5 פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים לצפייה אם עונת האלטקוין תחזור

עונת אלט

החיפושים אחר “אלטקוינים”, הביטוי העממי של הקריפטו-קונוני למטבעות קריפטוגרפיים שאינם ביטקוין (BTC), זוכים למתיחה טרייה מאוחר, לפי מגמות גוגל.

דינמיקה זו הובילה כמה מומחים בחלל כמי שמברכים, ככל הנראה בטרם עת, את הגעת עונת האלטקוין כפי שנראתה בשנת 2017, כאשר מטבעות קטנים עם מכסה קטנה, בינונית ומכסה גדול חוו ברכה חדה בהערכתם..

עונת אלט

פסק הדין עדיין על השאלה האם מחזור זה חוזר עדיין. מגמות דוביות עשויות להימשך לאורך שנים. אבל אם עונת האלטקוין קרובה, ישנם כמה פרויקטים שכדאי לצפות בהם כמתמודדים מוצקים כדי להתקדם בדרג העליון של מטבעות קריפטוגרפיים לפי שווי שוק..

Altcoins

“Altcoins”

1. ChainLink (LINK)

אנו מקווים מאוד עבור Chainlink; אוראקלות מבוזרות הן ככל הנראה אחד מסיפורי הסיפור המוערכים ביותר במרחב הקריפטו עד כה, וזה הופך את ChainLink לאחד הפרויקטים המוערכים ביותר של הקריפטו..

ניתוח מחירים של Chainlink

כדי שחוזים חכמים יהפכו באמת למהפכניים, הם יצטרכו לתקשר עם נתונים חיצוניים לכל שרשרת נתונה. שם נכנס מחזה של תוכנת ביניים כמו ChainLink, מכיוון שהפרויקט מאפשר לך לבנות אורקלים מבוזרים משלך לחיבור רשתות חסימות לעולם האמיתי..

אם החלל תופס וצוות ChainLink ימשיך להתקדם טכנית במפת הדרכים שלהם, אסימון זה נועד למיקום גבוה בהרבה בקריפטו-כלכלה..

 • מדריך Chainlink
 • בעיית האורקל
 • תרשימי מחירים של Chainlink

2. כוכבי לומן (XLM)

רשת התשלומים של כוכבים ראתה התקדמות אימוץ מרשימה במהלך השנה האחרונה, שהגדירה את המטבע המקורי של פרויקט הבלוקצ’יין, לומן (XLM), להצלחה נוספת בהמשך..

פרוטוקול קונצנזוס כוכבי

החודש, מלווה הקריפטו הגרמני ביטבונד שחרר את הצעת אסימון האבטחה (STO), BB1, ברשת Stellar. החיבוק עשוי לגרום לחברות אחרות ללכת בעקבותיו, בתורו להגביר את בולטות הלומן. הרישום הטרי של Coinbase ב- XLM השבוע יעלה את פרופיל המטבע.

ואם Stellar ממשיכה לשתף פעולה עם תחנות כוח כמו IBM בפרויקטים כמו מערכת היישוב החוט העולמי Blockchain, ל- XLM יש מקום נוסף לעלות עדיין..

 • מדריך כוכבים
 • רשימת מטבעות כוכבים

3. Cardano (ADA)

נראה כי פרויקט קרדנו הוא ענק ישן בקריפטו-כלכלה.

הקבוצה של משחק החוזים החכם נכנסה ל -2019 ברמה חזקה בכך שיש רק פרסם מאמר המדגים כיצד רשתות הצד של הוכחת המימוש (PoS) מגיעות לקרדנו. ושדרוג שלי של הפרויקט, שיציג רשמית את ההימור, הופעל ברשת המבחן Cardano.

מחיר Cardano ADA

המנהיגות שלה טובה, הבונים שלה מוכשרים והחזון שלה מתממש. מטבע הרשת, ADA, יכול להתאגד כקריפטו 10 המובילים בעתיד הנראה לעין בהתאם.

 • מדריך קרדנו

4. Maker (MKR)

פרויקט ה- Maker נשען על מערכת אסימונים כפולה, כאשר MKR הוא אסימון הממשל ותשלום האגרה המשמש בשיתוף עם היציבות Dai (DAI)..

פורטל עמדת החוב המאושרת (CDP) של צוות היצרן, המאפשר הלוואות מבוזרות של דאי, הוכיח את עצמו כמאוד פופולרי בקהילת את’ריום בשנה האחרונה..

יוצר דאי

ו- MKR פשוט ראה זכייה בולטת, לאחר שהשתמש בהצבעה על עליית דמי יציבות דאי שעזרו לתקן את יתד הדולר של הסטאבלו. עליית ה- Dai והדרישה ל- MKR להשתתף במערכת האקולוגית של stablecoin עשויה להניע את אסימון הממשל גבוה יותר בחודשים הקרובים.

 • מדריך יצרנים
 • עלות עמלת יציבות

5. Tezos (XTZ)

טזוס ואפשרויות ההימצאות שלו הם ככל הנראה חלק גדול מעתידו של Coinbase.

זה לפי הדיווחים האחרונים שחשפו כי תחנת הכוח האמריקאית שכרו את לוק יאנגבלוד, האדריכל לשעבר של המודל ההימורי של טזוס. המשמעות? מאסטרו XTZ הפנימי החדש יסייע לחברה לבנות שירותי ממשל והימורים בפלטפורמת ה- Coinbase Custody שלה..

טזוס

ככזה, זה הוגן להניח ש- XTZ עשוי להיות תכשיט הכתר בשירותי ההשבעה הראשונים של Coinbase.

תיק הנדל”ן Elevated Returns הודיע ​​גם בתחילת השנה כי הם מעוניינים להשיק STOs בשווי של 1 מיליארד דולר באמצעות רשת Tezos. לפרויקט יש סיכויים, בלשון המעטה.

 • מדריך טזוס
 • עדכוני Tezos אחרונים
 • ממשל בלוקצ’יין