ה- FDA יעץ לאמץ טכנולוגיית Blockchain למעקב אחר תרופות

הלוואת בלוקצ'יין

MediLedger, רשת המופעלת על ידי בלוקצ’יין המותאמת לתעשיית התרופות פרסמה דו”ח לפיו מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) עשוי להפיק תועלת מאימוץ הבלוקצ’יין במאבק נגד תרופות מזויפות..

רשת MediLegder עשויה לחולל מהפכה במעקב אחר תרופות

על פי א להגיש תלונה שפורסם על ידי MediLegder, שפרויקט פיילוט שאושר על ידי ה- FDA, אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין עשוי להגביר את יכולת הסוכנות להתחקות אחר תרופות מרשם ברחבי ארצות הברית..

MediLegder, שהוקמה ביוני 2019, היא חלק מהמהלך של ה- FDA להבטיח עמידה בחוק שרשרת האספקה ​​והבטחון (DSCSA) שצפוי להיות מיושם עד שנת 2023. החוק מחייב את בעלי העניין בתעשייה לעקוב אחר שינויים משפטיים בבעלות על תרופות. בשרשרת האספקה.

על פי הדיווח, רשת הבלוקצ’יין של MediLegder יכולה לסייע לארגונים לנהל רישומים מדויקים של תרופות שנקבעו באופן חוקי ובדרך כלל לספק שירותי בריאות טובים יותר לחולים. קטע מהדוח קורא:

“האמונה של קבוצת העבודה היא כי בהיעדר נקודה מרכזית לשיתוף נתונים כפי שמדינות אחרות בחרו ליישם, שרשרת האספקה ​​בארה”ב תסבול מכיוון שחברות נאבקות בשמירת נתונים באופן משותף ומדויק במגוון רחב של שותפים, מערכות. ופורמטים טכניים. המשמעות היא שבמקרה של משבר משמעותי בבריאות הציבור, בעלי העניין והסוכנים יתקשו לאתר את המוצר החשוד בהסגר במועד, ימשיכו לשים את חיי החולים על כף המאזניים. “

כמו כן, הדו”ח העלה כי התעשייה הרפואית יכולה להשיג תאימות מלאה לפרטיות נתונים ולהימנע מדליפת מידע חסוי על ידי אימוץ טכנולוגיה חסרת ידיעה המופעלת על ידי רשת הבלוקצ’יין של MediLedger. עם זאת, ההצלחה ארוכת הטווח של פתרון בלוקצ’יין תרופתי אינטראופרטיבי תלויה בהשתתפות ובאימוץ חזק של כל בעלי העניין בתעשייה, לפי הדו”ח..

אימוץ בלוקצ’יין במבחנה וב- SCM

רשת הבלוקצ’יין של MediLedger פותחה ומנוהלת על ידי Chronicled, חברת טכנולוגיה מבוססת סן פרנסיסקו. לאחר שקיבלה אישור להפעלת פרויקט פיילוט בשנת 2019, החלה החברה לשתף פעולה עם ארגונים גדולים בשרשרת האספקה ​​התרופתית כדי לבדוק את הפוטנציאל של רשת הבלוקצ’יין לסייע ל- FDA באכיפת תאימות DSCSA..

פרוייקט הפיילוט כלל קבוצת עבודה של 25 חברות מובילות כמו פייז’ר רב-לאומי תרופות, חברת ניהול הערוצים וג’נטק, סיטונאי התרופות AmerisourceBergen ותאגיד הקמעונאות הרב-לאומי וולמארט, עד כמה שם..

בהתייחסו להתקדמות הפרויקט, ציין סוסנה סומרוויל מנכ”ל Chronicled:

“אנו שמחים מאוד שחברות ברחבי הענף הצטרפו ל- Chronicled בפרויקט הפיילוט של ה- MediLedger FDA. הצלחנו להראות שפתרון בלוקצ’יין אפשרי לעמוד בדרישות ה- DSCSA משנת 2023 וזכאי לקחת חלק בהפיכת שרשרת אספקת התרופות האמריקאית לבטוחה יותר עבור החולים. “

על פי סומרוויל, הפרויקט הוקם על ידי שלוש טכנולוגיות ליבה: אפס ידע להקל על פרטיות להעברת נתונים והעברת נתונים, ספר בלוקצ’יין לאימות עסקאות משותפות וביצוע חוזה חכם ומערכת העברת הודעות פרטית כדי לספק אינטראקציה בין לקוחות למסחר. שותפים בשרשרת האספקה.

נציגי Genentech ו- Pfizer אמרו כי הפרויקט הוכיח מחויבות ענפה רחבה לפיתוח מערכת הדדית המסייעת ל- FDA להשיג תאימות מלאה ל- DSCSA..

מלבד תעשיית התרופות, טייסי בלוקצ’יין אחרים בוחנים את השימוש בטכנולוגיה בתחומים כמו מקור וניהול שרשרת אספקה ​​(SCM). כפי שדווח בעבר על ידי בלוקונומי בינואר 2019, חברת Carico Café Connoisseur, חברת קפה באוגנדה, הודיעה על השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין למעקב אחר סחורות לאורך שרשרת האספקה ​​שלה..

עוד בדצמבר 2018, TEMCO, פלטפורמת SCM חשפה שותפות עם מפתח הבלוקצ’יין של bitcoin, Rootstock. הצמד הבטיח לספק פיתרון לשרשרת אספקה ​​המסוגל לחבר מערכות שרשרת אספקה ​​מבודדות ולהציע נתוני מעקב בזמן אמת ללקוחות.

בינואר 2019 חשפה אוניברסיטת האוורד את שיתוף הפעולה שלה עם חברת לוי שטראוס ועם מכון החשיבה ניו אמריקה לפיתוח פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שעשויה להחליף את מבקרי הבריאות והבטיחות החיצוניים של המפעל..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me