Coinbase קונה Blockchain Mappers Neutrino כדי להגביר את הפעולות

Coinbase נוטרינו

ב -19 בפברואר, תחנת הכוח של ארה”ב המרת מטבעות מטבעות Coinbase הוכרז הרכישה שלה נוטרינו, מחזה מודיעיני של בלוקצ’יין שכל הכלים הארגוניים שלו ל”מעקב אחר קריפטוגרפיה זורמת על פני מספר רשתות חסימות “ישמשו כעת עבור בסיס המשתמשים הקריפטו הגדול ביותר באמריקה עד כה.

משרדיה הראשיים שבסיסה במקור במילאנו שבאיטליה יעברו על פעילותה למשרד הבורסה האמריקאית בלונדון תוך שמירה על מעמדה כמיזם עצמאי במערכת האקולוגית של Coinbase. הנהגת הבורסה בירכה על המהלך כצעד נוסף שהיא נוקטת להבשלה ולגיטימציה של כלכלת הקריפטו.

Coinbase נוטרינו

“על ידי ניתוח נתונים על חסימות פומביות, נוטרינו יעזור לנו למנוע גניבת כספים מחשבונות העמים, לחקור התקפות כופר ולזהות שחקנים גרועים”, אמר בחדשות ראש ההנדסה של Coinbase, ורון סריניוואסאן..

“זה גם יעזור לנו להביא יותר מטבעות קריפטוגרפיים ותכונות לאנשים רבים יותר, תוך סיוע בהקפדה על חוקים ותקנות מקומיים. הטכנולוגיה של נוטרינו היא הטובה ביותר שפגשנו במרחב זה, והיא תשחק תפקיד חשוב בלגיטימציה של קריפטו, מה שהופך אותה לבטוחה יותר ונגישה יותר לאנשים בכל רחבי העולם. “

אבטחת סייבר & חקירות גניבה

תחת מטריית Coinbase, שמונה העובדים של נוטרינו יסייעו בחקירות אבטחת סייבר וגניבה, ושירותי ניטור ה- ICO של הסטארטאפ עשויים לשמש כאשר הבורסה שוקלת להרחיב את היצע האסימונים שלה. בדצמבר 2018 הכריזה Coinbase כי היא שוקלת לפלטפורמה שלה עד 30 מטבעות קריפטוגרפיים חדשים.

לקראת אור היום של הזרם המרכזי, הרכישה תארגן את פעולות הבורסה ותשב טוב עם הרגולטורים, המחוקקים ושחקני האוצר המסורתיים בארה”ב. מהצד השני, האנרכיסטים יותר בקרב המתים של הקריפטו-אקונומיה יראו ברכישה איום מתקדם נוסף נגד הפרטיות הניתנות על ידי שימוש בבלוקצ’יין בדוי..

עם צמיחת הצפנה, הביקוש לשירותי ניתוח בלוקצ’יין גדל בעין. וכיוון שלמערכת האקולוגית יש כעת את העשור הראשון שלה עם אפשרויות לצמיחה נוספת באופק, הביקוש לשירותי מודיעין נישתיים אלה מגיע לשיא חום. על פי הדיווחים, Coinbase החלה לעבוד על מערכת מעקב השוק הקניינית שלה כבר בשנת 2018.

הביקוש ההולך וגובר שהניע את סבב גיוס הכספים האחרון בסדרה B בסך 30 מיליון דולר של Chainalysis, חברת החקירות הבלוקצ’יין המפורסמת ביותר בחלל. החברה הודיעה כי היא עושה שימוש בחלק מהכספים הללו כדי לפתוח משרד קבוע בלונדון, ולכן עם Chainalysis ו- Neutrino בעיר, נראה כי בירת בריטניה תהפוך למוקד מודיעין בלוקצ’יין בינלאומי..

יתר על כן, רכישת נוטרינו מעידה גם על המיקוד המסתובב של Coinbase לאירופה ומרכזי הצפנה שלה. מכיוון שהבורסה בנתה את פעילותה בלונדון, היא נראתה גם במקומות אחרים באירופה, לאחר שהודיעה על פתיחת משרד בדבלין, אירלנד, בסתיו האחרון. החברה קיבלה לראשונה חשבון בנק של ברקליס ורישיון כסף אלקטרוני לפעילות בבריטניה באביב האחרון.

רכישות Coinbase אחרות

Coinbase המשיך להתרחב באמצעות רכישות בקצב יציב, ללא קשר לירידה בקריפטו-כלכלה לאחר ריצת השור 2017.

בינואר הנוכחי רכשה הבורסה האמריקאית את חברת ההפעלה Blockspring בקליפורניה, שכמו נייטרינו נבחרה להישאר כחברה עצמאית הממונפת במערכת האקולוגית הרחבה של Coinbase. בשנת 2018, החברה יצאה למסע רכישה, רכשה את דפדפן ה- Cipher Browser, את הרווחי הקריפטו ב- Earn.com, סוחר ניירות הערך Keystone Capital, Paradex המבוזרת, והמערכות המבוזרות של זהות דיגיטלית התחילו..

באופן אינדיבידואלי, כל אחת מהרכישות הללו מרמזת ש- Coinbase אינו מעוניין להיות רק בורסת מטבעות קריפטו פשוטה. בסך הכל, הרכישות מצביעות על כך שהבורסה בונה את התשתית למערכת אקולוגית מותגית רחבת ידיים בשנים הבאות, שתתבסס על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים..

וכשהוא בונה, Coinbase עושה זאת מחזה המלחמה שלו. החברה גייסה 300 מיליון דולר מרשימים בסבב הגיוס מסדרה E באוקטובר 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me