מדריך למתחילים ל- TRON TRX

טרון הוא פרוטוקול מבוזר המבוסס על הבלוקצ’יין במטרה ליצור מערכת בידור ברחבי העולם עם תוכן בחינם הודות לטכנולוגיית אחסון מבוזרת ולבלוקצ’יין. על ידי שימוש בפרוטוקול TRON, המשתמשים יכולים לפרסם, לאחסן ולהחזיק נתונים. תוך כדי שימוש בצורה מבוזרת אוטונומית, הם יכולים לבחור כיצד להפיץ את הנתונים. הטופס מאפשר גם מנויים ודחיפת תוכן על ידי שחרור והנחלת הנכסים הדיגיטליים.

אתר TRON

אפליקציית הבידור הראשונה התואמת ל- TRON תהיה אפליקציית Peiwo, המונה יותר מעשרה מיליון משתמשים.

מי עומד מאחורי TRON?

מנכ”ל טרון הוא ג’סטין סאן, שנבחר על ידי פורבס אסיה בזכותם רשימת 30 מתחת לגיל 30. הוא הקים את אפליקציית הצ’ט פייבו והיה גם הנציג לשעבר של פלטפורמת ההתיישבות של ביטקוין Ripple בסין. ג’סטין גם כן בן טיפוחיו של ג’ק מא, מייסד ויו”ר ההנהלה של עליבאבא.

ג'סטין סאן

ג’סטין סאן, תמונה מפורבס

Tron הקימה צוות גדול של מפתחים ויועצים שתוכלו להציג עליהם דף הבית כאן.

צוות TRON

מהי קרן TRON?

קרן TRON ממוקמת בסינגפור ועוקבת אחר עקרונותיו של סר טים ברנרס-לי. לטענתו, יש להשתמש בפרוטוקול כדי לעזור לאנשים במקום להרוויח קבוצות קטנות יותר. קרן TRON הינה עמותה המפעילה את רשת TRON תוך שמירה על עקרונות המפתח שלה של שקיפות, הוגנות ופתיחות. כל “רווחים” שהקרן מרוויחה נחשבים לעודפים והם מוחזקים לשימוש מאוחר יותר בצורת אירועים ופעילויות. חברים לעולם אינם משתתפים בחלוקת הרווחים או נהנים מהם.

מה שמפריד בין TRON לפרוטוקולים ריכוזיים?

מכיוון שמדובר בפרוטוקול תוכן מבוזר, ל- TRON יש כמה הבדלים חשובים מאלו המרוכזים. הנתונים אינם נשלטים וחינמיים, ומאפשרים למשתמשים לאחסן, להעלות ולהפיץ סרטונים, שמע, תמונות, דמויות ועוד ללא מגבלות. הוא גם מספק תוכן המאפשר, כלומר משתמשים מקבלים נכסים דיגיטליים על ידי אספקת תוכן ואז הפצתם, כך שאקולוגיית תוכן מתפתחת.

TRON נוקטת גישה אישית ב- ICO, כאשר אדם יכול לתרום באופן חופשי. אחרים עשויים לקנות נכסים דיגיטליים כדי לנצל שירותים והטבות אחרות. לבסוף, הנכסים הדיגיטליים מופצים ומשתמשים בתשתית מבוזרת הכוללת תחזיות, מערכות משחקים, משחקים אוטונומיים ובורסה מבוזרת..

מהם ערכי הליבה של TRON?

כדי לעקוב אחר TRON עם חזון המפתחים שלה, יש לפרוטוקול כמה ערכי ליבה שתמיד יש לעקוב אחריהם. למשתמשים שיוצרים נתונים תהיה תמיד בעלות בסיסית על נתונים אלה. זה משתלב עם הרעיון שהאינטרנט מבוזר באופן אידיאלי, שניהם בהשראת ברנרס-לי.

טרון גם אומר כי כל מי שתורם מבחינה אקולוגית זכאי לרווחים בעלי ערך יחסי. בנוסף, לכל סוגי התרומות יש ערך זהה וזמן זה כדי לספק הוגנות. מכיוון ש- TRON מתמקדת באנשים במקום להרוויח כסף, התוכן צריך להתאים למטרה זו. המטרה צריכה להישאר לחלוק תוכן איכותי ואמנות כדי שאחרים יוכלו ליהנות ולהעריך אותם.

ערכי TRON

והכי חשוב, המטרה העיקרית של TRON היא עדיין מתן שירותים לאנשים בציבור. במקום לנסות להרוויח כסף, כמו רוב הפרוטוקולים האחרים המבוססים על הבלוקצ’יין, TRON פשוט רוצה לשרת אנשים שרוצים בידור באמצעות צפייה בתוכן. עם הצלחתו, כל מי שמשתתף ב- TRON ירוויח, וזה מספיק יתרון ללא צורך ברווח כספי.

מה זה TRONIX?

TRONIX (TRX) הוא המטבע של TRON ומהווה את היחידה הבסיסית בה משתמשים כל החשבונות בבלוקצ’יין TRON. כל שאר האסימונים מקבלים את הערך שלהם מערך TRON. אם משתמש נועל את ה- TRONIX שלהם, הוא יכול לקבל את כוח ה- TRON, שהוא למעשה TRON הנעול. TP הוא סוג של TRONIX שמגיע עם זכות הצבעה, ומספק למחזיקים הרשאות נוספות על אלה המחזיקים ב- TRONIX הרגילה..

כיצד לקנות Tron TRX

אינך מסוגל לרכוש TRX במטבע “פיאט” ולכן תצטרך לרכוש תחילה מטבע אחר – הכי קל לקנות הם ביטקוין או את’ריום שתוכל לעשות ב- Coinbase באמצעות העברה בנקאית או רכישת כרטיס חיוב / אשראי ואז להחליף את זה עבור TRX בבורסה כמו Binance.

הירשם ב- Coinbase

עבור רוכשים בפעם הראשונה של מטבע קריפטו, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Coinbase כדי לבצע את הרכישה הראשונה שלך – היא קלה לשימוש, מוסדרת לחלוטין על ידי ממשלת ארה”ב, כך שתדע שזה אחד המקומות הבטוחים והמכובדים ביותר לרכוש בהם מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מציע את האפשרות לרכוש ביטקוין, ליטקוין ואת’רום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות שליחת העברה בנקאית. העמלות גבוהות יותר עבור כרטיסים, אך תקבל את המטבע שלך באופן מיידי.

יהיה עליך לבצע אימות זהות כלשהו בעת ההרשמה כיוון שעליך לעמוד בהנחיות פיננסיות מחמירות. הקפד להשתמש בקישור שלנו כדי להירשם, אשר יזוכה בסכום של 10 $ בביטקוין בחינם בעת ביצוע הרכישה הראשונה שלך בסך 100 $..

אתר Coinbase

כדי להתחיל, לחץ על כפתור “הירשם” שם תועבר לטופס הרשמה שבו תצטרך להזין את שמך, דוא”ל ובחר סיסמה.

רכוש את’ריום

עבור מדריך זה, נרכוש את’רום להחלפה במטבע היעד שלנו. הסיבה לכך היא שיש לה עמלות זולות בהרבה מביטקוין למשלוח וגם העסקה מתרחשת הרבה יותר מהר. אז ב- Coinbase, היכנסו ללשונית “קנייה / מכירה” בחלק העליון, בחרו “Ethereum”, בחרו את אמצעי התשלום והזינו את הסכום שברצונכם לרכוש – תוכלו להזין סכום של דולר ארה”ב או מספר אתר.

קנה את אתרום

לאחר מכן תתבקש לאשר את העסקה שלך, אם תשלם בכרטיס ייתכן שתצטרך לבצע אימות מול ספק הכרטיס שלך. לאחר השלמת זה, Ethererum שלך יתווסף לחשבונך.

קנו TRX ב- Binance

עכשיו אתה יכול לשלוח את Ether שלך אל Binance כדי לבצע את הרכישה של TRX, עיין בסקירה שלנו על Binance כאן כדי לראות כיצד להירשם ולרכוש בבורסה שלהם.

ארנקים של Binance

איך נראית מפת הדרכים של TRON?

מפת הדרכים של TRON מחולקת לשישה שלבים שלכל אחד מהם שמו משלו. אקסודוס, הצעד הראשון, בוחן נתונים משחררים. בשלב זה TRON מעניקה למשתמשים פלטפורמה אמינה וחינמית לחלוטין בה הם יכולים להשתמש כדי לפרסם, לאחסן או להפיץ נתונים. הוא נועד לעזור למשתמשים להפיץ ולאחסן נתונים לתוכן מבוזר ועמית לעמית.

ציר הזמן של TRON

שלב שני, אודיסיאה, עוסק בהעצמת תוכן. בשלב זה, המנגנון הכלכלי יהפוך לתחרותי עקב אקולוגיה של תוכן, העצמה, טכנולוגיית בלוקצ’יין ותמריצים כלכליים. המשתמשים יקבלו החזר הוגן על התוכן שהם יוצרים ומפיצים, ולעודד אותם לעזור בהפצת המערכת.

שלב שלישי (המסע הגדול), ה- ICO האישי, בוחן כיצד TRON פותרת סוגיות מרכזיות, כגון תשלום דיבידנד, ניהול תומכים ומדידת הכנסות. זה גם עוזר להפוך ל”מימון אוהדים “מ”כלכלת אוהדים”.

שלב רביעי, אפולו, מתמקד בתנועה חופשית של ערך, ומאפשר לכל מפיק תוכן ב- TRON ליצור אסימונים משלו. כדי להפוך זאת לאפשרות, על TRON ליצור פלטפורמת מסחר מבוזרת, מה שמגביר גם את החיוניות הכלכלית של המערכת.

הבא הוא שלב חמישי, מסע בין כוכבים, מונטיזציה מתעבורה. עם שוק המשחקים העולמי שהיה מעל 450 מיליארד דולר בשנת 2014, TRON מקווה לנצל את הנתונים הללו על ידי יצירת פלטפורמת משחקים מקוונת מבוזרת. באמצעות TRON, מפתחים יכולים לבנות פלטפורמות משחק מקוונות אלה באופן חופשי, מה שמאפשר לחזות פונקציות שוק ומשחקים אוטונומיים לחלוטין.

לבסוף שלב שש (נצח) ממיר תנועה על ידי הצעת פלטפורמת משחק מקוונת. מפתחים יוכלו להקים את פלטפורמות המשחק שלהם דרך TRON באופן חופשי. באמצעות TRON הם יכולים לממן את פיתוח המשחקים שלהם בקלות, ולאפשר לאנשים רגילים להשקיע במשחקים שהם מעוניינים בהם ולהגיד עליהם עתיד שוק המשחקים..

מי שרוצה מפת דרכים קונקרטית יותר יכול ליישר תאריכים שונים עם כל אחד מהשלבים שלעיל. יציאת מצרים מתבצעת כרגע, שכן היא החלה באוגוסט 2017 ומסתיימת בדצמבר 2018. אודיסיאה תתקיים מינואר 2019 עד יוני 2020, ואחריה המסע הגדול מיולי 2020 עד יולי 2021. הבא יהיה אפולו החל באוגוסט 2021 ומסתיים במרץ 2023. בעקבות זאת הוא מסע בין כוכבים, מאפריל 2023 עד ספטמבר 2025. לבסוף, הנצח מתחיל בספטמבר 2025 ונמשך עד ספטמבר 2027.

סיכום

TRON עונה על דרישתם של אלו המחפשים אחר בידור המעוניינים לנצל את הבלוקצ’יין, קבוצת אנשים שגדלה במספר. החיסרון היחיד של TRON הוא האופי לטווח הארוך של מפת הדרכים. אמנם, יש לכך גם יתרון בכך שהצוות מקבל את הכל כראוי בפעם הראשונה, לפני השחרור, והמשתמשים לא חווים שום בעיות. לאחר השלמתו, ואפילו ככל שהוא מתקדם בשלבים השונים, TRON יוכיח את עצמו כמי שמחפש פרוטוקול מבוזר בכדי לסייע בבידור מקוון..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me