מדריך למתחילים להתחדש: מערכת סקירה מבוססת בלוקצ’יין

מדריך Revain

לחדש מנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לחולל מהפכה בדרך בה אנו משאירים ביקורות. היא משווקת את עצמה כ”פלטפורמת הביקורת המהימנה הראשונה, שנבנתה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. ” זוהי פלטפורמת הביקורת העסקית היחידה שמבוססת על הבלוקצ’יין.

מדריך Revain

הצוות שמאחורי Revain מכיר בכך שבעולם של ימינו, אחד הגורמים הגדולים ביותר שקובעים איזה מוצר אנשים קונים הוא ביקורות. למרבה הצער, ידוע כי החברות המארחות ומנהלות ביקורות עורכות ומחוקות ביקורות. כדי להחמיר את המצב, מחקרים מראים שבין 20 ל -60% מכלל הביקורות שנמצאו ברשת מזויפות.

בנוסף, קחו בחשבון שכל ביקורת חיובית מושכת כארבעה לקוחות וביקורת שלילית מרתיעה בערך 11. עם כל כך הרבה מכירות שעל כף המאזניים, הגיוני שעסקים ירצו ביקורות חיוביות מזויפות. Revain משנה את כל אלה באמצעות פלטפורמת ביקורת בה אינך יכול לשנות את הביקורות.

כיצד מטפל ברווין בנושא?

ההבדל הגדול של Revain הוא שהוא מבוסס על הבלוקצ’יין, ולכן ברגע שפורסמה ביקורת, לא ניתן לשנות או למחוק אותו. בדרך זו, חברות אינן יכולות להתאים ביקורות קיימות כדי שייראו טוב יותר או לשלם למישהו אחר (כמו האחראים על האתר שהביקורות בו) על כך..

Revain מכסה פלחים מרובים, כולל ביקורות על ICO, חילופי מטבעות קריפטו, סחר אלקטרוני ומוצרי צריכה נעים במהירות (FMCG).

כיצד מונע מונע מחברות לפרסם ביקורות מזויפות?

גם אם לא ניתן לשנות או למחוק ביקורת, עדיין יש פוטנציאל לפרסום ביקורות מזויפות. כדי להילחם בכך, לכל משתמש יש מגבלה לפרסם חמש ביקורות מדי יום. יש גם מערכת Know Your Customer שמונעת רישומים המוניים, כך שחברה לא יכולה פשוט להעסיק מישהו שיעשה 20 חשבונות שונים וירשם 100 ביקורות על מוצריה. דע ללקוח שלך גם מגן עליך מפני הוצאות יתר. עם חוזים חכמים ו- DAO, המשתמשים אינם צריכים לסמוך על הפלטפורמה שתעשה דבר מלבד קיום.

להחזיר את אפקט הרשת

בנוסף, כל ביקורת של Revain חייבת לעבור תהליך אימות דו-שלבי כדי לסייע במניעת הגשות מזויפות. שלב האימות הראשון הוא בינה מלאכותית, ואילו האימות השני הוא ידני. הבינה המלאכותית היא חלק משיתוף פעולה הדוק עם מערכות ההיי-טק של יבמ. הלמידה המכונה תאתר את כל סוגי הטקסטים שאינם מוצדקים, כולל ניצול לרעה, הצפה וספאם. Revain יסייע לספק לעולם בסיס אותנטי של דעות אנושיות למחשבים, שהצוות מרגיש שיהיה צורך ככל שיתפתחו יותר יחסים בין מכונה למכונה..

מה הם כמה רכיבי מפתח של Revain?

ל- Revain שני אסימונים. RVN מספק את המוטיבציה למשתמשים להמשיך ולהיות פעילים. האסימון השני, R, עובד עם מנגנון המרה לא לינארי ליצירת אסימון פנימי יציב לחלוטין. בנוסף, השימוש של Revain בפלטפורמת Ethereum מאפשר למערכת להיות שקופה כדי להבטיח אי-פגיעה ואי-שינוי.

כיצד משתמשים מרוויחים מ- Revain?

היתרון הברור ביותר של Revain הוא שמי שמבקר בפלטפורמה יקבל ביקורות אמינות על המוצרים או השירותים שהם מעוניינים בהם. בדרך זו הם יכולים לקבל החלטה משכילה מבלי לדאוג לביקורות מזויפות. בנוסף, בכל פעם שמשתמש מפרסם ביקורת, הם מתוגמלים. הם מקבלים אסימונים של RVN אם הסקירה שלהם עוברת את שלב הסינון, וכל אחד אותנטי צריך לעשות בקלות.

מדוע להשתמש ב- Revain?

האם Revain לעזור לשוק?

הצוות ב- Revain מרגיש גם שהפלטפורמה תעזור לשוק באמצעות ביקורות אמינות. לאלה עם ביקורות גרועות ודירוגים גרועים יהיו פחות לקוחות אלא אם כן ישפרו את המוצרים שלהם. יחד עם זאת, אותן חברות שמייצרות מוצרים טובים יקבלו ביקורות חיוביות וירוויחו לקוחות. התוצאה צריכה להיות פחות מוצרים גרועים מכיוון שהביקוש למותגים מסוימים פוחת.

איך חברות ייהנו מרווח?

עסקים ייהנו גם מ- Revain על ידי קבלת משוב אמיתי מלקוחותיהם. הם יכולים לשמוע מה הלקוחות שלהם באמת חושבים על המוצרים שלהם מבלי לתהות מהם הביקורות שקרים לטובתם כי הסוקר קיבל תשלום. במקום זאת הם יכולים ללמוד מה הלקוחות חושבים. כאשר חברה מייצרת מוצר איכותי, Revain יכולה לשפר את מכירותיה ככל שיותר לקוחות מפרסמים ביקורות חיוביות.

ניתן לערער על ביקורות?

יתכן ויכוח על ביקורות, בדיוק כמו שחברה יכולה להגיב לביקורת באתר ולענות על חששות הלקוחות. ההבדל הוא שהשיחה כולה מוצגת בפומבי ולתמיד, כך שאין שום דרך לחברה להסתיר שירות לקוחות לקוי. באופן דומה, כולם יידעו אם מישהו משקר לגבי איכות המוצר שלהם בתקווה שהמוכר ישלח להם תחליף בחינם ויתן לו לשמור על הישן. לא הסוקר ולא החברה המדוברת יכולים להסתיר שום דבר כשהבלוקצ’יין מאחסן את השיחה.

כיצד Revain עובד עם שאר ה- Blockchain?

בנוסף למתן ביקורות על שירותים ומוצרים, Revain יכולה לכלול ביקורות על ICOs ועוד. בהתחשב בהיקף הגדול של הענף וצמיחתו הנוכחית, זה יכול להיות חשוב מאוד. Revain מציין כי ממש במחצית הראשונה של 2017, ICOs גייסה הכנסות של מעל 1.3 מיליארד דולר, בלי שום דרך לדעת אילו חברות יספקו טכנולוגיות וחידושים איכותיים. בעתיד, Revain יכולה להיות דרך עבור משתמשים לחלוק תובנות כאלה.

Revain R אסימון

כיצד לקנות לטבול Rain

כעת מכירת האסימונים הסתיימה תוכלו לרכוש את האסימונים בבורסות שונות.

אינך מסוגל לרכוש R במטבע “פיאט”, לכן תצטרך לרכוש תחילה מטבע אחר – הקלות ביותר הן ביטקוין או Ethereum שתוכל לעשות ב- Coinbase באמצעות העברה בנקאית או רכישת כרטיס חיוב / אשראי ואז להחליף את זה עבור R בבורסה כמו Kucoin.

הירשם ב- Coinbase

עבור רוכשים בפעם הראשונה של מטבע קריפטו, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Coinbase כדי לבצע את הרכישה הראשונה שלך – היא קלה לשימוש, מוסדרת לחלוטין על ידי ממשלת ארה”ב, כך שתדע שזה אחד המקומות הבטוחים והמכובדים ביותר לרכוש בהם מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מציע את האפשרות לרכוש ביטקוין, ליטקוין ואת’רום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות שליחת העברה בנקאית. העמלות גבוהות יותר עבור כרטיסים, אך תקבל את המטבע שלך באופן מיידי.

יהיה עליך לבצע אימות זהות כלשהו בעת ההרשמה כיוון שעליך לעמוד בהנחיות פיננסיות מחמירות.

הקפד להשתמש בקישור שלנו כדי להירשם, אשר יזוכה בסכום של 10 $ בביטקוין בחינם בעת ביצוע הרכישה הראשונה שלך בסך 100 $..

אתר Coinbase

כדי להתחיל, לחץ על כפתור “הירשם” שם תועבר לטופס הרשמה שבו תצטרך להזין את שמך, דוא”ל ובחר סיסמה.

רכוש את’ריום

עבור מדריך זה, נרכוש את’רום להחלפה במטבע היעד שלנו. הסיבה לכך היא שיש לה עמלות זולות בהרבה מביטקוין למשלוח וגם העסקה מתרחשת הרבה יותר מהר. אז ב- Coinbase, היכנסו ללשונית “קנייה / מכירה” בחלק העליון, בחרו “Ethereum”, בחרו את אמצעי התשלום והזינו את הסכום שברצונכם לרכוש – תוכלו להזין סכום של דולר ארה”ב או מספר אתר.

קנה את אתרום

לאחר מכן תתבקש לאשר את העסקה שלך, אם תשלם בכרטיס ייתכן שתצטרך לבצע אימות מול ספק הכרטיס שלך. לאחר השלמת זה, Ethererum שלך יתווסף לחשבונך.

רכשו R ב- Kucoin

עכשיו אתה יכול לשלוח את Ether שלך ל- Kucoin כדי לבצע את הרכישה של Revain. למידע נוסף על Kucoin, כולל אופן ההרשמה והסחר, קרא כאן את הסקירה המלאה שלנו.

קוקין

Revain זמין גם בבורסות הבאות:

  • OKex
  • HitBTC
  • קריפטופיה
  • מרקטוקס
  • EtherDelta

איך נראית מפת הדרכים Revain?

ברבעון הראשון של שנת 2018, Revain תוסיף פרויקטים נוספים לדשבורד ותתרגם את הפלטפורמה לשפות נוספות. ברבעון השני, הצוות יתחיל לשמור ביקורות לבלוקצ’יין, ליצור את האפליקציה הסלולרית ולבנות את מערכת הניתוח לבדיקת AI. ברבעון השלישי יושק אסימון ה- RVN שלהם ותוספת מערכת תמריץ הסקירה שלהם. לבסוף, Q4 יכלול את שחרורם של סקירות Revain Gaming ושיתוף פעולה עם ענקיות בענף המשחקים.

סיכום

ביקורות מזויפות הן נושא אמיתי מאוד שיכול להשפיע על הצרכנים וגם על החברות. הגישה הייחודית של Revain לתהליך הסקירה באמצעות הבלוקצ’יין אמורה לאפשר ביקורות כנות שמשתמשים יכולים לסמוך עליהם. ברגע שזה זמין כאפליקציה סלולרית, ל- Revain יש פוטנציאל להיות פופולרי מאוד, במיוחד בשל התמריצים למבקרים.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me