ירידה במחיר BTC ושקיעת שיעור Hash Hash של Bitcoin: מה נותן?

שיעור הכרייה של ביטקוין

מחיר הביטקוין חווה מכירה ניכרת ב -24 בספטמבר, ושקע בסביבות 15 אחוזים במהלך היום מ -9,700 דולר ל -8,250 דולר בשלב מסוים, כאשר הרוב המכריע של 100 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים החליקו עמוק לתוך האדום באותו טווח..

ללא קשר ישיר לביצועים של מחיר הביטקוין ביום שלישי, ה -24 בספטמבר התרחש גם הדיון הקהילתי סביב הירידה הנתפסת לאחרונה בשיעור החשיפה של הביטקוין החזוי – “המספר המשוער של חשיפות טרה בשנייה … רשת הביטקוין מבצעת”, על פי ההגדרה המסופקת על ידי Blockchain.com, המפרסמת א גשש פופולרי למדד.

שיעור הכרייה של ביטקוין

לפי ערך נקוב, אף אחד מהאירועים הללו אינו דברים שביטקוין לא עבר בדרך כלל לפני כן, מכיוון שפרויקט המטבע הקריפטוגרפי של OG ראה את חלקו ההוגן של מכירות הצמיחה ושינויים מהירים בשיעור החשיש. אולם החריפות החריפה של הפרקים האחרונים מעוררת את השאלה: מה נותן?

ראשית, בואו נדבר על שיעור האש – האם זה באמת צנח?

בין ה -20 בספטמבר ל -22 בספטמבר, שיעור החשיפה של הביטקוין המוערך ירד מיותר מ- 98 חשישי חמישון לשנייה (TH / s) לקצת יותר מ- 67 חישובי חמש לשנייה לירידה של 31 אחוזים ל- Blockchain.com.

עם זאת התנועה המוצעת אולי לא מתכוונת בדיוק למה שרבים התכוונו, כלומר ההשערה שפעולת כרייה מסיבית אחת או אזור של פעולות כרייה יצאו לפתע באופן לא מקוון..

לדברי דן מקארדל, המייסד והמנהל הטכני הראשי של לוח המחוונים לנתוני קריפטוגרפיה מסרי, שיעורי חשיש משוערים הם בדיוק זה – אומדנים – וככאלה יש לראות בשיעורי חשיש מדויקים “בלתי ניתנים להכרה”. מקארדל אמר גם כי ההערכות הלא מושלמות הללו “רועשות ביותר בטווחי זמן קצרים” וכי תנודות גדולות בהן אינן יוצאות דופן..

במילים אחרות? ירידת קצב החשיש הזו עשויה שלא להיות הקריסה שחלק מהחלל הצליחו להיות.

לא ניתן להכיר בשיעורי האש!

1) אין תרשים של hashrate. כולם תרשימים של קצב חשיש * משוער * בהתבסס על זמני החסימה שנצפו

2) הם רועשים ביותר בטווחי זמן קצרים

3) אנו רואים מהלכים גדולים כאלה ב * הערכה * לעיתים קרובות https://t.co/UEfuoW9D8j

– דן מקארדל (@robustus) 24 בספטמבר 2019

אבל עם חוסר הוודאות ומציאות השונות סביב קצב החשיפה של הביטקוין, בלבול היה בשפע אצל טירונים, שכן הצניחה הנתפסת האחרונה אפילו נראתה תלולה באופן שטחי על פי כמה מומחים..

“זה בהחלט בצד הגדול יותר והייתי מסכים שזה מצדיק עין נוספת”, ציין כריסטופר בנדיקסן, ראש המחקר בחברת ניהול הנכסים הדיגיטליים CoinShares בטוויטר..

זה בהחלט בצד הגדול יותר ואני מסכים שזה מצריך עין נוספת. אתה יכול לחשב באיזו תדירות ניתן לצפות לשונות בגודל זה. יהיה תרגיל מעניין (שלא אעשה חחח).

– כריסטופר בנדיקסן (@C_Bendiksen) 24 בספטמבר 2019

בסופו של דבר, לעת עתה לא לגמרי ברור אם הצניחה הייתה לגמרי תוצאה של הערכות לא מדויקות או הערכות כאלה בשילוב עם כוח חשיש כלשהו שיוצא מהרשת.

ה "התרסקות hashrate" לא אמיתי. מרווחי חסימה ארוכים מיוצגים יתר על המידה בדגימה לתקופה קבועה

הסיבה לכך היא שהמרווח ארוך. לחסימה של 18 דקות יש את הסבירות המקבילה לחסימה של שתי דקות, אך היא משפיעה על דגימה מבוססת זמן פי 9 (!!!)

– ג’יימס פרסטוויץ ‘(@_prestwich) 24 בספטמבר 2019

יש לציין שהמהלך כלפי מטה מגיע רק כמה ימים אחרי שרשת הביטקוין השיגה את אבן הדרך בשיעור החשיש הגבוה ביותר שלה אי פעם – 102 TH / s – ב -17 בספטמבר. הקצב בדרך כלל היה במגמת עלייה מאז דצמבר 2018. מבחינת נקודת המבט, קצב חשיש ה- Bitcoin המשוער הנוכחי של 67 TH / s רמות התאמות שנראו לאחרונה רק לפני מספר שבועות באמצע אוגוסט..

מחיר BTC זוכה להצלחה מהירה

יש מומחים הטוענים כי מחיר הביטקוין עוקב באופן רופף אחר קצב החשיש ברשת. אנשים סבירים יכולים לחלוק על המשמעות או המשמעות של המתאם שם, אבל לכל הפחות הירידה האחרונה במחיר הביטקוין התרחשה במהירות מכל סיבה שהיא.

לאחר שעלה על 10,000 דולר ארה”ב ב- 22 בספטמבר, מחיר BTC עלה בהתמדה לסביבות 9,400 דולר החל מהשעה 13:40 אחר הצהריים. ET ביום שלישי. בשעה שלאחר מכן, המחיר הוביל ל -1,000 דולר נוספים מתחת ל -8,400 דולר.

המטבע הקריפטוגרפי התאושש מעט מאז, ונסחר בסביבות 8,700 דולר בזמן כתיבת מאמר זה. זה מוריד את הביטקוין בחמישה אחוזים בשבוע וארבעה אחוזים בחודש, אם כי הוא נשאר בעלייה של 45 אחוזים מנקודה זו בשנה שעברה.

יתר על כן, כפי שקורה בכל פעם שמחיר הביטקוין נע בחדות כלפי מטה, הימורי BTC “ארוכים” של סוחרים רבים בבורסות נגזרות קריפטוגרפיות כמו BitMEX חוסלו. במהלך התנועה, BitMEX עצמה ראתה כמעט 400 מיליון דולר בפירוק חוזה החלפה מתמיד של XBT. גיר אותו עד למחיר ששולם עבור הצבת הימורים ממונפים על נכס חדש שיכול להיות בלתי צפוי כמו BTC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me