירות.

במה שונה אודיסיאה משירותי שיתוף עמיתים לעמיתים מסורתיים?

התלונה העיקרית של אודיסיאה בנוגע למודל השירות העמיתי המסורתי של עמית לעמית היא אופיו המפולח. ניתן לשתף רכיבה רק במערכות שיתוף נסיעה, מיטות במערכות שיתוף מיטות וכו ‘. אודיסיאה שואפת לאחד מערכות אלו למערכת אקולוגית מגובשת אחת, המקשרת בין נותני שירותים, לקוחות וסוקרים באינטרנט לשיתוף עמיתים לעמית..

החזון האולטימטיבי של אודיסיאה הוא כלכלה שמבוזרת כמעט לחלוטין. כלכלה היפותטית זו מתמקדת יותר בפרט וביכולתו של אותו אדם לתרום בפלטפורמות שיתוף מרובות. בקיצור, אודיסיאה מתכננת לחסל את מודל החברה בן אלפי השנים. קבוצה כבר לא תצטרך להתאחד כדי לספק טובין או שירות, אם אנשים או מוצרים אלה יכולים לספק טובין או שירות זה..

אודיסיאה שואפת גם לשבור מונופולים משותפים, הנוגדים את רוח העשייה.

“ראשית, פלטפורמות כלכלת השיתוף הנוכחיות הן מערכות דו-צדדיות המאופיינות בחיצוניות רשת חזקה, היוצרות נטייה למונופול טבעי ומאפשרות להרוויח מרווחים גבוהים על ידי הפלטפורמה עצמה. זה מעלה את עלות התפעול שנושאת ספקי נכסים משותפים “, כתבו היזמים. “שנית, לאורך צד ההיצע של כלכלת השיתוף, מי שמרוויח יותר מכל הם בעלי נכסים יקרי ערך. בהתחשב בכך שכולם יכולים להפוך את הנכס שלהם בקלות לנכסי הון משותפים, הבעלות על סחורות יקרות מתרכזת בדרך כלל בקבוצה קטנה של אנשים אמידים. לסיכום, לא כולם יכולים להרשות לעצמם בעלות על נכסים יקרי ערך. “

על ידי פתיחת הפוטנציאל של כל האנשים להשתתף בכלכלת שיתוף, אודיסיאה מקווה להעצים את ההמונים בו זמנית תוך הפיכת כל השירותים לזולים יותר וזמינים יותר..

מי הקבוצה שמאחורי האודיסיאה?

אודיסיאה מפרטת את שני היועצים העיקריים שלה בשם יי שי וג’סטין סאן. יי שי הוא מנכ”ל Avazu Holding בשנחאי, בעוד שג’סטין סון הוא הכוח המניע את מטבע טרון.

קְבוּצָה

צוות הייעוץ כולל גם את גו ג’יאן קאי, מייסד ומנכ”ל RateX, מערכת פתרונות תשלום חוצי גבולות בדרום מזרח אסיה..

מי הם השותפים של אודיסיאה?

המודל העסקי של אודיסי מסתמך מאוד על שותפים לפיתוח נוסף של מערכת אקולוגית שיתופית רב גונית. החל ממאי 2018 פיתחה אודיסי שותפויות עם כמה שמות גדולים, כולל IBM ו- Amazon Web Partners. שתיים מהשותפויות המוקדמות ביותר היו OBike ו- Tron.

OBike היא חברת שיתוף אופניים חסרת תחנה בדרום מזרח אסיה, וטרון היא מטבע קריפטוגרפי שמתכוון לזנק מתחרים, כמו את’ריום, ליצור מעין אינטרנט 4.0 המבוסס על יצירת והפצת תוכן מבוזרת. מנהיג טרון ג’סטין סאן הוא אחד היועצים העיקריים של אודיסיאה.

כיצד אודיסיאה מתכננת לטפל בבעיות מדרגיות?

החלומות של אודיסיאה גדולים, וזה בסופו של דבר ידרוש רשת מסיבית של נותני שירותים, לקוחות ובודקים. אודיסיאה מתכננת להטמיע מערכת זמנית של הקלטה של ​​לפחות כמה עסקאות במצב לא מקוון כדי להיכנס לבלוקצ’יין במועד מאוחר יותר. עם זאת, אודיסיאה גם מתכננת לבסס בכבדות שיפורים עתידיים להתפתחויות בתוך בלוקצ’יין את’ריום. מכיוון שבלוקצ’יין הזה פותר את בעיות הסקלביליות שלו, פתרונות אלה יוחלו על אודיסיאה.

אסימון OCN

נכון למאי 2018, אודיסיאה (OCN) נסחרה בבורסות הגדולות במחיר של קצת יותר מ- $ 0,03 עם שווי שוק כולל של כ- 70 מיליון דולר ומחזור מסחר יומי של כ- 42 מיליון דולר. ההיצע במחזור נכון למאי 2018 היה 2 מיליארד, וההיצע הכולל של המטבע הוא 10 מיליארד. OCN זמין לרכישה בבורסות הבאות:

  • הואובי
  • Gate.io
  • קוקין
  • HitBTC
  • IDEX
  • Bit-Z
  • Cobinhood

היכן אוכל ללמוד עוד?

בקר בדף הבית של פרויקט אודיסיאה כאן ובדוק את הנייר הלבן שלו כאן.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me