מדריך למתחילים ל- VeChain

מדריך VeChain

VeChain מתגאה בכך שהיא פלטפורמת הבלוקצ’יין המובילה למידע ומוצרים. VeChain שואפת ליצור מערכת אקולוגית עסקית המופצת וחסרת אמון עם בסיס על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

אתר VeChain

כיצד בולט VeChain מחברות בלוקצ’יין אחרות?

כאחת מחברות הטכנולוגיה הבלוקצ’יין הראשונות שנמצאו בעולם, ל- VeChain היה יותר זמן מעסקים אחרים כדי לשכלל את הטכנולוגיה שלה ולספק מוצרים שהמשתמשים באמת רוצים. משמעות מעמדה בענף גם כי לרוב המכריע של צוות VeChain יש ניסיון של שנים.

במהלך השנים הוכיחה את עצמה עם יישום מוצלח של בלוקצ’יין בתעשיות שונות, כגון חקלאות, מוצרי יוקרה ומשקאות חריפים. בנוסף, VeChain פועלת ברחבי העולם עם סניפים בהונג קונג, סינגפור וצרפת, מה שמאפשר יישום עולמי של פרויקטים.

מוצרי VeChain

עד כמה נפוצה VeChain?

בנוסף למשרדים במספר מקומות ברחבי העולם, ל- VeChain יש גם 111 צמתים, המפוזרים על פני חמש מדינות. זה מאפשר ביזור ויעילות.

צמתים של VeChain

מהי קרן VeChain?

קרן VeChain היא עמותה שהוקמה ביולי 2017 בסינגפור. הקרן תהיה גוף החסות של VeChain, שתציג מחויבות לפיתוח, ממשל, בנייה, קידום, סנגור ושקיפות..

אילו יתרונות מספקת הסביבה האקולוגית של VeChain?

הסביבה האקולוגית של VeChain מספקת מידע סימטרי ושקוף. זו רק אחת הסיבות לכך שהיא מסוגלת לצמצם את הפוטנציאל לבעיות אמון בין האינטראקציה של הצדדים השונים בפלטפורמה. יש מקום לכולם בפלטפורמת VeChain, כאשר כל תרומה מתוגמלת באופן הוגן על סמך ערכה. אפילו יותר טוב, הערך הוא בתוך לולאה מתרחבת המלווה בפיתוח פעילויות מסחריות.

כיצד VeChain חלה על תעשיות העולם האמיתי?

VeChain משתמשת בבלוקצ’יין בכדי לספק הטבות למגוון תעשיות, תוך התייחסות לדאגה ספציפית הקשורה לכל מגזר מסוים תוך מתן פיתרון. בתעשיית המשקאות החריפים, למשל, בטיחות המזון היא דאגה מכרעת במיוחד במזון מיובא. באופן ספציפי, חברות דואגות כיצד להפסיק זיוף וכיצד להפוך את המעקב והעקיבה ליעילים יותר.

יישומי VeChain

VeChain מספקת את הפיתרון באמצעות הבלוקצ’יין למעקב אחר יין ואימות השירות על ידי מעקב אחר כל בקבוק יין לאורך הייצור, ההובלה, הייבוא ​​וההפצה. עסקים יכולים לחסוך כסף שקשור להפסדים עקב זיופים. בינתיים, הצרכנים יכולים לגשת בקלות למידע על מקור המשקה, הלוגיסטיקה והייצור שלו.

התבוננות בתעשיית הרכב מראה פיתרון אחר לחלוטין ש- VeChain יכולה לספק, אם כי חשוב באותה מידה. התעשייה הזו איטית מאוד לדיגיטציה. מידע כמו רשומות תחזוקת רכב עדיין נשמר בתדירות פיזית, ושיתוף פעולה מסורתי הוא הנורמה. VeChain יכולה לטפל בבעיה זו על ידי יצירת פרופיל דיגיטלי לכל מכונית עם תעודת הזהות הייחודית שלה. לאחר מכן הוא יוצר הרשאה לפרופיל בהתאם לשלבי הבעלות על מכונית, כך שכל המידע הרלוונטי אודות המכונית המסוימת נמצא בפרופיל דיגיטלי המופעל באמצעות חוזים חכמים..

רכב

פנה לחקלאות לקבלת יישום נוסף של VeChain. לתעשיית החקלאות בסין יש אתגרים רבים, כמו סולם הייצור המבוזר והמוגבל, לא מספיק בטיחות מוצרים, שימוש לא מתאים בחומרי הדברה ודשנים, פריון עבודה נמוך ואיכות ירודה של מוצרים. VeChain משתמשת בבלוקצ’יין ובשירותי הענן שלה כדי לסייע בהסמכת חקלאות אורגנית ירוקה, לפתור חלק מהבעיות הללו. הנתונים מועלים במהלך תהליך הייצור באמצעות IOT ומכשירים ניידים עם נתונים מוצפנים ובלתי ניתנים לשינוי, לגורמים רלוונטיים בעלי הרשאה יכולים לגשת אליהם בקלות. הנתונים הגדולים מאובטחים ומאפשרים לחברות חקלאיות להשתמש במידע בביטחון ולבצע שינויים בכדי לשפר את איכות היבול וכמותו. יחד עם זאת, הוא מגדיל את השוליים ומקטין את ההשפעה של חומרי הדברה ודשנים.

VeChain מציעה גם פתרונות ספציפיים, המתוארים באתר האינטרנט שלה, עבור מוצרי היוקרה, הקמעונאות, הלוגיסטיקה בשרשרת הקרה והלוגיסטיקה הכללית..

מה זה VEN?

VEN הוא האסימון המשמש במערכת האקולוגית VeChain. זה האסימון שמשתמשים משתמשים בו כדי לשלם עבור שירותים ומוצרים או לקבל כאשר הם מספקים את הדברים האלה. 41 אחוזים מכלל האסימונים חולקו במהלך ההמונים האסימוניים של VeChain, כאשר הרווחים הועברו להפעלת קרן VeChain, כגון פיתוח, מימון, שיווק וייעוץ משפטי..

מכירת אסימונים של VeChain

23 אחוזים נוספים מהאסימונים מוקצים למשקיעים ארגוניים שישתמשו בו כיעד פיתוח לעסק שלהם. 12 אחוזים נוספים מהאסימונים עוברים להפעלה רציפה של המערכת, כמו גם לפיתוח טכנולוגי. תשעה אחוזים מגיעים למשקיעים פרטיים, 10 אחוזים ליישומים עסקיים, והיתר 5 אחוזים לצוות הפיתוח ולמייסדים המשותפים..

כיצד לקנות VeChain VEN

אינך מסוגל לרכוש VEN במטבע “פיאט”, לכן תצטרך לרכוש תחילה מטבע אחר – הקלים ביותר הם ביטקוין או את’ריום שתוכל לעשות ב- Coinbase באמצעות העברה בנקאית או רכישת כרטיס חיוב / אשראי ואז לסחור בזה. עבור VEN בבורסה כמו Binance.

הירשם ב- Coinbase

עבור רוכשים בפעם הראשונה של מטבע קריפטו, אנו ממליצים לך להשתמש ב- Coinbase כדי לבצע את הרכישה הראשונה שלך – היא קלה לשימוש, מוסדרת לחלוטין על ידי ממשלת ארה”ב, כך שתדע שזה אחד המקומות הבטוחים והמכובדים ביותר לרכוש בהם מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase מציע את האפשרות לרכוש ביטקוין, ליטקוין ואת’רום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב או באמצעות שליחת העברה בנקאית. העמלות גבוהות יותר עבור כרטיסים, אך תקבל את המטבע שלך באופן מיידי.

יהיה עליך לבצע אימות זהות כלשהו בעת ההרשמה כיוון שעליך לעמוד בהנחיות פיננסיות מחמירות. הקפד להשתמש בקישור שלנו כדי להירשם, אשר יזוכה בסכום של 10 $ בביטקוין בחינם בעת ביצוע הרכישה הראשונה שלך בסך 100 $..

אתר Coinbase

כדי להתחיל, לחץ על כפתור “הירשם” שם תועבר לטופס הרשמה שבו תצטרך להזין את שמך, דוא”ל ובחר סיסמה.

רכוש את’ריום

עבור מדריך זה, נרכוש את’רום להחלפה במטבע היעד שלנו. הסיבה לכך היא שיש לה עמלות זולות בהרבה מביטקוין למשלוח וגם העסקה מתרחשת הרבה יותר מהר. אז ב- Coinbase, היכנסו ללשונית “קנה / מכר” בחלק העליון, בחר “Ethereum”, בחר את אמצעי התשלום שלך והזן את הסכום שברצונך לרכוש – תוכל להזין סכום של דולר אמריקאי או מספר אתרים.

קנה את אתרום

לאחר מכן תתבקש לאשר את העסקה שלך, אם תשלם באמצעות כרטיס ייתכן שתצטרך לבצע אימות מול ספק הכרטיס שלך. לאחר השלמת זה, Ethererum שלך יתווסף לחשבונך.

רכשו VEN ב Binance או Kucoin

עכשיו אתה יכול לשלוח את Ether שלך אל Binance כדי לבצע את הרכישה של VEN, עיין בסקירה שלנו על Binance כאן כדי לראות כיצד להירשם ולרכוש בבורסה שלהם.

ארנקים של Binance

VEN זמין גם לרכישה בבורסת Kucoin, עיין במדריך שלנו כאן כדי לברר כיצד להשתמש בבורסה זו.

קוקין

איך נראית מפת הדרכים של VeChain בעבר ובעתיד?

התכנון הראשוני של VeChain הגיע ביוני 2015, כאשר בינואר 2016 נראה פיתוח ראשוני של VeChain v1.0 ואישור Ethereum TPOC. ביוני אותה שנה הושק VeChain v1.0, ואחריו v1.5 כעבור שלושה חודשים. השיפורים עבור v1.5 כללו שער API, תבניות חוזיות פונקציונליות חכמות, אפליקציית iOS, לוח המחוונים של VeChain, התאמה מחדש לתשתית השירות והדור השני של שבב VeChain החכם. V2.0 הושק בנובמבר 2016 עם תבניות חוזה חכמות ומודלים עבור DGIP, DBMSP ו- DBGP. V3.0 החל במאי 2017 עם מקרים נוספים של יישום עסקי, כולל ביקורת, חקלאות, מכוניות ומוצרי יוקרה.

ברבעון הרביעי של שנת 2017 התקיימו DCCP, CHAOS, BLACP ו- PBCP, יחד עם שבב חכם מהדור השלישי. היו גם מקרי יישום עסקי חדשים, השקת פלטפורמת הענן VeChain BaaS, ובדיקת בלוקצ’יין אסימטרית..

ברבעון השני של 2018, VeChain יעבור את הגרסה 3.0, כאשר העדכון כולל ארגון מחדש של חלודה, חילופי GAS, שירות ביקורת והשקת אסימון VeChain. פעולה זו תסיים את חילופי 1 ל -1 של אסימון ERC20 ואסימון VeChain. ברבע הרביעי, VeChain v4.0 יעלה לאוויר. זה גם ישיג אינטגרציה עם פלטפורמת מערכת הסביבה האקולוגית המסחרית ושילוב עם IoT, וכן יכלול פרטים נוספים לענן הבלוקצ’יין התעשייתי..

סיכום

VeChain מספקת לחברות במגוון תעשיות פתרונות לבעיות הנפוצות שלהן באמצעות הבלוקצ’יין. עם ניסיון הצוות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, אין זה מפתיע ש- VeChain ממשיך לצמוח. קבוצת הצמתים הנוכחית שלה בארצות שונות היא התחלה טובה מאוד, וככל שהמערכת גדלה, VeChain יכולה להיות שימושית עוד יותר.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me